Kody bonusowe czerwiec

Niemal każdy legalnie działający w Polsce bukmacher oferuje nowym graczom pewne korzyści. Czasami jest to dodatek do pierwszego depozytu, czasami zakład bez ryzyka, a czasami pewna kwota, którą już na starcie gracz może postawić na wybrane wydarzenie. Kody promocyjne maksymalizują korzyści, które mogą otrzymać nowi gracze, na przykład zwiększając maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka. Poniżej dowiesz się jakie kody promocyjne oferują polscy bukmacherzy i jak tego typu kod wykorzystać.

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów

Polscy bukmacherzy oferują swoim graczom różne kody promocyjne, które mogą ułatwić nowym graczom pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Często są to oferty zakładów bez ryzyka lub podwojenia depozytu. Umożliwia to graczom lepsze zapoznanie się z ofertą bukmachera oraz zwiększa ich szansę na wygraną. Kody promocyjne polskich bukmacherów różnią się od siebie sposobem działania i wielkością oferowanych korzyści. Jacy bukmacherzy oferują swoim graczom najlepsze kody promocyjne? 

Rejestracja z kodem krok po kroku

Aby otrzymać kod bonusowy należy zarejestrować się u któregoś z legalnych polskich bukmacherów. Do procedury rejestracji należy przygotować dowód osobisty, gdyż będzie on nam niezbędny do założenia konta.

 1. Wchodzimy na stronę wybranego bukmachera i klikamy „Załóż konto”
 2. Uzupełniamy nasze dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu)
 3. Wybieramy hasło, przy użyciu którego będziemy się logować do naszego konta
 4. W miejscu do tego przeznaczonym wpisujemy kod promocyjny
 5. Dalej wpisujemy PESEL i podajemy źródło, z którego pochodzą nasze dochody.
 6. Potwierdzamy nasze dane kontaktowe
 7. Logujemy się na utworzone konto i odbieramy nasz kod promocyjny

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Legalni polscy bukmacherzy oferują dwa rodzaje kodów promocyjnych. Każdy z nich działa nieco inaczej i oznacza inne korzyści, które przysługują graczowi.

 • Zakład bez ryzyka

W przypadku zakładu bez ryzyka bukmacher oferuje nam zawarcie zakładu na z góry określonych warunkach. W przypadku, gdy taki zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca graczowi kwotę, którą obstawił w zakładzie. Najczęściej bukmacherzy określają pewien limit wysokości zakładu, do którego kwota zostanie zwrócona. W przypadku obstawienia wyższej kwoty bukmacher zwraca nam część wkładu określoną w limicie. W przypadku różnych bukmacherów obowiązywać mogą również różne wymogi dotyczące zwróconej nam kwoty. Mogą one dotyczyć kilkukrotnego obrotu zwróconą sumą lub zawarcia zakładu, którego kurs przekracza określony przez bukmachera próg.

 • Bonus bez depozytu

W przypadku bonusu bez depozytu, po rejestracji u bukmachera na naszym koncie pojawia się określona zasadami bonusu kwota pieniędzy. Jest to suma, którą należy przeznaczyć na zawarcie zakładów, gdyż gracz nie może dokonać jej wypłaty. Tutaj również obowiązują dodatkowe zasady. Bukmacher może wymagać, by nasz bonus postawiony został na zakład o kursie przekraczającym określoną przez niego wysokość. Pojawiają się tutaj też wymogi co do kilkukrotnego obrotu bonusem, by uzyskać możliwość wypłaty kwoty znajdującej się na naszym koncie.

Kody bonusowe u bukmacherów – opisy ofert

W ofertach działających w Polsce bukmacherów znaleźć możemy wiele interesujących ofert, które przedstawiają się najciekawiej? Bukmacher Fortuna zapewnia graczom największy na rynku zakład bez ryzyka, którego limit wynosi 600 zł. Dodatkowo, na start otrzymać możemy 20 zł bez depozytu, a przy drugiej wpłacie dodatkowe 2100 zł bonusu. 

Kod bonusowy STS

Wykorzystując kod bonusowy u bukmachera STS, łącznie zyskać możemy aż do 1459 zł na start. W ofercie bukmachera znajduje się zakład bez ryzyka na wysokość 230 zł. Oznacza to, że przy obstawiając nasz pierwszy zakład w STS, w razie porażki otrzymamy zwrot środków, aż do kwoty 230 zł. Dodatkowo gracz, jeszcze przed pierwszą wpłatą może otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 zł. W ofercie bukmachera znajdziemy więc trzy rodzaje korzyści wynikające ze skorzystania z kodu promocyjnego:

 • Bonus bez depozytu (29 zł na start)
 • Zakład bez ryzyka (do 230 zł)
 • Bonus do wpłaty (100% kwoty depozytu do 1200 zł)

W przypadku bonusu do wpłaty STS oferuje nam podwojenie kwoty depozytu, aż do kwoty 1200 zł. Oznacza to, że w przypadku wpłaty 1200 zł i wykorzystaniu kodu promocyjnego, na naszym koncie znajdzie się aż 2400 zł, które przeznaczyć możemy na grę. Obowiązują tutaj określone przez bukmachera zasady, w których określa zasady obrotu przyznanym bonusem. 

Kod bonusowy Betfan

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom dwa rodzaje bonusów:

 • Zakład bez ryzyka (do 600 zł)

W przypadku tego bonusu gracz posiada możliwość otrzymania zwrotu za przegrany zakład. Limit zwrotu to 600 zł. Oznacza to, że po wpłacie depozytu, o wartości minimum 50zł mamy możliwość obstawienia wpłaconej kwoty na wybrany przez nas zakład. W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam na konto obstawione środki.

 • Bonus od wpłaty (100% do 1000 zł)

Ponadto Betfan oferuje nowym graczom bonus w wysokości 100% od drugiego depozytu. Limit przyznanego bonusu to w tym przypadku 1000 zł. Oznacza to, że po wpłacie depozytu w wysokości 1000 zł, stan naszego konta zostanie zwiększony o kolejne 1000 zł. Tutaj również obowiązują ustalone przez bukmachera zasady dotyczące kilkukrotnego obrotu kwotą.

Kod bonusowy Totalbet

Bukmacher Totalbet również oferuje swoim klientom korzyści, po wykorzystaniu kodu promocyjnego. Są to:

 • Freebet (40 zł)

Ten typ zakładu jest dostępny dla nowych użytkowników, którzy skorzystali z kodu promocyjnego, Bezpośrednio po rejestracji gracz otrzymuje 20 zł, nie musząc przy tym spełniać żadnych dodatkowych warunków. Kolejne 5 zł otrzymujemy dopiero po akceptacji zgód marketingowych, wpłacie pierwszego depozytu. pierwszy zagrany zakład z salda głównego i za pierwszy zakład na sporty wirtualne. Łącznie 40 zł.

 • Bonus bez depozytu (do 5000 zł)

W przypadku bonusu bez depozytu bukmacher Totalbet oferuje podwojenie kwoty depozytu, aż do 5000 zł. Minimalna kwota depozytu objęta bonusem to 10 zł. Totalbet wymaga ponadto czterokrotnego obrotu depozytem na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, przy czym kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.25. 

 • Zakład bez ryzyka (200 zł)

Atrakcyjna promocja, w której możemy postawić swój pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem do 200 zł na konto główne.

Kod bonusowy LV Bet

Bukmacher LV Bet oferuje swoim graczom między innymi bonus o maksymalnej wartości 2000 zł do pierwszego depozytu oraz kolejny do drugiego depozytu (maksymalnie 1000 zł).

 • Bonus do pierwszego i drugiego depozytu (2000 + 1000 zł)

LV Bet umożliwia nowym graczom zwiększenie stanu konta po wpłacie pierwszego depozytu. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu należy skorzystać z kodu promocyjnego, po czym wpłacić depozyt o wartości minimum 50 zł. Dzięki temu otrzymamy bonus w wysokości 1% naszego depozytu pomnożony x 100. W przypadku wpłaty w wysokości 1000 zł otrzymamy więc 100 zł bonusu. Na podobnych zasadach działa bonus przyznawany przy okazji drugiego depozytu, jednak jego maksymalna wartość to 1000 zł.

 • Bonus bez depozytu (20 zł)

Po rejestracji u bukmachera LV Bet otrzymamy również kwotę 20 zł, którą możemy przeznaczyć na zawieranie zakładów. Skorzystanie z tego bonusu nie wymaga wpłaty depozytów.

 • Zakład bez ryzyka (do 333 zł)

Ponadto LV Bet oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka na wysokość maksymalnie 333 zł. By skorzystać z bonusu należy obstawić kwotę na zakład o kursie minimum 1.75. Jeśli zakład okaże się przegrany, postawiona przez nas kwota wróci na konto. 

 • Cashback od drugiego depozytu (do 50 zł)

W LV Bet mamy również cashback za przegrany kupon w formie bonusu bez mnożnika do 50 zł, przy którym wymagany jest dwukrotny obrót.

Kod bonusowy Noblebet

Bukmacher Noblebet oferuje nowym graczom dwa rodzaje bonusów. Aby zakwalifikować się do ich otrzymania należy skorzystać z kodu promocyjnego bukmachera.

 • Bonus powitalny (do 2500 zł)

Bukmacher Noblebet oferuje graczom bonusy do trzech depozytów. Gracz może otrzymać 100% kwoty swojego pierwszego depozytu, maksymalna wysokość przyznanego bonusu wynosi w tym przypadku 1250 zł. W przypadku drugiego depozytu bonus wynosi już 50%, do kwoty 1000 zł. Z kolei bonus od trzeciego depozytu to 100% do 250 zł na gry karciane i sporty wirtualne. 

 • Cashback od drugiego depozytu (do 50 zł)

W przypadku drugiego rodzaju bonus, gracze którzy po rejestracji u bukmachera skorzystają z kodu promocyjnego otrzymają cashback od drugiego depozytu za przegrany kupon w formie bonusu bez mnożnika do 50 zł, przy którym wymagany jest dwukrotny obrót.

Kod bonusowy Betcris

Bukmacher Betcris przygotował dla nowych klientów dwa bonusy:

 • Freebet do 200 PLN

Wielkość darmowego zakładu zależy od tego, jaki będzie nasz pierwszy zakład w Betcris. Bukmacher gwarantuje bowiem freebet w postaci 50% stawki tego zakładu do 200 PLN w gotówce. Oznacza to, iż maksymalną kwotę dostaniemy w momencie, gdy zawrzemy zakład za 400 PLN. Z kolei minimalna stawka, która zalicza się do otrzymania darmowego zakładu wynosi 20 PLN. Dodatkowym warunkiem jest kupon z kursem minimalnym 1.80. Sam freebet możemy wykorzystać na kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie 2.50.

 • Zakład bez ryzyka do 50 PLN

Betcris gwarantuje również na start zakład bez ryzyka. Bukmacher zwróci nam 50% stawki pierwszego zakładu do 50 PLN. Co istotne, środki wrócą na konto główne.

Kod bonusowy Fortuna

Fortuna przygotowała dla swoich klientów trzy rodzaje bonusów:

 • Bonus bez depozytu (20 zł)

Bonus ten przeznaczony jest dla wszystkich nowych graczy, którzy skorzystają z kodu promocyjnego. Po rejestracji otrzymają oni na swoje konto kwotę 20 zł na zawieranie zakładów. Do wypłaty bonusu konieczne jest jednokrotne obrócenie kwotą, jednak Fortuna nie określa minimalnych kursów, jakie muszą mieć zawierane zakłady.

 • Zakład bez ryzyka (do 600 zł)

Fortuna oferuje również swoim nowym klientom bezpieczny zakład do kwoty 600 zł. Po wpłacie depozytu i postawieniu zakładu na kwotę nieprzekraczającą 600 zł cała kwota zostanie nam zwrócona, jeśli zakład okaże się nietrafiony. Bukmacher nie ma tutaj wymogów co do czasu obrotu zwróconej kwoty.

 • Bonus do wpłaty (do 2100 zł)

Po pierwszym depozycie gracze mają również szansę otrzymać bonus w wysokości maksymalnie 2100 zł. Konieczna jest jednak aktywacja bonusu na stronie bukmachera oraz wpłacenie drugiego depozytu. Po otrzymaniu bonusu gracz ma dwa tygodnie na czterokrotne obrócenie całością depozytu, po kursie minimum 1.8.

Kod bonusowy Betclic

Bukmacher Betclic oferuje klientom, którzy skorzystają z kodu promocyjnego między innymi cashback do kwoty 550 zł. Betclic nie zdecydował się jednak na wprowadzenie bonusu bez depozytu. Oznacza to, że by postawić zakład u tego bukmachera, zmuszeni jesteśmy najpierw dokonać wpłaty na konto.

 • Zakład bez ryzyka (do 550 zł)

By zawrzeć zakład bez ryzyka należy wpłacić pieniądze na swoje konto. W przypadku, gdy zakład okaże się nietrafiony bukmacher zwróci nam postawioną kwotę, aż do 550 zł. Obowiązuje tutaj jednak minimalny kurs zakładu, który wynosi 1.12. Aby wypłacić bonus musimy ośmiokrotnie obrócić kwotą, która znalazła się na naszym koncie bonusowym, przy minimalnym kursie 2.0.

Kod bonusowy Forbet

Forbet przygotował dla nowych graczy dwa rodzaje bonusów. Znalazły się wśród nich bonus do pierwszej wpłaty oraz freebet. Skorzystanie z nich jest możliwe po wpisaniu kodu promocyjnego.

 • Bonus do pierwszego depozytu (do 2000 zł)

W tym przypadku bukmacher obiecuje nowym klientom podwojenie kwoty ich depozytu, aż do 2000 zł. Aby aktywować bonus należy obstawić dowolny zakład po kursie minimum 2.0. Do wypłaty bonusu konieczne jest natomiast dwukrotne obrócenie bonusem na kuponie zawierającym minimum trzy zdarzenia, po łącznym kursie przekraczającym 2.0. Czas na obrót bonusu to 30 dni.

 • MaxiZysk (do 200 zł)

Za drugą wpłatę Forbet gwarantuje MaxiZysk do 200 zł. Dzięki niemu możemy zwiększyć swój zysk z wygranej.

Kod bonusowy Etoto

Etoto ma dla nowych graczy bonus, który nieco różnią się od tych oferowanych przez innych bukmacherów, ale zasady ich działania pozostają podobne. Regulamin funkcjonowanie tego bonusu może się okazać o wiele korzystniejszy dla wielu graczy, gdyż sposób jego działania jest znacznie bardziej przejrzysty od porównywalnych bonusów innych bukmacherów.

 • Bonus 200% od pierwszego depozytu (do 200 zł)

Aby otrzymać ten bonus wystarczy zarejestrować się w Etoto z użyciem kodu promocyjnego, który powiększa skalę korzyści, w porównaniu do użytkowników, którzy założą konto bez kodu. Zapewnia on bonus 200% od pierwszego depozytu. Maksymalna kwota to w tym przypadku 200 zł.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie wpisać kod bonusowy? 

Kod bonusowy najczęściej możemy wpisać jeszcze w trakcie procesu rejestracji u danego bukmachera. Niektórzy bukmacherzy, ze względu na warunki działania bonusów wymagają podania kodu już po rejestracji.

 Który kod bonusowy jest najlepszy?

Wybierając najlepszy bonus powinniśmy kierować się naszymi preferencjami. Przedstawieni powyżej bukmacherzy oferują różne kwoty bonusów na różnych zasadach. Jedni decydują się przekazywać w ręce klientów większe bonusy, jednak wymogi potrzebne do ich wypłaty są, w porównaniu do innych bukmacherów, trudne do spełnienia. Wybierając bukmachera pod kątem oferowanych przez nich kodów promocyjnych należy zwrócić uwagę na to jak duży bonus jest oferowany i czy przyznawany jest od razu czy dopiero po spełnieniu określonych warunków. Następnie warto zapoznać się z regulaminem bukmachera, by sprawdzić ile razy i na jakich zasadach trzeba obrócić bonusem, by można było go wypłacić.

 Jak wypłacić bonus?

U większości bukmacherów bonus możemy wypłacić dopiero po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie. U części bukmacherów znaleźć możemy oddzielne konto, na którym widzimy środki ciągle niedostępne do wypłaty, a u części widzimy wpłacone przez nas środki i środki bonusowe na jednym koncie. Jeśli będziemy jednak wypłacić bonus przed wypełnieniem warunków do tego koniecznych, niestety nie będzie to możliwe.