Ranking Bukmacherów - Kwiecień 2021

Lista legalnych polskich bukmacherów obejmuje aktualnie już 19 podmiotów. Póki co nie wszystkie rozpoczęły swoją działalność internetową, jednak te, które są już obecne na rynku systematycznie budują na nim swoją pozycję. Niniejszy ranking bukmacherów powstał na podstawie naszych obserwacji, analiz i doświadczeń. Uwzględniliśmy w nim najlepszych naszym zdaniem siedmiu najlepszych bukmacherów, a pod uwagę braliśmy najważniejsze dla gracza czynniki, takie jak: atrakcyjność bonusu powitalnego, bogactwo oferty, wysokie kursy czy też promocje dla stałych graczy.

Bukmacher Ranking Bonus na Start Recenzja
1.
1. Betfan
Full starFull starFull starFull starFull star
600 zł zakład bez ryzyka
2.
2. STS
Full starFull starFull starFull starFull star
1200 zł bonusu od depozytu + 29 zł freebet
3.
3. Totolotek
Full starFull starFull starFull starEmpty star
500 zł od depozytu + 20 zł freebet
4.
4. Totalbet
Full starFull starFull starFull starEmpty star
Bonus powitalny do 5040 zł
5.
5. LV BET
Full starFull starFull starFull starEmpty star
Pakiet powitalny 3333 zł
6.
6. Noblebet
Full starFull starFull starFull starEmpty star
2000 zł w pakiecie dla Ciebie
7.
7. Fortuna
Full starFull starFull starEmpty starEmpty star
Podwojony bonus powitalny do 2220 zł
8.
8. Betclic
Full starEmpty starEmpty starEmpty starEmpty star
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Dogłębna analiza każdego istotnego czynnika pozwoliła nam otrzymać szczegółowego wizerunku danego bukmachera, dzięki któremu mogliśmy go umieścić na konkretnym miejscu w naszym rankingu. Ranking ten pomoże każdemu przy wyborze najlepszego legalnego bukmachera na start. Poza miejscem na liście przygotowaliśmy także dla każdego z nich recenzję, w której opisaliśmy wszelkie istotne detale. Jakie zatem czynniki braliśmy pod uwagę przy analizie każdego z bukmacherów?

Bonus Powitalny

Wiele osób przy wyborze bukmachera zwraca uwagę w głównej mierze na to, co bukmacher ma do zaoferowania na start. W Polsce zdecydowana większość podmiotów oferuje dla nowych klientów bonusy powitalne, wśród których królują bonusy od depozytu oraz zakłady bez ryzyka. Analizując poszczególne firmy patrzyliśmy na to, jakiej wysokości jest kwota tych promocji oraz jakie są warunki ich obrotu.

Oferta Bukmacherska

Oferta bukmacherska jest tym, co jest absolutnie kluczowym elementem każdego operatora, ponieważ określa ona liczbę dyscyplin dostępnych do obstawiania oraz poszczególne rynki zdarzeń na dane wydarzenie. W tym kryterium braliśmy pod uwagę to, jak bogata jest oferta przedmeczowa, a także ta z zakładki „zakładów na żywo”. Sprawdzaliśmy, jak wiele rynków zdarzeń na poszczególne wydarzenia oferuje dany bukmacher. Porównywaliśmy nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale także te niszowe oraz zakłady na rozrywkę, wydarzenia polityczne i społeczne.

Wysokość Kursów Bukmacherskich

Dla każdego gracza wysokość kursów bukmacherskich jest niezwykle istotną kwestią, ponieważ w głównej mierze to od nich zależy potencjalna wysokość wygranej. Oznacza to, że w wielu przypadkach właśnie ostateczna wysokość wygranej zadecyduje o tym, w którym bukmacherze zdecyduje się zawrzeć zakład dany gracz. W tym punkcie wzięliśmy pod uwagę fakt, jakie marże nakłada podmiot na najważniejsze dyscypliny i najważniejsze wydarzenia sportowe.

Promocje dla Stałych Graczy

Dla osób, które są doświadczone w grach bukmacherskich i posiadają konta u większości operatorów to właśnie bonusy lojalnościowe stanowią największy magnes. Tutaj zwracaliśmy uwagę na to, jak często pojawiają się owe promocje, jakiej wysokości są dane bonusy, jakie przysługują im ewentualne warunki obrotu, a także to, jakiego rodzaju jest dany bonus. Bardzo ważnym czynnikiem była także możliwość gry bez podatku i jej warunki.