Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna czerwiec 2020. Skorzystaj z najnowszych kodów promocyjnych Fortuna na czerwiec 2020, które znajdziesz w naszej tabelce. Wykorzystaj kod promocyjny Fortuna na czerwiec 2020 właśnie teraz, by móc jak najszybciej skorzystać z oferowanych bonusów.

Poniższa tabela przedstawia listę aktualnych kodów promocyjnych dla nowych graczy rejestrujących się w Fortuna. Wszystkie promocje obowiązują graczy od 18. roku życia. Wszystkie kody są aktualne na dzień 1 czerwca 2020r.).

Typ bonusuOpis bonusu Koniec oferty
Za rejestrację20 PLNIdź do Fortuny30 czerwca 2020
Bonus na start1000 PLNIdź do Fortuny30 czerwca 2020
Bezpieczny kupon125 PLNIdź do Fortuny30 czerwca 2020
BonusbrakIdź do Fortuny30 czerwca 2020
Sporty WirtualnebrakIdź do Fortuny30 czerwca 2020
Minimalna wpłatabrakIdź do Fortuny30 czerwca 2020

Fortuna kod promocyjny czerwiec 2020

Z pewnością Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów na polskim rynku. Czeska firma należąca do Fortuna Entertainment Group działa na rynku już od 1996 roku. W naszym kraju jednak zakłady oferuje dopiero od 23 stycznia 2012 roku. Mimo to przez 8 lat zdołała utrzymać się na rynku i dziś pełni rolę jednego z ważniejszych graczy na rynku.  

Czy Fortuna oferuje bonusy na start?

Fortuna podobnie jak inni bukmacherzy oferuje swoim klientom ciekawą ofertę na start. Firmy doskonale wiedzą, że dobra promocja potrafi przyciągnąć niezdecydowanych graczy, którzy posiadają konta u więcej niż jednego bukmachera. Przy kilkunastu podmiotach na rynku oferta na start ma kluczowe znaczenie i jej brak może odbić się czkawką.

Jak odebrać kod promocyjny w Fortuna?

Przede wszystkim musimy zarejestrować nasze konto u bukmachera. Aby tego dokonać musimy kliknąć w powyższy link z rejestracją i następnie zostaniemy przeniesieni do odpowiedniego okna z wypełnieniem podstawowych danych. W polu „kod promocyjny” powinniśmy wpisać GRAMGRUBO125. Dzięki temu otrzymujemy możliwość odebrania odpowiednich bonusów.

Po zakończeniu wstępnej rejestracji musimy także zweryfikować nasze konto za pomocą dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości. Wówczas bukmacher ma pewność, że gracz posiada wymagane 18 lat do udziału w grach hazardowych. Po przejściu tej weryfikacji możemy cieszyć się już z pełni promocji w Fortuna.

Fortuna bonus powitalny

Jeśli już potwierdziliśmy naszą rejestracje, to powinniśmy mieć dostęp do kilku dedykowanych bonusów. Postaramy się pokrótce objaśnić na czym konkretnie one polegają.  

- Zakład bez ryzyka 125 zł: standardowo gracz otrzymuje 100 zł. Kod promocyjny Fortuna sprawia jednak, że bukmacher dodaje nam o 25 zł więcej na grę. Zakład bez ryzyka możemy wykorzystać jako pierwszy postawiony kupon. Jeżeli wygramy, to otrzymamy wygraną. Jeżeli nasz zakład okaże się nietrafiony, Fortuna zwróci nasz wkład do 125 zł minus podatek. Bukmacher nie wprowadził żadnych zasad dotyczących liczby zdarzeń na kuponie i minimalnego kursu. Jest to na pewno spory plus.

- Freebet 20 zł: drugą z promocji jest tzw. freebet. Za samą rejestrację otrzymujemy 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które znajdą się na naszym koncie. Możemy je wydać na różne zakłady, a jeśli nasz kupon okaże się trafiony, to pieniądze są nasze (możemy je naturalnie wypłacić).

- Bonus od depozytu 1000 zł: standardowy bonus na rynku. Gracz może otrzymać łącznie 1000 zł. Po akceptacji promocji w ciągu 3 dni musimy wpłacić pierwszy depozyt. Następnie, w czasie 4 dni od wpłaty, jesteśmy zobligowani do postawienie zakładu. W celu odblokowania bonusu w ciągu 30 dni musimy zagrać łącznie za sumę stawek wartą czterokrotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciliśmy np. 50 zł, to zagrajmy za 200). Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,60. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od Fortuna bonus w wysokości swojego pierwszego depozytu, maksymalnie do 1000 zł. Jeśli dokonamy obrotu, możemy wówczas cieszyć się z pieniędzy na saldzie głównym i wypłacić je lub przeznaczyć na dalszą grę.

Łącznie Fortuna oferuje zatem pakiet bonusowy o równowartości 1145 zł. Naprawdę wygląda to bardzo dobrze.

Oferta i kursy w Fortuna

Bez wątpienia Fortuna pod kątem szerokości oferty jest w ścisłej czołówce polskich bukmacherów. Można to także zauważyć po kursach, które w porównaniu do większości konkurencji są naprawdę wysokie. Dodatkowo oprócz bogatej oferty na start, Fortuna dba także o swoich stałych klientów, oferując im promocje typu bonus AKO.

Oczywiście Fortuna posiada oprócz standardowych zakładów sportowych, także zakłady wirtualne oraz live.

Inne promocje w Fortuna

Tak jak już wspomnieliśmy Fortuna także pielęgnuje swoich stałych klientów. Między innymi dzięki temu gracze mają możliwość skorzystania np. z bonusu AKO, który może znacznie podwyższyć naszą wygraną. Jak on konkretnie działa? Przede wszystkim z bonusu możemy skorzystać tylko w ofercie prematch w kuponie AKO lub MAXIKOMBI. Jedyne co musimy zrobić to ułożyć kupon z minimum 5 zdarzeniami, a kurs każdego zdarzenia powinien wynosić 1.15. Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”.

Łącznie nasza wygrana może zostać zwiększona o 50% przy 14 zdarzeniach. Pamiętajmy jednak, że bonus musimy dodać „ręcznie” przechodząc do zakładki bonus AKO po lewej stronie menu głównego.

Dodatkowo Fortuna oferuje takie promocje jak Happy Hours (14% większa wygrana, co niweluje podatek), a także takie bonusy jak Hit Dnia czy Superoferta+, które pozwalają zwiększyć kurs na pojedyncze zdarzenia. To z pewnością dobre propozycje dla stałych graczy.

Fortuna aplikacja mobilna

Naszym kontem zarządzać możemy także mobilnie za pomocą aplikacji. Fortuna zadbała o ten segment i podarowała graczom dwie wersje aplikacji – na systemy Android oraz iOS. Pamiętajmy jednak, aby te systemy pobierać jedynie za pomocą oficjalnej strony bukmachera, ponieważ aplikacje nie znajdują się w Google Play.

Metody płatności

Pod kątem metod płatności Fortuna także prezentuje się profesjonalnie. Gracz może skorzystać z większości najpopularniejszych banków działających na terenie naszego kraju. Poza tym otrzymujemy możliwość zasilenia konta za pomocą:

- BLIK

- Karta kredytowa

- Visa checkout

- Skrill

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł (z wyjątkiem Skrill – 100 zł), zaś maksymalna 100 tysięcy zł.

Jak wpłacić pieniądze do Fortuna?

  1. Logujemy się do naszego konta.
  2. Przechodzimy do profilu i klikamy „depozyt”.
  3. Wybieramy odpowiednią metodę płatności, kwotę i klikamy na „depozyt”.
  4. Następnie działamy zgodnie z instrukcjami naszego banku lub innego z dostawców.

Pieniądze na naszym koncie powinny pojawić się po minucie.

Podsumowanie

Obecnie w Polsce posiadamy kilkunastu legalnych polskich bukmacherów. Jednak tylko kilku stoi na takim poziomie jak Fortuna, która dba o każdy segment swojej usługi. Kod promocyjny oferowany naszym czytelnikom dodatkowo ubarwia tego bukmachera i dodaje graczom odpowiednie środki na początek. Promocja na start jest bardzo ważna przy wyborze bukmachera i władze firmy na pewno zdają sobie z tego sprawę. Przez 8 lat Fortuna uzyskała już markę mocnego gracza na rynku i nic póki co na to nie wskazuje, że za jakiś czas będzie inaczej. Z pewnością wybór tego dostawcy oraz skorzystanie z jego oferty wraz z kodem GRAMGRUBO125 powinien rozpatrzyć każdy gracz.