Fortuna bonus powitalny

Różnorakie promocje i bonusy są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przyciągnięcie uwagi klientów do swoich produktów. Nie inaczej jest także w przypadku promocji i bonusów oferowanych przez bukmacherów. Są one wizytówką podmiotu i czymś, co może w największym stopniu wpłynąć na zainteresowanie klienta. Nic więc dziwnego, że także legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy takową zachętę.

Fortuna bonus powitalny

Fortuna jest na chwilę obecną jednym z największych bukmacherów w Polsce. Miejsca na podium ustępuje ona tylko i wyłącznie STS-owi. Biorąc pod uwagę to, że wielu topowych zagranicznych bukmacherów nie oferuje swoim klientom zbyt atrakcyjnych opcji powitalnych uważając, że są one po prostu zbędne, Fortuna mimo swojej wysokiej pozycji na rynku, owe opcje powitalne posiada. Bukmacher ten posiada już ponad 20-letnie doświadczenie na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Firma ta działa już od 1996 roku, a od 2012 roku posiada licencję na prowadzenie działalności za pomocą Internetu.

Wieloletnie doświadczenie, także na polskim rynku, procentuje dobrym rozeznaniem potrzeb klientów. Klienci są obecnie niezwykle wymagający i wraz z ze wzrostem konkurencji coraz trudniej jest przyciągnąć ich uwagę i zdobyć ich zaufanie. Wszystkie firmy przygotowują więc jak najciekawsze bonusy powitalne tak, aby sprostać zadaniu. Podobnie jest w przypadku Fortuny, która dla swoich nowych klientów ma aż 3 bonusy na start.

Fortuna bonus 100% od depozytu do 1000 zł

Pierwszym z bonusów, które możemy otrzymać za samą rejestrację w Fortunie jest standardowy na polskim rynku i najczęściej spotykany bonus 100% od depozytu. Kwota, jaką powiększy nam bukmacher jest również często spotykana a jest nią dokładnie tysiąc złotych. Co należy zrobić, aby odebrać maksymalny bonus, czyli 1000 zł?

1. Zarejestrować się w Fortunie i przy rejestracji zaznaczyć „Chcę skorzystać z Promocji dla nowych Klientów oraz akceptuję postanowienia Regulaminu bonusu.”.

2. Wybrać opcję „Doładowanie konta” oraz jedną z dostępnych metod płatności i dokonać pierwszego depozytu w terminie 10 dni od daty rejestracji iKonta.

3. Wysokość bonusu wynosi 100% pierwszej wpłaty na iKonto (jeżeli wykonałeś przelew na kwotę 500 zł, możesz otrzymać bonus 500 zł). Maksymalna kwota, jaką możemy otrzymać to oczywiście 1000 zł.

Aby otrzymać bonus musimy jednak spełnić pewne warunki. Oto one:

- czterokrotny obrót pierwszej wpłaty (przy maksymalnej kwocie 1000 zł musimy zagrać kupony za 4000 zł),

- minimum 3 zdarzenia na kuponie,

- minimalny kurs całkowity kuponu 1.90,

- termin: 30 dni,

- z obrotu wyłączone są zakłady na Wirtualne Sporty, anulowane lub unieważnione lub wypłacone wcześniej.

Po spełnieniu tych warunków otrzymujemy na saldo bonusowe odpowiednią kwotę. Trzeba przyznać, że warunki są dość trudne do spełnienia, a największym problemem jest z całą pewnością aż czterokrotny obrót. Uczciwie należy jednak dodać, że wysokość obrotu nie jest najwyższą na polskim rynku.

Stan obrotu potrzebnego do otrzymania bonusu możemy sprawdzać i kontrolować rozwijając zakładkę konta i klikając tam sekcję „Bonusy”, a następnie „Przegląd bonusów”.

Pierwszy zakład bez ryzyka

Bonus od depozytu jest jednak dopiero wstępem do tego, co możemy maksymalnie uzyskać od Fortuny na start. Kolejnym punktem bonusu powitalnego jest pierwszy zakład bez ryzyka. Kwota tego zakładu? 100 zł. Jakie są dokładne wymagania potrzebne do otrzymania tego bonusu?

1. Założenie iKonta w terminie 10 dni od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji.

2. W terminie 10 dni, licząc od momentu założenia iKonta zawrzyj dowolny zakład z wyłączeniem zakładów na Sporty Wirtualne.

3. Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 100 zł (pamiętaj, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 100 zł, bonus wyniesie 88 zł. Aby otrzymać maksymalny zwrot czyli 100 zł należy postawić kupon za dokładnie 114 zł).

4. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrywający wówczas otrzymasz wygraną.

5. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany wówczas otrzymasz od Fortuny zwrot stawki.

Jest to niezwykle ciekawa opcja jeśli prześledzimy wszystkie warunki tego bonusu. Najważniejsze jest to, że nie jest wymagany jakikolwiek obrót, a także wymogi kursowe czy też liczby zdarzeń. Trzeba przyznać, że jest to dość niespotykane, jeśli prześledzimy zakłady bez ryzyka wśród innych bukmacherów, gdzie może kwoty tych zakładów są wyższe, jednak wymagania są czasem wprost kuriozalne. Tutaj mamy prostą sprawę – jeśli wygrywasz pierwszy kupon, to pieniądze są Twoje. To bardzo ułatwia całą kwestię.

Freebet 20 zł

Trzecim bonusem dopełniającym cały bonus powitalny jest bonus bez depozytu czyli popularny freebet. Jego kwota wynosi 20 zł, jednak jest on przedstawiony za pomocą punktów FKP, które można wymienić na zakłady. Punkty FKP zdobywa się w Fortunie za zawieranie poszczególnych zakładów i odpowiadają one danym sumom pieniężnym. Na start w Fortunie otrzymujemy zatem 2800 punktów FKP, które odpowiadają kwocie dokładnie 20 zł.

Jedynym ograniczeniem, które jednak nie powinno sprawiać jakichkolwiek problemów jest ograniczenie czasowe, a mianowicie 7 dni na wykorzystanie darmowych środków. Trzeba przy tym zaznaczyć, że punkty FKP są środkami na grę. Oznacza to, że nie musimy zawierać jednego zakładu za wszystkie z nich, lecz możemy nimi gospodarować.

Podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka, nie musimy spełniać tutaj jakichkolwiek innych wymagać kuponowych takich jak kurs minimalny czy też liczba zdarzeń. Jest to na pewno warta uwagi opcja, dzięki której nowi gracze mogą zaznajomić się z bukmacherem i jego ofertą, a także sprawdzić metody gry nie inwestując żadnych swoich środków.

Fortuna bonus powitalny – podsumowanie

Trzy omówione wyżej bonusy składają się na jeden cały bonus powitalny. Najważniejsza kwestia jest właśnie taka, że każdy poszczególny bonus łączy się ze sobą tak, że możemy skorzystać z każdego z nich. Sumując wszystko możemy zatem zgarnąć na start 1120 zł, które przy odrobinie szczęścia możemy pomnożyć. Bonus powitalny Fortuna jest bardzo atrakcyjny. Być może same kwoty nie robią wielkiego wrażenia, jednak czasem lepiej jest skorzystać z mniejszej kwoty bonusu w zamian za bardziej korzystne warunki obrotu, który w Fortunie są naprawdę przystępne. Poza tymi bonusami powitalnymi Fortuna oferuje także pomniejsze opcje dostępne dla stałych graczy. Są nimi:

- Happy Hours – bardzo popularna promocja, dzięki której przy ważnych wydarzeniach sportowych Fortuna dodaje do naszego kuponu dodatkowe 14% do wygranej. Musimy po prostu zawrzeć kupon na godzinę przed wydarzeniem.

- Przyprowadź Kumpla – jest to promocja, dzięki której po zaproszeniu do rejestracji w Fortunie swojego znajomego możesz otrzymać bonus w wysokości 100 zł. W tym celu musimy tylko wejść w promocję o nazwie „Przyprowadź kumpla”, podać imię i adres mailowy znajomego i kliknąć „wyślij e-mail”. Jeśli znajomy zarejestruje się z naszego polecenia i dokona depozytu to otrzymamy bonus. W zależności od dokonanego przez znajomego otrzymamy stosowny bonus. Maksymalnie możemy otrzymać 100 zł bonusu.

- bonus AKO – jest to bonus kursowy do kuponów z minimum trzema zdarzeniami z minimalnym kursem 1.10 z oferty na żywo.