eWinner – opinie

eWinner – opinie
07 Sie 2019
0
376

Już za niedługi czas na polską scenę legalnych bukmacherów może wkroczyć nowy gracz, a jest nim eWinner. Bukmacher ten otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów 30-go października 2018 roku, a jego numer to PS4.6831.29.2017.

Ogólne informacje

Wkroczenie eWinnera do „rodziny” krajowych bukmacherów z pewnością możemy uważać za pewnego rodzaju zaskoczenie. Będzie to już dwunasta tego typu firma w ogólnym rankingu w Polsce. Opinie na swój temat eWinner zbiera już od ponad roku, kiedy to po raz pierwszy pojawiły się wzmianki o możliwości powstania nowej strony umożliwiającej oferowanie zakładów wzajemnych.

Wygląd

Kiedy spróbujemy wyszukać stronę internetową ewinner.pl naszym oczom ukaże się póki co jedynie baner informujący o tym, że wkrótce będziemy mogli rozpocząć przygodę z nowym bukmacherem. Nie było tak jednak przez cały okres przygotowań, bowiem strona kilkukrotnie pojawiała się i znikała z sieci w ciągu ostatnich miesięcy. Wówczas udało się jedynie ustalić szatę graficzną preferowaną przez eWinner, a były to ciemne barwy podobne do tych otaczających logo. Mogliśmy także zauważyć, że strona przygotowuje się do oferty na zakłady bukmacherskie, zakłady LIVE oraz esport. Już wtedy wszystko zapowiadało się interesująco, a było to z pewnością zaledwie preludium do głównego dania.

Bonus powitalny

Większość osób zaciekawionych tematem na pewno zapyta o bonus powitalny, który staje się standardem przy wchodzeniu nowego bukmachera na rynek. Spekuluje się, że bonus na start oferowany przez eWinner może przebijać atrakcyjnością znane nam do tej pory z innych stron. Jakichkolwiek szczegółów próżno jednak póki co szukać.

Metody płatności

eWinner z pewnością nie będzie zamierzał odbiegać pod tym względem od konkurencji i przygotuje dla swoich klientów jak najbardziej wygodne metody płatności. Mowa tutaj przede wszystkim o kartach Visa i Mastercard, przelewach tradycyjnych, czy też Blik.

Aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach jest to coś absolutnie niezbędnego dla każdego bukmachera. Zakłady obstawiane mobilnie zdają się powoli przejmować pierwszeństwo nad tymi zawieranymi przez urządzenia stacjonarne. Więc pytanie, jakie należy zadać brzmi nie „czy?”, tylko „jak będzie funkcjonować?”. Aplikacja będzie najprawdopodobniej dostępna dla graczy posiadających w swoich telefonach zarówno system Androi jak i iOS i powinna zostać uruchomiona wraz ze startem bukmachera lub też w niedługim czasie od rozpoczęcia działalności.

Podsumowanie

Wejście nowego gracza na polski rynek legalnych bukmacherów jest czymś, co ucieszy każdego gracza bawiącego się w tego typu zakłady. Musimy pamiętać, że im więcej konkurencji, tym lepiej dla nas, czyli klientów. eWinner wchodząc na rynek jest na pewno przekonany o tym, że musi skusić do gry nowych ludzi, więc możemy się spodziewać bogatej oferty z konkurencyjnymi kursami oraz atrakcyjnych bonusów i promocji. Kiedy możemy liczyć na oficjalne rozpoczęcie przygody z eWinner? Tego na razie do końca nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę doświadczenie z innych firm wchodzących na rynek, powinno to potrwać jeszcze maksymalnie kilka miesięcy.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.