Typy NHL

Typy NHL, czyli obstawianie hokeja na Gram Grubo

Hokej jest niezwykle popularną dyscypliną za oceanem. W Polsce nie jest jeszcze aż na takim poziomie, ale przyciąga coraz większą rzeszę kibiców. Obstawiać typy NHL można u każdego legalnego bukmachera. NHL to skrót od National Hockey League, która zrzesza drużyny z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Obstawiać hokej na lodzie w przypadku NHL – najlepszej ligi hokejowej, można od października do maja. Na stronie Gram Grubo znajdziesz analizy i gotowe kupony, które pomogą Ci wybrać typy na NHL.

Drużyny występujące w NHL z podziałem na konferencje

Jakie typy NHL na dziś?

Mecz NHL nie są tak popularne jak rozgrywki piłkarskie, ale obstawia je wiele osób. Dzięki naszym ekspertom otrzymasz darmowe typy NHL. Czy łatwo jest obstawiać tę ligę? Analiza z naszej strony będzie zawierać na pewno mnogość statystyk, ale także ekspertyzę redaktora.

Gotowe typy na NHL bez problemu można tworzyć każdego dnia, ponieważ w trakcie sezonu mecze rozgrywane są właściwie codziennie. Nasi eksperci postarają się dostarczać kupony jak najczęściej, wszystko poparte analizą. Zaglądaj na naszą stronę, aby być na bieżąco z propozycjami typów na hokej na lodzie.

Jak obstawiać NHL? Jak obstawiać mecze hokeja?

Do poprawnego obstawienia meczów hokeja niezbędna jest analiza. Jak zwiększyć skuteczność typów NHL? Właśnie dzięki rozłożeniu wielu kwestii na czynniki pierwsze.

Pierwszą rzeczą, jaka powinna być brana pod uwagę to potencjał drużyny. Trzeba mieć zatem podstawową wiedzę, aby określić na ile ją stać. Obecnie warto zatem zwrócić uwagę na takie drużyny jak: Florida Panthers, Dallas Stars czy Vegas Golden Knights.

Mistrzowie NHL w ostatnich 20 latach

Źródło infografiki: SportsNet

Następnym krokiem jest analiza formy drużyny, która pozwoli lepiej przewidzieć wynik meczu. Powinno się więc prześledzić ostatnie wyniki i zmagania, ponieważ każdy może być w słabszej dyspozycji. Są to dwie podstawowe zasady, aby wybierać skuteczne typy NHL.

Zawsze warto jest też prześledzić inne informacje, takie jak absencje sportowców. Zawodnik hokejowy może wpłynąć samodzielnie na losy rywalizacji, dlatego warto śledzić wszelkie informacje o kontuzjach i zawieszeniach.

Hokej na lodzie – najpopularniejsze rozgrywki

Oczywiście najbardziej popularne rozgrywki hokeja na lodzie to NHL. Nie dziwne więc, że zakłady bukmacherskie na te rozgrywki cieszą się sporym zainteresowaniem. Naturalnie wśród fanów największą uwagę przyciąga już decydująca faza, czyli play-offs – typy na nhl są w tym okresie jeszcze częściej obstawiane.

Mistrzostwa świata – organizowane przez Międzynarodową Federację Hokeja na Lodzie (IIHF), te zawody gromadzą reprezentacje narodowe z całego świata. Turniej Mistrzostw Świata to jedno z najważniejszych wydarzeń hokejowych na międzynarodowej arenie.

Hokej na lodzie jest jednym z najważniejszych dyscyplin sportowych na zimowych igrzyskach olimpijskich. Rozgrywki olimpijskie przyciągają uwagę całego świata i są okazją do rywalizacji najlepszych drużyn narodowych.

Wiele krajów europejskich ma swoje narodowe ligi hokejowe, takie jak szwedzka Elitserien, fińska Liiga, szwajcarska National League czy czeska Extraliga. Te ligi mają swoje własne rozgrywki i przyciągają utalentowanych graczy z całego świata.

Rodzaje typów na NHL – co można obstawiać?

Bukmacherzy oferują wiele możliwości gry na typy NHL. Jakie rodzaje zakładów hokejowych oferują operatorzy?

  1. Wynik meczu (1X2): Jest to rodzaj zakładu, który pozwala wskazać na zwycięzcę meczu. Nie musi to być dokładny wynik (choć taki zakład też można zawrzeć), wystarczy wytypować zwycięzcę rywalizacji.
  2. Handicap hokejowy: Wybieranie drużyny, która ma wygrać z określoną różnicą bramek. Handicap może być pozytywny lub negatywny.
  3. Liczba bramek (Over/Under): Typowanie, czy w meczu zostanie zdobytych więcej (Over) lub mniej (Under) bramek niż określona liczba.
  4. Pierwsza drużyna do zdobycia bramki: Wybieranie, która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę w meczu.
  5. Wynik po pierwszej tercji: Typowanie rezultatu po zakończeniu pierwszej tercji.
  6. Strzelec gola: Typowanie, który z zawodników zdobędzie bramkę w danym meczu.
  7. Pierwsza drużyna do zdobycia trzech bramek: Wybieranie, która drużyna zdobędzie jako pierwsza zdobędzie trzecią bramkę na swoim koncie.
  8. Liczba kar: Typowanie, ile kar zostanie nałożonych na obie drużyny w trakcie meczu.

Gdzie obstawiać typy NHL?

Najlepszym bukmacherem do obstawiania NHL jest polski legalny bukmacher BETFAN. Oferuje szereg bonusów nie tylko dla nowych, ale także stałych graczy. BETFAN ma bardzo szeroką ofertę na hokeja, a można znaleźć u niego także czasowe promocje z freebetami. Ponadto gracz mogą cieszyć się z wysokich kursów wystawianych przez tego operatora.