Totolotek bonus

Totolotek bonus
21 Maj 2019
0
346

Totolotek Bonus bez depozytu jest jedną z promocji, która przyciąga najwięcej klientów. Możliwość obstawienia darmowego zakładu na wybrane zdarzenie i brak konieczności zainwestowania własnych środków jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, dlatego firmy bukmacherskie chętnie korzystają z tej formy bonusu.

Totolotek to druga, po STS, najbardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku bukmacherskim. Firma jest najdłużej działającym w Polsce legalnym operatorem zakładów wzajemnych.

Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Od 2013 roku urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów.

Bonus bez depozytu w Totolotku

Totolotek oferuje bonus 20  zł na start. Aby otrzymać Totolotek bonus bez depozytu, należy założyć konto i je aktywować.

 

Jak założyć konto w Totolotku?

Wyjaśnimy krok po kroku, jak założyć konto w Totolotku:

1. Wejdź na stronę www.totolotek.pl

2. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk „zarejestruj się”

3. Uzupełnij dane

4. Wgraj wymagane dokumenty i poczekaj na weryfikację konta.

5. Ciesz się bonusami od Totolotka!

Gdzie znajduje się bonus bez depozytu w Totolotku?

Kwota posiadanego Bonusu widoczna jest na saldzie Totolotek Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Totolotek Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne. Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00.

Jak przenieść środki na konto depozytowe Totolotku?

Totolotek Bonus należy obrócić trzykrotnie. Totolotek Bonus jest ważny 30 dni od daty przyznania. Każdy gracz, który przegra swój bonus Freebet jest zwolniony z warunków obrotowych promocji od następnych wpłat.

Na co postawić bonus bez depozytu w Totolotku?

Opcji do wyboru mamy kilka. Możemy zagrać na ofertę specjalną z mega kursami, które są atrakcyjniejsze w porównaniu z innymi bukmacherami. Totolotek posiada w ofercie także promocję cashback 1X2, gdzie otrzymamy zwrot, jeśli w meczu będzie remis. Dla każdego ze spotkań wyświetlane jako zakład podstawowy są zarówno opcje 1X2, jak i podwójna szansa.

Jeśli nie wiemy na co zagrać, możemy skorzystać z propozycji bukmachera – gotowy kupon z najczęściej granymi spotkaniami. Jedną z promocji, którą posiada Totolotek, jest gram grubo – bukmacher zwiększa wygraną o 14%. Grając za nasz Totolotek bonus bez depozytu (20zł) wystarczy postawić przynajmniej jeden zakład z oferty Toto-Mix na Ligę Mistrzów (we wtorki i środy z LM) / na Ligę Europy (w czwartki z LE), z kursem minimalnym kuponu 2,00, a do naszego kuponu zostanie doliczony Totolotek bonus podwyższający przewidywaną wygraną (współczynnik 1,003).

Totolotek posiada też ciekawe zakłady specjalne – czy  Mistrz Polski w piłce nożnej zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów sez. 2019/20? Czy do końca 2019 r. K. Piątek otrzyma w AC Milan przydział numeru 9 na koszulce?

Stawiając kupony w Totolotku możemy zdobywać punkty. Biorąc udział w programie każda postawiona złotówka w zakładach Toto-Mix Live, Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing, konnych to punkty, które można wymieniać w sklepie na liczne nagrody rzeczowe lub bonusy produktowe. W ramach trwającego programu Bet Club będzie możliwość rywalizowania z innymi Uczestnikami w specjalnych rankingach, które będą udostępniane w odstępach czasowych. Gracze, którzy uzyskają największą liczbę punktów w określonym czasie, otrzymają atrakcyjne nagrody. Zaletą klubu jest możliwość zdobycia nagrody przez każdego Uczestnika programu. W tym celu stworzony został system premii punktowych. Do dyspozycji jest kilkanaście różnego rodzaju premii. Po spełnieniu określonych warunków przysługuje prawo do uzyskania dodatkowych punktów w programie. Premie punktowe możemy uzyskać na przykład grając na Toto-Ligę oraz Toto-Gol, a na przykład 300 punktów da nam gra kuponu systemowego przez kolejne 3 dni. Totolotek premiuje też aktywność graczy, kupony postawione na psy i kupony zagrane na live. Bukmacher ceni też zobowiązania – możemy zobowiązać się do zagrania 2000 zł w okresie 4 dni lub do wykonania obrotu kwotą 2 tys. zł w okresie miesiąca kalendarzowego. Możemy więc zacząć grę bonusem bez depozytu w Totolotku, a później, po przetestowaniu strony, świadomie stawiać zakłady, aby zebrać jak najwięcej punktów w promocji. Punkty zebrane na koncie Bet Club możemy wymienić m.in. na takie nagrody jak kubki, breloki, koszulki sportowe i szaliki, a dla najbardziej wytrwałych graczy – telewizor Samsung, telefon Huawei P20 Lite oraz konsola PS4 z VR. Jeśli nie interesują nas nagrody rzeczowe, zawsze możemy wymienić punkty na bonusy do wykorzystania w Totolotku.

Totolotek nie posiada wyróżniającej się oferty ani pod względem kursów, ani ilości zakładów na poszczególne spotkania. Nasz Totolotek bonus bez depozytu najlepiej postawić więc na któreś ze zdarzeń z mega kursami.

Totolotek jako jedyny oferuje konkretne zakłady finansowe. Możemy obstawić, czy 4 cyfra po przecinku w kursie danej waluty będzie parzysta czy nieparzysta i w jakim przedziale będzie się znajdować.

 

Jakie inne promocje posiada Totolotek?

Totolotek nie posiada aktualnie wielu promocji. Ciekawą propozycją jest wyjazd na Bali. Pozostałe promocje nie wyróżniają tego bukmachera spośród innych.

Firma proponuje:

- Totolotek bonus powitalny

„Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz Totolotek bonus 100% aż do kwoty 1000 zł ! Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę.”

  • Gram grubo

“Zwiększ wygraną o 14%!. Promocja składa się z trzech różnych ofert: Gram grubo (min. stawka 100 zł, ważne w piątki), Gram grubo europejskie puchary (min. stawka 20 zł, obowiązuje w dniach rozgrywek LM i LE), Gram grubo reprezentacja (min. stawka 20 zł, obowiązuje w dniach rozgrywek reprezentacji).

  • Wszyscy na Bali

“Dla dwóch najlepszych ekspertów od piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są pakiety wyjazdowe na Bali, a zasady są banalnie proste! Zagraj dokładnie za 6 zł, postaw dokładnie 6 zdarzeń z tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy (kolejki od 21. do 37.), graj bez „podpórek”, tylko na zwycięstwo gospodarza, remis lub zwycięstwo gości, zgłoś się z wygranym kuponem na adres bali@totolotek.pl w ciągu 2 dni od zakończenia ostatniego meczu danej kolejki, najwyższe trafione kursy łączne w Internecie (pierwszy pakiet) i punktach sprzedaży (drugi pakiet) to wyjazdy na Bali z Totolotkiem!”

  • Poleć przyjaciela

“Spraw radość sobie i swoim przyjaciołom naszą najnowszą ofertą. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w Totolotku, a w zamian skorzystacie wszyscy - Ty dostaniesz Totolotek Bonus 70 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Totolotek Bonus Powitalny" do 1000 zł + 20 zł freebet!”

 

 

Czy w aplikacji mobilnej można uzyskać bonus bez depozytu?

Tak! Totolotek Bonus bez depozytu otrzymują zarówno klienci zakładający konto na stronie internetowej jak i przez wersję mobilną strony Totolotka lub aplikację.

 

Jak doładować konto, gdy wykorzystam już bonus bez depozytu?

Totolotek proponuje 3 metody wpłat: Dotpay (w tym przelew bankowy, karta płatnicza i paysafecard), tpay.com oraz doładowanie z konta Skrill.

 

Jak wypłacić nasz wygrany bonus bez depozytu w Totolotku?

Jeśli wygraliśmy kupon postawiony za Totolotek bonus bez depozytu, to środki powinny trafić na nasze saldo depozytowe. Wypłaty są tradycyjne – przelew bankowy na konto gracza, do 7 dni roboczych.

Gdzie uzyskam więcej informacji na temat oferty Totolotka?

Totolotek oferuje obsługę klienta przez czat, e-mail oraz telefon. Infolinia Biura Obsługi Klienta czynna jest następująco:

- poniedziałek 9:30 – 20:00

- wtorek – piątek 9:30 – 20:00

- sobota – niedziela 9:30 – 20:00

W zakładce „Pomoc” w górnej części strony znajdziemy najczęściej zadawane pytania oraz oznaczenia do zakładów.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.