forBET kod promocyjny

Forbet Kod promocyjny na czerwiec 2020 dla bukmachera forBet to możliwość uzyskania nowych środków. Skorzystaj z kodów udostępnionych przez GramGrubo i ciesz się nowymi środkami na swoim koncie.

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla graczy powyżej 18 roku życia.

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Za rejestrację20PLN bez depozytuBrak Kodu30 czerwca 2020
Bonus na startBonus do 1500 PLNBrak Kodu30 czerwca 2020
Bezpieczny kuponZwrot do 50 PLNBrak Kodu30 czerwca 2020
Bonus ReloadZakład do 500 PLNBrak Kodu30 czerwca 2020
Sporty WirtualneZakład do 20 PLNBrak Kodu30 czerwca 2020
Minimalna wpłata10 PLNBrak Kodu30 czerwca 2020

 

Kod promocyjny Forbet– jaki kod promocyjny wpisać podczas rejestracji?

Na całe szczęście nie musimy używać kodu, aby dostać bonus. Jedyne co wystarczy zrobić i zarejestrować. Forbet kod promocyjny nie jest wymagany podczas naszej rejestracji. Nie musisz się zastanawiać jaki kod promocyjny Forbet trzeba wpisać podczas procesu rejestracji.

ForBet bonus – specjalny od nas:

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z opcji bonusu, zapraszamy do rejestracji swojego konta pod: Forbet Bonus. Dzięki temu uzyskacie na swoim koncie 1200zł od 3 wpłat, po maksymalnie 400zł każda. Oprócz tego możecie również w godzinach od 6:00 rano do 10:00 rano uzyskiwać +14%. Wystarczy tylko rano wstać i zagrać swoje wydarzenia na dzisiejszy lub przyszłe dni!

kod promocyjny forbet

forBET bonus powitalny

Jak wygląda bonus u tego bukmachera? Do dyspozycji mamy klasyczny bonus od depozytu aż do kwoty 600 zł. Do tego specjalnie dla partnerów serwisu Gram Grubo mamy przygotowane 50 zł gratis!

Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny kod promocyjny Forbet, bądź bonus powitalny. Możesz zyskać nawet 600 PLN, czyli 100% swojej pierwszej wpłaty! Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 600 zł. Uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

Warunki bonusu:

Stawka bonusu: 100%

Maksymalna kwota bonusu, jaką otrzymasz: 600 zł

Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł

Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0

Promocja obowiązuje do: do odwołania

Kod promocyjny forbet również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

Uwaga!

Kod promocyjny forbet będzie nieaktywny do momentu dokonania obrotu depozytem. Aby spełnić warunki obrotu, należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu. Kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1,70.

Przeprowadzimy teraz szybką analizę jednej sytuacji. Wpłacamy 600 zł, więc przysługuje nam drugie tyle w ramach promocji od depozytu. Żeby środki zostały dopisane do salda bonusowego, musimy obrócić nasz depozyt. Trzeba to zrobić w dwóch różnych kuponach po kursie minimum 1,70.

Przykład:

  • Kupon pierwszy – stawiamy na zwycięstwo Barcelony po kursie 1,90 za 400 zł.
  • Kupon drugi – stawiamy na zwycięstwo Chelsea po kursie 2,15 za 200 zł.

Teraz nasz bonus został odblokowany i obok salda głównego będziemy mieć środki bonusowe (600 zł). Niestety nie będziemy mogli jeszcze tego wypłacić. Żeby środki przeszły z konta bonusowego na konto główne musimy obrócić 600 zł.

Musimy zatem grać takie kupony, by kurs z każdego kuponu wynosił przynajmniej 3,00. Kupony z mniejszym kursem nie będą zaliczane do obrotu! Pamiętajcie, by w momencie gry kuponu, zaznaczyć w pasku na górze, że gramy z salda bonusowego! (po prostu klikamy na niego).

Po spełnieniu wszystkich warunków bonusu będziemy mogli wypłacić nasze środki. Na obrócenie całego bonusu mamy 45 dni. Przeczytaj więcej o bonusie od depozytu.

Warto zaznaczyć, że promocja łączy się z bonusem od depozytu. Czyli wpłacając 100 zł, na grę będziemy mieli do dyspozycji aż 250 zł!

Tu jednak tak samo trzeba pamiętać, że środki będą dostępne dopiero wtedy, gdy obrócimy kwotę depozytu. Minimum raz, po kursie 1,70 (dwoma różnymi kuponami).

Promocje bukmachera dla stałych klientów

Codziennie coś nowego! Tak możemy określić ofertę promocyjną dla stałych klientów serwisu. Bukmacher udostępnia Sportowy Super Tydzień, w którym każdy dzień jest nagradzany innym bonusem lub promocją. Czasami jest to darmowy zakład bez ryzyka. Czasami dzień bez podatku od stawki, a jeszcze innego dnia, lepsze kursy na niektóre wydarzenia sportowe. Dzięki temu, z całą pewnością nie zabraknie nam okazji do wymiernego powiększenia swojego budżetu. Aktualny spis promocji tygodniowych jest dostępny w prawym panelu serwisu.

Ponadto, bukmacher bardzo często oferuje rozmaite promocje okresowe dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych. Możemy wtedy skorzystać z lepszych kursów, a także wygrać dodatkowy bonus. Klienci serwisu są informowani na bieżąco o najciekawszych ofertach pozwalających wydatnie zasilić bukmacherski portfel. To udowadnia, że choć bukmacher zakończył niezwykle popularną ofertę promocyjną. Polegającą na opłacaniu naszego podatku od stawki. To pełna kolekcja promocji oraz dodatkowych bonusów w serwisie wciąż stoi na niezwykle wysokim poziomie.

Forbet Bonus to oferta skierowana dla graczy bukmachera. Jest wielu graczy, którzy prędzej czy później kierują swoje kroki do takiego bukmachera. Bonus powitalny na pewno przemawia do ich wyobraźni. Trzeba jednak wiedzieć, że Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki na samym początku. Jaką ofertę specjalną ma w tym momencie – stan na 14 sierpnia 2018 roku – ta firma bukmacherska? O tym możecie dowiedzieć się w poniższym artykule.

siatkowka

Trzy depozyty dla nowych graczy!

 

Takiej oferty jeszcze na rynku nie było. Nic więc dziwnego, że ludzie rejestrują się w Forbet. Bonus jest bowiem bardzo naprawdę bardzo atrakcyjny, a Polacy zdają sobie sprawę z tego aspektu. Na co jednak dokładnie można liczyć? Warto wiedzieć, że bukmacher reklamowany przez Artura Boruca czy Karolinę oferuje w tym momencie 3 bonusy. Pamiętajcie jednak, żeby szybko podejmować decyzję o rejestracji. Dlaczego? Jest to spowodowane tym, że promocja trwa jedynie do 28.02.2019 do godziny 23:59.

Na początek nowi gracze mogą otrzymać kod promocyjny Forbet 100% do maksymalnej wpłaty 400 PLN. Drugi depozyt gwarantuje 75% do maksymalnej wpłaty w kwocie 400 PLN. To jednak nie wszystko. Wynagradzany jest także trzeci depozyt – tym razem 50% od wpłaty do kwoty 400 PLN. Łatwo policzyć, że finalnie można otrzymać nawet do 1200 PLN bonusu. Ile trzeba wpłacić, aby o taką dodatkową gotówkę powiększył się stan konta? Jest to dokładnie 1733,33 PLN. Jakie są wymagania dotyczące obrotów? Odblokowanie bonusów wymaga jednokrotnego obrotu depozytem po minimalnym kursie 2,00. Natomiast wypłacenie bonusu wymaga czterokrotnego obrotu. Kupony muszą mieć minimum 3 zdarzenia, a każdy kurs co najmniej 1,30 lub wyższy. Czas na wykonanie tego zadania to jeden miesiąc.

forbet bukmacher

Mistrzowski Start, kod promocyjny Forbet 1200zł!

Pierwszym, godnym uwagi bonusem, jest tak zwana promocja “Mistrzowski Start, bonus 1200zł”. Pomysł dość ciekawy, albowiem finalnie bukmacher oddaje do naszej dyspozycji 1200zł. Jest na ten moment jedną z największych stawek. Bonus trwa do 28.02.2019 roku. Warto powoli myśleć nad jego wykorzystaniem, bo zostały nam do końca akcji zaledwie ponad 2 miesiące.

Czym jednak jest bonus “Mistrzowski Start, bonus 1200zł”? Chodzi tutaj nie o standardową kwotę podwajającą, lecz 3 etapowy bonus. Pozwoli nam na maksymalne zebranie tak dużej stawki. W pierwszym zakładzie musimy postawić 400zł. Aby móc zgarnąć bonus 100%, w wypadku następnej wpłaty, musi to już być kwota większa. Bonus jest liczony już tylko w 75%, natomiast ostatni bonus jest już na poziomie 50%. Skutkiem tego kwota musi być jeszcze większa. Zapewne nie każdy będzie zadowolony z takiego rozwiązania, lecz finalnie warto zawalczyć o kwotę 1200zł. W wypadku Polskich bukmacherów jest kwotą dość pokaźną.


forBET swoją działalność rozpoczął w sierpniu 2016 roku, więc jest to stosunkowo młoda marka na rynku. Mimo młodego stażu firma przebojem weszła na salony, zabierając za sobą dużą rzeszę graczy. Głównie za sprawą możliwości gry bez podatku.

Licencja forBET

Bukmacher działa na licencji nr PS4.6831.10.2016 wydanej na okres 6 lat. Gracze nie mają więc żadnych obaw. W świetle polskiego prawa firma uznawana jest za legalnego bukmachera. Wiąże się to również z tym, że klienci mogą mieć pewność co do wypłat.

Gra bez podatku forBET

ForBET wchodząc na rynek, brał na siebie cały podatek – w praktyce firma dodawała 12%. Mówiąc prościej, klienci nie czuli żadnej różnicy i mogli grać „bez podatku”. Zdecydowanie wyróżniało to firmę na tle konkurencji. Taki zabieg był kołem zamachowym do pozyskiwania coraz większej liczby klientów.

Z czasem wymogi stawały się jednak coraz bardziej restrykcyjne. Obecnie promocja gry bez podatku już nie obowiązuje. Ani częściowo, ani całkowicie. Okresowo forBET wraca do gry bez podatku, ale tylko w ramach krótkoterminowych promocji (tj. kalendarz adwentowy).

Zarejestruj się w forBET i zgarnij bonus od depozytu!

Kursy

Kursy są dosyć przeciętne, ale dla weekendowego gracza nie powinno to stanowić większego problemu. Firma od momentu wprowadzenia gry bez podatku dosyć regularnie podwyższała swoje marże na poszczególne rynki.

Oferta w forBET

Przeciętne kursy rekompensowane są nam bardzo szeroką ofertą zakładów. Znajdziemy tu zdarzenia praktycznie ze wszystkich sportów i lig. Jest to pozytywnym wyróżnieniem na tle innych firm, które bardzo często unikają trudnych do oszacowania rynków. Oczywiście wiąże się to również z tym, że zakłady na niektóre zdarzenia muszą być akceptowane ręcznie.

Zakłady na żywo

Po szerokiej ofercie zakładów przedmeczowych, zakłady live to kolejny punkt, za który warto docenić forBET-a. Mamy tu naprawdę duże spektrum możliwości i przy typowaniu może ogra

Ambasadorzy forBET

Znane osoby ze świata sportu mogą być żywą reklamą niemalże każdej firmy. ForBET do współpracy zaprosił Artura Boruca. Publiczne ogłoszenie tej wiadomości nastąpiło tuż przed pożegnalnym meczem. Artur Boruc poza użyczeniem swojego wizerunku będzie również brał udział w akcjach niestandardowych. Ujrzymy go (m.in. filmy na YouTube) i sygnowaniu gadżetów konkursowych swoim autografem.

Drugim ambasadorem, a w zasadzie ambasadorką została Karolina. Zawodniczka MMA, która obecnie związana jest z federacją UFC (wcześniej KSW).

Karolinę będzie można zobaczyć i usłyszeć również na kanałach społecznościowych forBET.

Firma współpracuje również z Andrzejem oraz dziennikarzem Polsatu Bożydarem Iwanowem.

 

Forbet

 

Wspieranie polskiego sportu

ForBET podobnie jak większość legalnych podmiotów zaangażował się we wspieranie polskiego sportu. Z czego większość budżetu idzie na wspieranie piłki nożnej. Jest ona najbardziej popularną dyscypliną w naszym kraju.

Z tego wynika również fakt, że forBETzostał głównym sponsorem Śląska Wrocław. On przez bardzo długi czas pozostawał bez swojego oficjalnego bukmachera.

ForBET bardzo mocno zaangażował się również w żużel. Zostali oni bowiem tytularnym sponsorem Włókniarza Częstochowa.

Wpłaty i wypłaty w forBET

Wpłaty na konto forBET możliwe są przez przelewy błyskawiczne. Jednego z trzech pośredników – tpay, payU i dotpay. Wypłaty przez wymogi ustawowe polskiego prawa możliwe są tylko przez konto bankowe.

Jeśli chcemy wpłacić kartą, to musimy to zrobić przez pośrednika payu lub doypay. Z kolei, jeśli chcemy zasilić konto przez paysafecard, wybieramy w takim przypadku dotpay.

Aplikacja mobilna forBET

forBET ma aplikację mobilną. Działa zarówno na telefonach z systemem android, jak i tych z IOS. Aplikacja działa sprawnie. Nie zdarzyło nam się jeszcze, by w trakcie zawierania zakładu telefon lub aplikacja się zawiesiły. Brakuje jednak bonusu lub czasowej promocji dla osób, które regularnie korzystają z aplikacji. Tak właśnie zrobiła inna firma z branży zakładów bukmacherskich (link do promocji totolotka).

kod promocyjny forbet
forBET Recenzja

forBET był bardzo obiecującym bukmacherem, od momentu jak pojawili się na rynku. Z czasem kursy stawały się jednak coraz mniej opłacalne. Najmocniejszą kartą przetargową tej firmy jest bogata oferta spotkań. Także zakładów pobocznych i na pewno ten argument przekonuje większość grających tam klientów.

forBET Włókniarz Częstochowa 2019 – jadą dalej!

Ekipa żużlowa Włókniarz Częstochowa 2019 kolejny sezon zagra w PGE Ekstraliga. Skutkiem czego drużyna z Częstochowy mogła liczyć na współpracę. Marka postanowiła kolejny raz zaufać drużynie żużlowej. W roku 2018 świetnie poradziła sobie, zajmując miejsce na podium, na 3 miejscu.

W tym roku ekipa z Częstochowy zamierza celować jeszcze wyżej. Udowodniły to transfery, które pozwalają bić się znów o podium. Bukmacher będzie na ten moment kolejny raz, jedynym tytularnym sponsorem drużyny żużlowej. Jak twierdzi sama firma, współpraca na tym polu układa się świetnie i daje wiele profitów.

Przegląd aplikacji mobilnej marki forBET

Aplikacja mobilna jest jednym z kolejnych, strategicznych punktów tej marki. Przygotowanie odpowiednio dobrze zoptymalizowanej i atrakcyjnej z wyglądu aplikacji było czynem priorytetowym. Ten efekt miał założyć dużą chęć na grę, poprzez ową aplikację. Cel wydaje się osiągnięty, albowiem bukmacher nie narzeka na ilość pobrań, instalacji i aktywnych użytkowników. W swojej aplikacji, która w rzeczy samej, wydaje się dobrze dopracowana i niesprawiająca problemów. Zarówno na starszych wersjach telefonów, jak i na starszych, lub też nowych wersjach systemu Android.

Co oferuje nam w rzeczy samej aplikacja mobilna? Oczywiście do dyspozycji dostajemy cały katalog bukmachera, który ma pomóc odpowiednio w znalezieniu każdej oferty. Jak wiadomo jest ona szeroka i dysponuje w danym momencie sam bukmacher. Oprócz tego dostajemy do dyspozycji wszystkie wydarzenia sportowe na żywo. Będziemy mogli także obstawić przy pomocy telefonu. Pełna funkcjonalność marki została przeniesiona na telefon. Po to, aby osoby niemające dostępu do komputera mogły kontrolować swoje konto. Cała operacja udała się bez najmniejszych problemów. Na aplikacji mobilnej możemy wpłacać środki na konto, wypłacać je, rozmawiać z czatem. Odpowiednio korzystać ze wszystkich zakładów sportowych, dostępnych w ofercie.

sporty wirtualne forbet

Sporty Wirtualne – czy warto?

Jeśli jesteś entuzjastą sportów wirtualnych, wydaje się najlepszym rozwiązaniem, aktualnie dostępnym na rynku. Bukmacher słynie wręcz ze swojej sekcji piłkarskiej w sportach wizualnych. Daje niesamowite emocje wizualne, podczas przeprowadzanej rozgrywki. Oczywiście jest to nadal dość amatorska produkcja, lecz warto dodać, że emocje są widoczne bardzo mocno. Wybieramy ligę i drużyny, według dostępnych dla nas statystyk.

Co ciekawe, zarówno nazwy drużyn, jak i same stroje i ich kolorystyka. Przypada do prawdziwych zespołów, które w danych miastach funkcjonują. Dla przykładu drużyna “Mutra Lublin” pochodzi od nazwy trzecioligowego zespołu Motor Lublin. Pochodzącego właśnie z tego miasta. Jeśli szukamy kolejnych, bardzo ciekawych inspiracji nazwami. Warto zwrócić uwagę na drużyny takie jak: Pyry Poznań, Żyleta W-wa, czy też Śledzie Gdynia. Przyznać trzeba, że bukmacher w bardzo ciekawy sposób podszedł do tematów właśnie wirtualnych sportów. W efekcie sprawdziły się bardzo dobrze i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem samych użytkowników.

Oprócz tego warto dodać, iż posiada w swojej ofercie sportów wirtualnych takie propozycje jak koszykówka. Dzięki tak wiele sportów, na pewno nikt nie będzie mógł narzekać na nudę. Podczas własnej rozgrywki przy pomocy tego bukmachera internetowego. Wybierając wirtualne sporty u bukmachera, stawiamy na duże emocje. Pełne zadowolenie z przeprowadzonej rozgrywki. Bukmacher posiada bowiem jedne z bardziej rozwiniętych sportów wirtualnych w Polsce. Dlatego oferuje nam przednią zabawę.

Współpraca z Obstawiamy!”

Gracze doskonale wiedzą o kim mowa. Kanał YouTube i Facebook, który dzięki bardzo trafnym analizom sportowym stał się popularny w 2018 roku. Grupa przyjaciół postanowiła dzielić się swoimi typami i analizami w formie bardzo prostych, amatorskich typów. Ludzie bardzo szybko zobaczyli w tym duży potencjał. Kanał w najlepszych czasach notował bardzo duże serie wygranych.

Również bukmacher docenił starania chłopaków, skutkiem czego zaproponował współpracę, na którą chłopaki przystali. Dzięki współpracy z ForBet “bstawiamy!” mogło rozwinąć swoje możliwości. Zaplecze i sprzęt techniczny, który dziś pozwala im nagrywać w ich własnym studio. Dawać ludziom jeszcze więcej satysfakcji. Dodatkowo bukmacher zaprasza autorów na cykliczne spotkania podczas ciekawych, wydarzeń sportowych. Dzięki czemu chłopaki dzielą się z nami kolejnymi, ciekawymi materiałami i reportażami.

Forbet opinie – co mówią klienci o Polskim bukmacherze?

Jako jeden z najmłodszych bukmacherów, szybko zyskał dużą popularność wśród graczy. Przemyślane ruchy marketingowe sprawiły, że w ciągu kilkunastu miesięcy, firma na dobre zagościła w czołówce. Należy także dodać, że bukmacher sponsoruje liczne kluby sportowe. Także przedsięwzięcia co wydatnie wpływa zarówno na budżet drużyn, jak i na popularność.

Dużym plusem platformy jest fakt, iż jest ona w bardzo jasnej, stonowanej kolorystyce. Odróżnia się zdecydowanie od reszty bukmacherów w Polsce, którzy są otoczeni ciemnymi grafikami. Gracze w dużym stopniu upodobali sobie więc platformę. Ta, stała się świetną alternatywą dla wszystkich, którzy poszukują czegoś kompletnie nowego.

Bukmacher stara się także przekonywać do siebie wszystkich entuzjastów sportu. W wypadku innych bukmacherów, mamy głównie do czynienia ze sponsorowaniem drużyn piłkarskich. Te jak wiadomo, są największym beneficjentem współpracy z bukmacherami w Polsce. Natomiast bukmacher wyszedł ze świetną ofertą sponsorską jednakowo dla drużyn siatkarskich, koszykarskich, bądź też żużlowych. Inwestując w różne kategorie sportowe, tym samym bukmacher stał się o wiele bardziej widoczny w Polsce. To również przekłada się nie tylko na duże zainteresowanie bukmacherem. Także zadowolenie ze współpracy wielu klubów i kibiców.

Na ten moment nie są znane kolejne ruchy marki. Na pewno można spodziewać się tego, iż marka ma zaplanowane kolejne, świetne propozycje na rok 2019. Który jak wiadomo, będzie przynosić wiele ciekawych niespodzianek w świecie sportu.

Forbet 2

Wszechstronna oferta bukmacherska

Każdego dnia, bukmacher udostępnia nam kilkadziesiąt tysięcy różnorodnych wydarzeń sportowych, których rezultaty możemy typować. W tak bogatej kolekcji nawet najbardziej wymagający gracze znajdą coś dla siebie. Sprawdźmy wszystkie sekcje zakładów, jakie są dostępne w internetowym serwisie bukmacherskim:

  • Zakłady bukmacherskie – to szeroki zbiór różnorodnych wydarzeń sportowych i specjalnych. Kilkadziesiąt dyscyplin sprawia, że sympatycy mniej popularnych sportów z całą pewnością znajdą tu coś dla siebie. Ponadto, bukmacher udostępnia nam również wydarzenia specjalne z dziedziny polityki, kultury czy rozrywki. Dużą popularnością cieszy się także oferta zakładów bukmacherskich. Na turnieje e sportowe w takich grach jak: League of Legends, czy DOTA 2.
  • Zakłady na żywo – dla wielu fanów, zakłady bukmacherskie są przede wszystkim sposobem na większe emocje. W trakcie oglądania wydarzeń sportowych. Zakłady na żywo umożliwiają nam typowanie rezultatów. Oraz przebiegu gry w trakcie śledzenia relacji lub oglądania transmisji. To również świetna opcja dla wszystkich kibiców uczęszczających na mecze swoich drużyn. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej obstawimy zakład prosto ze stadionu!
  • Sporty wirtualne – W tej sekcji możemy obstawiać wirtualne zmagania drużyn lub zawodników sterowanych przez komputer. Jest to oczywiście dość losowa forma rozrywki, która stanowi ciekawe urozmaicenie dla graczy rekreacyjnych. Typerzy liczący na wysokie zyski zazwyczaj nie obstawiają sportów wirtualnych ze względu na brak analizy. A także określenia szans drużyn lub zawodników sterowanych przez komputerowy algorytm.
  • Betmarket – na koniec warto również wspomnieć o sekcji. W niej znajdziemy najciekawsze propozycje kuponów z najwyższymi kursami całkowitymi. Możemy sprawdzić kupony stworzone przez innych graczy i zobaczyć imponujące kwoty ewentualnych wygranych. Jeżeli stwierdzimy, że rezultaty wytypowane przez innych graczy są wysoce prawdopodobne. Wtedy możemy jednym kliknięciem myszki skopiować kupon i samemu obstawić go na swoim koncie.
Extra Jackpot

To jednak nie koniec. Ludzie decydują się na rejestrację nie tylko ze względu na liczne bonusy dla nowych graczy. Przyciąga ich także ta promocja. O co tutaj dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. Warto podkreślić, że Extra Jackpot to szansa na zgarnięcie aż 100 000 PLN w gotówce. Dlaczego warto zdecydować się na udział w tej promocji ? Bonus powitalny ma pewne wymagania dotyczące obrotu. Natomiast triumfatorzy tej oferty specjalnej mogą cieszyć się wygranymi pieniędzmi bez żadnych dodatkowych warunków.

Na czym jednak to wszystko polega? Trzeba podkreślić, że powinni zainteresować się nią fani LOTTO Ekstraklasy. Wszystko dlatego, że trzeba tutaj typować dokładne wyniki na krajowym podwórku. Jeśli wytypujesz minimum 6 rezultatów, to otrzymasz główną wygraną. Prestiżu tej sytuacji dodaje fakt, że przedstawiciele bukmachera zjawiają się u triumfatora z gotówką. Jeśli więcej niż jedna osoba trafi w danej kolejce dokładne rezultaty, to nagroda będzie podzielona.

Jeśli nie traficie wszystkich meczów Ekstraklasy, co może się zdarzyć, ponieważ nasza piłka jest nieprzewidywalna. Także macie szansę zgarnąć atrakcyjne wygrane. Może nie aż takie duże, jak 100 000 PLN, ale na pewno nie będziecie narzekać. Jeśli bowiem wytypujecie co najmniej 5 dokładnych wyników, to otrzymacie telefon iPhone8. Połowa poprawnych rezultatów to bonus 500 PLN na konto bukmachera. Trzeba podkreślić, że środki bonusowe podlegają warunkom dotyczącym obrotu. W ciągu miesiąca muszą być bowiem obrócone czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00.

Wydaje się, że jest zatem o co grać. Inwestycja to tylko “dyszka”, a ewentualna wygrana jest zdecydowanie większa. Nic więc dziwnego, że ludzie chętnie biorą udział w tej promocji.

Czy obstawianie zakładów w serwisie jest legalne?

Opinie o forBET są takie, że jest to w pełni legalnym, polskim bukmacherem. Zresztą podobnie jak bukmacher LvBet, który działa na podstawie licencji Ministra Finansów: PS4.6831.10.2016. Bukmacher otrzymał tę zgodę 4 maja 2016, stając się jednym z najmłodszych polskich operatorów. Udzielona zgoda sprawia, że firma musi przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry, aby zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo. Ponadto, jako legalny, polski bukmacher, musi oczywiście pobierać podatki od swoich graczy.
Chodzi o 12-procentowy podatek od stawki oraz 10-procentowy podatek od jednorazowej wygranej powyżej 2280 złotych. W początkowym okresie działalności bukmacher zyskał niezwykłą popularność. Ze względu na specjalną promocję, w której gracze nie musieli płacić podatku od stawki. Koszty pokrywał bowiem bukmacher z własnej kieszeni. Promocja ta skończyła się po kilku miesiącach działalności. Serwis wciąż udostępnia nam podobną promocję w jeden dzień w tygodniu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziemy w sekcji Super Tydzień Promocji.

Punkty naziemne firmy bukmacherskiej

Zakłady bukmacherskie na ten moment nie zdecydowały się świadczyć swoich usług za pośrednictwem lokalów naziemnych. Być może, sieć salonów powstanie w przyszłości, gdy bukmacher umocni swoją pozycję na rynku. Na ten moment, usługi zakładów wzajemnych są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej.

Czy bukmacher przygotował program lojalnościowy?

Na ten moment, bukmacher nie ma w swojej ofercie ogólnodostępnego programu lojalnościowego. W serwisie istnieje jednak sekcja VIP Club. Do której dostęp mogą otrzymać najbardziej aktywni i lojalni gracze. Przynależność do tego programu wiąże się z wieloma dodatkowymi przywilejami. W postaci cennych nagród, lepszych kursów oraz wielu bonusów. Jak dołączyć do tego klubu? Często obstawiaj zakłady, dokonuj wysokich depozytów, a Twoja aktywność na pewno zostanie dostrzeżona. Wtedy otrzymasz zaproszenie do sekcji VIP Club.

Bukmacher forBET jako sponsor polskiego sportu

Zakłady bukmacherskie są doskonale znane ze swojego zaangażowania w świat polskiego sportu. Bukmacher współpracuje z Polską Ligą Zapasów. Dzięki czemu może udostępniać ekskluzywne zakłady z tej dyscypliny dla swoich klientów. Bukmacher wspiera również kluby żużlowe. Stal Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Częstochowa, Wybrzeże Gdańsk, KS Toruń oraz Stal Rzeszów. Bukmacher jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego występującego w polskiej Ekstraklasie: Śląska Wrocław. Ponadto, bukmacher wspiera również inne kluby sportowe, m.in.: Motor Lublin, SKRA Bełchatów, GKS Tychy oraz ŁKS. Bukmacher jest także jednym ze sponsorów niektórych sekcji sportowych klubu Legia Warszawa, np. akademii tenisowej. Jest to efekt współpracy z Warsaw Sports Group.

Czy serwis posiada aplikację mobilną?

Serwis bukmacherski posiada swoją rozbudowaną wersję mobilną. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS i Android. Program otwiera przed nami dostęp do najważniejszych funkcji serwisu. W tym: szybkich płatności, zakładów na żywo. Także śledzenia aktualnych zmagań na boisku za pośrednictwem MatchTrackera. Dzięki temu mobilne obstawianie zakładów bukmacherskich w forBET jest niezwykle wygodne i komfortowe. Aplikacja jest oczywiście odpowiednio zabezpieczona, aby zagwarantować Ci najwyższe standardy usług.

Pomoc techniczna i dane kontaktowe

Jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej lub chcesz zapytać o szczegóły interesującej Cię oferty. Bukmacher umożliwia Ci kilka dróg kontaktowych:
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 22 765 64 74
Live Chat: w godzinach 9:00 – 21:00 siedem dni w tygodniu
Adres pocztowy: forBET Zakłady Bukmacherskie, ul. Złota 61/100, 00-819, Warszawa

Zalety i wady zakładów bukmacherskich

Głównymi zaletami bukmachera jest bardzo rozbudowana oferta zakładów sportowych. Do tego bardzo wygodna i funkcjonalna aplikacja mobilna. Także możliwość wyboru bonusu powitalnego na dużą kwotę. Na 1200zł w tym momencie. Ponadto, w każdy dzień tygodnia bukmacher udziela nam innej promocji. To pozwala na przyjemniejszą i bardziej wydajną grę. Na pochwałę zasługuje także sekcja Betmarket. W której możemy skopiować kupony innych graczy z największą, potencjalną wygraną.

Czy bukmacher ma jakieś wady? Na ten moment jest to brak sieci punktów naziemnych. Bardziej „tradycyjni” gracze nie mają okazji do wypróbowania usług tego operatora. Serwis mógłby również pomyśleć o pewnym usprawnieniu panelu z zakładami bukmacherskimi po lewej stronie. Czasami bowiem trudno jest znaleźć interesujące nas wydarzenia. Nie są to jednak wady, które mogłyby istotnie wpłynąć na bardzo wysoką notę dla bukmachera.