MysticChao

Bonus powitalny

Szczerze to bukmacher był ok jedynie apka była słaba, ale od momentu jak wygrałem więcej niż przegrałem tam i nagle nałożono na mnie limity i to takie że mogę grać najczęściej po 0,97 groszy czy 1,5 zł to oceniam to najgorzej że wszystkich. Jeszcze jakby dali jakiś konkretny powód tych limitów ale to stało się po wygranym kuponie więc się domyślał ale chciałem znać oficjalny powód, w odpowiedzi dostawałem że oni mogą dawać limity i mogą nie mówić dlaczego i mam spadać, więc jeżeli ktoś myśli o graniu bonusami tam czy wygrywaniu odradzam.

Bartłomiej

Bonus powitalny

Z Lv Bet korzystam rzadko gdyż nie podoba mi się ich aplikacja według mnie jest mało intuicyjna. Gram tylko gdy mam tak jakiś bonus. Na rynku są bukmacherzy którzy mają dużo lepszy interfejs strony i korzystanie z ich aplikacji jwst dużo bardziej wygodne.

Damian1304

Bonus powitalny

LV Bet jako bukmacher posiada jedną z najlepszych ofert bonusowych. Dużym plusem są częste bonusy od depozytu czy też darmowe freebety. Duża i szeroka oferta na dane spotkania. Minusem jest czasami długo ładująca się strona i oferta na dany mecz, ale różnorodność zakładów w pewnym stopniu to rekompensuje.

malinek19

Bonus powitalny

Ogólnie mocno średni średniak na rynku, słaba apka (i ciągle aktualizacje) , przycina, czasami nie tłumaczy na język polski zdarzeń, bonusy od depozytu słabe( dużo obracać trzeba) Moim zdaniem jest jakimś 4,5 Bukiem na rynku.

mateusiak

Bonus powitalny

LV Bet należy do najchętniej wybieranych przeze mnie bukmacherów na naszym rodzimym rynku.
Dlaczego wybieram LV?
Przejrzystość Szaty graficznej, która stanowi intuicyjny punkt poruszania się po stronie jest dla mnie najważniejszym aspektem.
Co więcej?
Kursy! Są wysokie, bardzo konkurencyjne.
Aplikacja!
Płynna, jasna, klarowna.
Szybkość wpłat!
Dokonuję je w LV w natychmiastowym tempie.
To, co jeszcze dla mnie mega ważne – szybkość wypłat – zajmuje to dosłownie chwile!

LV bet polecam serdecznie każdemu, kto nie ma tam jeszcze swego konta .

Pozdro Mati :))

TabalugaSmok

Bonus powitalny

Nie ukrywam nie jest to bukmacher pierwszego wyboru, ale „wysokie” kursy mają często najwyższe i właśnie tam grzywka wielu underdogow. Promocja za rejestrację całkiem przyjemna. Ogólnie prawidłowy bukmacher chociaż rzadko pamięta o starych klientach.

MarcinM

Bonus powitalny

Dobrze promujący się bukmacher, szeroka oferta sportowa, dużo zdarzeń statystycznych. Bardzo fajna i przejrzysta szata graficzna. Kursy średniego poziomu, bonusy do AKO na plus. Mogliby co prawda zrobić więcej promocji w formie bonusów i freebetów

Zielyna

Bonus powitalny

Serdecznie nie polecam 😀 Po połowie roku użytkowania zlimitowali moje konto nie podając żadnego powodu. Próbując poznać powód, jedyną informację jaką otrzymałem to to, że stawki zostały dobrane indywidualnie przez dział sportowy. Na tę chwilę wygląda to tak, że mogę stawiać kupony maksymalnie za 15zł po kursie nie większym niż 2. Także jeżeli ktoś chce przegrywać to buk jak najbardziej godny polecenia, jeżeli wygrywać to juz niekoniecznie 😉

arcadio

Bonus powitalny

Często oferują bonusy od depozytu, ale najchętniej obracam bonusy, które dostaję bez depozytu.

Pedro695

Bonus powitalny

Bukmacher z dobrym pakietem startowym. Promocja bezpiecznika daje fajna opcje zwrotu w przypadku nie trafionego jednego meczu. Raz w tygodniu mamy suoperoferte bonus od wpłaty.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.