Totolotek bonus powitalny

Bonus powitalny. Fraza ta rozpala wyobraźnię wielu graczy, którzy oczekują od bukmachera jak najlepszych promocji i ofert na start. Chęć zarobku w możliwie jak najprostszy sposób jest niezwykle pożądana i w wielu przypadkach determinuje ostateczny wybór bukmachera. Podmioty prześcigają się bowiem w jak najatrakcyjniejszym pokazaniu swojej oferty powitalnej tak, aby ta przekonała w jak największej mierze potencjalnych nowych klientów.

Totolotek bonus

Od tej reguły nikt spośród legalnych polskich bukmacherów nie odbiega i każdy operator zaciekle walczy o każdego klienta. Nie inaczej jest w przypadku najstarszego bukmachera działającego nieustannie w Polsce czyli Totolotka. Totolotek wystartował w Polsce już w 1992 roku i jest uważany za pierwszego w pełni legalnie prowadzącego działalność bukmachera na terenie Polski. Ogromny bagaż doświadczenia musi procentować dużym zaufaniem klientów, których grono stale się powiększa. Nie można jednak marketingu swojej firmy opierać wyłącznie na renomie, a w dzisiejszych czasach, gdy operatorów na rynku jest coraz więcej, wymagania stale się powiększają.

Atrakcyjny bonus powitalny zaczyna być w wielu przypadkach tym, co w głównej mierze zachęca klienta do założenia konta. Bogactwo oferty, wysokość kursów bukmacherskich oraz promocje dla stałych graczy odpowiadają natomiast za to, by pozyskanego klienta zatrzymać na dłuższy czas. Tylko odpowiedni balans pomiędzy wszystkimi kwestiami pozwala bukmacherowi na skuteczne działania, co nie zmienia faktu, że to właśnie bonus powitalny jest odpowiedzialny za bardzo ważne pierwsze wrażenie gracza.

Wśród konkurentów na krajowym rynku powszechnie stosowaną praktyką jest oferowanie cieszącego się sporym zainteresowaniem bonusu od depozytu. Klienci bardziej nastawiają się jednak na inne rodzaju bonusów, czyli głównie freebety i w dalszej kolejności zakłady bez ryzyka. Każdy z operatorów ustala wartość swojego bonusu, a także warunki obrotu. Wielu początkujących graczy może to zgubić, ponieważ patrząc wyłącznie na wysokość bonusu można łatwo się pogubić w dalszej części przygody z bukmacherem. Wielu operatorów oferuje bowiem dość wysokie kwoty bonusów od depozytu lub zakładów bez ryzyka, jednak obarcza je ogromnymi warunkami obrotu, którymi niewielu graczy jest w stanie sprostać. Duża liczba typerów w takim momencie jest praktycznie skazana na porażkę. Prawie 30-letnie doświadczenie Totolotka musi dawać o sobie znać właśnie w takich momentach, więc jak prezentuje się bonus powitalny u tego bukmachera?

Bonus powitalny 1000 zł

Totolotek oferuje graczom na start wspominany wcześniej, najczęściej spotykany w Polsce bonus od depozytu z maksymalną kwotą ograniczoną do 1000 zł. Na pierwszy rzut oka sama kwota nie może powalać, ponieważ wśród innych legalnych podmiotów możemy znaleźć o wiele wyższe kwoty objęte tym bonusem. Jak jednak każdy, mający rozeznanie w ofertach bukmacherskich, typer wie, nawet najbardziej atrakcyjny pod względem oferowanej kwoty bonus może okazać się niezbyt przydatny, kiedy zwrócimy uwagę na jego regulamin. Trudno jest bowiem spełnić warunki kilkukrotnego obrotu zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z dużą sumą. Wówczas, zanim gracz będzie mógł wypłacić swoje środki, będzie on musiał zagrać za kilkukrotność wpłaconego depozytu. Nie ma co się oszukiwać, że w zdecydowanej większości przypadków kończy się to utratą bonusu oraz własnych zdeponowanych środków.

Jak jest zatem w Totolotku i czy oferowany przez tego bukmachera bonus od depozytu jest godny do polecenia? Na początku trzeba przyjrzeć się wymaganiom, które należy spełnić, aby ten bonus w ogóle otrzymać. Co musi zrobić gracz, by otrzymać maksymalny bonus od depozytu w Totolotku?

1. Zarejestrować się w Totolotku wypełniając formularz rejestracji.

2. Zweryfikować swoje konto przesyłając skany potwierdzające tożsamość gracza.

3. Dokonać pierwszego depozytu, którego minimalna kwota wynosi 20 zł, natomiast maksymalna kwota, za którą przysługuje bonus to 1000 zł.

4. Po dokonaniu depozytu gracz automatycznie otrzymuje na swoje konto bonusowe 100% bonus od pierwszej wpłaty, do 1000 zł.

5. Czas pomiędzy rejestracją konta a złożeniem pierwszego depozytu nie może przekroczyć 6 miesięcy.

Warto więc pamiętać o tym, że bonus przysługuje tylko na konto w pełni zweryfikowane. Jeśli gracz dokona depozytu mając niezweryfikowane konto nie otrzyma bonusu. Istotne jest też pamiętanie o tym, by złożenie pierwszego depozytu nastąpiło nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia rejestracji konta. Jeśli czas ten zostanie przekroczony, Totolotek również nie przyzna bonusu.

Przechodzimy już do szczegółów regulaminu czyli warunków obrotu bonusem. Jakie są warunki obrotu przyznanym bonusem w bukmacherze Totolotek?

- trzykrotny obrót kwotą depozytu oraz kwotą bonusu,

- minimum 3 zdarzenia na kuponie,

- kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wynoszący 1.35,

- przy stawianiu zakładów początkowo pobierane są stawki z konta głównego, dopiero później z bonusowego,

- zabronione jest stawianie kilku zakładów na to samo zdarzenie w ramach środków bonusowych,

- warunki bonusu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty.

Możemy więc zauważyć, że krotność obrotów nie jest zbyt duża, a pozostałe wymagania czyli liczba zdarzeń na kuponie oraz kurs minimalny również nie SA wygórowane. Warto jednak mieć świadomość, że otrzymując bonus kwocie obrotu podlegają także wpłacone przez gracza środki, co oznacza, że przed możliwością skorzystania ze środków bonusowych typer musi najpierw uporać się z obrotem wpłaconych środków. Trzeba też pamiętać o tym, że stawianie kilku zakładów na to samo zdarzenie bądź stawianie dwóch lub więcej zakładów na różne wyniki meczu jest niedozwolone.

Promocje poboczne

Totolotek posiada aktualnie w swojej ofercie kilka promocji, z których mogą korzystać gracze. Promocje te stanowią ciekawą opcję dla stałych graczy bukmachera. Mogą one pomóc w zgarnięciu dodatkowych profitów za grę u danego operatora. Jakimi promocjami dysponuje obecnie Totolotek?

1. Bonus aplikacja mobilna – jest to naturalnie promocja skierowana do osób, które zainstalują na swoim urządzeniu mobilnym aplikację bukmachera. Po instalacji aplikacji należy za jej pomocą wpłacić minimum 20 zł na swoje konto gracza. Od pierwszego złożonego w ten sposób depozytu Totolotek przyznaje graczowi bonus 100% do 49 zł.

2. Bonus king size – jest to bonus, w ramach którego zwiększając liczbę zdarzeń na kuponie, zwiększamy również dodatkowy procent wygranej. Maksymalnie to aż 66% dodatkowego bonusu do wygranej gracza. Aby otrzymać maksymalny dodatkowy procent czyli wspomniane 66% gracz musi umieścić na swoim kuponie 30 zdarzeń.

3. Bonus lucky loser – jest to bonus przyznawany za to, że gracz, który spełni warunki promocji otrzyma bonus w przypadku nietrafienia kuponu. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim należy postawić wskazaną kwotę minimalną na wybrane rozgrywki. Informacje o tych promocjach pojawiają się na stronie bukmachera oraz na kanałach social media.

4. Bet club – program lojalnościowy Totolotka, w którym gracz zbiera punkty lojalnościowe. Zdobyte punkty można wymieniać na środki na zakłady. W ramach tej promocji można otrzymać od Totolotka nawet do 50% dodatkowego bonusu.

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę skorzystać z bonusu mając niezweryfikowane konto?

Nie. Uprawnieni do skorzystania z bonusu są wyłącznie użytkownicy posiadający w pełni zweryfikowane konto.

Posiadam zweryfikowane konto. Złożyłem pierwszy depozyt, ale nie otrzymałem bonusu. Dlaczego?

Może być kilka przyczyn. Przede wszystkim, bonus przysługuje wyłącznie jednej osobie, jednemu gospodarstwu domowemu oraz jednemu numerowi IP. Być może ktoś już wcześniej skorzystał z bonusu rejestrując się z danego numeru IP. Kolejną przyczyną może być zbyt długa zwłoka przy złożeniu depozytu w odniesieniu do rejestracji konta. Czas pomiędzy rejestracją konta a złożeniem pierwszego depozytu nie może przekroczyć 6 miesięcy.

Czy bonus powitalny w Totolotku jest atrakcyjny?

Kwota jaką możemy otrzymać od bukmachera nie powala. Warunki obrotu bonusem to co prawda zaledwie trzykrotny obrót, jednak aby móc korzystać z bonusu trzeba również obrócić środkami z konta głównego. To z pewnością nie uatrakcyjnia całości bonusu.