Bonusy bukmacherskie

Operatorzy oferują nam niezliczoną liczbę bonusów bukmacherów na start - freebety, bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka, darmowa kasa na start. To wszystko powoduje, że pakiet korzyści płynący z rejestracji i gry u wielu bukmacherów wydłuża się. W tym artykule naszą uwagę poświęcimy właśnie bonusom bukmacherskim i wyróżnimy te, które są obecnie najlepsze na rynku. Zaczynajmy!

Lp. Bukmacher Logo Kod promocyjny Bonus na Start Odbierz prezent Recenzja
1. BETFAN GRAMGRUBO 2331 zł od depozytu + 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowych zakładów Odbierz prezent
2. STS GRAMGRUBO Odbierz 1200 zł bonusu od depozytu + 29 zł freebet Odbierz prezent
3. Totolotek GRAMGRUBO 500 zł od depozytu Odbierz prezent
4. TOTALBET GRAMGRUBO 50 zł za darmo + bonus od depozytu 100% do 5000 PLN Odbierz prezent
5. BETCLIC GRAMGRUBO550 Odbierz 550 zł na zakład bez ryzyka Odbierz prezent
6. Fortuna GRAMGRUBO125 Zakład bez ryzyka 125 zł + 20 zł na START + 1000 zł od depozytu! Odbierz prezent
7. forBET - BONUS aż do 2000 zł Odbierz prezent
8. LVBET MEGABONUS 1500 zł + 20 zł freebet Odbierz prezent
9. Noblebet brak kodu 2000 PLN Odbierz prezent

Bonusy u bukmacherów online

Nasze zestawienie będzie dotyczyło bonusów bukmacherów online, ponieważ to one są najłatwiej dostępne. Gracz może zarejestrować się na stronie operatora, wpłacić swoje środki, a następnie cieszyć się grą. Obecnie na rynku jest 19 firm z licencją bukmacherską, ale jeszcze nie wszyscy świadczą swoje usługi. Nie wszyscy operatorzy gwarantują też bonusy najwyższej jakości, więc skupiliśmy się tylko na tych bukmacherach, u których sami gramy i są oni dla nas wystarczająco wiarygodni. 

Co to jest bonus bukmacherski?

Bonus bukmacherski to forma zachęty od firm bukmacherskich, którzy chcą przekonać swoich potencjalnych graczy, że to właśnie u nich warto założyć konto. Mamy różne bonusy bukmacherskie do dyspozycji - darmowa kasa, zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu i freebety. Jeśli nie wiesz dokładnie o co chodzi i czujesz zakłopotanie to nie musisz się martwić. Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie zagadnienia związane z bonusami bukmacherskimi. 

Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich? 

Niżej wymienimy wszystkie rodzaje bonusów bukmacherskich, jakie są obecnie dostępne u legalnych bukmacherów. Do każdego z tych bonusów moglibyśmy pewnie wymienić dodatkowe kategorie, ale chcieliśmy ubrać je w jednolite i zrozumiałe ramy. Bonusy dostępne u bukmacherów to freebet, bonus ode depozytu, zakład bez ryzyka i darmowa kasa. Są to najpopularniejsze formy zachęty, którzy operatorzy przygotowali dla swoich nowych klientów. 

Freebet

Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy form bonusu powitalnego u bukmachera. Wyróżnia się tym, że gracz bez inwestowania własnych środków może puścić dowolny zakład. Dla przykładu, bukmacherzy mówią - załóż u nas swoje konto, a my damy ci freebet, zwany dosłownie wolnym zakładem, co w przełożeniu na język polski lepiej nazwać darmowym zakładem. 

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to najbardziej popularna forma bonusu bukmacherskiego. W ramach tego przypadku możemy zyskać od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Wytrawni gracze są w stanie korzystać na tego typu ofertach, szczególnie jeśli warunki obrotu są bardzo atrakcyjne. Bowiem każdy tego typu bonus ma swój regulamin, który trzeba spełnić przed możliwością wypłaty. 

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to obecnie jeden z trendów, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie. Zakład bez ryzyka cechuje się tym, że pierwszy nas zakład możemy zagrać bez konsekwencji, jak nazwa mówi - bez ryzyka. Stawiając go, możemy mieć pewność, że cała stawka lub jej część, po nietrafionym typie wróci na konto. Zyskać możemy od 100 do nawet 500 zł. Musimy oczywiście patrzyć na warunki tego obrotu. 

Darmowa kasa

Jest to często pożądana przez graczy, ale również najmniej popularna forma bonusu bukmacherskiego. Operatorzy nie rozdają ich chętnie z dwóch powodów - jest mnóstwo osób, które chcą wykorzystać tego typu bonus bez żadnej wpłaty. Drugi powód to obostrzenia ustawy hazardowej, która nie pozwala na rozdawania czystej gotówki. Z tego powodu bonus ten zazwyczaj dopisywany jest w formie punktów lojalnościowych.

Bukmacherzy z freebetem

Obecnie trzema bukmacherami na rynku, którzy oferują zakład tego typu to STS, TOTALbet i LVBET. Najwyższy bonus typu freebet oferuje nam TOTALbet. Za pełną rejestrację konta możemy zgarnąć freebety o wartości 50 zł (w konfiguracji 20 zł + 10 zł + 4x5 zł). Drugi w kolejności jest STS, który oferuje graczom freebet na początek o wartości 29 zł. Na trzecim miejscu plasuje się LVBET, który oferuje klientom bonus w wysokości 20 zł. 

Czytaj więcej:

Kto oferuje bonus od depozytu?

Bonusy od depozytu dostępne są u większości polecanych przez nas bukmacherów. Uporządkujemy je i obok dopiszemy warunki obrotu.

TOTALbet - 5000 zł bonusu od depozytu
BETFAN - 3000 zł bonusu od depozytu
forBET - 2000 zł bonusu od depozytu
LVBET - 1500 zł bonusu od depozytu
STS - 1200 zł bonusu od depozytu
Fortuna - 1000 zł bonusu od depozytu

Czytaj więcej:

Zakład bez ryzyka jako bonus bukmacherski

Na ten moment zakład bez ryzyka na stałe oferuje dwóch operatorów - BETFAN i Betclic, z czego oferta tego pierwszego jest dużo bardziej korzystna. BETFAN oferuje 100 zł zakładu bez ryzyka, Betclic aż 550 zł, ale warunki samego bonusu przemawiają za BETFAN. Dlaczego? Ponieważ gracz dostając zwrot na konto, może go od razu wypłacić bez konieczności obrotu. Zwrot w ramach zakładu bez ryzyka w Betclic trzeba obrócić aż 6 razy po kursie 2,00. 

  • Jeśli gracz postawi 100 zł w BETFAN, a jego kupon okaże się nietrafiony, to zwrot może od razu wypłacić. 
  • Jeśli gracz postawi 100 zł w Betclic, a jego kupon okaże się nietrafiony, to musi dokonać obrotu na łączną sumę 600 zł. 

Czytaj więcej:

Bukmacher z darmową kasą na start

Jest to najmniej popularna forma bonusu bukmacherskiego, ponieważ polska ustawa hazardowa nie umożliwia dopisywania darmowych środków na grę bezpośrednio do konta. Rozwiązaniem są tu punkty lojalnościowe, które nie są objęte tym przepisem. Dlatego też każda osoba, która założy konto w Fortunie i w pełni je zweryfikuje, może liczyć na darmowe punkty lojalnościowe (tzw. punkty FKP), którymi można później zapłacić za postawienie kuponu. Każde 2 zł to 280 punktów FKP. Biorąc pod uwagę, że na start jako darmową kasę dostajemy 20 zł, będzie to równowartością 2800 punktów FKP. 

Czytaj więcej:

Najwyższe bonusy bukmacherskie - czy na pewno są najlepsze?

Analizując oferty poszczególnych bonusów warto analizować kilka elementów. Nie można ślepo patrzyć na suche liczby, które mają zachęcić graczy do skorzystania z oferty. Bardzo często nieświadomi gracze decydują się na tego typu bonus, a dopiero później zastanawiają się, co trzeba zrobić, żeby go wypłacić. Czasami oferta z niższym kwoto bonusem powitalnym jest dużo bardziej atrakcyjna. Nie ma w niej bowiem restrykcji i kruczków, które mogłyby przeszkodzić klientowi w swobodnej zabawie w zakłady bukmacherskie. 

Regulaminu bonusów - na co trzeba uważać? 

Zdajemy sobie sprawę, że regulaminy bonusów mało kto czyta, ale jednak znajdują się tacy klienci. Poza licznikiem obrotu warto również zaprzyjaźnić się z innymi zapisami regulaminu. Niżej wymienimy kilka rzeczy, na które warto uważać:

  • Warto na samym początku sprawdzić, kto w ogóle kwalifikuje się do odbioru takiego bonusu. Bonusy przysługują przeważnie na jedno domostwo, IP, a tym bardziej na dane jednej osoby. To jest oczywistość.
  • Z mniej oczywistych aspektów warto uważać na moment aktywacji bonusu. Bardzo często bonus nie jest od razu dopisywany do konta, ale najpierw trzeba np. obrócić depozytem (raz lub więcej). Czasami bonus jest dopisywany ale pod warunkiem, gdy gracz dokona obrotu własnym depozytem w całości. 
  • Uważajcie na zapisy dotyczące na anulowanie bonusu. Niektórzy bukmacherzy mogą anulować bonusy, w sytuacji gdy ktoś będzie próbował dokonać wypłaty środków, w momencie gdy warunki obrotu nie zostały jeszcze spełnione. 
  • W przypadku, gdy bukmacher dowiedzie, że klient posługuje się multikontem (zakładał więcej niż jedno konto lub posługuje się kontem na dane osób postronnych), wszystkie środki bonusowe mogą zostać zarekwirowane. Wypłata kwoty zgromadzonej na koncie głównym również może zostać utrudniona. 

Jak odebrać bonus u bukmachera? 

Żeby odebrać bonus po pierwsze musimy założyć konto i w większości przypadków w pełni je zweryfikować. Pomocne może okazać się również wpisanie kodu promocyjnego, który można znaleźć u nas na stronie do większości rekomendowanych przez nas bukmacherów. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że dostaniecie unikalny i atrakcyjny bonus bukmacherski. 

Później można już tylko dokonać depozytu wybranego bukmachera, spełnić warunki o których wcześniej wspomnieliśmy i po prostu cieszyć się grą.