MarcinM

Bonus powitalny

Forbet to dla mnie nr 4 w Polsce (po Fortunie, Superbecie i Totalbecie) – Zdecydowanie ich wyróżnikiem jest promocja Maxizysk, gdzie można po prostu dobrze zarobić. Dość częste promocje natomiast przeważnie trzeba wpłacić ok. 100zl aby z nich skorzystać, więc akurat mnie to odstrasza. Na minus, bardzo słaba aplikacja mobilna, nieintuicyjna, brak transmisji i niestety średnie kursy i podatek. Bardzo dobre działania marketingowe, umowy sponsorskie, bardzo promowany tenis ziemny i nagradzanie bonusami klientów zamazuje ich wady.

konradokielce

Bonus powitalny

Buk na czołówkę to co wyróżnia w tle maxi zysk , promocje gra bez podatku , szybki live i rozbudowana oferta , pomocny live chat który rozwiązuje problemy. Bonusy w których łatwo się odnaleźć. Turbo kurs na wybrane zdarzenie , zakłady specjalne dla fanów łączenia betów. Na koniec betmarket ciekawa opcja.

arcadio

Bonus powitalny

Kiedyś grałem ale jak mnie oszukał nie dając zwrotu za błędne wytypowanie meczu Barcelony z Realem to zamknąłem konto jest tyle innych fajnych buków lepszych od nich, że szkoda sobie strzępić ryja.

ratownik88

Bonus powitalny

Bardzo fajne promocje, częste i ciekawe jak np. maxi zysk, szybkie wpłaty i wypłaty, szeroka oferta, jak dla mnie w pierwszej 3 na pewno, często korzystam z ich oferty, godny polecenia, nigdy nie miałem zastrzeżeń i problemów.

TabalugaSmok

Bonus powitalny

Forbet to jeden z moich top 5.
Z pewnością najczęściej wracam przy okazji MaxiZysku. Przydałoby się więcej tego typu ofert. Całkiem nieźle kursy czasem możliwość grania bez podatku chociażby na finały tenisa WTA i ATP.
Zdarza się problem, że po wpłacie jest problem z zagraniem szybkiego kuponu co utrudnia łapanie „perełek” na live. Poza tym szerokie liczba linii i dużo zakładów specjalnych, możliwość dodania zakładu na życzenie.
Sama strona mogłaby być bardziej intuicyjna, momentami za dużo klikania żeby stworzyć kupon.

Kaziu19227

Bonus powitalny

Dla mnie top3 jeśli chodzi o bukmacherów. Gram tam ostatnio najczęściej. Dość bogata oferta zuzlowa, przejrzysta aplikacja, szybkie wypłaty, do tego betarchitekt który bardzo fajnie procentował np na meczach ekstraklasy 🙂 ale i oczywiście innych lig piłkarskich.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.