Milenium bonus

Milenium bonus
21 Maj 2019
0
358

Milenium Bonus bez depozytu jest jedną z promocji, która przyciąga najwięcej klientów. Możliwość obstawienia darmowego zakładu na wybrane zdarzenie i brak konieczności zainwestowania własnych środków jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, dlatego firmy bukmacherskie chętnie korzystają z tej formy bonusu.

Milenium rozpoczęło działalność 18 października 2004 roku. Początkowo pojawiło się 15 punktów przyjmowania zakładów, teraz na terenie całego kraju lokali z biało-czerwonym szyldem jest już sporo ponad 200. Oczywiście na tym się nie skończy. Milenium pragnie dotrzeć do jak największej liczy graczy, dlatego wciąż otwierane są nowe punkty. W 2012 roku Milenium otrzymało zezwolenie na przyjmowanie zakładów przez Internet (bukmacher online), wprowadzając w kolejnych latach zakłady na żywo. Do listopada 2013 roku spółka działała pod nazwą Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o.

Bonus bez depozytu w Milenium

Milenium nie posiada typowego bonusu bez depozytu. Firma oferuje jednak zakład bez ryzyka, nazywany Darmowym Zakładem. Dzięki niemu Twój pierwszy kupon nie wiąże się z ryzykiem – jeśli okaże się przegrany, zwrócimy Ci jego stawkę do 10 zł.

Mamy nadzieję, że wkrótce Milenium wprowadzi typowy freebet dla nowych graczy. Wtedy niezwłocznie poinformujemy Was o nowej promocji!

 

Jak założyć konto w Milenium?

Aby otrzymać Darmowy Zakład, należy zarejestrować konto. Wyjaśnimy krok po kroku, jak można tego dokonać:

1. Wejdź na stronę www.milenium.pl

2. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk „rejestracja”

3. Uzupełnij dane. Pamiętaj, aby zaznaczyć w wymaganych zgodach „Chcę otrzymać Darmowy Zakład”

4. Wgraj wymagane dokumenty i poczekaj na weryfikację konta.

5. Ciesz się bonusami od Milenium!

 

 

Gdzie znajduje się bonus bez depozytu w Milenium?

Tak jak wspominaliśmy, Milenium nie ma bonusu od depozytu. W ramach promocji Darmowy Zakład możemy zagrać za swoje środki i uzyskamy zwrot, gdy zakład będzie przegrany. Złóż pierwszy depozyt na swoje konto i obstaw pierwszy kupon w ciągu 10 dni od momentu weryfikacji konta. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci na Twoje konto stawkę zakładu do 10 zł.

 

Jak przenieść środki na konto depozytowe Milenium?

Zwrot zostanie przyznany w postaci punktów premiowych, które są walutą w programie lojalnościowym Milenium. Ich liczba wystarczy na wymianę na kredyty o wartości przyznanego bonusu. Za kredyty możesz obstawiać w taki sam sposób, jak za normalną walutę. Wygrana z kuponu trafi na konto depozytowe, z którego możemy zlecić wypłatę.

 

Na co postawić bonus Darmowy Zakład w Milenium?

Milenium posiada kilka ciekawych ofert, z których warto skorzystać. Niestety nie na wszystko możemy wykorzystać Darmowy Zakład, ale warto wiedzieć, co jeszcze przygotował dla nas bukmacher.

Na stronie bukmachera znajdziemy mecze z Superoferty. Superoferta to codzienna dawka wyższych kursów na kilkanaście popularnych zdarzeń. Sprawdzaj je każdego dnia i zyskuj w zakładach AKO – możesz dorzucić aż cztery zdarzenia z Superoferty na każdy kupon (1 zdarzenie z SO to konieczność postawienia 3 innych zdarzeń, 2 zdarzenia to + 5 innych, 3 zdarzenia to + 7 innych, a 4 zdarzenia to +8 zdarzeń na kuponie z oferty standardowej). Warto zaryzykować i wykorzystać nasz Darmowy Zakład na kupon, gdzie wygrana może być wyższa niż standardowo (bo jeśli przegramy, to bukmacher zwróci nam stawkę).

Milenium oferuje też typ dnia. Niestety część zdarzeń ma limit, jak na przykład maksymalna stawka w wysokości 1000 zł (strona automatycznie zmieni stawkę, jeśli wpiszemy wyższą kwotę).

Bukmacher nie posiada zakładów z wielu dyscyplin sportu, ale te najpopularniejsze wymienione są na stronie. Ilość zakładów na każde wydarzenie również nie jest oszałamiająca, ale zbliżona do zakładów u innych bukmacherów – np. mecz Tottenham-Liverpool; Totalbet – 135, Fortuna – 107, LV BET – 277, Totolotek – 90, eTOTO – 100, Milenium 95.

Milenium ma kilka ofert, których nie znajdziemy u innych bukmacherów. Zakłady TILT pozwalają obstawić korespondencyjne pojedynki na bramki i liczbę bramek strzelonych przez dwa zespoły w swoich zdarzeniach. Przykład: w danym dniu mamy w ofercie piłkarskiej  dwa standardowe zdarzenia: Man Utd – Watford oraz Dortmund – Wolfsburg. Tego samego dnia w zakładach TILT pojawia się zdarzenie: Man Utd – Dortmund. Typujesz wówczas, który z zespołów – Man Utd czy Dortmund – zdobędzie w swoim meczu większą liczbę bramek. Dodatkowo w zakładach TILT pojawiają się zdarzenia na liczbę strzelonych bramek przez dwa zespoły. W takim przypadku możesz obstawić, czy oba zespoły zdobędą razem w swoich meczach powyżej/poniżej wskazanej liczby bramek, np. więcej niż 3,5 bramki.

W Milenium możemy także połączyć typy – nawet pięć zdarzeń z tego samego spotkania na jednym kuponie. W ramach ŁĄCZENIA TYPÓW możesz obstawić na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu podzielone na pięć grup typów: Typy główne: wynik spotkania i liczba bramek (np. wynik do przerwy, wynik z handicapem, mniej/więcej niż 2,5 bramki, liczba bramek danej drużyny). Typy na rzuty rożne. Typy na kartki, rzuty karne i faule. Typy na spalone. Typy na zmiany zawodników.

 

Jakie inne promocje posiada Milenium?

- Milenium Bonus na START jest promocją bukmacherską przygotowaną dla wszystkich internetowych graczy, w której już na początku przygody z Milenium możesz zgarnąć aż 760 zł na grę. Kwota, jaka trafi na Twoje konto, równa się wysokości pierwszego depozytu – maksymalnie do wspomnianych 760 zł. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dodatkowe fundusze? Należy: dokonać obrotu w wysokości 4-krotności pierwszego depozytu w ciągu 60 dni od weryfikacji. Dzienny limit obrotu wynosi 10% kwoty bonusu. Zadbać o to, by ogólny kurs na kuponie wynosił min. 2,0 i znalazły się na nim minimum trzy zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1,2.

- Milenium Bonus 5-10-15 - Grasz wiele zdarzeń na kuponie? Jeśli tak, możesz skorzystać z Bonusu 5-10-15. Nie musisz jednak tworzyć imponującej „taśmy”. Wystarczy pięć zdarzeń. Jeśli każde będzie miało kurs minimum 1.2, Twoja wygrana zostanie powiększona o 5%. Analogicznie 10 i 15 zdarzeń spełniających ten warunek podnosi wygraną o odpowiednio 10% i 15%. Milenium Bonus nie jest jednak przyznawany automatycznie. Będąc w punkcie stacjonarnym Milenium musisz zadeklarować pracownikowi chęć skorzystania z bonusu. Pamiętaj też, że promocja przeznaczona jest tylko dla klientów posiadających kartę Ligi Mistrzów Milenium. W przypadku zakładów internetowych po spełnieniu kryteriów bonusu pojawi się checkbox, który wystarczy zaznaczyć.

- Happy Hour – wygrane wyższe o 14% - Jedną z najatrakcyjniejszych – i najbardziej popularnych wśród graczy – promocji bukmacherskich w Milenium jest Happy Hour. W jej trakcie wygrane na każdym kuponie rosną o 14 procent, bowiem kurs ogólny jest mnożony przez 1,00, a nie 0,88.

- Zakłady Turbo - W wybrane dni proponujemy graczom kilka kombinacji spośród najpopularniejszych spotkań z oferty przedmeczowej. Zakład TURBO jest kombinacją od 2 do 4 wybranych zdarzeń (piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie), która pozwala zwiększyć kurs nawet o 30% w stosunku do tej samej kombinacji w zakładzie wielokrotnym.

- Milenium bezpieczny - Możesz ubezpieczyć swój kupon na wypadek jednej pomyłki. Milenium Bezpieczny obejmuje zakłady wielokrotne. W przypadku jednego błędu na kuponie wygrywasz 10-krotność stawki zakładu. Ten sam kupon zawarty jako wielokrotny, bez ubezpieczenia, byłby rozliczony jako przegrany.

 

Czy w aplikacji mobilnej można uzyskać Darmowy Zakład?

Tak! Darmowy Zakład otrzymują zarówno klienci zakładający konto na stronie internetowej jak i przez wersję mobilną Milenium lub aplikację.

 

Jak doładować konto, gdy wykorzystam już Darmowy Zakład?

Wpłaty na konto internetowe Milenium są realizowane w panelu "Wpłaty", obsługiwanym przez firmę Transferuj.pl. W panelu transakcyjnym dostępna jest lista banków, przez które wpłata księgowana jest natychmiast po wykonaniu przelewu (do 3 minut), w pozostałych bankach może to potrwać dłużej.

Jak wypłacić nasz wygrany Darmowy Zakład w Milenium?

Jeśli przegraliśmy kupon w ramach promocji Darmowy Zakład, to środki otrzymamy jako punkty premiowe, za które możemy postawić kolejny zakład. Jeśli wygramy, możemy zlecić wypłatę. Wypłaty są tradycyjne – przelew bankowy na konto gracza, do 7 dni roboczych.

Gdzie uzyskam więcej informacji na temat oferty Milenium?

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22. Dostępny jest MilChat, na którym można porozmawiać z konsultantem. Czat znajduje się w pasku w prawej, dolnej części strony.

Z Milenium można się także skontaktować listownie na adres spółki lub za pomocą formularza kontaktowego.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.