TOTALBET bonus powitalny

Bonusy bukmacherskie działają niczym magnes na graczy. To od nich w dużej mierze zależy to, czy nowy klient postanowi zostać na dłużej u bukmachera i korzystać nadal z jego usług. W wielu przypadkach to właśnie atrakcyjność bonusu powitalnego oraz promocji rzutuje na pełny obraz operatora. W Polsce nawet dla największych podmiotów standardem stała się ciekawa oferta powitalna kusząca graczy.

TOTALbet bonus

Logicznym wydawać by się mogło, że tylko nowi na rynku bukmacherzy muszą prześcigać się w walce o klientów i zaznaczać swoją obecność. To nie do końca prawda, ponieważ w naszym kraju jest to całkiem normalne, że nawet czołowe firmy zaciekle walczą o klienta. Jest to spowodowane głównie wzrostem konkurencji, co oznacza większy wybór dla graczy, przez co poszczególne oferty muszą być jeszcze lepiej dopracowywane. Czy taka sama sytuacja ma miejsce w jednym z czołowych już bukmacherów w Polsce czyli TOTALbet? Jak najbardziej tak! TOTALbet działa na rynku od 2018 roku i od tego czasu zdążył już zyskać wielu klientów. Nie byłoby to możliwe bez atrakcyjnej oferty proponowanej przez bukmachera. Z całą pewnością należy zaliczyć do niej bonus powitalny, który prezentuje się naprawdę imponująco i spokojnie można go uznać za jeden z najlepszych w Polsce.

Bonus powitalny 5000 zł

Całość bonusu powitalnego w TOTALbet dzieli się na dwie odrębne części. Pierwszą z nich jest niezwykle atrakcyjnie prezentujący się na pierwszy rzut oka bonus powitalny 5000 zł. Sam bukmacher określa go jako najwyższy bonus na rynku, co jest absolutną prawdą. Czym jest owy bonus? Jest to dobrze znany już na krajowym podwórku bonus od depozytu. W tego typu przypadkach pojawia się jednak bardzo ważne pytanie – jakie warunki należy spełnić, by otrzymać bonus, a także co należy zrobić, by można było wypłacić zdobyte w ten sposób środki. Aby zatem otrzymać bonus powitalny 5000 zł w TOTALbet należy:

1. Założyć konto w TOTALbet.

2. Złożyć pierwszy depozyt (minimalna kwota wpłaty to 10 zł, natomiast maksymalna kwota bonusu to 5000 zł).

3. Wybrać formę swojego bonusu (do wyboru gracze mają czterokrotny obrót na kuponach z czterema zdarzeniami oraz pięciokrotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami). Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.25.

4. Jednokrotny obrót depozytem uwolni w zależności od wybranej formy bonusu 20 lub 25% jego wartości. Przykładowo przy pierwszej wpłacie 5000 zł oraz wybranej formie bonusu 4x4 gracz otrzymuje 1250 zł po jednokrotnym obrocie depozytem. Otrzymane kwoty trafiają na konto główne gracza z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

5. Kontynuowanie obrotu depozytem skutkuje uwolnieniem kolejnych procentów wartości bonusu, aż do 100% od pierwszej wpłaty.

6. Jeśli graczowi skończą się środki na koncie głównym, nie oznacza to zaprzepaszczenia bonusu. Kolejne wpłaty na konto również zaliczają się bowiem do obrotu.

Jak sami więc widzimy bonus powitalny w TOTALbet rzeczywiście prezentuje się bardzo dobrze i ma kilka unikalnych opcji. Na pewno na uwagę zasługuje fakt możliwości wyboru formy bonusu, co oznacza, że sam gracz może ustalić najdogodniejsze dla siebie warunki obrotu. A warunki te nie są zbyt wymagające biorąc pod uwagę maksymalną wysokość tego bonusu. Również kurs minimalny pojedynczego zdarzenia jest niezwykle przystępny. Ważną rzeczą jest to, że otrzymywane procenty od depozytu trafiają bezpośrednio na konto główne gracza, co znaczy, że są one już tak naprawdę jego pieniędzmi. Jest to na pewno godna uwagi oferta biorąc pod uwagę możliwość otrzymania aż 5000 zł od depozytu oraz niezbyt wymagające warunki obrotu.

Freebet w wysokości 50 zł

Bonus od depozytu był dopiero pierwszą częścią oferty powitalnej w TOTALbet. Całość dopełnia bonus bez depozytu czyli freebet, którego maksymalna wartość wynosi 50 zł. Ponownie jest to najwyższa kwota jaką możemy otrzymać na rynku jeśli chodzi o ten rodzaj bonusu. 50 zł jest maksymalną kwotą bonusu, jednak gracz nie otrzyma jej jednorazowo. Co należy zatem zrobić, by móc cieszyć się pełną kwotą freebetu?

1. Założyć konto w TOTALbet.

2. Podczas rejestracji koniecznie wpisać kod promocyjny GRAMGRUBO.

3. Po zakończeniu procesu rejestracji na koncie gracza pojawi się freebet w wysokości 20 zł + 10 zł.

Najważniejszą kwestią w tym przypadku jest podanie kodu promocyjnego GRAMGRUBO podczas rejestracji, ponieważ zwiększa on otrzymywaną przez gracza kwotę freebetu. Jeśli nie podamy kodu promocyjnego wówczas freebet będzie ograniczony. Warto więc wpisać podany kod, by móc cieszyć się maksymalnym bonusem.

To jednak dopiero część otrzymanego freebetu, ponieważ póki co mamy 30 zł. Pozostałe 20 zł gracz otrzymuje po spełnieniu niewielkich warunków, a mianowicie:

- 5 zł za udzielenie zgód marketingowych,

- 5 zł za pierwszy depozyt,

- 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego,

- 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Wspomniane warunki otrzymania kolejnych części freebeta również nie są wygórowane i każdy gracz może je bez najmniejszych kłopotów spełnić. Bonus bez depozytu w TOTALbet nie jest objęty jakimikolwiek warunkami obrotu, co jest znakomitą wiadomością. W praktyce oznacza to, że wygrane środki z zakładów postawionych za freebet trafiają bezpośrednio na konto główne gracza z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

Prezent na urodziny

Przechodząc już do promocji oferowanych przez TOTALbet natrafiamy na bardzo ciekawą możliwość otrzymania kolejnego freebetu w wysokości 10 zł, jeśli tylko obchodzimy danego dnia urodziny. Chyba każdy uwielbia otrzymywać różne prezenty, a taki prezent od bukmachera jest z całą pewnością bardzo miłym gestem. Co jednak dokładnie należy zrobić, by otrzymać freebet urodzinowy?

- zalogować się na swoim koncie w TOTALbet,

- skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta,

- poprosić o przyznanie urodzinowego freebeta.

Co ważne, urodzinowy freebet nie przysługuje klientowi tylko i wyłącznie w dniu jego urodzin. O jego przyznanie można poprosić na 3 dni przed, w dniu oraz 3 dni po dniu urodzin. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że konto gracza musi być w pełni zweryfikowane, a sam klient zawarł już przynajmniej jeden zakład z salda głównego. Tylko wtedy TOTALbet będzie w stanie przyznać takiemu graczowi freebet.

Promocje poboczne TOTALbet

Innymi promocjami obecnie obowiązującymi w TOTALbet są:

- Gra bez podatku – aby zagrać kupon bez podatku gracz musi umieścić na swoim kuponie minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczego wynoszącym 1.20,

- Sporty Wirtualne z pulą nagród 10000 zł,

- TOTAL Bonus – dodając kolejne zdarzenia na kuponie podnoszony jest procent wygranej,

- TOTAL Boost – podnoszony jest kurs AKO na połączenie dwóch lub więcej zdarzeń,

- Bezpieczny Zakład – jeśli na kuponie znajduje się minimum 10 zdarzeń z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.20, to gracz otrzymuje zwrot stawki, jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione.

Pytania i odpowiedzi

Czy bonus powitalny w TOTALbet jest godny polecenia?

Zdecydowanie tak. Najwyższy bonus od depozytu oraz najwyższy freebet mówią same za siebie!

Czy promocje w TOTALbet są atrakcyjne dla stałych graczy?

Tak! Szczególnie ciekawe są możliwości gry bez podatku oraz podwyższanie wygranych za pomocą TOTAL Bonus.

Co wpisać przy rejestracji w miejscu na kod promocyjny?

Przy rejestracji należy wpisać kod GRAMGRUBO, ponieważ tylko z tym kodem wartość bonusu powitalnego jest powiększana!