eWinner opinie

Każda osoba bawiąca się w zakłady bukmacherskie szuka najlepszego dla siebie bukmachera. A owych legalnych bukmacherów jest już coraz więcej na polskim rynku, co oznacza, że każda opinia jest ważna. W poniższym artykule poznasz, jakie opinie krążą o eWinner czyli jednym z najnowszych podmiotów na naszym rynku.

Podstawowe informacje

Bukmacher eWinner jest kolejnym bukmacherem, który w 2019 roku rozpoczął działalność na pełnych obrotach, przez co możemy napisać już co nieco o ich starcie. Wybór bukmachera posiadającego najbardziej zadowalającą nas ofertę, kursy, promocji i bonusy nigdy nie należy do najłatwiejszych. W tym artykule spróbujemy przeanalizować dla Państwa plusy i minusy bukmachera eWinner i przedstawić opinię na ich temat.

Bukmacher ten otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów 30-go października 2018 roku, a jego numer to PS4.6831.29.2017. eWinner oficjalnie wystartował we wrześniu 2019 roku, czyli cztery miesiące temu. Od samego początku eWinner oferuje swoim klientom atrakcyjne bonusy, a także unikalny w skali branży CUSTOM BET, czyli najprościej rzecz ujmując – zakład na życzenie.

eWinner opinie o wyglądzie strony

Jeśli chodzi o podstawowy layout strony internetowej eWinner to doszło tutaj do pewnego zaskoczenia. Zanim witryna zaczęła w pełni działać wchodząc na nią widoczne były kompletnie inne barwy od tych, które możemy obserwować aktualnie. Początkowo, naszym oczom ukazywały się ciemne kolory, a konkretnie odcienie czarnego i złotego. Aktualnie – ciemne barwy zostały zastąpione bielą, którą uzupełnia kolor niebieski i złoty. Być może wygląd nie jest wybitnie spektakularny, jednak nie o to, a o przejrzystość w tym wszystkim przecież chodzi. Ta stoi na dobrym poziomie.

Na samym górze strony możemy znaleźć podstawowe zakładki czyli zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo czy też dostępne promocje.

Ciekawą opcją jest natomiast „wyszukiwarka kursów”, gdzie wybierając termin, dyscyplinę oraz zakres kursów możemy w bardzo łatwy sposób wyszukać interesujące nas zdarzenia. Jest to interesująca opcja głównie ze względu na to, że wielokrotnie użytkownicy szukają jakichś typów po określonych kursach, co jest dość czasochłonne. Powyższa opcja skraca czas wyszukiwania do absolutnego minimum.

Chyba najciekawszą funkcją w eWinner jest tzw CUSTOM BET. Jest to nowa możliwość oferowana tylko i wyłącznie przez eWinner. Dzięki niej możemy wnieść dowolny zakład, na jaki tylko mamy ochotę. Co trzeba zrobić by zrealizować CUSTOM BET? Nic prostszego! Wystarczy zrealizować 3 kroki:

1. Wypełnić formularz CUSTOM BET, w którym należy określić typ zakładu (tj. rozgrywkę, wydarzenie, rodzaj zakładu).

2. Wysłać swój CUSTOM BET do bukmachera, który rozpatrzy naszą prośbę. Dzieje się to dość szybko, ponieważ maksymalny czas rozpatrzenia wniosku to 12 godzin. To pokazuje tylko, że CUSTOM BET ma naprawdę duży priorytet u tego bukmachera.

3. Jeśli nasz wniosek o wstawienie CUSTOM BET zostanie rozpatrzony pozytywnie, wówczas zakład zostanie wprowadzony do ogólnodostępnej oferty.

Co warte odnotowania, CUSTOM BET nie musi dotyczyć tylko zakładów sportowych. Można zaproponować także zakłady na wydarzenia rozrywkowe, społeczne lub też kulturalne.

W sekcji zakładów bukmacherskich możemy poczytać o zasadach rozliczenia zakładów i zasadach cashoutu. Znajdziemy tutaj również wyniki spotkań, a także statystyki drużyn czy piłkarzy. Być może nie jest to coś niezbędnego, ponieważ dostęp do tego typu informacji jest dziecinnie prosty i każdy typując spotkania zna strony internetowe, gdzie może posiłkować się tego typu danymi. Można jednak dopisać przy tej opcji minimalny plus, gdyż mamy po prostu wszystko w jednym miejscu.

To wszystko były jednak tylko kwestie poboczne, ponieważ tym, co interesuje większość graczy jest szeroka oferta na zakłady, wysokie kursy, bonusy oraz promocje. To właśnie na tym polu eWinner liczy na najbardziej przychylne opinie swoich klientów.

eWinner opinie o ofercie bukmacherskiej

Oferta zakładów i kursy są najprawdopodobniej kluczowymi elementami, na podstawie których kształtują się opinia klientów na temat bukmachera. W tej materii eWinner w niczym nie ustępuje konkurencji, gdyż oferuje zakłady na wszystkie powszechne dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis, uzupełniając wszystko nieco bardziej niszowymi rozgrywkami jak np. rugby, krykiet, snooker, badminton czy dart. Bogactwo oferty na poszczególne zdarzenia również jest przyzwoita i znajdziemy w niej większość potrzebnych zakładów łączonych, handicapów itd. Z pewnością ciekawą opcją są „pojedynki strzelców” czy też „pojedynki na gole”. Są to zakłady polegające na zestawieniu ze sobą (w pierwszym przypadku) dwóch zawodników rozgrywających swoje mecze tego samego dnia w innych drużynach. Jeśli mamy zatem jednego dnia np. mecze Barcelony z Granadą oraz Juventusu z Brescią, to możemy postawić na to, który zawodnik zdobędzie więcej bramek – Leo Messi czy Cristiano Ronaldo. Na podobnej zasadzie działa opcja „pojedynków na gole”, gdzie zamiast zawodników obstawiamy rywalizację klubów rozgrywających swoje mecze z innymi drużynami. Liverpool gra z Brighton, a Bayern Monachium z Schalke? Nie ma problemu, możemy postawić, czy to Liverpool czy jednak Bayern zdobędą tego dnia więcej bramek.

Naturalnie, nie można tutaj pominąć oferty na zakłady na żywo w eWinner, która również jest zadowalająca. W tej sekcji strona także wygląda przejrzyście i bez problemów każdy odnajdzie dyscyplinę czy też zakład, który go interesuje. Rzucające się w oczy zmiany poszczególnych kursów również stanowią znaczne udogodnienie.

Coraz ważniejsza staje się obecnie także oferta na zakłady esportowe. W eWinner znajdziemy zatem ofertę na rozgrywki Counter-Strike’a, DOTA oraz Call of Duty. Nie ma tutaj szału, jednak absolutne minimum zostało spełnione.

Bardzo istotnym pytaniem jest także to, jak obstawić swój kupon, a więc - jak grać?

eWinner oferuje także swoim graczom możliwość wcześniejszej wypłaty pieniędzy z kuponu za pomocą opcji cash out.

eWinner opinie o bonusie powitalnym

Druga z kluczowych kwestii w aspekcie kształtowania opinii o danym bukmacherze czyli bonus powitalny. Tutaj eWinner proponuje dla swoich nowych graczy tzw „powitalny hat-trick”. O co w nim chodzi? Jak sama nazwa wskazuje – kompletujemy trzy bonusy na start.

Pierwszym z nich jest coraz bardziej popularny u większości bukmacherów zakład bez ryzyka. W eWinner wysokość tego zakładu po rejestracji z kodem promocyjnym GRAMGRUBO wynosi 170 zł. Aby skorzystać z tego bonusu należy zarejestrować się w eWinner właśnie z kodem bonusowym GRAMGRUBO, złożyć depozyt i zagrać swój pierwszy kupon za minimum 20 zł. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, wówczas eWinner zwróci Ci pieniądze do kwoty 170 zł.

Drugim bonusem jest równie popularny wśród innych legalnych polskich bukmacherów bonus, a mianowicie bonus od depozytu. W tym przypadku, kwota naszej drugiej wpłaty na konto zostanie podwojona przez eWinner w formie bonusowej aż do kwoty 500 zł. Jego minimalna wartość wynosi również 20 zł. W celu aktywowania tego bonusu, po złożeniu swojego drugiego depozytu musimy wykonać jeden pełny obrót środkami z konta głównego po kursie minimalnym 2.50.

Do skompletowania „hat-tricka” potrzebny jest zatem trzeci bonus, a jest nim… bonus od trzeciego depozytu. Tutaj sytuacja ma się analogicznie do tej z przypadku drugiego bonusu. Wpłacamy trzeci depozyt, a wówczas eWinner podwaja naszą wpłatę do kwoty 500 zł. Zarówno minimalna wartość wpłaty, jak i proces aktywacji bonusu jest taki sam czyli 20 zł minimalnej wpłaty oraz jeden pełny obrót środkami z konta głównego z kursem minimalnym 2.50 w celu aktywacji.

eWinner opinie o aplikacji mobilnej

Jeśli chodzi o aplikację mobilną, to bukmacher nie zdecydował się na nią wraz z pojawieniem się na rynku. Trzeba uczciwie przyznać, że posiadanie aplikacji mobilnej jest obecnie absolutnym standardem i każdy szanujący się bukmacher takową aplikację posiada. Brak aplikacji wraz ze startem wersji internetowej może być minusem, ale może być także i plusem. Lepiej bowiem nie decydować się na wypuszczanie aplikacji za wszelką cenę jak najszybciej, jeśli ta nie jest jeszcze w pełni gotowa.

W przypadku eWinner możemy zauważyć, że zajęto się nią profesjonalnie i została ona opracowana na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Aplikacja w eWinner daje graczowi swobodę zawierania zakładów w dowolnym miejscu. Naturalnie, za jej pomocą można zawierać zakłady na wszystkie dostępne na stronie dyscypliny sportowe, wpłacać i wypłacać pieniądze czy też sprawdzić dostępne aktualnie promocje i bonusy.

Rejestracja w eWinner

eWinner udostępnił swoim graczom coraz częściej spotykaną opcję konta tymczasowego. Oznacza ona ni mniej ni więcej lecz to, że nie musimy od razu przesyłać skanu dowodu osobistego potwierdzającego naszą tożsamość. Rejestracja jest dzięki temu jeszcze bardziej skrócona, a gracz może błyskawicznie skorzystać z oferty operatora. Nowy klient ma możliwość składania depozytu oraz zawierania zakładów, jednak nie ma możliwości wypłaty wygranych środków na konto bankowe. Podczas zakładania konta tymczasowego nie trzeba podawać zbyt wiele informacji, wystarczą zaledwie te absolutnie podstawowe jak imię i nazwisko, PESEL czy też adres e-mail.

Te dane nie wystarczają jednak do tego, by konto było w pełni aktywne, czyli umożliwiające swobodną wypłatę środków na konto bankowe. W celu weryfikacji konta należy potwierdzić swoją tożsamość przy pomocy skanu dowodu osobistego oraz podaniu numeru rachunku bankowego. Konto stałe pozwala graczowi na pełne możliwości oferowane przez bukmachera, włącznie z wypłatą wygranych środków na konto bankowe.

Metody płatności w eWinner

W tej kwestii eWinner odbiega nieco od konkurencji, ponieważ poza standardowymi bankami oraz kartami kredytowymi nie mamy w zasadzie żadnej innej możliwości wpłaty środków na konto gracza. Nie możemy więc skorzystać z innych popularnych metod płatności.

Wypłata środków z konta gracza na konto w eWinner.

Istotnym pytaniem jest również to, czy eWinner nakłada na swoich graczy limity?

eWinner opinie – podsumowanie

Wchodząc we wrześniu 2019 roku na rynek legalnych polskich bukmacherów eWinner był oczywiście dla każdego wielką niewiadomą. Pierwsze miesiące nowego bukmachera na tym rynku pokazują jednak, że traktuje on swoją działalność w stu procentach poważnie. Mamy przecież dobrze wyglądającą stronę internetową, przyzwoitą ofertę na zakłady, bardzo atrakcyjne bonusy powitalne, no i przede wszystkim CUSTOM BET, który jest opcją wyróżniającą eWinner na tle konkurencji, bowiem możemy się nią posiłkować, kiedy tylko znajdziemy jakieś braki w podstawowej ofercie, lub też wpadniemy na pomysł ciekawego zakładu niedostępnego w ofercie. Opinie na temat eWinnera są w zdecydowanej większości pozytywne, a użytkownicy komplementują prostotę działania, przejrzystość, a także intuicyjność poruszania się po witrynie. Czekamy jeszcze tylko na wspomnianą wyżej aplikację mobilną, której przyjrzymy się bliżej w chwili jej uruchomienia.