Legalni bukmacherzy w Polsce - lista i opis konkretnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy w Polsce - lista i opis konkretnych bukmacherów
24 Sty 2019
0
229
Najnowszy bonus od Totolotek dostępny tylko na GramGrubo.pl

Legalni bukmacherzy w Polsce są grupą bukmacherów, która może działać na terenie naszego kraju. Nowa ustawa hazardowa wprowadziła wiele zmian na polskim rynku zakładów sportowych. Wiele największych firm nie spełniło wymagań Ministerstwa finansów i nie otrzymał licencji na prowadzenie działalności w kraju. Obecnie istnieje 7 legalnych bukmacherów, u których możemy grac zarówno w punktach naziemnych, jak i internecie. Poniżej przedstawiamy spis wszystkich, wraz z krótkimi opisami.

Totolotek

To najstarszy legalnie działający bukmacher w Polsce, gdyż swoją działalność prowadzi od 1992 roku. Możemy obstawiać u niego wydarzenia sportowe zarówno w naziemnych punktach, jak i internecie. Mocną stroną tego bukmachera jest jego wiarygodność. Ma on ok. 10% udziału w rynku, co plasuje go na 3 miejscu oraz współpracuje z klubami sportowymi.

LV Bet

Legalni bukmacherzy w Polsce, tacy jak LvBet otrzymali licencję dość niedawno. Jest to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Działa od 2016 roku a od 2017 może oferować zakłady drogą internetową. Znajdziemy 40 punktów stacjonarnych, w których możemy osobiście dokonywać zakładów lub będziemy mogli skorzystać z przejrzystej strony internetowej, która zawiera interesujące bonusy. Udział w rynku to ok. 2% i z czasem powinien zwiększać się dzięki pozytywnym piniom graczy.

ForBet

ForBet działa na polskim rynku od 2016 roku. Ma on ok. 5% udziałów w rynku, co stawia go tuż za największymi gigantami. Jest to szczególnie interesujące, gdy ten bukmacher nie prowadzi żadnych punktów naziemnych. Swoją popularność zdobył dzięki korzystnym bonusom, kursom szerokiej ofercie i prostocie obstawiania.

 

 

Fortuna

Legalni bukmacherzy w Polsce, typu Fortuna, posiadają swoją licencję od dłuższego czasu. Fortuna jest Czeskim bukmacherem legalnie działającym na terenie kraju. Ma on ok. 30% udziałów w rynku i ok. 600 placówek naziemnych w wielu miastach. Jest to jedna z najmocniejszych stron tej firmy, gdyż oddziały dostępne są w dużej ilości. Bardzo dużym plusem jest także wiarygodność firmy. Jest ona notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, co daje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Fortuna działa w 4 krajach — Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech. Dużym plusem tego bukmachera są liczne promocje i konkursy.

 

 

STS

STS to największy bukmacher w Polsce. Powstał on na bazie Polskiego kapitału i ma obecnie ok. 50% udziału w rynku. Dzięki współpracy z reprezentacją Polski i czołowymi klubami sportowymi ma renomę i jest wiarygodny. Obstawiać możemy w ok. 400 punktach naziemnych oraz internecie. Bukmacher ten posiada czytelną i prostą stronę internetową, dzięki czemu obstawianie w internecie jest bardzo komfortowe. Liczne bonusy i promocje jeszcze bardziej zachęcają do skorzystania z tego bukmachera.

 

 

Milenium

Milenium wiedzie prym, wśród najmniejszych bukmacherów w Polsce. Jego udział to ok. 3%, ale nie wpływa to na jego atrakcyjność. Ma ok. 200 punktów naziemnych i możemy spotkać go bez problemu w największych miastach. Jeśli nie znajdziemy filii stacjonarnej, możemy z łatwością obstawiać na stronie internetowej, gdzie znajdziesz ciekawe bonusy i promocje.

 

 

Etoto

Etoto jest najmniejszym legalnie działającym bukmacherem w Polsce. Ma on ok. 1% udziału w rynku. Posiada także 20 oddziałów naziemnych, ale od 2014 roku możemy zawierać także zakłady przez internet. Prosta wietrzna i profesjonalna obsługa nie daje odczuć ostatniej pozycji na rynku a ciekawe promocje oraz korzystne kursy na niektóre wydarzenia zasługują na pochwałę.

Totalbet
Firma otrzymała w marcu 2018 roku pozwolenie na działalność internetową i na razie do tej pory nie uruchomiła witryny. To, co wiemy na pewno — to to, że firma jest oparta na krajowym kapitale oraz że należy do grupy Zjednoczonych Przedsiębiorców Rozgrywkowych.

Superbet
Drugą niewiadomą w naszym zestawieniu jest Superbet. On z kolei otrzymał zgodę na otwarcie punktów naziemnych, choć z jego usług będziemy mogli skorzystać za jakiś czas. Jest to Rumuńska firma.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.