Paciu

Bonus powitalny

Super aplikacja, fajne bonusy i pomocna obsługa klienta. Oferta live dla mnie to jedyny mankament u tego bukmachera.

zaaqqq04

Bonus powitalny

bardzo fajna aplikacja do bukmacherki lecz denerwuje mnie fakt że za każdym razem kiedy wyjdę z betclica muszę się logować

Przemo

Bonus powitalny

Źle nie jest, oferta dobra kursy również 🙂

Bartłomiej

Bonus powitalny

Betclic aktualnie to top bukmacherski w naszym kraju. Fajna oferta, przejrzysta strona dodatkowo transmisje meczów. Nie mam się do czego przyczepić i z czystym sercem polecam każdemu.

TabalugaSmok

Bonus powitalny

Betclic to również jeden z moich topowych wyborów. Począwszy od mocnego bonus na start, to od niedawna mamy takie coś jak „misje” czyli ciekawy dodatek po spełnieniu wymagań w formie freebetów.
Z plusów, betclic ma wiele transmisji meczowych, szerokie rynki zakładów, nieco ponad przeciętne kursy i do tego boost przy ako.
Z minusów widzę, ociężałą aplikacje, transmisje na full screenie ucina, muli często kursy, blokuje część rynków niewiadomo dlaczego, jednak myślę że stopniowo błędy będą wykluczane bo aktualizacje aplikacji są dość częste. Polecam przetestować, warto mieć tam konto.

Grzebyl

Bonus powitalny

fajnie przejżyśćie. mój ulubiony bukmacher na tę chwilę

mateusiak

Bonus powitalny

Betclic był pierwszym bukmacherem u którego założyłem swoje konto w zakresie obstawiania spotkań sportowych. Przyciągnęła mnie istniejąca wówczas forma powitalna – wpłać i zagraj, a w przypadku porażki odzyskaj środki na swoje konto.
Betclic jest stroną przejrzystą i klarowną. Wyszukiwarka zdarzeń spełnia swoje zadanie.
Wypłaty, jak i wpłaty są niezwykle ważnym argumentem tej firmy. Są natychmiastowe!
Nigdy nie miałem z nimi problemu względem ewentualnych dodatkowych potwierdzeń weryfikacyjnych, co bardzo dobrze o nich świadczy na tle konkurencji! 🙂
Coś więcej odnośnie moich odczuć?
Kursy pre są niezbyt zachęcające, a oferta rozpiętości zdarzeń pozostawia nieco do życzenia.
Podobnie sytuacja ma się do grania „live”, tu również często brakuje wielu zdarzeń z „dzikich” lig.

Pomimo kontrargumentów Betclic postawiłbym w ścisłej czołówce bukmacherów.

Mateusz Juroszek

Bonus powitalny

Obecnie numer jeden na rynku. STS, FORTUNA I Superbet NA BENZYNIE, Betfan nie oceniam bo limitują i nie wyplacają. Reszta jedzie na parze, jak parowozy, a oni (Betclic)ponadświetlna.Jak z hipernapędem.

Bonus przeceniany i tak gra się za wlasne- więc jakie znaczenie ma oferta powitalna, a ilu graczy wplaca na start więcej niż 200 zł?

emug23

Bonus powitalny

Absolutny top! Kursy spoko, promki też. Fajnie działają w socialach. Oby tak dalej.

adrian_dab

Bonus powitalny

Jeden z moich ulubionych buków w Polsce. Spędziłem na nim dużo czasu. Aplikacja fajna, przejrzysta, bez zbędnych tzw. „Dupereli”. Kursy w porządku, fajna oferta live i często dostępny cashout. Transmisje live tez na plus. Polecam Buka z ręka na sercu, bo nie miałem nigdy z nimi problemu 🙂

Denis

Bonus powitalny

Dla mnie betlic jest jedną z lepszych stron bukmacherskich .

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.