Totolotek opinie

Totolotek to druga, po STS, najbardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku bukmacherskim. Firma jest najdłużej działającym w Polsce legalnym operatorem zakładów wzajemnych.

Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Od 2013 roku urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

Totolotek SA jest jedynym legalnym operatorem w Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów na zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów. Jest to jedyna firma przyjmująca zakłady bukmacherskie w Polsce należąca do The European Lotteries and Toto Associaton (od 2008 r.) – Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów, będącego oficjalnym partnerem UEFA.

W grudniu 2018 roku media obiegła informacja, że Totolotek został sprzedany. Od 2005 roku firma była częścią międzynarodowej grupy Intralot. W tym roku właścicielem Totolotka został niemiecki rekin hazardowy - Paul Gauselmann. Gauselmann to niemiecki przedsiębiorca, którego majątek wyceniany jest na 4-5 mld dolarów. W skład grupy Gauselmanna wchodzi m.in firma Merkur Gaming, która w Polsce jest bardzo dobrze znana, za sprawą wygranego przetargu na automaty dla Totalizatora Sportowego. W portfolio grupy wchodzą też trzy bukmacherskie brandy - xtip, cashpoint i betcenter. W kwietniu 2019 roku UOKiK wydał decyzję pozwalającą na przejęcie przez Merkur Sportwetten GmbH wyłącznej kontroli nad Totolotek S.A..

Totolotek działa w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów zakładów przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP. Rocznie odprowadza do budżetu państwa blisko 30 mln zł w formie podatku dochodowego, VAT i podatku od gier. Ma ponad 20 proc. udziałów w rynku legalnych bukmacherów działających w Polsce. W trosce o klientów, Totolotek SA jako pierwsza firma na polskim rynku zakładów wzajemnych wprowadził kompleksową politykę zrównoważonego rozwoju, która przewiduje m.in. obowiązkowe szkolenia w zakresie polityki odpowiedzialnej gry dla wszystkich pracowników odpowiedzialnych za przygotowywanie oferty, marketing oraz sprzedaż zakładów. Pozytywną ocenę obowiązujących w spółce procedur i działań w tym zakresie potwierdziła The European Lotteries, organizacja, która zrzesza czołowe europejskie firmy loteryjne i bukmacherskie, przyznając nam, jako jedynej w Polsce firmie bukmacherskiej, „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Strona internetowa

Strona internetowa Totolotka utrzymana jest w czarno-pomarańczowych barwach, a zakłady przedstawione są na szarym tle. Barwy strony pozwalają na łatwy podział poszczególnych dyscyplin i wybór interesujących nas wydarzeń.

Na stronie głównej bukmachera znajdziemy najważniejsze informacje i aktualności. Widoczne jest także jedno wydarzenie live oraz promocje. Na zmieniającym się banerze pojawia się oferta dostępna tymczasowo na stronie Totolotka, a także promocje dostępne na stałe. Przykładem promocji czasowej jest „Odbierz swój freebet 25% do 50 zł na mecz Manchester United – Chelsea, 28.04.2019”. Z promocji stałych do wyboru mamy Gram grubo (piątkowe zwiększenie wygranej o 14%), zwiększenie kursów na wybrane zakłady oraz informacje o konkursie „Wszyscy na Bali”, gdzie za postawiony kupon na Ekstraklasę za 6 zł możemy wygrać wyjazd na Bali razem z Totolotkiem.

 

Po wejściu na podstronę Zakłady bukmacherskie zobaczymy:

- polecane ligi (Piłka nożna: Polska Ekstraklasa, Anglia 1. liga, Niemcy 1. liga, Włochy 1.liga, Hiszpania 1.liga; tenis: Stuttgart Ziemna K, Barcelona Ziemna.),

- ofertę specjalną z mega kursami i cashbackiem 1x2 dla wyniku 0:0,

- dyscypliny, na które możemy grać: piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, Formuła 1, boks, baseball, rugby, futbol australijski, żużel, futsal, lotki, MMA, krykiet, hokej na trawie, E-sport, tenis stołowy, a także: unikatowe fińskie pesapallo, zakłady finansowe, zakłady sezonowe oraz rynki zakładów, które obejmują np.: „Czy do końca 2019 r. K. Piątek otrzyma w AC Milan przydział numeru 9 na koszulce?” oraz „Mistrz Polski w piłce nożnej zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów sez. 2019/20?”.

 

W środkowej części strony znajdują się promowane zakłady, mega kursy oraz najbliższe wydarzenia.

Mega kursy uwzględniają kilka krajów i różnych dyscyplin sportu, więc gracze mogą znaleźć coś dla siebie. Zakładka „promowane zakłady” umożliwia nam szybki wybór meczu. Selekcje tworzone są na podstawie zainteresowania graczy, a 132 zakłady na dane spotkanie to bardzo dobra oferta.

Co ciekawe, Totolotek proponuje nie tylko 1-0-2 (1X2), ale także 10-02-12 (czyli 1X-X2-12). U wielu bukmacherów taki zakład dostępny jest dopiero po wejściu w szczegóły wydarzenia.

Po prawej części strony jest kupon, na którym pojawią się dodane przez nas zdarzenia. W wygodny sposób, zmieniając literkę pod danym meczem, możemy stworzyć kupon blokowy. Wpisanie stawki jedynie w dolnym polu spowoduje stworzenie zwykłego kuponu Ako. Widzimy zatem, w jaki sposób grać i że zawieranie zakładów jest proste i intuicyjne.

Pod kuponem pojawia się promocja Bonus King – bonus, który otrzymamy za zagranie kuponu na spotkanie proponowane przez bukmachera. Jeśli zastanawiamy się na co zagrać, warto skorzystać z tej promocji i wygrać dodatkowe środki. Możemy skorzystać też z Quickbet, czyli szybkiego kuponu. Wybieramy stawkę, za którą chcemy zagrać, potencjalną wygraną oraz ilość zdarzeń na kuponie. System zaproponuje nam gotowy kupon. Jeśli zgadzamy się z propozycją, wystarczy kliknąć „zagraj teraz”.

 

Zakłady LIVE oraz prematch

Oferta Totolotka jest atrakcyjna. Znajdziemy tu nie tylko popularne wydarzenia, ale również niszowe rozgrywki. Przykładowo, dla meczu prematch, dostępne są następujące zakłady: wynik meczu 1x2 z podwójną szansą, liczba bramek, wynik pierwszej i drugiej połowy, zakłady ze zwrotem (np. remis-zwrot, gość wygra-zwrot – zakłady dostępne są dla obydwu połów meczu), handicapy, dokładny wynik, zakłady na liczby bramek, gole drużyny, rzuty rożne, kartki, zakłady łączone oraz pozostałe (w tym zakłady na zmianę w pierwszej połowie, karny oraz gol samobójczy).  Zakłady mają kategorie, które pozwolą nam na wygodne odnalezienie konkretnego wyboru.

 

Każdego dnia w ofercie Totolotka pojawia się wiele wydarzeń LIVE. Dla spotkań na żywo dostępny jest tracker, na którym możemy obserwować co się dzieje w meczu. Pod trackerem dostępne są zakłady, od tych najbardziej popularnych na górze, co pozwoli postawić szybki kupon w zależności od sytuacji na boisku. Po prawej stronie wyświetlają się statystyki, dzięki którym szybko możemy przeanalizować sytuację wybranej drużyny nie wychodząc ze strony. Duży plus za to, że w Totolotku mamy możliwość jednoczesnego obserwowania statystyk, trackera i kursów.

 

Totolotek oferta proponuje także:

•    zakłady bukmacherskie Toto-Mix, Toto-Racing i GBI

•    totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol

•    totalizator konny Toto-Lotek

Zakłady bukmacherskie Toto-Mix to główny produkt Totolotka. Polega na typowaniu zaistnienia różnych wydarzeń ze świata sportu jak i sfery społeczno-kulturalnej. Prezentowane zdarzenia w ofercie posiadają od jednej do kilku możliwych opcji typowania. Każdy wybrany typ określony jest przez kurs, na podstawie którego w bardzo łatwy sposób można obliczyć wysokość ewentualnej wygranej. Zakłady bukmacherskie to obecnie najpopularniejsza forma zakładów na świecie, która stale zyskuje sobie coraz większe grono sympatyków. Na fakt ten wpływa przede wszystkim różnorodność oferty oraz możliwość uzyskania wygranych, których wysokość ustalana jest przez grającego.

Kolejnymi produktami Totolotek SA są oferowane na zasadzie wyłączności totalizatory piłkarskie Toto-Liga oraz Toto-Gol.

 

Toto-Liga to zestaw 13 meczów piłkarskich oferowanych w postaci trzech zestawów do gry: Liga Polska, Liga Angielska i Ligi Inne. Zakłady polegają na wytypowaniu wyników wszystkich 13 meczów z wybranego zestawu, podając zwycięską drużynę i/lub remis.

Toto-Gol to zestaw 6 meczów oferowanych w postaci dwóch zestawów do gry: Z1 i Z2. Zakłady polegają na wytypowaniu dokładnego wyniku bramkowego wszystkich 6 meczów wybranego zestawu. Wygrana w obydwu totalizatorach określana jest na podstawie stopni wygranych, których wysokość zależna jest od łącznej sumy wpłaconych stawek, bieżącej kumulacji oraz liczby zakładów z poprawnymi typami.

Totalizator Konny Toto-Lotek to zakłady na wyścigi konne. Zakłady przyjmowane są na wyścigi odbywające się na polskich oraz zagranicznych torach.

Zakłady bukmacherskie GBI Racing (zakłady na wyścigi konne) to najnowszy produkt Totolotka wprowadzony do 120 punktów sieci sprzedaży w sierpniu 2015 r. Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki współpracy Totolotka z firmą GBI Racing posiadającą prawa licencyjne do wszystkich brytyjskich i irlandzkich wyścigów konnych. Wyścigi odbywają się 360 dni w roku, na co składa się około 1800 meetingów i ponad 10 000 gonitw. Najważniejsze z nich, to Royal Ascot, Epsom Derby Festival, czy Irish Derby. Transmisje realizowane są w wysokiej jakości obrazu z wielu kamer wraz z angielskim komentarzem. Zakłady są proste i szybkie, a wygrana zależy wyłącznie od kursu na dane zdarzenie, wniesionej stawki i wyniku sportowego. Polska jest 39 krajem na świecie i 22 w Europie z dostępem do transmisji GBI Racing oraz 15 regionem w którym zakłady te przyjmowane są w formule zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie Toto-Racing (zakłady na wyścigi psów) to produkt Spółki wprowadzony do sieci punktów w lutym 2013 r. Toto-Racing to zakłady polegające na typowaniu zwycięskich psów. Gonitwy wraz z ofertą kursową i wynikami są prezentowane na dedykowanym do tych zakładów 32” monitorze. Wyścigi wyświetlane są co 6-7 minut, a wypłaty wygranych następują tuż po zakończeniu gonitwy, co daje możliwość udziału w grze przez cały dzień. Transmisja wyścigów odbywa się na żywo, bezpośrednio z torów.

Totolotek oferuje bardzo miły dla oka przewodnik po zakładach na wyścigi psów. Nawet najbardziej niedoświadczony gracz poradzi sobie z wyborem zwycięskiego psa, w czym pomogą statystyki umieszczone przez firmę. Totolotek opinie opisał też wybrane strategie, które mogą naprowadzić na najbardziej korzystny typ. Bukmacher w prosty sposób przedstawia rodzaje typowania, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni dla nas rodzaj zakładu. Żaden z bukmacherów nie stworzył jeszcze tak dobrego przewodnika, który w prosty sposób wyjaśniałby na czym polega zakład. Za tą funkcję należy się Totolotkowi solidne 10/10.

 

 

 

Totolotek oferuje zakłady live w następujących dyscyplinach: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna oraz hokej. Dostępne są też zakłady na baseball, rugby, futsal, lotki, snooker i tenis stołowy. Najwięcej zdarzeń w ofercie związane jest z piłką nożną. W zależności od pory dnia Totolotek oferuje też ciekawe spotkania drużyn koszykówki. Firma oferuje topowe wydarzenia, a także mniej popularne mecze – na przykład 3-ligowych drużyn niemieckich czy 2-ligową piłkę nożną w Chinach. Oferta bukmachera obejmuje zarówno zakłady główne jak i poboczne, takie jak liczba goli, dokładny wynik 1. połowy czy suma bramek.

W „zakładce live” znajdziemy kilkanaście dyscyplin. Do wyboru mamy różne typy zakładów, a w „przeglądzie wydarzeń” znajdują się podstawowe rynki. W pasku u góry możemy wybrać interesującą nas dyscyplinę.

W meczach piłki nożnej domyślnie wyświetlane są zakłady na wynik meczu 1X2 oraz liczbę bramek. W tenisie to ilość gemów w meczu oraz wynik 1-2. Totolotek opinie proponuje zakłady na sumę punktów lub wynik meczu 1x2 w koszykówce.

Widok szczegółowy oferuje więcej marketów:

Zakłady w piłce ręcznej to wynik meczu, wynik 1. i 2. połowy prezentowane w formie 1-0-2, a także podwójna szansa: 1-0 (wygra gospodarz lub będzie remis), 1-2 (wygra gospodarz lub gość) oraz 0-2 (wygra gość lub będzie remis). Dostępne są także zakłady na remis = zwrot (dla całego meczu jak i 1. oraz 2. połowy), handicapy, zakłady na punkty – w całym meczu i w obu z jego połów, liczba punktów dla gospodarzy i gości, a także nieparzyste/parzyste punkty. Sposób wyświetlania rynków jest przejrzysty, a gracz łatwo może znaleźć konkretny zakład.

 

Tenis jako prematch najczęściej posiada 7 zakładów do wyboru. Są to: wynik meczu, wynik 1. seta, wynik 2. seta, handicap setowy (+1,5 oraz -1,5) oraz sekcja z pozostałymi zakładami: wynik 1 set/cały mecz, dokładny wynik meczu oraz liczba setów.

Na live dostępne są także zakłady na: ilość gemów w meczu oraz w każdym secie, tie-break w meczu, a także zakłady na to, że któryś z zawodników wygra przynajmniej jednego seta.

Oczywiście liczba zakładów jest zmienna i zależy od sytuacji na korcie.

Totolotek oferta posiada na stronie zakłady na hokej na lodzie, w tym na Mistrzostwa Świata czy ligi NHL oraz AHL. Zagramy tu na wynik meczu z podwójną szansą, wyniki konkretnych tercji, zwycięstwo w całym meczu, a także remis = zwrot. Dostępne są handicapy (-1.5, 1.5, 2.5) oraz zakłady na liczbę bramek (over/under) oraz na bramki parzyste/nieparzyste w całym meczu i w konkretnych tercjach. Oferta odrobinę zmienia się po przejściu meczu w live.

Koszykówka: każde wydarzenie jako przedmeczowe posiada zakłady na zwycięzcę meczu, wynik każdej kwarty, zakłady remis = zwrot, a także handicapy na cały mecz i konkretne kwarty. Możliwe jest również postawienie kuponu na sumy punktów (over/under) w meczu i kwartach, a także wynik pierwszej połowy/końca meczu, różnicy punktowej z dogrywką i wybór kwarty z najwyższą ilością punktów. W meczach dostępny jest tracker, który pozwala na śledzenie sytuacji na boisku. Zakłady na live umożliwiają zagranie na wyścig do X punktów oraz kto zdobędzie X punkt w meczu. Oferta Totolotka zawiera wiele rynków i pozwoli na obstawienie bardzo dokładnych wyników.

Bukmacher posiada też ciekawą ofertę na siatkówkę.  Podobnie jak w koszykówce, dostępne są zakłady na wynik meczu, wynik każdego z setów (+ handicapy setowe), zakłady na punkty, dokładny wynik, wynik 1 set/mecz, czy będzie 5 set oraz ilość punktów (parzysta/nieparzysta). Tracker oraz statystyki pomogą stworzyć idealny zakład.

W ofercie LIVE znajdziemy też mniej popularne wydarzenia. W ofercie Totolotka znajdują się zakłady na futsal, tenis stołowy, snooker i rugby. Możemy je znaleźć na liście po lewej stronie po wejściu w zakładkę „zakłady live”. Nie znajdują się one w pasku szybkiego wybierania w zakładach live.

Statystyki

Totolotek oferta posiada osobną podstronę do statystyk. Do wyboru mamy podsumowania z 28 dyscyplin.

Podobnie jak u innych bukmacherów, wybierając konkretne zdarzenie znajdziemy zestawienie – ranking drużyn – z informacjami o liczbie meczy w sezonie, liczbie zwycięstw, remisów i porażek, bramki strzelone i stracone, punkty oraz tabelę formy. Po wybraniu konkretnego spotkania możemy zapoznać się ze statystyką spotkania i składem. Statystyki w Totolotku zawierają też spotkania H2H, terminarze, zestawienia drużyn i sędziów, a także tabele. Zasada przedstawiania statystyk jest identyczna jak w STS. Możliwość zapoznania się ze statystykami z poprzednich spotkań jest niezwykle ważna gdy chcemy przeanalizować możliwości ulubionej drużyny w kolejnych spotkaniach.

 

Sporty wirtualne

Totolotek opinie posiada w swojej ofercie sporty wirtualne. Znajdziemy je wchodząc w zakładkę „virtuals” w górnym pasku strony (obok zakładów live). Zakłady są łudząco podobne do tych oferowanych przez STS, ponieważ dostawcą jest ta sama firma. Totolotek oferta proponuje zakłady na piłkę nożną, tenis oraz koszykówkę. W przypadku piłki nożnej możemy wybierać spośród zakładów głównych (1X2, podwójna szansa 1X-X2-12, pierwszy gol), „drużyna strzeli”: obie strzelą, która z drużyn strzeli, parzysta/nieparzysta ilość bramek, wynik 1. połowy (zakłady: 1x2, 1X-X2-12 oraz więcej goli 1P/=/2P), liczba bramek powyżej/poniżej (1.50, 2.50, 3.50), liczba bramek gospodarzy i gości.

Zakłady na wirtualną koszykówkę nie cieszą się dużą popularnością wśród polskich bukmacherów i nie wszystkie firmy je oferują. Totolotek oferta posiada zakłady na: wynik meczu, wynik 1. połowy, kwartę z największą liczbą punktów, sumę punktów (powyżej/poniżej) w meczu i jego 1. połowie, sumę punktów gospodarzy i gości, różnicę punktów w meczu (z dogrywką), handicapy oraz wyścig go 20, 40 i 60 punktów.

Totolotek oferta proponuje również zakłady na tenis. Jeśli chcemy zagrać na mecz, który już się odbywa, do wyboru mamy wynik meczu oraz wynik 1. seta, kto wygra gem 1 w secie 1 oraz czy ilość gemów będzie parzysta/nieparzysta, a także konkretna ilość gemów w secie i w meczu, dokładny wynik meczu, seta 1 oraz gema 1 w secie 1.

E-sport

Totolotek oferta nie posiada osobnej strony dla E-sportu. Zakłady dostępne są na liście dyscyplin jako e-sport. Aktualnie Totolotek oferta proponuje następujące gry: Counter Strike, League of Legends, Dota 2 i Overwatch.

W zakładach standardowych dla każdej z tych gier dostępne są zakłady na wynik meczu.

Płatności

Totolotek opinie proponuje 3 metody wpłat: Dotpay (w tym przelew bankowy, karta płatnicza i paysafecard), tpay.com oraz doładowanie z konta Skrill. Wypłaty są tradycyjne – przelew bankowy na konto gracza, do 7 dni roboczych. Ważne jest też to, czy Totolotek nakłada na graczy limity.

Promocje

Totolotek oferta nie posiada aktualnie wielu promocji. Ciekawą propozycją jest wyjazd na Bali. Pozostałe promocje nie wyróżniają tego bukmachera spośród innych. Jak każdy gracz zdążył się już przyzwyczaić, maksymalne wartości bonusów otrzymuje się wówczas, gdy przy rejestracji wpisze się odpowiedni kod promocyjny.

Firma proponuje:

„Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1000 zł ! Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę.”

  • Gram grubo

“Zwiększ wygraną o 14%!. Promocja składa się z trzech różnych ofert: Gram grubo (min. stawka 100 zł, ważne w piątki), Gram grubo europejskie puchary (min. stawka 20 zł, obowiązuje w dniach rozgrywek LM i LE), Gram grubo reprezentacja (min. stawka 20 zł, obowiązuje w dniach rozgrywek reprezentacji).

  • Wszyscy na Bali

“Dla dwóch najlepszych ekspertów od piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są pakiety wyjazdowe na Bali, a zasady są banalnie proste! Zagraj dokładnie za 6 zł, postaw dokładnie 6 zdarzeń z tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy (kolejki od 21. do 37.), graj bez „podpórek”, tylko na zwycięstwo gospodarza, remis lub zwycięstwo gości, zgłoś się z wygranym kuponem na adres [email protected] w ciągu 2 dni od zakończenia ostatniego meczu danej kolejki, najwyższe trafione kursy łączne w Internecie (pierwszy pakiet) i punktach sprzedaży (drugi pakiet) to wyjazdy na Bali z Totolotkiem!”

  • Poleć przyjaciela

“Spraw radość sobie i swoim przyjaciołom naszą najnowszą ofertą. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w Totolotku, a w zamian skorzystacie wszyscy - Ty dostaniesz Bonus 70 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Bonus Powitalny" do 1000 zł + 20 zł freebet!”

  • Totolotek oferuje również swoim graczom możliwość wypłacenia części możliwej wygranej z kuponu za pomocą usługi cashout.

Wyniki

Totolotek oferta pozwala na zapoznanie się z wynikami spotkań live w jednym miejscu, dzięki czemu nie musimy śledzić wszystkich spotkań jednocześnie. Dodatkowo bukmacher opisuje fakty związane z konkretnymi spotkaniami, a także statystyki. Wyniki aktualizowane są bieżąco, co pozwala na sprawdzenie wyniku zdarzenia bez konieczności wchodzenia na strony zewnętrzne jeszcze przed rozliczeniem kuponu.

Dla większości wydarzeń dostępny jest też tracker wraz ze statystykami z meczu oraz składem drużyn. Możliwość obserwowania zdarzeń live na tej podstronie jest niezwykle wygodna, wystarczy najechać kursorem na interesujący nas parametr, a automatycznie wyświetli się okno z informacjami. Nie wymaga to przeskakiwania przez różne okna, zamykania wyskakujących pop-up czy pisania do Biura Obsługi Klienta co się dzieje z meczem, gdyż na stronie są informacje zawierające status spotkania, w tym także „przełożony” oraz „przerwa”.

 

Punkty naziemne

Aktualnie firma posiada ponad 250 punktów stacjonarnych, w których możemy obstawić zakład. Część z nich oferuje też sprzedaż zakładów Lotto. Wszystkie punkty posiadają dostęp do sieci WiFi oraz możliwość płatności kartą.

 

Aplikacja mobilna

Bukmacher oferuje możliwość skorzystania z aplikacji na systemy Android oraz iOS lub z wersji mobilnej strony.

Rejestracja

Totolotek oferta umożliwia rejestrację konta bez konieczności wgrania dokumentu tożsamości. Posiadając konto tymczasowe możemy dokonywać depozytów oraz zawierać zakłady. Do wypłaty będzie potrzebna pełna weryfikacja konta, czyli podanie informacji (adres, dane z dokumentu tożsamości, konto bankowe) i wgranie skanów dokumentu.

Strefa VIP

Totolotek oferta posiada dwa programy lojalnościowe dla swoich klientów. VIP Club dostępny jest tylko po uzyskaniu zaproszenia. Do Bet Clubu może dołączyć każdy gracz.

  • VIP Club

“Wyjątkowi klienci zasługują na wyjątkowe traktowanie. Z tego względu na Totolotek.pl stworzyliśmy strefę VIP Club oferującą wiele dodatkowych korzyści. Do zdobycia: freebety, dedykowane promocje, bonus urodzinowy, konkursy, wycieczki zagraniczne, indywidualna obsługa.”

  • Bet Club

“W naszym nowym klubie gracza wystarczy obstawiać zakłady i zbierać punkty, które można wymieniać w sklepie na nagrody rzeczowe i produktowe w postaci darmowych zakładów lub wyższych wygranych. W Bet Clubie możesz również wygrać nagrodę główną w postaci atrakcyjnego wyjazdu.”

Sponsoring

Totolotek SA aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu – amatorskiego i profesjonalnego. Jest oficjalnym sponsorem jednego z czołowych klubów piłkarskiej Ekstraklasy - Lechii Gdańsk.

Od 01.02.2019 roku jest sponsorem tytularnym Totolotek Pucharu Polski. Angażuje się także w rozwój innych dyscyplin. Od trzech sezonów wspiera sekcję koszykówki Legii Warszawa. We wrześniu 2018  do grona sponsorowanych drużyn dołączył także najbardziej utytułowany polski zespół siatkarski w XXI wieku oraz aktualny mistrz Polski - PGE Skra Bełchatów. W przeszłości Totolotek opinie sponsorował także Wisłę Kraków, Górnik Zabrze oraz Jagiellonię Białystok. W 2015 r. był oficjalnym partnerem Katowice Open - największego turnieju tenisowego o randze WTA organizowanego w Polsce.

Obsługa klienta

Totolotek oferta proponuje obsługę klienta przez czat, e-mail oraz telefon. Infolinia Biura Obsługi Klienta czynna jest następująco:

- poniedziałek 10:00 – 20:00

- wtorek – piątek 9:30 – 20:00

- sobota – niedziela 9:30 – 20:00

W zakładce „Pomoc” w górnej części strony znajdziemy najczęściej zadawane pytania oraz oznaczenia do zakładów.