LVBET bonus

LVBET bonus
21 Maj 2019
0
363

LVBET Bonus bez depozytu jest jedną z promocji, która przyciąga najwięcej klientów. Możliwość obstawienia darmowego zakładu na wybrane zdarzenie i brak konieczności zainwestowania własnych środków jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, dlatego firmy bukmacherskie chętnie korzystają z tej formy bonusu.

LVBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to spółka handlowa z siedzibą w Katowicach prowadząca działalność bukmacherską na terenie Polski. Spółka rozpoczęła działalność w 2016 roku, na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. LVBET oferuje zakłady wzajemne online, jak również w punktach naziemnych. Firma otrzymała zezwolenie dnia 13 maja 2016 r.

Bonus bez depozytu w LV BET

LVBet proponuje 20 zł jako LVBET bonus bez depozytu.  W celu otrzymania bonusu należy się zarejestrować z linku z partnerskiej strony, a następnie wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu".

 

Jak założyć konto w LV BET?

Aby otrzymać LVBET bonus bez depozytu, należy zarejestrować konto. Wyjaśnimy krok po kroku, jak można tego dokonać:

1. Wejdź na stronę www.lvbet.pl

2. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk „rejestracja”

3. Uzupełnij dane. Możliwa jest szybka rejestracja – konto tymczasowe – ale nie otrzymasz wtedy bonusu bez depozytu.

4. Wgraj wymagane dokumenty i poczekaj na weryfikację konta.

5. Ciesz się bonusami od LV BET!

 

 

Gdzie znajduje się bonus bez depozytu w LV BET?

Użytkownik otrzyma LVBET bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. LVBET Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

 

Jak przenieść środki na konto depozytowe LV BET?

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji.

 

Na co postawić bonus bez depozytu w LV BET?

Na stronie internetowej tego bukmachera znajdziemy polecane zdarzenia, wybrane spotkania na żywo, banery z promocjami, a także najlepsze zakłady. Z najlepszych zakładów możemy zagrać na proponowane TOP10 lub zakłady z konkretnych dyscyplin. 

LV BET oferuje bardzo rozbudowaną ofertę na piłkę nożną. Tak naprawdę u tego bukmachera nie ma sensu wybierać innej dyscypliny, bo kursy i zdarzenia zbliżone są do innych firm, a oferta na piłkę nożną zdecydowanie wyróżnia się spośród polskich buków. Średnio do wyboru mamy prawie 300 zakładów na każde ze spotkań. LV BET oferuje następujące zakłady: zwycięzca meczu, podwójna szansa, liczba goli (over/under), czy obie drużyny strzelą gola, remis = zwrot, drużyna 1/2 wygra = zwrot, handicap 3-drogowy, handicap azjatycki (do wyboru przedziały od 0.25 do 3.75), dokładna liczba goli, liczba bramek: parzyste/nieparzyste, ilość goli, liczba goli drużyn w konkretnych połowach, azjatycka liczba goli w całym meczu i pierwszej połowie, zakłady na 1 połowę (na drugą połowę analogicznie): zwycięzca, podwójna szansa, liczba bramek, handicap, handicap azjatycki, obie drużyny strzelą gola, liczba bramek drużyny 1. i drużyny 2., wynik 1. połowy/meczu, wynik 1. połowy i obie drużyny strzelą, czy drużyna 1 strzeli w pierwszej połowie, 3-drogowy handicap, dokładna liczba bramek, czy drużyna wygra x golami, drużyna, która strzeli ostatnia, bramki parzyste/nieparzyste. Z zakładów na bramki możemy zagrać na pierwszą i ostatnią drużynę, która zdobędzie gola, gol w pierwszej połowie, połowę z większą ilością goli, gole w drugiej połowie i obydwu połowach, obie drużyny strzelą + liczba bramek, wynik i liczba bramek, rezultat lub ilość bramek, dokładnie x goli w meczu, czy drużyna 1 i 2 strzeli gola? Dostępne są także zakłady na strzelców oraz zakłady na konkretne drużyny (np. margines zwycięstwa czy „zespół 2 strzeli gola i kto wygra mecz”). Dla fanów statystyk LV BET dodał do oferty zakłady na rzuty rożne, kartki, kombinacje wyników i przedziały czasowe.

Naszym zdaniem, najciekawszą częścią oferty z piłki nożnej są zakłady specjalne. Firma proponuje kilkadziesiąt mixów szans, gdzie możemy zagrać na łączone zakłady typu „drużyna 2 wygra lub padnie powyżej 3,5 gola” albo „remis i powyżej 3.5 bramek”. Zakładów do wyboru jest naprawdę sporo i posiadają dobre kursy.

Niewątpliwie LV BET wygrywa ofertą na piłkę nożną i tego polecamy się trzymać – wykorzystaj swój LVBET bonus bez depozytu na ciekawe zakłady oferowane przez tego bukmachera.

Jeśli nie interesuje nas piłka nożna, możemy zagrać na sporty tradycyjne – tenis czy siatkówkę, lub na e-Sport (szczególnie ciekawe są turnieje CS:GO). LV BET posiada także ciekawe zakłady specjalne na rozrywkę oraz politykę. Jako jeden z pierwszych bukmacherów wprowadził do oferty zakłady na Grę o tron.

 

Jakie inne promocje posiada LV BET?

 „Pakiet powitalny w LV BET umożliwia otrzymanie bonusu 1000 zł. Dokonaj depozytu minimum 50 PLN wybierając LVBET bonus z mnożnikiem. Otrzymasz LVBET bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN!.  Po dokonaniu pierwszego depozytu, będziesz mógł skorzystać z bonusu od drugiego depozytu. Minimalna kwota wpłaty to 50 zł, maksymalny LVBET bonus to 500 zł. Zasady takie same jak przy pierwszym depozycie – w tym przypadku mnożnik wynosi 50x.”

Bukmacher proponuje też bonusy dla klientów, którzy wpłacają mniej niż 50 zł. Wystarczy dokonać depozytu w kwocie między 10 a 49 zł i skontaktować się z LV BET. Bukmacher dopisze LVBET bonus w wysokości 10% depozytu z mnożnikiem x10. Dzięki temu otrzymamy równowartość pierwszej wpłaty.

Oprócz bonusu bez depozytu i pakietu powitalnego, gracze mogą skorzystać z promocji +14% za grę w aplikacji lub punkcie stacjonarnym, bezpiecznego kuponu oraz oferty zwiększającej potencjalną wygraną za kupon AKO z wieloma zdarzeniami. LV Bet oferuje też LVBET bonus za cofnięcie bramki w Ekstraklasie przez sędziego po użyciu systemu VAR, jeśli przez to nasz kupon będzie przegrany. Jeśli mamy kupione karnety na mecze Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Wisły Płock, Arki Gdynia czy Stali Mielec, to LV Bet doładuje nasze konto bonusowe kwotą 50 zł.

 

Czy w aplikacji mobilnej można uzyskać bonus bez depozytu?

Tak! LVBET Bonus bez depozytu otrzymują zarówno klienci zakładający konto na stronie internetowej jak i przez wersję mobilną LVBET lub aplikację.

 

Jak doładować konto, gdy wykorzystam już LVBET bonus bez depozytu?

LV BET ma bardzo bogatą ofertę depozytów. Możliwe są wpłaty popularnymi metodami, takimi jak dotpay (w tym karty Visa i Mastercard), tpay.com czy Przelewy24. Niektórym klientom na pewno brakuje tu PayU. Bukmacher oferuje też wpłatę poprzez portfele Paymenticon oraz Skrill, a także opcję płatności BLIK.

 

Jak wypłacić nasz wygrany LVBET bonus bez depozytu w LV BET?

Jeśli wygraliśmy kupon postawiony za LVBET bonus bez depozytu, to środki powinny trafić na nasze saldo depozytowe. Możemy je wypłacić na konto bankowe. LV BET posiada expressowe wypłaty Rapid Pay. Środki mogą trafić do klienta nawet w 10 minut. Wypłaty realizowane są codziennie przez 17 godzin na dobę. Expressowe wypłaty nie mają prowizji i mogą być zlecone do 8 banków: mbank, Inteligo, PKO BP, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest bank oraz Idea Bank.

Gdzie uzyskam więcej informacji na temat oferty LV BET?

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do niedzieli, całodobowo.

W celu uzyskania informacji można skontaktować się z BOK przez czat lub wiadomość e-mail.

Bukmacher posiada bardzo rozbudowane FAQ w zakładce Pomoc, gdzie znajdziemy odpowiedź na większość pytań.

Jeśli czujemy się swobodniej w innym języku niż polski, możemy ustawić wersję językową strony na angielską lub ukraińską.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.