Kody bonusowe wrzesień

Niemal każdy legalnie działający w Polsce bukmacher oferuje nowym graczom pewne korzyści. Czasami jest to dodatek do pierwszego depozytu, czasami zakład bez ryzyka, a czasami pewna kwota, którą już na starcie gracz może postawić na wybrane wydarzenie. Kody promocyjne maksymalizują korzyści, które mogą otrzymać nowi gracze, na przykład zwiększając maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka. Poniżej dowiesz się jakie kody promocyjne oferują polscy bukmacherzy i jak tego typu kod wykorzystać.

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów

Polscy bukmacherzy oferują swoim graczom różne kody promocyjne, które mogą ułatwić nowym graczom pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Często są to oferty zakładów bez ryzyka lub podwojenia depozytu. Umożliwia to graczom lepsze zapoznanie się z ofertą bukmachera oraz zwiększa ich szansę na wygraną. Kody promocyjne polskich bukmacherów różnią się od siebie sposobem działania i wielkością oferowanych korzyści. Jacy bukmacherzy oferują swoim graczom najlepsze kody promocyjne? 

Rejestracja z kodem krok po kroku

Aby otrzymać kod bonusowy należy zarejestrować się u któregoś z legalnych polskich bukmacherów. Do procedury rejestracji należy przygotować dowód osobisty, gdyż będzie on nam niezbędny do założenia konta.

 1. Wchodzimy na stronę wybranego bukmachera i klikamy „Załóż konto”
 2. Uzupełniamy nasze dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu)
 3. Wybieramy hasło, przy użyciu którego będziemy się logować do naszego konta
 4. W miejscu do tego przeznaczonym wpisujemy kod promocyjny
 5. Dalej wpisujemy PESEL i podajemy źródło, z którego pochodzą nasze dochody.
 6. Potwierdzamy nasze dane kontaktowe
 7. Logujemy się na utworzone konto i odbieramy nasz kod promocyjny

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Legalni polscy bukmacherzy oferują dwa rodzaje kodów promocyjnych. Każdy z nich działa nieco inaczej i oznacza inne korzyści, które przysługują graczowi.

 • Zakład bez ryzyka

W przypadku zakładu bez ryzyka bukmacher oferuje nam zawarcie zakładu na z góry określonych warunkach. W przypadku, gdy taki zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca graczowi kwotę, którą obstawił w zakładzie. Najczęściej bukmacherzy określają pewien limit wysokości zakładu, do którego kwota zostanie zwrócona. W przypadku obstawienia wyższej kwoty bukmacher zwraca nam część wkładu określoną w limicie. W przypadku różnych bukmacherów obowiązywać mogą również różne wymogi dotyczące zwróconej nam kwoty. Mogą one dotyczyć kilkukrotnego obrotu zwróconą sumą lub zawarcia zakładu, którego kurs przekracza określony przez bukmachera próg.

 • Bonus bez depozytu

W przypadku bonusu bez depozytu, po rejestracji u bukmachera na naszym koncie pojawia się określona zasadami bonusu kwota pieniędzy. Jest to suma, którą należy przeznaczyć na zawarcie zakładów, gdyż gracz nie może dokonać jej wypłaty. Tutaj również obowiązują dodatkowe zasady. Bukmacher może wymagać, by nasz bonus postawiony został na zakład o kursie przekraczającym określoną przez niego wysokość. Pojawiają się tutaj też wymogi co do kilkukrotnego obrotu bonusem, by uzyskać możliwość wypłaty kwoty znajdującej się na naszym koncie.

Kody bonusowe u bukmacherów – opisy ofert

W ofertach działających w Polsce bukmacherów znaleźć możemy wiele interesujących ofert, które przedstawiają się najciekawiej? Bukmacher Fortuna zapewnia graczom największy na rynku zakład bez ryzyka, którego limit wynosi 600 zł. Dodatkowo, na start otrzymać możemy 20 zł bez depozytu, a przy drugiej wpłacie dodatkowe 2100 zł bonusu. 

Kod bonusowy STS

Wykorzystując kod bonusowy u bukmachera STS możemy zyskać na start 1500 zł. W ofercie bukmachera znajduje się bonus od trzech pierwszych wpłat. Oznacza to, że przy dokonywaniu premierowych depozytów w STS, bukmacher gwarantuje nam dodatkowe środki na grę. Dodatkowo możemy skorzystać również z zakładu bez ryzyka do 100 zł. W ofercie bukmachera znajdziemy więc dwa rodzaje korzyści wynikające ze skorzystania z kodu promocyjnego:

 • Bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł
 • Zakład bez ryzyka do 100 zł

Kod bonusowy Betfan

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom trzy rodzaje bonusów:

 • Zakład bez ryzyka (do 600 zł)

W przypadku tego bonusu gracz posiada możliwość otrzymania zwrotu za przegrany zakład. Limit zwrotu to 600 zł. Oznacza to, że po wpłacie depozytu, o wartości minimum 50zł mamy możliwość obstawienia wpłaconej kwoty na wybrany przez nas zakład. W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam na konto obstawione środki.

 • Bonus od wpłaty (100% do 1000 zł)

Ponadto Betfan oferuje nowym graczom bonus w wysokości 100% od drugiego depozytu. Limit przyznanego bonusu to w tym przypadku 1000 zł. Oznacza to, że po wpłacie depozytu w wysokości 1000 zł, stan naszego konta zostanie zwiększony o kolejne 1000 zł. Tutaj również obowiązują ustalone przez bukmachera zasady dotyczące kilkukrotnego obrotu kwotą.

 • Freebet (60 zł)

Na tym nie koniec. Bukmacher gwarantuje również darmowy zakład o wartości 60 zł, jeżeli dokonamy wpłaty wynoszącej 30 zł. Freebet możemy wykorzystać na dowolny zakład z maksymalnym kursem 33.0.

Kod bonusowy Totalbet

Bukmacher Totalbet również oferuje swoim klientom korzyści, po wykorzystaniu kodu promocyjnego. Są to:

 • Freebet (39 zł)

Ten typ zakładu jest dostępny dla nowych użytkowników, którzy skorzystali z kodu promocyjnego, Bezpośrednio po rejestracji gracz otrzymuje 20 zł, nie musząc przy tym spełniać żadnych dodatkowych warunków. Kolejne 10 zł otrzymujemy dopiero po akceptacji zgód marketingowych, ponadto gracz może otrzymać freebet w wysokości 9 zł za kod promocyjny GRAMGRUBO. Łącznie 39 zł.

 • Bonus bez depozytu (do 5000 zł)

W przypadku bonusu bez depozytu bukmacher Totalbet oferuje podwojenie kwoty depozytu, aż do 5000 zł. Minimalna kwota depozytu objęta bonusem to 10 zł. Totalbet wymaga ponadto czterokrotnego obrotu depozytem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, przy czym kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.25. 

 • Zakład bez ryzyka (200 zł)

Atrakcyjna promocja, w której możemy postawić swój pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem do 200 zł na konto główne.

Kod bonusowy LV BET

Bukmacher LV BET oferuje swoim graczom bonus o maksymalnej wartości 3353 zł.

 • Bonus do pierwszego i drugiego depozytu (1500zł + 1500 zł)

LV BET umożliwia nowym graczom zwiększenie stanu konta po wpłacie pierwszego depozytu. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu należy skorzystać z kodu promocyjnego, po czym wpłacić depozyt o wartości minimum 50 zł. Dzięki temu otrzymamy bonus w wysokości 100% naszego depozytu do 1500 zł. Przy drugim depozycie otrzymamy natomiast 1% wpłaty z mnożnikiem x50. 

 • Bonus bez depozytu (20 zł)

Po rejestracji u bukmachera LV BET otrzymamy również kwotę 20 zł, którą możemy przeznaczyć na zawieranie zakładów. Skorzystanie z tego bonusu nie wymaga wpłaty depozytów.

 • Zakład bez ryzyka (do 333 zł)

Ponadto LV BET oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka na wysokość maksymalnie 333 zł. By skorzystać z bonusu należy obstawić kwotę na zakład o kursie minimum 1.75. Jeśli zakład okaże się przegrany, postawiona przez nas kwota wróci na konto bonusowe, które wymaga jednokrotnego obrotu. 

Kod bonusowy Noblebet

Bukmacher Noblebet oferuje nowym graczom dwa rodzaje bonusów. Aby zakwalifikować się do ich otrzymania należy skorzystać z kodu promocyjnego bukmachera.

 • Bonus powitalny (do 2500 zł)

Bukmacher Noblebet oferuje graczom bonusy do trzech depozytów. Gracz może otrzymać 100% kwoty swojego pierwszego depozytu, maksymalna wysokość przyznanego bonusu wynosi w tym przypadku 1250 zł. W przypadku drugiego depozytu bonus wynosi już 50%, do kwoty 1000 zł. Z kolei bonus od trzeciego depozytu to 100% do 250 zł na gry karciane i sporty wirtualne. 

 • Freebet w aplikacji (20 zł)

W przypadku drugiego rodzaju bonus, gracze którzy po rejestracji u bukmachera skorzystają z aplikacji otrzymają freebet 20 zł. Wystarczy postawić kupon w aplikacji za 20 zł z kursem minimalnym 2.00.

Kod bonusowy Betcris

Betcris przygotował dla nowych klientów bonus:

 • Cashback 200 PLN

Zwrot otrzymujemy w formie freebetu, który jest do wykorzystania na kupon AKO z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.30.

Kod bonusowy Fortuna

Fortuna przygotowała dla swoich klientów trzy rodzaje bonusów:

 • Bonus bez depozytu (20 zł)

Bonus ten przeznaczony jest dla wszystkich nowych graczy, którzy skorzystają z kodu promocyjnego. Po rejestracji otrzymają oni na swoje konto kwotę 20 zł na zawieranie zakładów w postaci punktów FKP. Gdy kupon zagrany za punkty okaże się wygrany, pieniądze lądują na naszym koncie.

 • Freebet (10 zł)

Dodatkowy freebet dla osób, które skorzystają z kodu promocyjnego i dokonają pierwszego depozytu. Środki otrzymane w postaci punktów FKP. Wygrana wpada na nasze konto główne.

 • Zakład bez ryzyka (do 600 zł)

Fortuna oferuje również swoim nowym klientom bezpieczny zakład do kwoty 600 zł. Po wpłacie depozytu i postawieniu zakładu na kwotę nieprzekraczającą 600 zł cała kwota zostanie nam zwrócona, jeśli zakład okaże się nietrafiony. Środki podlegają jednokrotnemu obrotowi.

 • Bonus od drugiej wpłaty wpłaty (do 200 zł)

W przypadku drugiego depozytu gracze mają również szansę otrzymać bonus w wysokości maksymalnie 200 zł. Dodatkowe środki otrzymujemy w postaci punktów FKP i podlegają zaledwie jednokrotnemu obrotowi. 

Kod bonusowy Betclic

Bukmacher Betclic oferuje klientom, którzy skorzystają z kodu promocyjnego zakład bez ryzyka do 200 zł. Betclic nie zdecydował się jednak na wprowadzenie bonusu bez depozytu. Oznacza to, że by postawić zakład u tego bukmachera, zmuszeni jesteśmy najpierw dokonać wpłaty na konto.

 • Zakład bez ryzyka (do 200 zł)

By zawrzeć zakład bez ryzyka należy wpłacić pieniądze na swoje konto. W przypadku, gdy zakład okaże się nietrafiony bukmacher zwróci nam postawioną kwotę, aż do 200 zł w postaci freebetów. Darmowe zakłady nie trzeba jednak obracać. 

Kod bonusowy forBET

Forbet przygotował dla nowych graczy trzy rodzaje bonusów. Znalazły się wśród nich zakład bez ryzyka, bonusy od drugiej wpłaty oraz 30 dni bez podatku. Skorzystanie z nich jest możliwe po wpisaniu kodu promocyjnego.

 • Zakład bez ryzyka (do 1000 zł)

W tym przypadku bukmacher obiecuje nowym klientom zakład bez ryzyka do 1000 zł. W przypadku przegranej środki należy obrócić jednokrotnie. 

 • Bonus od drugiego depozytu (do 2000 zł)

Za drugą wpłatę forBET gwarantuje bonus 100% do 2000 zł. Dodatkowe środki na grę należy obrócić dwukrotnie.

 • 30 dni bez podatku

Ponadto każdy gracz, który dokona rejestracji w forBET może cieszyć się z gry bez podatku przez 30 dni.

Kod bonusowy Etoto

Etoto ma dla nowych graczy bonus, który nieco różnią się od tych oferowanych przez innych bukmacherów, ale zasady ich działania pozostają podobne. Regulamin funkcjonowanie tego bonusu może się okazać o wiele korzystniejszy dla wielu graczy, gdyż sposób jego działania jest znacznie bardziej przejrzysty od porównywalnych bonusów innych bukmacherów.

 • Bonus 200% od pierwszego depozytu (do 200 zł)

Aby otrzymać ten bonus wystarczy zarejestrować się w Etoto z użyciem kodu promocyjnego, który powiększa skalę korzyści, w porównaniu do użytkowników, którzy założą konto bez kodu. Zapewnia on bonus 200% od pierwszego depozytu. Maksymalna kwota to w tym przypadku 200 zł.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie wpisać kod bonusowy? 

Kod bonusowy najczęściej możemy wpisać jeszcze w trakcie procesu rejestracji u danego bukmachera. Niektórzy bukmacherzy, ze względu na warunki działania bonusów wymagają podania kodu już po rejestracji.

 Który kod bonusowy jest najlepszy?

Wybierając najlepszy bonus powinniśmy kierować się naszymi preferencjami. Przedstawieni powyżej bukmacherzy oferują różne kwoty bonusów na różnych zasadach. Jedni decydują się przekazywać w ręce klientów większe bonusy, jednak wymogi potrzebne do ich wypłaty są, w porównaniu do innych bukmacherów, trudne do spełnienia. Wybierając bukmachera pod kątem oferowanych przez nich kodów promocyjnych należy zwrócić uwagę na to jak duży bonus jest oferowany i czy przyznawany jest od razu czy dopiero po spełnieniu określonych warunków. Następnie warto zapoznać się z regulaminem bukmachera, by sprawdzić ile razy i na jakich zasadach trzeba obrócić bonusem, by można było go wypłacić.

 Jak wypłacić bonus?

U większości bukmacherów bonus możemy wypłacić dopiero po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie. U części bukmacherów znaleźć możemy oddzielne konto, na którym widzimy środki ciągle niedostępne do wypłaty, a u części widzimy wpłacone przez nas środki i środki bonusowe na jednym koncie. Jeśli będziemy jednak wypłacić bonus przed wypełnieniem warunków do tego koniecznych, niestety nie będzie to możliwe.