Typy na jutro

Piłka nożna
Data Czas Mecz Stawka Typ Kurs 1 X 2
24.05 18:00 Zilina - Trencin 6/10 BTTS 1.52 2.00 3.70 3.15
24.05 19:00 Jonkopings - Skovde 5/10 1 2.12 2.12 3.40 3.05
23.05 20:00 Excelsior - Den Haag 6/10 BTTS 1.55 2.00 3.70 3.25
24.05 18:00
Zilina vs Trencin
2.00 x 3.70 3.15
Typ BTTS Kurs 1.52 Stawka 6/10
24.05 19:00
Jonkopings vs Skovde
2.12 x 3.40 3.05
Typ 1 Kurs 2.12 Stawka 5/10
23.05 20:00
Excelsior vs Den Haag
2.00 x 3.70 3.25
Typ BTTS Kurs 1.55 Stawka 6/10

Najlepsze typy bukmacherskie na jutro. Co zagrać i po jakim kursie? Przedstawiamy nasze autorskie propozycje wraz z podaniem transmisji live na wybrane wydarzenia. 

Sprawdź typy na jutro

Typowanie meczów zawsze powinno być poparte analizą. Między innymi dlatego w naszych typach na jutro zamieszczamy propozycje, które wcześniej są przez nas skrupulatnie badane. Każda zapowiedź i typze staramy się jak najlepiej sprawdzić pod kątem wszystkich rozwiązań, które mogą zajść w meczu. Bierzemy pod uwagę głównie formę drużyn, sytuację kadrową, mecze bezpośrednie, a także wyniki osiągane na własnym obiekcie oraz na wyjeździe. 

Typy na mecze jutrzejsze pojawiają się na naszej stronie z jednodniowym wyprzedzeniem. Każdy gracz może zatem przygotować sobie listę na jutrzejsze mecze i spokojnie ułożyć sobie w głowie plan na kupon. Dodatkowo w naszych zapowiedziach informujemy, na jakim kanale telewizyjnym bądź serwisie streamingowym dany mecz obejrzeć.

Pewniaki na jutro – najlepsze kursy

Wśród bukmacherów są firmy, które szczycą się najlepszymi kursami. Jeśli przejdziemy przez ofertę wszystkich dostawców, to na pierwszy rzut oka możemy sprawdzić, który z nich oferuje najlepsze kursy. Oczywiście trudno to sprecyzować jednoznacznie, ponieważ to zależy przede wszystkim od dyscypliny sportowej. Na przykładzie jutrzejszych spotkań postanowiliśmy przeanalizować, który z nich posiada najlepsze kursy. 

  1. BETFAN – liderem w naszym rankingu został BETFAN. Ten bukmacher w swojej ofercie posiada zakłady sportowe, live, wirtualne, a nawet gry karciane. Biorąc pod uwagę wszystkie dyscypliny, nie mamy tutaj lepszej firmy pod kątem kursów. Warto także nadmienić, że codziennie u tego dostawcy możemy skorzystać z promocji Matchday Boost, która zwiększa kurs na wybrane zdarzenie nawet 10-krotnie. Jest to oferta skierowana dla wszystkich graczy. 
  2. Superbet – drugie miejsce przypada dla Superbetu. Ten bukmacher oprócz wysokich kursów posiada także zakładkę “Superbets”, która pozwala na łączenie ciekawych zakładów na piłkę nożną. Możemy zatem zagrać na wygraną konkretnego zespołu, liczbę rzutów rożnych i kartek w jednym zakładzie SOLO. 
  3. TOTALbet – podium zamyka bukmacher, który rozpieszcza graczy wieloma promocjami. Jeśli chodzi o standardowe kursy, to bez wątpienia bukmacher z Warszawy nie ma się czego wstydzić. Jeśli jednak dodamy już promocje – tutaj wychodzi naprawdę solidny pakiet. Przede wszystkim TOTALbet posiada grę bez podatku po spełnieniu dwóch prostych warunków jeśli chodzi o kurs oraz liczbę zdarzeń. Do tego gracz może skorzystać z promocji TOTALhit oraz TOTALboost, która zwiększa kursy na wybrane wydarzenia.

Czy warto typować dzień wcześniej?

Z pewnością typowanie dzień wcześniej ma swoje wady i zalety. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że typy na jutro mogą ulec zmianie np. po informacji o kontuzji kluczowego zawodnika. Być może w piłce nożnej kursy zbytnio się nie będą różnić, ponieważ to sport zespołowy złożony aż z 11 zawodników, ale w takich sportach jak koszykówka (głównie w NBA) brak kluczowego gracza ma duże znaczenie w kontekście wystawianego kursu. 

Nie da się ukryć, że tutaj w grę wchodzi przede wszystkim dyscyplina. Jeśli przykładowo stawiamy zdarzenia z darta czy piłki nożnej, to warto przemyśleć typ dzień wcześniej i postawić go od razu, bądź nazajutrz dokonać zmian. Niektóre dyscypliny wymagają jednak od nas cierpliwości i poznania informacji o składzie, tak jak we wspomnianej NBA. 

Każdy bukmacher posiada tysiące zakładów w swojej ofercie. Może się zatem zdarzyć, że kilka z nich spośród całej oferty pojawi się z tzw. “przestrzelonym” kursem. Na taki typ mówimy niekiedy value, ale zazwyczaj jest to błąd osoby, która wystawia kursy. Niekiedy także oddsmakerzy zwyczajnie nie biorą pod uwagę pewnych czynników, co może zawyżyć kurs. Jeśli dana osoba regularnie śledzi kursy tuż po wystawieniu, to może skorzystać z okazji i zarobić nieco więcej niż osoba obstawiająca taki sam zakład tuż przed meczem. 

Przede wszystkim należy zachować złoty środek. Czasami warto poczekać na pewne ruchy kursów i zagrać zakład tuż przed rozpoczęciem meczu lub innego wydarzenia. Bywają także momenty, kiedy to analiza dzień przed meczem przyniesie nam największy profit ze względu na przykładowe spadki kursów.

typy na dziś ←←←  sprawdź