Wystrzelone Kursy

Czym są wystrzelone kursy bukmacherskie?

Wystrzelone kursy to nic innego jak bardzo wysokie kursy bukmacherskie. Na stronie Gram Grubo przeglądamy oferty bukmacherów i znajdujemy tak zwane perełki. Pozwala on zmaksymalizować wygraną, a często podnosi on kurs zdarzenia, które określane jest mianem pewniaka.

Wystrzelony kursy mają w dużej mierze związek z promocjami bukmacherskimi. Bukmacherzy oferują specjalne kursy na wybrane przez siebie zdarzenia na przykład w formie boostów. A jak już wykorzystasz promocje, to sprawdź nasze typy bukmacherskie na dziś.

Wystrzelone kursy, a promocje bukmacherskie?

Najwyższe kursy bukmacherskie są oferowane graczom, którzy jeszcze nie mają założonego konta. Bukmacherzy oferują więc bardzo wysokie kursy bukmacherskie na dosyć pewne zdarzenia w ramach bonusu powitalnego. Może to być na przykład kurs 100 na wygraną Manchesteru City z Sheffield, gdzie przy tradycyjnej ofercie, mnożnik na takie zdarzenie oscylowałby maksymalnie w granicach 1.20.

Warto zaznaczyć, że wygrane z takich ofert z bardzo wysokimi kursami, trafiają często na konto główne i można je od razu wypłacić. Niekiedy przyznawane są w formie bonusu, ale jest to też korzystna oferta, pozwalająca stawiać pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Aby poprawnie wykorzystać promocyjny zakład koniecznie pamiętaj o tym, że należy spełnić wszystkie warunki, łącznie z wpisaniem naszego kodu bonusowego przy rejestracji.

Promocje bukmacherskie

Poza ofertami powitalnymi, w których można znaleźć mocno zboostowane kursy, w sekcji „Wystrzelone kursy” znajdziesz inne promocje bukmacherskie. Boosty są oferowane nie tylko dla nowych graczy, ale zdarza się, że i dla stałych. BETFAN to przykład bukmachera, który czasami oferuje takie akcje. Śledź naszą stronę i media społecznościowe, bo o każdej informujemy.

Jednak bukmacherzy mają także swoje standardowe oferty powitalne – sprawdź także nasz kod promocyjny do Betfan na bonus 200% od wpłaty. Natomiast inne firmy w swojej ofercie mają między innymi zakłady bez ryzyka, o czym więcej także dowiesz się na naszej stronie w osobnych tekstach.

Znajdziesz także okresowe promocje, przygotowane specjalnie dla społeczności Gram Grubo. Warto śledzić nie tylko naszą stronę, ale także grupę i profil na Facebooku. Gram Grubo znajdziesz też na Instagramie i Telegramie.

Przykładem takiej promocji jest kalendarz adwentowy Gram Grubo, przygotowany przy współpracy z firmami bukmacherskimi. Społeczność Gram Grubo otrzymywała informacje o najlepszych ofertach bukmachera, a także rywalizowała codziennie o freebety, których dzienna pula sięgała nawet 200 złotych.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy bukmacherskie?

Każdy chce, aby jego wygrana była jak najwyższa. Szukanie jak najwyższego kursu bukmacherskiego może być żmudne i bardzo czasochłonne.

Najlepsze kursy bukmacherskie na pewno znajdziesz w wystrzelonych kursach. Pomagamy Ci w tym, aby Twoja wygrana była jak najwyższa, dlatego warto regularnie obserwować stronę Gram Grubo. To właśnie u nas znajdziesz najlepsze kursy bukmacherskie.

Promocje czasowe

W wystrzelonych kursach znajdziesz nie tylko promocje dla nowych graczy, ale także najlepsze promocje dla tych, którzy mają już konto u bukmachera. Bukmacherzy co jakiś czas proponują takie promocje, obok których z pewnością nie można przejść obojętnie. Można w nich wygrać wysokie freebety czy nawet nagrody rzeczowe, aż po bony do różnych sklepów.

Koronnym przykładem takich promocji są rankingi oferowane przez BETFAN. Polski legalny bukmacher przed Świętami wyszedł graczom na rękę i stworzył cztery rankingi, w których do wygrania były freebety, a także bony zakupowe do różnych sklepów.