LVBET bonus powitalny

Bonusy bukmacherskie są jednym z najważniejszych czynników, na które uwagę zwracają osoby mające zamiar rozpocząć swoją przygodę z danym bukmacherem. Standardem stało się już to, że każdy, nawet najbardziej popularny podmiot na rynku musi zaoferować coś atrakcyjnego dla nowych klientów. Walka o każdego gracza trwa i jest bardzo zacięta, a najlepszym motywem, który może go zainteresować i zachęcić do dłuższego korzystania z usług jest zaoferowanie ciekawego bonusu.

LV BET bonus od depozytu do 1500 zł

Każdy bukmacher doskonale zdaje sobie z tego sprawę i reguła ta dotyczy także LV BET. Podmiot ten rozpoczął swoją działalność w 2016 roku i przez niespełna 4 lata obecności na polskim rynku zyskał sobie spore grono klientów, a także w znacznym stopniu ugruntował swoją pozycję w czołówce legalnych polskich bukmacherów.

Jednym z czynników składających się na taki stan rzeczy jest z pewnością atrakcyjny bonus powitalny, który przyciąga nowych graczy. Co więc oferuje nam na start LV BET? Jest to bonus 1500 zł.

Bonus 1500 zł jest standardowym już bonusem od depozytu, który możemy spotkać u podmiotów prowadzących legalne działania w Polsce. Cała kwota rozkłada się jednak na dwa pierwsze depozyty i jest przedstawiona w postaci bonusu z mnożnikiem. O co dokładnie chodzi?

Jak odebrać bonus od depozytu do 1500 zł?

Pierwszym bonusem, jaki możemy odebrać w LV BET to bonus od depozytu do kwoty 1000 zł. Co zrobić, by otrzymać pełną kwotę bonusu?

1. Rejestrujemy się w LV BET.

2. Składamy pierwszy depozyt wybierając przy tym opcję „bonus z mnożnikiem”. Minimalną kwotą depozytu jest 50 zł.

3. Po złożeniu depozytu otrzymujemy bonus w wysokości 1% wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać z tytułu wpłaty to 10 zł, czyli 1% z wpłaty wynoszącej 1000 zł.

4. Przygotowując swój kupon musimy aktywować mnożnik kursu całkowitego x100.

5. Nasza końcowa potencjalna wygrana w przypadku depozytu 1000 zł i otrzymanego bonusu 10 zł z mnożnikiem x100 wynosi dokładnie tyle samo, co w przypadku postawienia kuponu za dokładnie 1000 zł.

6. Bonus jest aktywny przez 30 dni od momentu dokonania depozytu.

Kupon, jaki musimy przygotować, by spełnić wymagania bonusu posiada jednak pewne obostrzenia. Dopiero po ich spełnieniu pojawi nam się opcja zagrania go za środki bonusoweg. Jak zatem musi wyglądać kupon, by kwalifikował się do obstawienia go z salda bonusowego? Oto jego wymagania:

- minimum 3 zdarzenia na kuponie,

- kurs łączny kuponu wynoszący 2.50,

- kurs łączny pojedynczego zdarzenia wynoszący 1.25.

To jednak pierwsza część bonusu powitalnego w LV BET. Mówiliśmy o kwocie 1500 zł, otrzymaliśmy jak dotąd 1000 zł. Co z pozostałą częścią? Pozostałe 500 zł możemy otrzymać za sprawą drugiego złożonego depozytu. Co zrobić by otrzymać drugą część bonusu?

1. Składamy drugi depozyt wybierając przy tym opcję „bonus z mnożnikiem”. Minimalną kwotą depozytu jest 50 zł.

2. Po złożeniu depozytu otrzymujemy bonus w wysokości 1% wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego x50. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać z tytułu wpłaty to 10 zł, czyli 1% z wpłaty wynoszącej 1000 zł.

3. Przygotowując swój kupon musimy aktywować mnożnik kursu całkowitego x50.

4. Nasza końcowa potencjalna wygrana w przypadku depozytu 1000 zł i otrzymanego bonusu 10 zł z mnożnikiem x50 wynosi dokładnie tyle samo, co w przypadku postawienia kuponu za dokładnie 500 zł.

5. Bonus jest aktywny przez 30 dni od momentu dokonania depozytu.

Również i ten kupon posiada swoje indywidualne wymagania, które musimy spełnić, by móc aktywować mnożnik kursu całkowitego x50. Są one dokładnie takie same, jak w pierwszym przypadku, czyli:

- minimum 3 zdarzenia na kuponie,

- kurs łączny kuponu wynoszący 2.50,

- kurs łączny pojedynczego zdarzenia wynoszący 1.25.

Niech nikogo zatem nie zaskoczy to, że po złożeniu depozytu nie widzimy na swoim koncie bonusowym środków w wysokości 100% od wpłaty. Przypominamy, że jest to bonus z mnożnikiem, czyli od wpłaty 1000 zł widoczne na naszym saldzie bonusowym 10 zł ma dokładnie taką samą wartość jak właśnie 1000 zł. Jak więc widzicie, od pierwszych dwóch depozytów możemy zgarnąć od LV BET bonus w wysokości 1500 zł.

Istnieją plusy i minusy takiego przedstawienia bonusu w LV BET. Na niekorzyść gracza działa z pewnością fakt, że mamy tylko jedną szansę na jego wykorzystanie. Jeśli nasz pierwszy kupon grany za środki bonusowe okaże się nietrafiony, to bonus przepada. Najprościej rzecz ujmując – nie możemy gospodarować tymi środkami i rozdysponować ich na kilka kuponów. Oznacza to, że nasz kupon, który chcemy zagrać za środki bonusowe musi być idealnie przygotowany. Jest jednak duży plus tego bonusu w LV BET. Mianowicie, jeśli postawimy zakład za środki bonusowe i nasz kupon okaże się trafiony, to wówczas pieniądze trafiają od razu na nasze konto główne i nie musimy nimi obracać. Jest to na pewno godna uwagi opcja, ponieważ w wielu przypadkach bonusu od depozytu środki bonusowe podlegają wymagającym warunkom obrotu. Tego jednak nie doświadczamy w LV BET.

Z drugiej strony należy pamiętać o tym, że bonus co prawda nie podlega warunkom obrotu w LV BET, jednak podlega mu sam pierwszy depozyt. Jakie są wymagania jego obrotu?

- czterokrotny obrót depozytu,

- kurs minimalny 2.0,

- brak ograniczenia czasowego.

Bonus 20 zł bez depozytu w LV BET

Bonus od depozytu nie jest jednak jedynym, jaki oferuje nam LV BET. Kolejnym punktem jest bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Jest to dość niecodzienna oferta wśród polskich bukmacherów, więc warto zwrócić na nią uwagę. Co należy zrobić, by móc skorzystać z tego bonusu?

1. Założyć konto w LV BET.

2. Wysłać e-mail na adres [email protected] w tytule wpisując „Bonus bez depozytu”.

3. Otrzymujemy 20 zł na grę.

4. Bonus jest aktywny przez 30 dni od momentu dodania go do konta gracza.

Również w tym przypadku nie zobaczymy jednak na swoim koncie kwoty 20 zł. Ponownie kwota ta jest przedstawiona za pomocą bonusu z mnożnikiem. Otrzymujemy na swoje konto 1 zł z mnożnikiem x20. Aby móc postawić kupon za te środki należy ponownie spełnić pewne warunki kuponu. Oto one:

- minimum 3 zdarzenia na kuponie,

- kurs łączny kuponu wynoszący 2.50,

- kurs łączny pojedynczego zdarzenia wynoszący 1.25.

Wygrana z tego kuponu z mnożnikiem polega dwukrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0.

Promocje poboczne

LV BET posiada także bardzo ciekawą ofertę dla kibiców klubów swoich partnerów biznesowych. Chodzi tutaj o Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź, Stal Mielec oraz Wisłę Płock. Bonus ten dotyczy posiadaczy karnetów, a jest nim bonus na grę w wysokości 50 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Jedynym warunkiem jest przesłanie zdjęcia swojego imiennego karnetu na adres [email protected] Bonus ten jest ważny przez 30 dni i podlega on czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Pytania i odpowiedzi

Czy można jednocześnie odebrać na start bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu?

Promocje te są ze sobą połączone, więc jak najbardziej tak! Początkowo można skorzystać z bonusu bez depozytu, a dopiero w wypadku przegranej lub też wypłaty środków na konto skorzystać z bonusu od depozytu.

Czy w przypadku wygranej ze środków bonusu bez depozytu można wypłacić pieniądze na konto?

Wypłata środków z tego bonusu jest możliwa wówczas, gdy gracz dwukrotnie obróci przyznaną kwotą po kursie minimalnym 2.0.

Posiadam karnet jednego z klubów partnerskich LV BET. Co zrobić, by otrzymać bonus?

Jedyne co trzeba zrobić, to przesłać zdjęcia swojego imiennego karnetu na adres [email protected]