ETOTO bonus

ETOTO bonus
21 Maj 2019
0
473

Etoto bonus bez depozytu jest jedną z promocji, która przyciąga najwięcej klientów. Możliwość obstawienia darmowego zakładu na wybrane zdarzenie i brak konieczności zainwestowania własnych środków jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, dlatego firmy bukmacherskie chętnie korzystają z tej formy bonusu.

eTOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie.

Etoto Bonus bez depozytu w eTOTO

Bukmacher eTOTO przygotował ofertę powitalną, w której można zyskać aż dwa darmowe zakłady. Pierwszy z nich to etoto bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Po rejestracji wystarczy odebrać 20 zł bez konieczności dokonywania depozytu. Bukmacher oferuje też kolejny freebet w wysokości 20 zł, jeśli dokonamy drugiego depozytu w kwocie 40 zł lub więcej.

Oprócz bogatego pakietu powitalnego eTOTO oferuje też bonusy za grę w weekend, specjalne promocje na topowe wydarzenia, bonusy za esporty. Grając w eTOTO możemy otrzymać też freebety za postawione kupony na rzuty rożne, grę w nocy oraz kupony AKO zawierające mecze polskiej reprezentacji.

 

Jak założyć konto w eTOTO?

1. Wejdź na stronę bukmachera – www.etoto.pl .

2. Przejdź do zakładki „Załóż konto” w prawym górnym rogu strony.

3. Uzupełnij dane – imię, nazwisko, datę urodzenia oraz pozostałe informacje, które są wymagane (PESEL, numer dokumentu tożsamości, adres).

4. Dopiero w ostatnim kroku wybieramy login, hasło i ustalamy limity (czasowe i kwotowe) gry. To jest właśnie to miejsce, gdzie należy podać kod promocyjny, jeśli taki posiadamy.

 

Gdzie znajduje się bonus bez depozytu w eTOTO?

eTOTO oferuje bonus bez depozytu w formie freebetu, za który możemy postawić zakład.

 

Jak przenieść środki na konto depozytowe eTOTO?

Od zaksięgowania bonusu wynikającego z akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” gracz ma 30 dni na skorzystanie z darmowego zakładu, który można wykorzystać w serwisie etoto.pl uruchomionym wyłącznie na urządzeniu mobilnym (dla ułatwienia skorzystania z oferty sugerowane jest pobranie aplikacji mobilnej ETOTO) na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny łączny kurs zakładu akumulowanego to 2,20, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,30. Analogiczne warunki i wymogi odnoszą się także do drugiego freebetu.

Na co postawić Etoto bonus bez depozytu w eTOTO?

eTOTO ma bardzo przejrzystą stronę internetową. W jej lewej części znajdziemy popularne wydarzenia oraz mecze dnia, które mają podwyższone kursy. Bukmacher wyświetla mecze live oraz nadchodzące i najważniejsze spotkania. Na stronie głównej, w zakładce Golę Buka, eTOTO pokazuje najciekawsze wygrane kupony klientów. W zakładach live wyświetlany jest wynik meczów, a dla tych, które rozpoczną się za chwile, odliczane są minuty do rozpoczęcia spotkania.

eTOTO posiada dwie ciekawe funkcjonalności, które powinny się spodobać wszystkim graczom lubiącym adrenalinę. Szybkie rynki dają Ci możliwość postawienia zakładu na akcję, która może wydarzyć się w ciągu następnych kilku minut. Przykładowo możesz postawić na to, który zawodnik zdobędzie następnego gema w tenisie lub też, że w następnej minucie meczu piłki nożnej zostanie wykonany rzut rożny. Zakłady puls są nową formą – obok zakładów pojedynczych i wielokrotnych – stawiania zakładów bukmacherskich na wydarzenia live (na żywo). Od zwykłych zakładów odróżnia je to, że można postawić je tylko na to, czy bramka padnie w ciągu następnych 30 sekundach, 1 min, 5 min lub 10 min. Po postawieniu zakładu, zostanie on dodatkowo podzielony na trzy przedziały czasowe – im później padnie gol, tym większą wygraną otrzymasz. Przykładowo: stawiając 10 zł na to, że gol padnie w ciągu następnych 30 sekund w meczu Lech vs. Legia, możesz wygrać od 300 do nawet 800 zł, zależy w której sekundzie padnie bramka – im później, tym wygrana będzie większa. Możliwe jest zatem uzyskanie wysokich wygranych w bardzo krótkim przedziale czasu.

Z dyscyplin sportów do wyboru mamy te najbardziej popularne jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna (a także hokej, żużel, badminton, baseball, boks, dart, futbol amerykański, futsal, futbol australijski, golf, kolarstwo, krykiet, MMA, rugby, snooker i bilard, sporty motorowe czy tenis stołowy), ale także te, które mają wąskie grono fanów: surfing, netball czy futbol gaelicki.

Wybierając zakłady z kategorii eTOTO Plus możemy zagrać na zdarzenia łączone z kursem wyższym, niż gdybyśmy zagrali je oddzielnie.

 

 

Jakie inne promocje posiada eTOTO?

eTOTO posiada następujące promocje:

- oferta powitalna: 1. 20 zł - Zarejestruj konto i odbierz freebet 20 zł za darmo! 2. 100 zł - Wpłać po raz pierwszy i graj za 3 razy więcej! Etoto Bonus 200% aż do 100 zł! 3. 900 zł - Dokonaj drugiej wpłaty i zgarnij kolejny etoto bonus, 100% aż do 900 złotych. 4. 20 zł - Za dokonanie drugiego depozytu o wartości 40 zł lub więcej, otrzymasz od nas kolejny freebet 20 zł.

- etoto bonus na weekend - Postaw w weekend co najmniej trzy zakłady, każdy za min. 50 zł. Niezależnie od ich wyniku dodamy Ci 25 zł w środkach bonusowych! Zasady: do promocji kwalifikują się kupony postawione i rozliczone w weekend, minimalna stawka to 50 zł, minimalny kurs zakładu 1.50, kurs zdarzenia na kuponie ako – 1.20. Obrót bonusem to kurs minimalny 2.20, dla zdarzeń wielokrotnych to min. 1.30 na każde zdarzenie.

- Topowe wydarzenia - Postaw zakład za min. 100 zł na wygraną lub remis (1x2) w wybranym przez nas spotkaniu. Jeśli nie trafisz, odbierz freebet 50 zł!

- e-Granie - Postaw dowolny zakład za min. 50 zł, na wybrane przez Ciebie e-sportowe wydarzenie. Jeśli szczęście nie dopisze, dostaniesz zwrot 50% stawki do max 100 zł w postaci bonusu! (minimalny kurs 1.02, a obrót bonusem 6x z kursem 2.20 na cały kupon i 1.30 na jedno zdarzenie).

- Sumujemy rożne - Postaw pojedynczy zakład za min. 50 zł na rzuty rożne, jeśli nie wejdzie dostaniesz freebet 25 zł – i tak co tydzień!

- Mniej/więcej - Lubisz stawiać zakłady na sumę goli? Świetnie! Postaw zakład za min. 50 zł na sumę goli, a w razie niepowodzenia odbierz freebet o wartości 25 zł!

- Graj nocą i zgarniaj freebety - Zarywasz noce śledząc zmagania za wielką wodą? Zagraj LIVE za min. 100 zł na - NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA - a w razie niepowodzenia, otrzymasz freebet 50 zł!

- Typuj naszą - Każdy lubi Ekstraklasę, ale co z niższymi ligami? W ETOTO nie pomijamy żadnej z nich!  Postaw zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig (od Ekstraklasy do 4. ligi). Jeśli nie trafisz, dostaniesz freebet 50 zł!

Czy w aplikacji mobilnej można uzyskać Etoto bonus bez depozytu?

Tak. Za dokonanie rejestracji Indywidualnego Konta Klienta (IKK) na stronie internetowej eTOTO oraz pozytywne przejście weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego lub paszportu), Klient otrzyma Etoto bonus w postaci dodania do konta gracza talonu o wartości 20 zł (freebet) do wykorzystania w serwisie etoto.pl uruchomionym wyłącznie na urządzeniu mobilnym (dla ułatwienia skorzystania z oferty sugerowane jest pobranie aplikacji mobilnej ETOTO).

Jak doładować konto, gdy wykorzystam już Etoto bonus bez depozytu?

Bukmacher ma w ofercie wpłaty następującymi metodami: przelewy24, dotpay, karty kredytowe VISA i Mastercard, a także Neteller i Skrill.

Jak wypłacić nasz wygrany Etoto bonus bez depozytu w eTOTO?

Każda zlecona wypłata musi zostać zaakceptowana przez nasz Dział Płatności. eTOTO zastrzega sobie prawo do akceptacji wypłaty najpóźniej do 12h. W praktyce wypłaty w trakcie dnia są akceptowane na bieżąco. Po zaksięgowaniu czas oczekiwania na koncie bankowym zależy od procedur banku odbiorcy, na które nie mamy wpływu.

 

Gdzie uzyskam więcej informacji na temat oferty eTOTO?

Biuro Obsługi Klienta pracuje codziennie w godzinach 9-22. Kontakt możliwy jest przez czat oraz wiadomość e-mail (pomoc@etoto.pl).

Bukmacher posiada bardzo rozbudowane FAQ oraz Poradnik w pigułce w zakładce Pomoc, gdzie znajdziemy odpowiedź na większość pytań.

 

 

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.