BETFAN kod promocyjny

Betfan Kod promocyjny dostępny w czerwcu 2020 pozwoli na uzyskanie Państwu dodatkowych środków do gry. W ofercie są także darmowe pieniądze na koncie, niewymagające obrotu. Zachęcamy do skorzystania z kodów dostępnych specjalnie dla czytelników serwisu GramGrubo!

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla 18+.

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Zakład bez ryzyka100 PLN bez ryzykaGRAMGRUBO30 czerwca 2020
Bonus na startBonus do 3000 PLNGRAMGRUBO30 czerwca 2020

Kod Promocyjny Betfan na czerwiec 2020

Kiedy tylko bukmacher Betfan ruszy na Polskim rynku, użytkownicy GramGrubo będą mogli skorzystać z powyższych kodów. Zapowiedź startu bukmachera Betfan przedstawia się na maj 2019 roku. Skutkiem czego kody bonusowe będą dostępne właśnie od tego miesiąca. Na razie nie znamy dokładnego wyglądu bukmachera i jego preferencji. Domyślać się można, iż będzie to kompleksowa oferta. Dzięki której gracze będą mogli korzystać z szeregu bonusów dostępnych dzięki serwisowi Gram Grubo!

Jak uzyskać kod bonusowy Betfan?

Betfan specjalnie dla użytkowników GramGrubo udostępnił specjalny zestaw kodów bonusowych. Dzięki którym użytkownicy po rejestracji będą mogli korzystać z szeregu bonusów. Dzięki którym będą zwiększać swoje wygrane. Dostępny kod promocyjny Betfan został udostępniony z myślą o wszystkich. Aby pomóc zapoznać się z nowym serwisem bukmacherskim, nasz partner zaoferował bonus powitalny. Dzięki niemu zyskamy nie tylko podwojenie kwoty, lecz darmowe środki do rozgrywki na sam początek przygody. Zobacz, jak działa kod promocyjny Betfan, wybierając spośród powyższych propozycji najlepszy bonus dla siebie.

Betfan bonus i promocje

Przyciągnięcie do siebie klientów na tak szerokim rynku bukmacherskim nie będzie zadaniem łatwym. W zasadzie jedynym sposobem jest zaproponowanie atrakcyjnej oferty powitalnej. Sam bonus powitalny do pierwszej wpłaty to za mało by przekonać do siebie wymagających klientów. Należy się zatem spodziewać, że serwis bukmacher w dniu swojego debiutu będzie posiadał także bonus. Umożliwi swobodne i bezpieczne zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami strony. Oprócz tego bukmacher na pewno będzie chciał wykorzystać temat bonusów. Pozwoli w pełni wykorzystać jego potencjał i móc wyklarować sobie solidne miejsce na tle konkurencji. Ta wcale nie śpi i także analizuje kwestie bonusów bardzo mocno, dając nowe możliwości swoim graczom. Kwestia bonusów u bukmacherów ma duże znaczenie. Dzięki nim zakłady wzajemne są w stanie lepiej lub gorzej promować swoje usługi. Skutkiem czego Betfan musi postawić od razu, na bardzo wysokie linie bonusów. Wiadome jest, iż nowi bukmacherzy dają swoim początkującym klientom o wiele większe możliwości.

Oczywiście równie ważna będzie oferta promocyjna dla stałych klientów. Wadą niektórych serwisów jest brak programu lojalnościowego. Częste obstawianie zakładów Betfan sprzyja zbieraniu punktów, które można wymienić na cenne nagrody. Jeśli BetFan chce w krótkim czasie nawiązać konkurencje z silniejszymi rywalami, program lojalnościowy musi być lepszy. Dobrym pomysłem będzie także stworzenie kodu promocyjnego. Dzięki niemu nowi użytkownicy będą mogli liczyć na ekskluzywną ofertę powitalną.

Stale rozwijana oferta bonusów to jeden z plusów, jakimi ma się otaczać bukmacher. Jak wiadomo 2019 rok, to okres wielu ciekawych turniejów i wydarzeń sportowych. Właśnie dzięki temu faktowi możemy liczyć na to, że Betfan będzie stawiać na kolejne bonusy. Dzięki nim będziemy mogli korzystać z ciekawych rozwiązań. Fajną inicjatywą jest także to, że będziemy informowani o tym. Metoda przy pomocy publikacji PUSH w przeglądarce lub przy pomocy maila, czy też smsa. Jeśli wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych tymi właśnie kanałami.

Konkurencja na rynku legalnych bukmacherów"

Betfan dostał licencje od ministerstwa finansów dnia dnia 29 października 2018 r. numer pozwolenia PS4.6831.3.2018. Legalni bukmacherzy w polsce to również: Forbet, Lv bet, Totolotek, sts, betclic betfan oraz kilkoro innych.

Lista zezwoleń na rynku bukmacherskim

 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic  zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018 nip 5252747132, regon 369967041 Legalny na terytorium polski
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017

 

Betfan zakłady bukmacherskie

BETFAN jako legalny bukmacher na polskim rynku otrzymał licencję Ministra Finansów. Licencja na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez Internet. Nowa firma już teraz wzbudza duże zainteresowanie. Serwis online wciąż jest w trakcie budowy, ale możemy się już podzielić pierwszymi informacjami o Betfan. Czy nowy serwis będzie w stanie konkurować z bardziej doświadczonymi rywalami na rynku? Z pewnością tak, wpływa na to wiele czynników. Nowa strona to zawsze pełne skupienie branży nad tym, co proponuje nowy bukmacher. Również gracze nie przepuszczą możliwości wykorzystania nowych bonusów. Warto jednak nadmienić, że skuteczność oferty będzie określać to, jak dobra ona będzie. I jak często będą widoczne w niej zmiany. Jeśli bukmacher postanowi zainwestować w zadowolenie graczy. Na pewno może liczyć na ich przychylność. Kiedy start nowego serwisu? Jak udało się nam dowiedzieć, będzie on już za miesiąc. Serwis internetowy ruszy za równo miesiąc. Logo jest jeszcze tajemnicą dowiemy się przy starcie serwisu. Na tle innych bukmacherskich serwisów marka Betfan będzie mógł się wyróżnić ciekawą ofertą, podobno będą nowe ciekawe kursy w serwisie nowe dyscypliny.  Własne aplikacje mobilne. Bezpieczne i sprawdzone metody płatności Możemy być pewni, że w dniu jego premiery nie zabraknie wielu ciekawych akcentów. Także bardzo fajnych ofert do wykorzystania, czy też innych elementów. Jak wiadomo, mamy już do dyspozycji wiele ciekawych bonusów. Skutkiem czego jest w czym wybierać już pierwszego dnia, kiedy to serwis ruszy i będzie dostępny. Warto już teraz szukać typów, które pozwolą nam na wykorzystanie w pełni oferty. A tutaj jak wiadomo, nie będzie trudno. Albowiem w maju czeka nas, chociażby kolejny etap Ligi Mistrzów. Dzięki którym będziemy mogli skorzystać z bardzo dobrych kursów właśnie na serwisie internetowym Betfana.

Betfan sponsorem piłkarskim

Podstawowe informacje o BETFAN PL

Spółka BETFAN została zarejestrowana w kwietniu 2018 roku. Dość szybko spełniła formalności potrzebne do uzyskania licencji na legalną działalność w Polsce. Firma już w październiku otrzymała licencję Ministra Finansów. Na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez Internet. Pomyślne załatwienie formalności w tak krótkim czasie nie może dziwić. Właścicielem firmy jest bowiem Piotr Sienkiewicz, który w przeszłości współpracował z markami Totolotek oraz ForBET. Niewątpliwie jego doświadczenie będzie odgrywało kluczową rolę w stworzeniu renomowanego serwisu bukmacherskiego. Warto również podkreślić, że bukamcher jest już jedenastym legalnym bukmacherem na polskim rynku.

Wiemy obecnie, że firma BETFAN planuje zadebiutować z serwisem na początku 2019 roku. Czy spółka będzie prowadzić działalność także za pośrednictwem punktów naziemnych? Nie można tego wykluczyć w przyszłości, zważając, że firma ma niezbędne zezwolenia. Rozwój firmy z całą pewnością będzie zależeć od tego, jak wypadnie debiut serwisu internetowego. Przed bukmacherem bardzo trudne wyzwanie zdobycia popularności na bardzo konkurencyjnym rynku bukmacherskim w Polsce. Nie oznacza to jednak, że Betfan nie poradzi sobie na naszym rodzimym rynku. Wręcz przeciwnie. Pod tym względem wszystko zależy od samego bukmachera. Albowiem jeśli zaoferuje on bardzo dobrą ofertę kursów, które będą atrakcyjniejsze w odniesieniu do konkurencji. Będzie ona w stanie zagarnąć sporą część graczy. Tych, którzy nie mają aktualnie dużej konkurencji wśród kursów na spotkania bukmacherskie. Dodatkowym plusem jest na pewno start w 2019 roku. Albowiem w tym roku jesteśmy organizatorem MŚ do lat 19 w Polsce. Skutkiem czego w połowie roku będziemy świadkami ciekawej rywalizacji piłkarskiej w naszym kraju.

Bukmacher Betfan oferta serwisu internetowego bonusy oraz kody promocyjne

Na ten moment nie posiadamy żadnych informacji na temat tego, jak będzie wyglądał serwis BetFan. Możemy jednak snuć pewne domysły, znając ogromne doświadczenie właściciela marki, Piotra Sienkiewicza. Czego możemy spodziewać się po nowym serwisie, którego wielki start zaplanowano na początek 2019 roku? Czym bukmacher będzie chciał się wyróżnić wśród innych propozycji. Które również zamierzają w 2019 roku pojawić się na Polskim rynku? Możliwości jest kilka, postanowiliśmy omówić je poniżej i przedstawić naszym czytelnikom:

 • Oferta zakładów przedmeczowych – wkraczając na tak konkurencyjny rynek. Z całą pewnością trzeba odznaczać się bardzo rozbudowaną ofertą. Która przyciągnie zarówno fanów najważniejszych dyscyplin takich jak: piłka nożna, tenis, siatkówka czy koszykówka. A także graczy, którzy specjalizują się w mniej popularnych rynkach. Jak, chociażby: futbol amerykański, rugby, krykiet czy kolarstwo. W serwisie BETFAN możemy się także spodziewać szerokiej oferty na wydarzenia e sport . Które stały się jedną z podstaw każdego serwisu bukmacherskiego BETFAN.

 • Zakłady sportowe na żywo – ciężko sobie również wyobrazić, że bukmacher BETFAN zadebiutuje bez sekcji live. Na obecnym rynku jest to rzecz absolutnie niezbędna. O tym, jak ważna jest obecność sekcji zakładów na żywo, przekonał się, chociażby bukmacher Etoto. Przez wiele lat nie był w stanie konkurować z serwisami w Polsce. Dopiero po dodaniu sekcji live, Etoto zdobyło szersze zainteresowanie graczy. Możemy zatem stwierdzić, że serwis będzie posiadał w swojej ofercie zakłady na żywo.

 • Sporty wirtualne – coraz większym zainteresowaniem cieszą się także sporty wirtualne. Możliwość obstawiania rozgrywek sterowanych przez algorytm komputerowy. Mimo że jest to niezwykle losowa dziedzina zakładów. Ewentualny brak sportów wirtualnych mógłby zostać uznany za jedną z wad nowego serwisu. Czy pojawią się one już na samym starcie? Nie można wykluczyć, że w serwisie Betfan sporty wirtualne pojawią się nieco później. Gdy serwis zdoła już zbudować stabilną pozycję na rynku.

 • Dodatkowe funkcje – aby zbudować silną pozycję na rynku bukmacherskim w Polsce. Trzeba odróżniać się nietuzinkową ofertą, której nie ma w innych serwisach. A zatem bukmacher powinien szukać innowacyjnych rozwiązań. Ciekawym pomysłem byłaby np. opcja Cashout. Dopiero od niedawna stała się popularna także w naszym kraju. Funkcja ta umożliwia zamknięcie kuponu jeszcze przed zakończeniem meczu. W ten sposób możemy sięgnąć po mniejszy, ale pewny zysk. Nie obawiając się, że jeden z naszych typów nie okaże się trafiony.

 • Aplikacja mobilna — tutaj gracze na pewno będą oczekiwać wiele. Jednakże warto zwrócić uwagę, że żaden Polski bukmacher na początku nie miał prostej sytuacji z aplikacjami. Betfan wcale nie musi nas raczyć takim produtem od samego początku. Jak wiadomo, pierwsze miesiące to praca nad serwisem i jego stabilnością. Skutkiem czego wcale nie jest powiedziane, że bukmacher od razu będzie proponować aplikację mobilną. Takie prace mogą trwać i co prawda jest szansa, że pojawi się ona od samego początku. Fakt pozostaje taki, że aplikacja mobilna nie została w żaden sposób potwierdzona przez właścicieli bukmachera. Na dobry początek wiemy tylko tyle, że bukmachera ruszy w marcu tego roku.

 • Wirtualne sporty — wiele mówi się o rewolucyjnym systemie wirtualnych sportów. Ma pozwolić nam na jeszcze bardziej widowiskową i wciągającą ofertę wirtualnych sportów. Do naszej dyspozycji będzie podobno wiele dyscyplin, jak i wiele ciekawych form grania. Będą innowacyjne i będą pozwalać na jeszcze ciekawszą grę.

kod promocyjny betfan

BETFAN opinie klientów

Nowy bukmacher BETFAN na polskim rynku wciąż pozostaje wielką niewiadomą. Na ten moment wiemy jedynie, że będzie to jedenasty, legalny serwis bukmacherski. Mimo to, oczekiwania względem serwisu są bardzo duże. Wszystko za sprawą osoby Piotra Sienkiewicza. Biznesmen jest doskonale znany na rynku bukmacherskim. Wszystko ze względu na współpracę w przeszłości z markami Totolotek i forBET. Wiemy zatem, że za rozwojem spółki stoi doświadczony człowiek. Wiemy także że ma kompetencję do stworzenia serwisu bukmacherskiego, który będzie się liczył na rynku. Z niecierpliwością czekamy na wielki debiut serwisu BetFan, który powinien wystartować na początku 2019 roku.

Według wielu aktywnych graczy u innych bukmacherów Betfan to będzie propozycja, która na pewno zmieni rynek. Pozwoli rozejrzeć się za czymś nowym. Jak wiadomo, gracze aktualnie posiadają dość spory wybór. Jest on jednolity pod względem oferty i dostępnych serwisów. Nowy bukmacher ma jednak wnieść wiele świeżości, jakiej oczekują od niego gracze. Na razie niestety nie dysponujemy żadnymi przeciekami względem wyglądu bukmachera i pełnej oferty jego serwisu. Jak widać, postawiono na pełną tajemnicę handlową. Ta ma sprawić, że gracze będą jeszcze bardziej zachwyceni owym bukmacherem. Jeśli poszukujecie czegoś wyjątkowego, to na pewno nowy bukmacher jest wart sprawdzenia. My sami z niecierpliwością oczekujemy nowego bukmachera i jego serwisu internetowego.

Czy nowy bukmacher BETFAN podbije więc Polski rynek?

Tego nie wiem. Na pewno jednak dobra oferta bonusowa przełoży się na pewien poziom zainteresowania samym bukmacherem. Warto dodać, że bukmacher BETFAN, będzie jednym z kilku nowych. Pojawi się w 2019 roku na Polskim rynku. Oprócz tego warto wiedzieć, że Betfan to bukmacher, który na pewno zmieni, obliczę Polskiego rynku. Jak jest już zapowiedziane, będzie to bukmacher inny od innych pod względem swojego wyglądu. Jak widać, bukmacher bardzo dobrze zamierza wejść na Polski rynek. Świadczy o tym fakt, iż już teraz oferuje swoje kody promocyjne Betfan. Dzięki nim będziemy mogli przygotować się w jak najlepszy sposób do zakładów sportowych u tego bukmachera.

Pozostaje nam już oczekiwać na nową ofertę od bukamchera, wtedy będziemy w stanie wykonać ostateczną recenzję. Objaśni ona nam wszystkie kwestie związane z tym bukmacherem. Do Państwa dyspozycji oddamy wtedy pełną recenzję. Dzięki której każdy gracz będzie mógł odnaleźć wszystkie najlepsze aspekty tego bukmachera. Na ten moment zostawiamy. Pozwoli on wszystkim na zyskanie jeszcze więcej argumentów po stronie tego właśnie bukmachera. Zapraszamy do gry już w marcu. Życzymy naszym czytelnikom dużych wygranych i pełnego zadowolenia ze współpracy z nowym bukmacherem na Polskim rynku!