Forbet bonus

Forbet bonus
21 Maj 2019
0
284

Forbet Bonus bez depozytu jest jedną z promocji, która przyciąga najwięcej klientów. Możliwość obstawienia darmowego zakładu na wybrane zdarzenie i brak konieczności zainwestowania własnych środków jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, dlatego firmy bukmacherskie chętnie korzystają z tej formy bonusu.

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - spółka handlowa z siedzibą w Warszawie prowadząca działalność bukmacherską na terenie Polski. Swoją działalność jako bukmacher online Spółka rozpoczęła w 2016 roku. W kwietniu 2018 r. forBET otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności również w punktach naziemnych. W sierpniu tego samego roku zostały uruchomione pierwsze stacjonarne punkty przyjmowania zakładów wzajemnych forBET.

Bonus bez depozytu w forBET

forBET posiadał bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Promocja trwała do 30 listopada 2018. Każdy gracz, który do tego dnia zarejestrował konto, otrzymywał automatycznie Forbet bonus w wysokości 20 zł. Środkami bonusowymi należało obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 3.00. Czas na obrót bonusem wynosił 7 dni.

 

Jak założyć konto w forBET?

Aby otrzymać Forbet bonus bez depozytu, należało zarejestrować konto. Wyjaśnimy krok po kroku, jak można tego dokonać:

1. Wejdź na stronę www.iforbet.pl

2. W prawym górnym rogu kliknij na przycisk „rejestracja”

3. Uzupełnij dane – adres e-mail, hasło, numer telefonu.

4. Wypełnij pozostałe dane osobowe i poczekaj na weryfikację konta.

5. Ciesz się bonusami od forBET!

 

Gdzie znajduje się bonus bez depozytu w forBET?

Forbet Bonus bez depozytu dodawany był do salda bonusowego. Dokładnie w tym samym miejscu znajdują się bonusy, które otrzymujemy po wpłacie depozytu.

 

Jak przenieść środki na konto depozytowe forBET?

W celu wypłaty środków bonusowych należało wykonać jednokrotny obrót z kursem minimalnym 3.0. Po spełnieniu warunków środki zostały przypisane do konta depozytowego skąd mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

 

Na co postawić bonus bez depozytu w forBET?

Na stronie internetowej forBET znajdziemy sekcję z popularnymi zdarzeniami, listę dyscyplin sportowych wraz z zakładami combo expert, a także zakłady live. Na banerach wyświetlają nam się aktualne promocje, z których możemy skorzystać. Jeśli nie mamy pomysłu co zagrać, możemy postawić szybki kupon. Wpisując stawkę 20 zł (nasz Forbet bonus bez depozytu), system szybko zaproponuje nam ciekawe zdarzenia.

forBET nie jest liderem w kwestii kursów, ale posiada bardzo szeroką ofertę, szczególnie z dyscyplin takich jak piłka nożna i żużel.

Forbet Bonus bez depozytu można postawić na przykład na Mistrzostwa Świata w hokeju. Bukmacher zorganizował z tej okazji promocję – 11-dniowy maraton.  Jeśli zdecydujemy się na wpłatę depozytu, wystarczy codziennie w trakcie trwania fazy grupowej MŚ grać kupony za min. 100 PLN, na których jednym ze zdarzeń będzie zdarzenie z oferty Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Do zdobycia 500 zł. Na każde ze spotkań bukmacher przygotował ponad 60 zakładów (w tym zakłady na poszczególne tercje i całe spotkanie).

Bukmacher oferuje zakłady Combo expert, czyli kupony z podwyższonym kursem. Możemy na przykład zagrać na to, że faworyci wygrają pierwsze połowy meczu, albo że gospodarze spotkań Ekstraklasy wygrają całe spotkania.

forBET posiada zakłady z następujących dyscyplin: piłka nożna, żużel, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, baseball, sporty walki, boks, darts, eSport, futbol amerykański, futbol australijski, futsal, golf, hokej na trawie, kolarstwo, krykiet, lekkoatletyka, pesapallo, piłka wodna, rugby, siatkówka plażowa, snooker, szachy.

Z zakładów specjalnych forBET ma dwie kategorie do wyboru: polityka oraz rozrywka. Aktualnie królują wybory do Europarlamentu oraz finał Eurowizji. Jeśli dobrze wybierzemy zdarzenie, możemy wygrać nawet 2640 zł (grając po kursie 150 na to, że Eurowizję wygra Słowenia). Dobra inwestycja bonusu bez depozytu. Mamy nadzieję, że już wkrótce bukmacher ponownie wprowadzi tę ofertę.

 

Jakie inne promocje posiada forBET?

forBET posiada różne promocje dla starych i nowych graczy. Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy korzystać z „kto rano wstaje, temu forBET daje”, gdzie bukmacher przyznawał bonus zwiększający wygraną o 14%.

Aktualnie dostępne są następujące promocje:

- mistrzowski start – Forbet bonus 1200 zł (3 x 400 zł)– forBET przyznaje bonusy od trzech pierwszych wpłat: pierwszy depozyt 100% od wpłaty, drugi depozyt 75% od wpłaty, trzeci depozyt 50% od wpłaty. Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu. Aby odblokować Forbet bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu muszą zostać zakończone i rozliczone). Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym. Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji.

- bonus urodzinowy dla wszystkich graczy – forBET przyznaje bonus w kwocie 20 zł. Warunkiem wypłaty bonusu urodzinowego jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 14 dni. Warunkiem jego otrzymania – min. 100 zł depozytu z ostatnich trzech miesięcy.

- 4x4 – Forbet bonus za zagranie na mecze warmińsko-mazurskiej forBET IV ligi -  Postaw na swoim kuponie przynajmniej 4 mecze po kursie min. 1.25, a jeśli twoje typy będą nietrafione, forBET doda bonus w postaci postawionej stawki (39 PLN).   

- Europejskie puchary bez ryzyka - wystarczy zagrać kupon złożony ze zdarzeń półfinałowych meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy za dokładnie 199 PLN lub 99 PLN. Jeżeli na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie, forBET zwróci stawkę zakładu w postaci bonusu!

- bilety na mecz Reprezentacji Polski – „Jeżeli chcesz się wybrać z nami na mecz, to nie czekaj i włącz się do gry. Zasady są proste. W okresie trwania promocji graj zakłady tylko na piłkę nożną. Śledź swoje miejsce w rankingu i nie daj się wyprzedzić. Do zgarnięcia czekają aż 4 pakiety wyjazdowe zawierające przeloty, noclegi w hotelu ze śniadaniem oraz oczywiście bilety wstępu na mecz. Dodatkowo w puli nagród mamy jeszcze przygotowane bonusy aż dla 100 graczy!”

- Super Tydzień – najciekawsza z aktualnych promocji forBETu. Firma każdego dnia proponuje inną promocję. Tydzień z forBETem wygląda następująco:

* Poniedziałek - 50% bonusu od depozytu do aż 200 PLN

* Wtorek – podwyższamy wygrane o 12%. Promocja obowiązuje w godzinach 15:00-21:00.

* Środa - za trzy pierwsze przegrane zakłady wirtualne za kwotę 20 złotych zwracamy Ci stawkę w formie bonusu!

* Czwartek - Zagraj zakład ze stawką 100 złotych lub więcej, a bez względu na jego rozliczenie otrzymasz od nas 25 złotych zwrotu na konto w formie bonusu.

* Piątek - Już od godziny 6:00 do godziny 12:00 wygrane na każdym kuponie możecie podwyższyć aż o 12%!

 

Czy w aplikacji mobilnej można uzyskać Forbet bonus bez depozytu?

Tak! Forbet Bonus bez depozytu otrzymują zarówno klienci zakładający konto na stronie internetowej jak i przez wersję mobilną forBET.

 

Jak doładować konto, gdy wykorzystam już Forbet bonus bez depozytu?

ForBET proponuje wpłaty przez PayU, dotpay (w tym paysafecard oraz skycash) oraz tpay.com. Wszystkie wpłaty dostępne są 24h/7dni w tygodniu. Żaden z operatorów nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat.

 

Jak wypłacić nasz wygrany bonus bez depozytu w forBET?

Jeśli obróciliśmy już bonusem zgodnie z wymaganiami i środki trafiły na nasze saldo depozytowe, możemy dokonać wypłaty. Firma nie oferuje szybkich wypłat. Dostępny jest tradycyjny przelew bankowy, realizowany do 48h w dni robocze. Dział Płatności zleca wypłaty od godziny 8:00 do 23:00 w dni robocze.

 

Gdzie uzyskam więcej informacji na temat oferty forBET?

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-24:00.

W celu uzyskania informacji można skontaktować się z BOK przez czat (po godzinach pracy można przesłać zapytanie przez formularz kontaktowy widoczny w tym samym miejscu gdzie czat) lub wiadomość e-mail.

W pasku na dole strony znajduje się link do FAQ, gdzie znajdziemy odpowiedź na większość pytań (kategorie: rejestracja i konto, wpłaty i wypłaty, zawieranie zakładów).

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.