Kody bonusowe grudzień

Niemal każdy legalnie działający w Polsce bukmacher oferuje nowym graczom pewne korzyści. Czasami jest to dodatek do pierwszego depozytu, czasami zakład bez ryzyka, a czasami pewna kwota, którą już na starcie gracz może postawić na wybrane wydarzenie. Kody promocyjne maksymalizują korzyści, które mogą otrzymać nowi gracze, na przykład zwiększając maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka. Poniżej dowiesz się jakie kody promocyjne oferują polscy bukmacherzy i jak tego typu kod wykorzystać. 

Betfan - logo
Tylko z naszym kodem:
Zakład bez ryzyka do 600 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Superbet - logo
Tylko z naszym kodem:
Zakład bez ryzyka do 1300 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Totalbet - logo
Tylko z naszym kodem:
freebet 20 + 20 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
LV BET - logo
Tylko z naszym kodem:
Zakład bez ryzyka do 333 zł PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Noblebet - logo
Tylko z naszym kodem:
100% od pierwszego depozytu do 1250 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Betcris - logo
Tylko z naszym kodem:
50% zakład bez ryzyka do 50 PLN
Bonus za rejestrację
Tylko z naszym kodem:
Freebet 200 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Fortuna - logo
Tylko z naszym kodem:
Zakład bez ryzyka 600 PLN
Bonus za rejestrację
Tylko z naszym kodem:
Freebet 20 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
STS - logo
Tylko z naszym kodem:
29 zł freebet PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
forBET - logo
Tylko z naszym kodem:
Bonus od depozytu 2000 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Betclic - logo
Tylko z naszym kodem:
Zakład bez ryzyka 550 zł PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
PZBuk - logo
Tylko z naszym kodem:
Cashback 500 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Etoto - logo
Tylko z naszym kodem:
50% zakład bez ryzyka do 1000 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
BetX - logo
Tylko z naszym kodem:
Bonus od wpłaty do 7777 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Betters - logo
Tylko z naszym kodem:
Freebet 20 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod
Fuksiarz - logo
Tylko z naszym kodem:
Cashback 50% do 500 PLN
Bonus za rejestrację
Zobacz kod

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów

Polscy bukmacherzy oferują swoim graczom różne kody promocyjne, które mogą ułatwić nowym graczom pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Często są to oferty zakładów bez ryzyka lub podwojenia depozytu. Umożliwia to graczom lepsze zapoznanie się z ofertą bukmachera oraz zwiększa ich szansę na wygraną. Kody promocyjne polskich bukmacherów różnią się od siebie sposobem działania i wielkością oferowanych korzyści. Jacy bukmacherzy oferują swoim graczom najlepsze kody promocyjne? 

Rejestracja z kodem krok po kroku

Aby otrzymać kod bonusowy należy zarejestrować się u któregoś z legalnych polskich bukmacherów. Do procedury rejestracji należy przygotować dowód osobisty, gdyż będzie on nam niezbędny do założenia konta.

 1. Wchodzimy na stronę wybranego bukmachera i klikamy „Załóż konto”
 2. Uzupełniamy nasze dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu)
 3. Wybieramy hasło, przy użyciu którego będziemy się logować do naszego konta
 4. W miejscu do tego przeznaczonym wpisujemy kod promocyjny
 5. Dalej wpisujemy PESEL i podajemy źródło, z którego pochodzą nasze dochody.
 6. Potwierdzamy nasze dane kontaktowe
 7. Logujemy się na utworzone konto i odbieramy nasz kod promocyjny

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Legalni polscy bukmacherzy oferują dwa rodzaje kodów promocyjnych. Każdy z nich działa nieco inaczej i oznacza inne korzyści, które przysługują graczowi.

 • Zakład bez ryzyka

W przypadku zakładu bez ryzyka bukmacher oferuje nam zawarcie zakładu na z góry określonych warunkach. W przypadku, gdy taki zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca graczowi kwotę, którą obstawił w zakładzie. Najczęściej bukmacherzy określają pewien limit wysokości zakładu, do którego kwota zostanie zwrócona. W przypadku obstawienia wyższej kwoty bukmacher zwraca nam część wkładu określoną w limicie. W przypadku różnych bukmacherów obowiązywać mogą również różne wymogi dotyczące zwróconej nam kwoty. Mogą one dotyczyć kilkukrotnego obrotu zwróconą sumą lub zawarcia zakładu, którego kurs przekracza określony przez bukmachera próg.

 • Bonus bez depozytu

W przypadku bonusu bez depozytu, po rejestracji u bukmachera na naszym koncie pojawia się określona zasadami bonusu kwota pieniędzy. Jest to suma, którą należy przeznaczyć na zawarcie zakładów, gdyż gracz nie może dokonać jej wypłaty. Tutaj również obowiązują dodatkowe zasady. Bukmacher może wymagać, by nasz bonus postawiony został na zakład o kursie przekraczającym określoną przez niego wysokość. Pojawiają się tutaj też wymogi co do kilkukrotnego obrotu bonusem, by uzyskać możliwość wypłaty kwoty znajdującej się na naszym koncie.

Kody bonusowe u bukmacherów – opisy ofert

W ofertach działających w Polsce bukmacherów znaleźć możemy wiele interesujących ofert, które przedstawiają się najciekawiej? Bukmacher Fortuna zapewnia graczom największy na rynku zakład bez ryzyka, którego limit wynosi 600 zł. Dodatkowo, na start otrzymać możemy 20 zł bez depozytu, a przy drugiej wpłacie dodatkowe 150 zł bonusu. Oznacza to, że przy drugiej wpłacie wynoszącej 2000 zł, finalnie uzyskujemy 2150 zł, które możemy przeznaczyć na zakłady.

Największy na rynku bonus bez depozytu znajdziemy w ofercie bukmachera Totolotek. Po wykorzystaniu kodu promocyjnego otrzymujemy 25 zł na start, jeszcze przed pierwszą wpłatą. W przypadku bonusu 25 zł na start, gracz ma 14 dni by dwukrotnie obrócić kwotą, obstawiając zakłady, których kursy są wyższe niż 2.0. Po spełnieniu warunków bonusu gracz może bez problemu dokonać wypłaty wygranej kwoty.

Kod bonusowy STS

Wykorzystując kod bonusowy u bukmachera STS, łącznie zyskać możemy aż do 1504 zł na start. W ofercie bukmachera znajduje się zakład bez ryzyka na wysokość 239 zł. Oznacza to, że przy obstawiając nasz pierwszy zakład w STS, w razie porażki otrzymamy zwrot środków, aż do kwoty 239 zł. Dodatkowo gracz, jeszcze przed pierwszą wpłatą może otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. W ofercie bukmachera znajdziemy więc trzy rodzaje korzyści wynikające ze skorzystania z kodu promocyjnego:

 • Bonus bez depozytu (25 zł na start)
 • Zakład bez ryzyka (do 239 zł)
 • Bonus do wpłaty (100% kwoty depozytu do 1200 zł)

W przypadku bonusu do wpłaty STS oferuje nam podwojenie kwoty depozytu, aż do kwoty 1200 zł. Oznacza to, że w przypadku wpłaty 1200 zł i wykorzystaniu kodu promocyjnego, na naszym koncie znajdzie się aż 2400 zł, które przeznaczyć możemy na grę. Obowiązują tutaj określone przez bukmachera zasady, w których określa zasady obrotu przyznanym bonusem. 

Kod bonusowy Betfan

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom dwa rodzaje bonusów:

 • Zakład bez ryzyka (do 600 zł)

W przypadku tego bonusu gracz posiada możliwość otrzymania zwrotu za przegrany zakład. Limit zwrotu to 600 zł. Oznacza to, że po wpłacie depozytu, o wartości minimum 50zł mamy możliwość obstawienia wpłaconej kwoty na wybrany przez nas zakład. W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam na konto obstawione środki.

 • Bonus do wpłaty (100% do 1000 zł)

Ponadto Betfan oferuje nowym graczom bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu. Limit przyznanego bonusu to w tym przypadku 1000 zł. Oznacza to, że po wpłacie depozytu w wysokości 1000 zł, stan naszego konta zostanie zwiększony o kolejne 1000 zł. Tutaj również obowiązują ustalone przez bukmachera zasady dotyczące kilkukrotnego obrotu kwotą.

Kod bonusowy Totalbet

Bukmacher Totalbet również oferuje swoim klientom korzyści, po wykorzystaniu kodu promocyjnego. Są to:

 • Zakład bez ryzyka (20 + 10zł)

Ten typ zakładu jest dostępny dla nowych użytkowników, którzy skorzystali z kodu promocyjnego, Bezpośrednio po rejestracji gracz otrzymuje 20 zł, nie musząc przy tym spełniać żadnych dodatkowych warunków. Kolejne 5 zł otrzymujemy dopiero po akceptacji zgód marketingowych, wpłacie pierwszego depozytu. pierwszy zagrany zakład z salda głównego i za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

 • Bonus bez depozytu (do 5000 zł)

W przypadku bonusu bez depozytu bukmacher Totalbet oferuje podwojenie kwoty depozytu, aż do 5000 zł. Minimalna kwota depozytu objęta bonusem to 10 zł. Totalbet wymaga ponadto czterokrotnego obrotu depozytem na kuponach z czterema zdarzeniami, przy czym kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.25. 

Kod bonusowy LV Bet

Bukmacher LV Bet oferuje swoim graczom między innymi bonus o maksymalnej wartości 2000 zł do pierwszego depozytu oraz kolejny do drugiego depozytu (maksymalnie 1000 zł).

 • Bonus do pierwszego i drugiego depozytu (2000 + 1000 zł)

LV Bet umożliwia nowym graczom zwiększenie stanu konta po wpłacie pierwszego depozytu. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu należy skorzystać z kodu promocyjnego, po czym wpłacić depozyt o wartości minimum 50 zł. Dzięki temu otrzymamy bonus w wysokości 1% naszego depozytu pomnożony x 100. W przypadku wpłaty w wysokości 1000 zł otrzymamy więc 100 zł bonusu. Na podobnych zasadach działa bonus przyznawany przy okazji drugiego depozytu, jednak jego maksymalna wartość to 1000 zł.

 • Bonus bez depozytu (20 zł)

Po rejestracji u bukmachera LV Bet otrzymamy również kwotę 20 zł, którą możemy przeznaczyć na zawieranie zakładów. Skorzystanie z tego bonusu nie wymaga wpłaty depozytów.

 • Zakład bez ryzyka (do 333 zł)

Ponadto LV Bet oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka na wysokość maksymalnie 333 zł. By skorzystać z bonusu należy obstawić kwotę na zakład o kursie minimum 1.75. Jeśli zakład okaże się przegrany, postawiona przez nas kwota wróci na konto. 

Kod bonusowy Noblebet

Bukmacher Noblebet oferuje nowym graczom dwa rodzaje bonusów. Aby zakwalifikować się do ich otrzymania należy skorzystać z kodu promocyjnego bukmachera.

 • Bonus powitalny (do 2500 zł)

Bukmacher Noblebet oferuje graczom bonusy do trzech depozytów. Gracz może otrzymać 100% kwoty swojego pierwszego depozytu, maksymalna wysokość przyznanego bonusu wynosi w tym przypadku 1250 zł. W przypadku drugiego depozytu bonus wynosi już 50%, do kwoty 1000 zł.

 • Freebet (35 zł od 50 zł depozytu)

W przypadku drugiego rodzaju bonus, gracze którzy po rejestracji u bukmachera skorzystają z kodu promocyjnego otrzymają freebet na kwotę 35 zł. Po rejestracji wymagana jest wpłata depozytu w wysokości 50 zł, a następnie obstawienie za własne środki kuponu z kursem minimum 50zł. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma freebet o wysokości 35 zł.

Kod bonusowy Totolotek

Wyjątkową ofertę dla swoich nowych klientów przygotował także Totolotek. Ma on do zaoferowania graczom bonus do wpłaty oraz freebet.

 • Bonus do wpłaty (100% do 500 zł)

Aby otrzymać ten bonus należy zasilić swoje konto depozytem o wartości większej niż 20 zł. Bukmacher zapewnia nam podwojenie naszego depozytu, aż do kwoty 500 zł. Aby móc wypłacić bonus należy trzykrotnie obrócić kwotą depozytu i bonusu na kuponach z przynajmniej trzema zdarzeniami, przy czym kurs każdego zdarzenia musi być wyższy niż 1.35.

 • Freebet (do 25 zł)

Freebet o wartości 25 zł gracze mogą otrzymać po wykorzystaniu kodu promocyjnego. Jednak aby z niego skorzystać potrzebujemy dwukrotnie obrócić przyznany bonus po kursie minimum 2.0.

Kod bonusowy Betcris

Bukmacher Betcris przygotował dla nowych klientów dwa bonusy:

 • Freebet do 200 PLN

Wielkość darmowego zakładu zależy od tego, jaki będzie nasz pierwszy zakład w Betcris. Bukmacher gwarantuje bowiem freebet w postaci 50% stawki tego zakładu do 200 PLN w gotówce. Oznacza to, iż maksymalną kwotę dostaniemy w momencie, gdy zawrzemy zakład za 400 PLN. Z kolei minimalna stawka, która zalicza się do otrzymania darmowego zakładu wynosi 20 PLN. Dodatkowym warunkiem jest kupon z kursem minimalnym 1.80. Sam freebet możemy wykorzystać na kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie 2.50.

 • Zakład bez ryzyka do 50 PLN

Betcris gwarantuje również na start zakład bez ryzyka. Bukmacher zwróci nam 50% stawki pierwszego zakładu do 50 PLN. Co istotne, środki wrócą na konto główne.

Kod bonusowy Fortuna

Fortuna przygotowała dla swoich klientów trzy rodzaje bonusów:

 • Bonus bez depozytu (20 zł)

Bonus ten przeznaczony jest dla wszystkich nowych graczy, którzy skorzystają z kodu promocyjnego. Po rejestracji otrzymają oni na swoje konto kwotę 20 zł na zawieranie zakładów. Do wypłaty bonusu konieczne jest jednokrotne obrócenie kwotą, jednak Fortuna nie określa minimalnych kursów, jakie muszą mieć zawierane zakłady.

 • Zakład bez ryzyka (do 600 zł)

Fortuna oferuje również swoim nowym klientom bezpieczny zakład do kwoty 600 zł. Po wpłacie depozytu i postawieniu zakładu na kwotę nieprzekraczającą 600 zł cała kwota zostanie nam zwrócona, jeśli zakład okaże się nietrafiony. Bukmacher nie ma tutaj wymogów co do czasu obrotu zwróconej kwoty.

 • Bonus do wpłaty (do 2150 zł)

Po pierwszym depozycie gracze mają również szansę otrzymać bonus w wysokości maksymalnie 2150 zł. Konieczna jest jednak aktywacja bonusu na stronie bukmachera oraz wpłacenie drugiego depozytu. Po otrzymaniu bonusu gracz ma dwa tygodnie na czterokrotne obrócenie całością depozytu, po kursie minimum 1.8.

Kod bonusowy Betclic

Bukmacher Betclic oferuje klientom, którzy skorzystają z kodu promocyjnego między innymi cashback do kwoty 550 zł. Betclic nie zdecydował się jednak na wprowadzenie bonusu bez depozytu. Oznacza to, że by postawić zakład u tego bukmachera, zmuszeni jesteśmy najpierw dokonać wpłaty na konto.

 • Zakład bez ryzyka (do 550 zł)

By zawrzeć zakład bez ryzyka należy wpłacić pieniądze na swoje konto. W przypadku, gdy zakład okaże się nietrafiony bukmacher zwróci nam postawioną kwotę, aż do 550 zł. Obowiązuje tutaj jednak minimalny kurs zakładu, który wynosi 1.12. Aby wypłacić bonus musimy ośmiokrotnie obrócić kwotą, która znalazła się na naszym koncie bonusowym, przy minimalnym kursie 2.0.

Kod bonusowy Forbet

Forbet przygotował dla nowych graczy dwa rodzaje bonusów. Znalazły się wśród nich bonus do pierwszej wpłaty oraz freebet. Skorzystanie z nich jest możliwe po wpisaniu kodu promocyjnego.

 • Zakład bez ryzyka (do 200 zł)

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka u bukmachera Forbet należy dokonać pierwszej wpłaty na konto oraz zawrzeć zakład na wybrane przez nas zdarzenie. W przypadku porażki postawiona kwota (nie większa niż 200 zł) zostanie zwrócona na nasze konto. By wypłacić bonus konieczne jest czterokrotne obrócenie kwotą, po kursie nie mniejszym niż 2.0.

 • Bonus do pierwszego depozytu (do 2000 zł)

W tym przypadku bukmacher obiecuje nowym klientom podwojenie kwoty ich depozytu, aż do 2000 zł. Aby aktywować bonus należy obstawić dowolny zakład po kursie minimum 2.0. Do wypłaty bonusu konieczne jest natomiast dwukrotne obrócenie bonusem na kuponie zawierającym minimum trzy zdarzenia, po łącznym kursie przekraczającym 2.0. Czas na obrót bonusu to 30 dni.

Kod bonusowy Etoto

Etoto ma dla nowych graczy bonus, który nieco różnią się od tych oferowanych przez innych bukmacherów, ale zasady ich działania pozostają podobne. Regulamin funkcjonowanie tego bonusu może się okazać o wiele korzystniejszy dla wielu graczy, gdyż sposób jego działania jest znacznie bardziej przejrzysty od porównywalnych bonusów innych bukmacherów.

 • Zakład bez ryzyka (50% do 1100 zł)

Aby otrzymać ten bonus wystarczy zarejestrować się w Etoto z użyciem kodu promocyjnego, który powiększa skalę korzyści, w porównaniu do użytkowników, którzy założą konto bez kodu. Zapewnia on zwrot 50% środków za przegrany zakład. Maksymalna kwota zwrotu to w tym przypadku 1100 zł. Etoto nie wymaga obrotu zwróconą kwotą, czym wyróżnia się na tle innych bukmacherów. Oznacza to, że kwoty, którą zostanie nam zwrócona nie potrzebujemy ponownie obstawiać, możemy więc od razu ją wypłacić.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie wpisać kod bonusowy? 

Kod bonusowy najczęściej możemy wpisać jeszcze w trakcie procesu rejestracji u danego bukmachera. Niektórzy bukmacherzy, ze względu na warunki działania bonusów wymagają podania kodu już po rejestracji.

 Który kod bonusowy jest najlepszy?

Wybierając najlepszy bonus powinniśmy kierować się naszymi preferencjami. Przedstawieni powyżej bukmacherzy oferują różne kwoty bonusów na różnych zasadach. Jedni decydują się przekazywać w ręce klientów większe bonusy, jednak wymogi potrzebne do ich wypłaty są, w porównaniu do innych bukmacherów, trudne do spełnienia. Wybierając bukmachera pod kątem oferowanych przez nich kodów promocyjnych należy zwrócić uwagę na to jak duży bonus jest oferowany i czy przyznawany jest od razu czy dopiero po spełnieniu określonych warunków. Następnie warto zapoznać się z regulaminem bukmachera, by sprawdzić ile razy i na jakich zasadach trzeba obrócić bonusem, by można było go wypłacić.

 Jak wypłacić bonus?

U większości bukmacherów bonus możemy wypłacić dopiero po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie. U części bukmacherów znaleźć możemy oddzielne konto, na którym widzimy środki ciągle niedostępne do wypłaty, a u części widzimy wpłacone przez nas środki i środki bonusowe na jednym koncie. Jeśli będziemy jednak wypłacić bonus przed wypełnieniem warunków do tego koniecznych, niestety nie będzie to możliwe.