Fortuna bonus

Fortuna bonus
21 Maj 2019
0
324

Fortuna Bonus bez depozytu jest jedną z promocji, która przyciąga najwięcej klientów. Możliwość obstawienia darmowego zakładu na wybrane zdarzenie i brak konieczności zainwestowania własnych środków jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, dlatego firmy bukmacherskie chętnie korzystają z tej formy bonusu.

Fortuna to trzecia z najbardziej znanych w Polsce firm bukmacherskich. Na podium występuje w towarzystwie STS i Totolotka.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna działa na rynku od 1996 roku, początkowo pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. 23 stycznia 2012 roku przedsiębiorstwo uzyskało od Ministra Finansów zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce także za pośrednictwem Internetu.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Fortuna bonus proponuje 20  zł na start. W tym przypadku środki nie są dodane na saldo bonusowe, klient otrzymuje 20zł w postaci 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Punkty lojalnościowe są dostępne po ukończeniu pełnej rejestracji. Punkty należy przeznaczyć na dowolne zdarzenie (oprócz sportów wirtualnych), nie ma wymaganego minimalnego kursu, a wygraną można wypłacić bez dodatkowego obrotu. Fortuna oferuje też Fortuna bonus powitalny od pierwszego depozytu, a także zakład bez ryzyka.

 

Jak założyć konto w Fortunie?

Aby otrzymać Fortuna bonus bez depozytu, należy zarejestrować konto. Wyjaśnimy krok po kroku, jak można tego dokonać:

1. Wejdź na stronę www.e-fortuna.pl

2. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk „rejestracja”

3. Uzupełnij dane

4. Wgraj wymagane dokumenty i poczekaj na weryfikację konta.

5. Ciesz się bonusami od Fortuny!

 

Gdzie znajduje się bonus bez depozytu w Fortunie?

Fortuna Bonus bez depozytu w Fortunie dodawany jest do salda jako punkty FKP. Aby za nie zagrać, najpierw należy zalogować się na konto i przygotować kupon tak jak dotychczas, a następnie wpisać stawkę, za jaką chcemy zagrać (czyli 20 zł). W dolnej części kuponu, w sekcji „do zapłaty” wyświetli nam się checkbox „Do zapłaty 2800 punktów), który należy zaznaczyć, aby zagrać za bonus bez depozytu w Fortunie.

 

Jak przenieść środki na konto depozytowe Fortunie?

W celu wypłaty środków bonusowych należy zagrać dowolny kupon za punkty FKP. Jeśli wygramy zakład, środki zostaną zaksięgowane na koncie depozytowym, skąd możemy je wypłacić.

 

Na co postawić bonus bez depozytu w Fortunie?

Fortuna ma interesujące promocje zwiększające wygraną, w tym także te dla graczy korzystających z aplikacji. Strona tego bukmachera posiada wiele wydarzeń z dobrymi kursami z najbardziej popularnych dyscyplin i lig. Bukmacher oferuje możliwość uczestnictwa w Fortuna Klub Plus, dzięki czemu za każdy postawiony kupon gracz otrzymuje punkty, które później może wymienić na bonusy i darmowe zakłady. Aby zdobyć 1 punkt FKP, wystarczy postawić kupon za 2 zł lub jego wielokrotność. Fortuna organizuje także Mistrzostwa Typerów, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na stronie internetowej znajdziemy zapowiedzi spotkań, wydarzenia TOP5 oraz aktualne promocje. Co ciekawe, Fortuna oferuje gotowy kupon na mecze z top5, więc wystarczą dwa kliknięcia, aby zagrać na proponowane przez bukmachera spotkania.

Fortuna ma ciekawą ofertę, na którą możemy zagrać naszym bonusem bez depozytu. Na uwagę na pewno zasługują zdarzenia z sekcji: Superoferta+ oraz HIT dnia. W zakładce HIT dnia znajdziemy najciekawsze spotkania, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Nie musimy już śledzić wszystkich dyscyplin, wystarczy zerknąć na HIT dnia. Dzięki Superofercie+ masz możliwość postawienia na faworytów z wyższym kursem niż do tej pory. Im więcej spotkań na Twoim kuponie, tym wyższy kurs w spotkaniu z Superoferty+ możesz wybrać (na przykład kurs bieżący to 1,88, a w Superofercie+ aż 2,36).

Na stronie Fortuny (zakłady Bukmacherskie – strefa kibica) znajdziemy blog z analizami sportowymi. Zapoznamy się tam z opiniami ekspertów na temat nadchodzących spotkań, co pozwoli na lepsze obstawienie konkretnego meczu. Dodatkowo, przy każdym spotkaniu, na które dostępna jest analiza, pojawia się ikonka A, co pozwala na szybkie przejście do opisu wydarzenia. Jeżeli czujemy, że jesteśmy specjalistą w danej dyscyplinie, warto skorzystać z Ekspert+. Ekspert+ to rodzaj zakładu, w którym Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń. Możesz wybrać i wytypować 8 lub więcej zdarzeń, a przy tym możesz zgarnąć dodatkowe bonusy. Jeśli prawidłowo wytypujesz wszystkie spotkania z postawionego kuponu, przysługuje Ci Fortuna bonus w wysokości 10000 złotych. Minimalna stawka na zakład typu Ekspert+ wynosi 5 zł, więc możemy skorzystać w tym przypadku z naszego bonusu bez depozytu.

Jeśli zastanawiamy się, na co postawić nasz kupon za Fortuna bonus bez depozytu i nie chcemy korzystać z porad Fortuny, możemy wybrać Strefę Typera, w której gracze dzielą się postawionymi kuponami. Do wyboru mamy przemyślane kupony solo, pewniaki na AKO, a także kupony, które mogą spowodować solidne doładowanie konta niektórych graczy – na przykład zakład AKO zagrany za 5 zł z potencjalną wygraną 143 tys. Oczywiście prawdopodobieństwo wejścia takiego kuponu jest niewielkie, ale ileż to emocji przy obserwowaniu 22 spotkań!

 

Jakie inne promocje posiada Fortuna?

Dla nowych graczy Fortuna proponuje bonus 100% na start (aż do kwoty 1000 zł), 20zł darmowego zakładu w punktach FKP, a także 100 zł na pierwszy zakład bez ryzyka. To bardzo ciekawa i rozbudowana oferta powitalna, a kwota bonusu od pierwszej wpłaty jest jedną z wyższych u polskich bukmacherów.

Oprócz bonusu powitalnego, Fortuna ma w swojej ofercie także:

- „Do przerwy 3:1. Ekstraklasowa promocja” - Dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się wytypować 3 ekstraklasowe kupony Fortuna przygotowała gwarantowany Fortuna bonus w wysokości 10 zł!

- „Happy Hours Liga Europy” - Zwiększ swoją wygraną o 14%! We wtorek i środę przed pierwszymi spotkaniami danej kolejki Ligi Mistrzów dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours w wysokości 1.14. Bonus będzie aktywny od 17:00 do 18:00 we wszystkie dni, kiedy najlepsze kluby w Europie rywalizować będą w Champions League.

- „Przyprowadź kumpla” - Przyprowadź kumpla do Fortuny i zgarnij nawet 100 zł!

- „Wymieniaj punkty na bonusy” – Zbieraj punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymień na darmowe zakłady oraz bonusy

- „Mistrzostwa Typerów” - Najlepsi typerzy Fortuny ponownie stają do gry o fantastyczne nagrody. Od 1 stycznia do 31 grudnia, 12 miesięcy, 52 tygodnie, 365 dni w roku gracze rywalizują o miano tego najlepszego. Przekonajcie się sami, co czeka na Was w tym miesiącu rozgrywki. Wyniki z Mistrzostw Typerów dostępne są na stronie internetowej Fortuny.

 

Czy w aplikacji mobilnej można uzyskać bonus bez depozytu?

Tak! Fortuna Bonus bez depozytu otrzymują zarówno klienci zakładający konto na stronie internetowej jak i przez wersję mobilną Fortuny lub aplikację.

 

Jak doładować konto, gdy wykorzystam już bonus bez depozytu?

W Fortunie możemy skorzystać z wpłaty przelewem bankowym przez PayU lub tpay.com. Firma oferuje też depozyt za pomocą BLIKa i kart płatniczych. Gracze mogą również doładować konto w punktach naziemnych Fortuny. W ofercie Fortuny znajduje się także wpłata portfelem Masterpass i Skrill.

 

Jak wypłacić nasz wygrany Fortuna bonus bez depozytu?

Jeśli wygraliśmy kupon postawiony za nasze punkty FKP przyznane w ramach bonusu bez depozytu, to środki powinny trafić na nasze saldo depozytowe. Możemy je wypłacić na konto bankowe. Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00.

Gdzie uzyskam więcej informacji na temat oferty Fortuny?

Fortuna oferuje obsługę klienta przez czat, e-mail oraz telefon (tylko w dni robocze).

Biuro Obsługi Klienta pracuje codziennie od 8 do 23.

W zakładce „Pomoc” w górnej części strony znajdziemy najczęściej zadawane pytania oraz oznaczenia do zakładów.

 

 

 

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.