eWinner bonus powitalny

W 2019 roku polska branża zakładów bukmacherskich przeżyła ogromny boom, ponieważ swoją działalność rozpoczęło wiele podmiotów. Jednym z nich jest eWinner, czyli operator, który oficjalnie zadebiutował we wrześniu 2019 roku, niemal rok po otrzymaniu od Ministerstwa Finansów specjalnej licencji na oferowanie zakładów wzajemnych. Bukmacher dość szybko zdołał wypracować sobie pewną renomę, czego najlepszym dowodem może być zatrudnienie w roli ambasadora byłego koszykarza NBA Marcina Gortata.

eWinner bonus powitalny

Posiadanie dobrego ambasadora nie jest jednak najważniejszym aspektem każdego bukmachera. Klientów przyciągają inne czynniki, wśród których można wymienić bonus powitalny, promocje dla stałych graczy oraz wysokość oferowanych kursów. Tym, co robi pierwsze, bardzo ważne zresztą, wrażenie i wpływa na podświadomość klienta jest atrakcyjność bonusu powitalnego. To właśnie on w głównej mierze skłania gracza do zainteresowania się danym bukmacherem i założenia konta. Dopiero później w grę wchodzą inne elementy, które pozwalają zatrzymać gracza na dłużej. Bonus powitalny musi być zatem czymś, co wyróżni danego operatora na tle konkurentów. Aktualne polskie realia sprawiają, że coraz większa liczba legalnych podmiotów oznacza coraz większą rywalizację również na polu oferty powitalnej. Tym istotniejsze jest zatem przygotowanie bardzo atrakcyjnego bonusu, który przyciągnie uwagę gracza i skłoni go do zarejestrowania się. W Polsce mamy głównie do czynienia z trzema rodzajami bonusów – bonusami od depozytu, zakładami bez ryzyka oraz bonusami bez depozytu zwanymi freebetami. Różnią się one od siebie wysokością przyznawanej kwoty, warunkami obrotu, a także pozostałymi szczegółami. Co zatem otrzymujemy na start w przypadku eWinner i jak atrakcyjny jest bonus powitalny?

Powitalny Hat-trick

eWinner reklamuje swój bonus na start jako powitalny hat-trick. Jak łatwo można się więc domyślić mamy tutaj do zgarnięcia 3 bonusy. Są to dobrze znane w kręgach branżowych oraz najpopularniejsze wśród polskich bukmacherów bonusy od depozytu oraz zakład bez ryzyka. Maksymalna kwota oferowana przez bukmachera wynosi 1150 zł. Nie jest to imponująca wartość jeśli chodzi o legalne polskie podmioty, ponieważ większość graczy jest przyzwyczajona nawet do kwot rzędu kilku tysięcy. Naturalnie bardzo łatwo zwieść klienta, zwłaszcza początkującego, mogą warunki obrotu bonusem. Jak dobrze wiemy jest to spowodowane faktem, że nawet najbardziej atrakcyjny pod względem wysokości bonus może okazać się kompletnie nieprzydatny dla klienta, gdyż warunki jego obrotu są zbyt wymagające. I o ile większość graczy nie ma problemów ze spełnieniem warunków dotyczących minimalnej liczby zdarzeń na kuponie bądź też minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia, to kłopoty pojawiają się przy krotności obrotu. W wielu przypadkach bonusy obarczone są kilkukrotnym obrotem, co w wielu przypadkach oznacza dla gracza po prostu pożegnanie się z jakimkolwiek zarobkiem. Czy podobnie jest w eWinner? Jak więc dokładnie działa bonus powitalny u tego bukmachera i co należy zrobić, aby otrzymać jego maksymalną wartość?

Pierwszym z trzech bonusów jest zakład bez ryzyka do kwoty 150 zł. Kwota tego bonusu może zostać jednak powiększona do kwoty 170 zł, jeśli gracz w czasie rejestracji wpisze w polu z kodem promocyjnym: GRAMGRUBO. Co więc należy zrobić, aby skorzystać z maksymalnej wartości zakładu bez ryzyka?

1. Załóż konto w eWinner.

2. W miejscu z kodem promocyjnym wpisz: GRAMGRUBO.

3. Złóż pierwszy depozyt.

4. Pierwszy postawiony kupon będzie objęty zakładem bez ryzyka do 170 zł.

5. W przypadku przegranej, gracz otrzymuje zwrot stawki (obstawiona kwota pomniejszona o 12% podatku) na konto bonusowe.

6. Minimalna kwota, za którą należy postawić zakład to 20 zł.

Mamy zatem za sobą pierwszą z trzech części bonusu powitalnego w eWinner. Do odebrania pozostał nam jeszcze 1000 zł. Co należy zrobić w drugim kroku? Tutaj mamy już do czynienia z bonusem od depozytu, a maksymalna kwota, którą możemy w ten sposób uzyskać to 500 zł. Oto kroki, które należy wykonać, by otrzymać wspomniane 500 zł:

- wpłać drugi depozyt w eWinner,

- minimalna wpłacana kwota to 20 zł, zaś maksymalna wartość bonusu to 500 zł,

- obróć jednokrotnie wpłaconym depozytem po kursie minimalnym 2.50,

- po dokonaniu pełnego obrotu wpłaconym depozytem, środki bonusowe w wysokości 100% drugiego depozytu trafią na konto bonusowe gracza.

2/3 drogi już za nami, a do odebrania pozostało jeszcze 500 zł. Jak zatem prezentuje się trzecia część bonusu powitalnego w eWinner? Jest nim, analogicznie do drugiej części, bonus od depozytu. Zasady jego otrzymania są dokładnie takie same, jak w poprzednim przypadku, czyli:

- wpłać trzeci depozyt w eWinner,

- minimalna wpłacana kwota to 20 zł, zaś maksymalna wartość bonusu to 500 zł,

- obróć jednokrotnie wpłaconym depozytem po kursie minimalnym 2.50,

- po dokonaniu pełnego obrotu wpłaconym depozytem, środki bonusowe w wysokości 100% drugiego depozytu trafią na konto bonusowe gracza.

Otrzymanie bonusu to jednak dopiero jedna strona medalu. Kolejną jest obrócenie otrzymanym bonusem, ponieważ otrzymane środki trafiają na konto bonusowe gracza, co oznacza, że nie można ich od razu wypłacić. Jak więc wyglądają warunki obrotu bonusem w eWinner? Każda z trzech części „powitalnego hat-tricka” objęta jest takimi samymi zasadami, a mianowicie:

- sześciokrotny obrót otrzymanym bonusem,

- minimalny kurs kuponu to 2.50.

Nie ma co ukrywać, że wymagania te są bardzo trudne do spełnienia nawet dla graczy doświadczonych, mających duże obycie z zakładami bukmacherskimi. Gracze posiadający niewielkie doświadczenie mogą jednak z tego bonusu skorzystać, by nauczyć się gry w zakładach bukmacherskich i nabyć wprawę w kwestiach spełniania warunków obrotu.

Freebet Gortata

To jednak nie koniec atrakcji powitalnych w eWinner. Ostatnim, chyba najciekawszym bonusem jest tzw. Freebet Gortata. Wartość przyznawanego freebetu to 25 zł. Co zatem należy zrobić, by otrzymać ten bonus?

- postaw dowolny kupon SOLO lub AKO,

- minimalna stawka kuponu to 50 zł,

- po spełnieniu tego warunku, klient otrzymuje na swoje konto freebet w wysokości 50% od zagranej stawki, czyli 25 zł,

- przyznany bonus należy wykorzystać w terminie 7 dni od jego przyznania,

- aby móc skorzystać z freebetu należy zagrać kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym kuponu wynoszącym 2.50,

- do promocji zalicza się pierwszy zakład postawiony za środki własne gracza,

- wygrana z freebetu nie podlega obrotowi,

- promocja łączy się z ofertą powitalną.

eWinner bonus – podsumowanie

To już wszystkie dostępne aktualnie promocje w eWinner. Poza bonusami powitalnymi nie ma tutaj promocji kierowanych do stałych graczy, co jest z pewnością sporym minusem. Sam bonus powitalny, czyli „Powitalny hat-trick” również nie należy do najbardziej atrakcyjnych, gdyż kwota bonusu, jak i warunki jego obrotu są nieciekawe. Na uwagę natomiast zasługuje z całą pewnością freebet w wysokości 25 zł. To dobra opcja dla graczy początkujących na zarobienie dodatkowych pieniędzy i zapoznanie się z możliwościami bukmachera.

Pytania i odpowiedzi

Czy bonus powitalny w eWinner jest atrakcyjny?

Naszym zdaniem „Powitalny hat-trick” nie jest najlepszą opcją na start. Stosunkowo niewielka kwota możliwa do zgarnięcia oraz wysokie wymagania obrotowe skutecznie odstraszają potencjalnych klientów.

Czy mogę z bonusu powitalnego skorzystać więcej niż raz?

Nie. Przyznanie bonusu jest ograniczone regulaminowo do jednej osoby, jednego gospodarstwa domowego oraz jednego IP.

Czy mogę wypłacić otrzymany bonus na konto bankowe?

Otrzymany bonus podlega na początku warunkom obrotu. Dopiero po ich spełnieniu środki trafiają na konto główne gracza, skąd można już je przetransferować na konto bankowe.