ETOTO bonus powitalny

ETOTO posiada w swojej ofercie sporo zakładów sportowych, jednak graczy najbardziej przyciągają liczne promocje i bonusy. Bukmacher nie posiada w swojej ofercie szerokiej gamy udogodnień dla graczy, jednak posiada bonus od depozytu, z którego gracz z pewnością mogą skorzystać. Jakie są warunki obrotu, jak on wygląda i co warto wiedzieć o ETOTO bonus dowiecie się z tego artykułu.

ETOTO bonus – wprowadzenie

Bukmacher ETOTO działa na polskim rynku zakładów wzajemnych dosyć długo, jednak swoją popularność zyskał głównie na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu miesięcy za sprawą kanału na YouTube. ETOTO jest legalnym, polskim bukmacherem, ponieważ posiada zezwolenie z Ministerstwa Finansów na urządzenie i oferowanie zakładów wzajemnych przez internet. Pozwolenie na taką działalność operator uzyskał przed sześcioma laty, a dokładniej rzecz ujmując było to 28 listopada 2014 roku. Zgodnie z informacjami na stronie internetowej, ETOTO posiada licencję na sześć lat, co oznacza, że w listopadzie tego roku licencja straci ważność, jednak jeśli wszystko pójdzie po myśli operatora, to przedłużenie licencji nie powinno być problemem dla tej firmy. ETOTO posiada zezwolenie o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

ETOTO bonus - logo

Swoją popularność ETOTO zawdzięcza kanałowi na platformie YouTube, gdzie operator prowadzi ETOTO TV. Pojawia się tam sporo treści rozrywkowych takich jak „ Piłkarski Quiz pod Napięciem”, ale także merytorycznych jak np. „W Ringu”. W obu przypadkach zapraszani są goście ze świata sportu. Ten pierwszy ma charakter teleturnieju, gdzie zaproszeni goście zostają podzieleni na dwie dwuosobowe drużyny i odpowiadają na pytania związane z piłką nożną. Zła odpowiedź to nie tylko brak dodatkowych punktów, ale także porażenie prądem. „W Ringu” to z kolei ekspercki program o sportach walki, który prowadzony jest przez znane osobistości, jednak nie brakuje tam ekspertów, promotorów czy samych zawodników.

ETOTO zaangażował się w mocno w pozyskiwanie ambasadorów, którzy związani i kojarzeni są głównie z piłką nożną, rzadziej z innymi dyscyplinami. Wśród rozpoznawalnych twarzy, którzy są ambasadorami bukmachera, znajdziemy Mateusza Borka, komentatora sportowego, wydawcę, promotora i organizatora gal bokserskich, Michała Pola, dziennikarza WP Sportowych Faktów, Romana Kołtonia, dziennikarza piłkarskiego, prowadzącego kanał Prawda Futbolu, Tomasza Smokowskiego, dziennikarza sportowego, obecnie współtwórcę kanału Kanał Sportowy, Artura Wichniarka, byłego piłkarza oraz dziennikarza Polsatu Sport oraz Przemysława Rudzkiego, dziennikarza Newonce Sport. Wcześniej w szeregach ETOTO był także Tomasz Hajto oraz Jolanta Zasępa, którzy w produkcjach ETOTO TV już się jednak nie znajdują.

Jakie są bonusy w ETOTO?

Bukmacherzy w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie chcą, aby gracze grali właśnie u nich. Jak zachęcić potencjalnych klientów? Bonusami i promocjami, które są oferowane przez firmy udzielające zakładów wzajemnych. Przeważnie operatorzy oferują zakłady bez ryzyka, bonusu uzależnione od depozytu czy bonusów bez depozytów, które często nazywane są także freebetami. Czym te bonusy się charakteryzują?

ETOTO bonus - strona

Zakład bez ryzyka, to zakład, w którym gracz może typować dane zdarzenia i spełnić pewne wymagania dotyczące takiego kuponu. Jeśli zakład okaże się wygrany, wówczas wszystko jest tak jak przy standardowym trafionym kuponem, czyli pieniądze trafiają na konto gracza. Jeśli z kolei zakład okaże się być nietrafiony, wówczas gracz otrzymuje zwrot środków, które przeważnie trafiają na konto bonusowe, choć zdarza się także, że operatorzy udostępniają zwrot na konto. Wówczas zwrócone środki należy obrócić, aby móc je wypłacić na konto główne, a co za tym idzie na konto bankowe.

Zakład bez depozytu, czyli popularne freebety, to nic innego jak środki, które bukmacher udostępnia graczom, głównie za rejestrację. Kwota przekazana przez bukmachera jest przeważnie mniejsza, niż ta oferowana przy bonusach od depozytu i wynosi mniej więcej od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Otrzymane środki należy obrócić, co oznacza zagranie nimi kilku kuponów z minimalną liczbą zdarzeń z kursem minimalnym każdego zdarzenia oraz/lub kursem AKO.

Bonus od depozytu uzależniony jest od tego, ile gracz wpłaci środków na swoje konto na stronie bukmachera. Maksymalna wysokość uzależniona jest od bukmachera, dlatego u różnych operatorów kwota może być inna. Im wyższa potencjalna do uzyskania kwota, tym trudniejsze warunki obrotu takim bonusem. U największych bukmacherów kwota do otrzymania wynosi nawet do 5000 PLN.

Jak odebrać bonus w ETOTO?

Promocja od ETOTO skierowana jest dla nowych graczy i jest swoistym bonusem od depozytu. ETOTO „zamienia 100 złotych na 300 złotych”. Promocja nie działa z takim przelicznikiem, jeśli wpłacamy mniej niż 100 PLN. Wówczas każda nasz wpłata zostanie potrojona. Dlatego jeśli wpłacimy 10 PLN, wówczas ETOTO wręczy graczowi 30 PLN. Tak wygląda każdy próg wpłat poniżej 100 PLN:

Wpłata 10 PLN – gracz ma na grę 30 PLN
Wpłata 20 PLN – gracz ma na grę 60 PLN
Wpłata 30 PLN – gracz ma na grę 90 PLN
Wpłata 40 PLN – gracz ma na grę 120 PLN
Wpłata 50 PLN – gracz ma na grę 150 PLN
Wpłata 60 PLN – gracz ma na grę 180 PLN
Wpłata 70 PLN – gracz ma na grę 210 PLN
Wpłata 80 PLN – gracz ma na grę 240 PLN
Wpłata 90 PLN – gracz ma na grę 270 PLN

Każda wyższa wpłata na konto gracza sprawia, że gracz otrzymuje dodatkowo 200 PLN. Dlatego wpłata 150 PLN to już 350 na grę, wpłata 280 PLN to 480 PLN, które gracz może przeznaczyć na grę, zaś wpłata 500 złotych oznacza, iż gracz otrzyma w sumie aż 700 PLN, które będzie mógł wykorzystać na zakłady wzajemne w ETOTO.

Jakie są warunki postawionych kuponów?

Jeśli gracze pragną zagrać kupon singiel, to wówczas kurs pojedynczy takie zdarzenia musi wynosić 2.20. Z kolei jeśli gracze wolą grać niższe kursy, ale w kuponach akumulowanych, to wówczas kurs AKO musi wynosić 2.20 przy czym kurs pojedynczego zdarzenia wynosić musi 1.50.

ETOTO bonus - promocja