STS bonus powitalny

Bonusy powitalne, a także programy lojalnościowe stanowią obecnie jedną z podstaw i wizytówek każdego bukmachera. Sprawy te nie pozostają bez uwagi również dla czołowych firm, które również walczą o każdego klienta. Wyjątkiem od tej reguły nie jest też z pewnością lider polskiego rynku bukmacherskiego czyli STS, który w swojej ofercie przygotował pewne bonusy dla swoich nowych klientów.

STS bonus powitalny – Pewne 1200 zł na start

STS jest najpewniej najbardziej rozpoznawalnym bukmacherem na polskim rynku. Początki działalności stacjonarnej tego podmiotu datuje się na 1997 rok, natomiast zawieranie zakładów wzajemnych drogą internetową miało swój początek w 2012 roku. Obecnie jest on niekwestionowanym liderem na polskim rynku, bowiem posiada on około 50% udziałów, a swoją ekspansję rozszerzył również na rynki zagraniczne.

Warto zauważyć, że przy tak mocnej pozycji, STS nie zapomina o przyciąganiu do siebie nowych graczy i oferowaniu im atrakcyjnych bonusów. Jest to dość nietypowa sytuacja, ponieważ obserwując zwłaszcza czołowych bukmacherów zagranicznych, to nie są oni skłonni do atrakcyjnych ofert powitalnych uważając, że marka obroni się sama, nawet bez tego. STS nie wychodzi jednak z takiego założenia i zakładając tam konto możemy liczyć na ciekawe bonusy.

Pierwszym z nich jest bonus o nazwie „Pewne 1200 zł na start”. Czym jest owe 1200 zł? Jest to zdecydowanie najczęściej spotykany wśród legalnych polskich podmiotów bonus od depozytu.

Jak odebrać bonus od depozytu 1200 zł?

Na samym początku omawiania tego bonusu należy zaznaczyć, że jest to bonus 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać na start od bukmachera to 1200 zł. Co należy zrobić, aby otrzymać maksymalny bonus?

1. Zarejestrować się w STS i przy rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”.

2. Wybrać opcję „Wpłata” oraz jedną z dostępnych metod płatności i dokonać pierwszego depozytu.

3. Ostateczna kwota, jaka pojawi się na naszym saldzie bonusowym jest uzależniona od tego, ile pieniędzy sami wpłaciliśmy. Jest to bonus 100% od depozytu, więc aby otrzymać maksymalną kwotę czyli 1200 zł musimy złożyć depozyt o wartości 1200 zł.

4. Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty.

Załóżmy, że mamy już złożony depozyt, a STS podarował nam na saldo bonusowe taką samą kwotę. Oczywiście, nie możemy tych środków od razu wypłacić, ponieważ podlegają one warunkom obrotu. Jakie są te warunki obrotu i co musimy zrobić, by środki z salda bonusowego przetransferować na konto główne? Oto wymagania:

- trzykrotny obrót otrzymanej kwoty bonusu,

- kurs całkowity kuponu minimum 1.91,

- do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów,

- do obrotu nie są zaliczane kupony wypłacone za pomocą cashoutu, jak i również zakłady bezpieczne i kupony kombinacyjne.

Jak sami więc widzimy liczba obrotów bonusem, jak i minimalny kurs całkowity kuponu są bardzo przyjazne i obrót ten nie powinien stanowić dużego problemu. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na ostatni punkt, czyli fakt, że do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów. Jest to dość niecodzienny zapis, którego nie spotkamy w wielu przypadkach. Oznacza on, że jeśli postawimy jakiś kupon z salda bonusowego i okaże się on przegrany, to stawka, za którą stawialiśmy nie zaliczy nam się do obrotu bonusem. Stan obrotu bonusem możemy sprawdzać w zakładce „Moje konto”. Znajdując się na tym ekranie klikamy „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, gdzie znajdziemy informację o kwocie, za jaką musimy jeszcze zagrać kolejne kupony, by móc wypłacić środki.

Wpłacając środki na konto i korzystając z bonusu powitalnego musimy także pamiętać, że nie możemy od razu wypłacić także środków z konta głównego. Tutaj jednak warunki obrotu są mniej wymagające, ponieważ w celu wypłaty środków z konta głównego musimy wykonać nimi jednokrotny obrót, a kurs minimalny kuponu powinien wynosić 1.85.

Freebet 29 PLN

Bonus 100% od depozytu nie jest jedynym, który oferuje nam na start STS. Możecie jeszcze otrzymać freebet, jednak aby go otrzymać musicie podczas rejestracji podać kod promocyjny GRAMGRUBO, ponieważ bez niego nie otrzymacie tego bonusu.

Warto jest jednak z niego skorzystać, ponieważ dostajemy od bukmachera środki zupełnie za darmo. Wielu graczy może traktować taki freebet jako doskonałą szansę na sprawdzenie oferty oraz samej gry u bukmachera, bowiem nie musimy nic inwestować. Trzeba jednak przyznać, że doświadczony gracz może to 29 zł przekuć w naprawdę grubą zdobycz.

Freebet ten również podlega warunkom obrotu, które należy spełnić zanim będziemy mogli wypłacić środki na swoje konto bankowe. Warunki te są podobne jak w przypadku bonusu od depozytu. Jakie są one konkretnie?

- trzykrotny obrót otrzymanego freebetu,

- kurs całkowity kuponu minimum 1.91,

- do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów,

Czy bonus Pewne 1200 zł na start oraz Freebet 29 zł można odebrać jednocześnie?

Na pewno wielu z Was mogłoby zadać od razu pytanie, czy oba wcześniej opisane bonusu można połączyć i odebrać je oba. Od razu spieszymy z odpowiedzią, że tak! Obie opisane promocje łączą się, więc bez problemów możemy skorzystać z freebeta 29 zł, a dopiero później odebrać bonus 100% od depozytu.

Pozostałe bonusy i promocje w STS

STS oferuje także inne promocje, które pojawiają się co jakiś czas na ich stronie internetowej. Obecnie, w zakładce „bonusy” na stronie STSu możemy znaleźć poza dwoma wcześniej opisanymi bonusami takie promocje jak chociażby:

1. Bezpieczne 25 PLN na Betgames

W tej promocji możemy otrzymać nawet 25 zł doładowania na konto bonusowe, jeśli spełnimy dane warunki. Jakie one są?

- po zalogowaniu się na swoje konto musimy potwierdzić chęć wzięcia udziału w akcji klikając przycisk „weź udział” znajdujący się na podstronie akcji,

- należy zawrzeć zakład SOLO wyłącznie na wyniki gier karcianych Betgames,

- kurs minimalny zakładu to 2.00,

- zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w trakcie trwania jednego etapu liczonego od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59,

- możemy otrzymać doładowanie konta bonusowego stanowiące 10% stawki wygranych zakładów w danym etapie. Oznacza to, że wygrywając kilka zakładów za stawkę 250 zł otrzymujemy 22 zł bonusu (10% stawki pomniejszone o podatek). Maksymalnie możemy w tej promocji otrzymać 25 zł,

- każdy klient może otrzymać jedno doładowanie bonusowe za jeden etap akcji.

Jeśli uda nam się zgarnąć bonus, to podlega on także warunkom obrotu, a są one analogiczne do tych z bonusu od depozytu oraz freebetu, czyli:

- trzykrotny obrót bonusem,

- kurs całkowity kuponu minimum 1.91,

- do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów.

2. Zaproś kumpla

Ten bonus, jak sama nazwa wskazuje, możemy otrzymać, jeśli zaprosimy kogoś do rejestracji w STS. W tej promocji możemy otrzymać nawet po 50 zł dla siebie i zaproszonej osoby. Co należy zrobić, by otrzymać ten bonus?

- po zalogowaniu się na swoim koncie wejść w zakładkę „moje konto”,

- kliknąć sekcję „zaproś kumpla”,

- wygenerować link polecający,

- udostępnić wygenerowany link swojemu znajomemu, którego chcemy zaprosić do gry w STS (osoba zaproszona musi zarejestrować się właśnie z udostępnionego linku),

- jeśli osoba zaproszona wpłaci co najmniej 50 zł na swoje konto depozytowe i zagra zakłady za minimum 150 zł, to zarówno ona, jak i osoba polecająca otrzymują po 50 zł bonusu,

- przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs minimum 1.5,

- bonusy w postaci vouchera zostaną wysłane mailowo do 24h od momentu spełnienia warunków promocji.

Możemy sami sprawdzić, czy osoba przez nas zaproszona spełniła warunki akcji. W tym celu musimy tylko wejść w zakładkę „moje konto” i w sekcji „zaproś kumpla” przy adresie mailowym tej osoby widzimy aktualny status spełnianego obrotu.

Jeśli otrzymamy już bonus na swoje konto, to podlega on dokładnie takim samym warunkom obrotu, jak pozostałe opisywane w tym tekście promocje. Są nimi:

- trzykrotny obrót bonusem,

- kurs całkowity kuponu minimum 1.91,

- do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów.