BETFAN bonus powitalny

Bonusy powitalne i promocje bukmacherskie „uderzają” w graczy z każdej strony. Większość bukmacherów znajdujących się na rynku zaciekle walczy o każdego klienta prześcigając się w jak najlepszej ofercie. Oferta ta musi być w jak najlepszym stopniu dostosowana do potrzeb graczy, a najłatwiej jest go przyciągnąć oferując mu atrakcyjne warunki gry na samym początku przygody. W taki sposób powstają właśnie bonusy powitalne.

Betfan bonus powitalny

Wyjątku od tej reguły nie stanowi z całą pewnością BETFAN. Jest to ubiegłoroczny debiutant, który z przytupem wkroczył do grona legalnych polskich bukmacherów i praktycznie z miejsca zaczął cieszyć się naprawdę sporym uznaniem. Po około roku funkcjonowania na polskim rynku opinie na temat tej firmy są bardzo pozytywne, co pokazuje tylko, że cały projekt jest wykonywany w pełni profesjonalnie. BETFAN wydaje się być bardzo otwarty na klienta, co na każdym kroku stara się podkreślać. Nic więc dziwnego, że w celu spełnienia potrzeb klientów BETFAN oferuje dla swoich graczy niezwykle atrakcyjne bonusy powitalne i promocje, którym w tym tekście postaramy się dokładnie przyjrzeć.

„Siano wraca na konto główne” – zakład bez ryzyka 100 zł w BETFAN

Sztandarowym bonusem powitalnym w BETFAN jest z całą pewnością bonus o nazwie „Siano wraca na konto główne”. Co się kryje pod tą tajemniczą nazwą? Jest nią ekskluzywny zakład bez ryzyka. Zakłady bez ryzyka stają się coraz popularniejszym bonusem powitalnym wśród bukmacherów, jednak ten bonus w BETFAN jest czymś całkowicie nowatorskim i pionierskim na polskim rynku. Czym więc się wyróżnia ten bonus, skoro jego wartość maksymalna to 100 zł, a więc na tle innych podmiotów niezbyt oszałamiająca kwota? Odpowiedź jest banalnie prosta – w przypadku BETFAN ewentualny zwrot za przegrany zakład odbywa się na koncie głównym, a nie na bonusowym. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wszyscy konkurenci na rynku oferując zakład bez ryzyka zwracają środki za przegrany zakład na konto bonusowe. Oznacza to, że klient nie ma możliwości wypłacenia tych środków od razu, a musi nimi obrócić, często wielokrotnie. W zdecydowanej większości przypadków oznacza to ostateczne pożegnanie się ze swoimi pieniędzmi dla nowego gracza. BETFAN idzie jednak klientowi na rękę i przyznaje zwrot na konto główne, a gracz nie musi się martwić obracaniem tych środków, ponieważ ma możliwość ich błyskawicznej wypłaty na konto bankowe. Ok, wiemy już że zakład bez ryzyka w BETFAN jest unikatowy, więc co należy zrobić, by z niego skorzystać? Oto instrukcja krok po kroku:

- zarejestruj się w BETFAN z kodem promocyjnym GRAMGRUBO,

- dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto gracza,

- minimalna kwota pierwszego depozytu to 10 zł,

- obstaw dowolny kupon z kursem całkowitym minimum 1.14,

- z promocji wyłączona jest oferta MATCHDAY BOOST,

- jeśli Twój kupon okaże się wygrany, to pieniądze są Twoje,

- jeśli Twój kupon okaże się przegrany, to w ciągu 48 godzin od rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie BETFAN przyzna Ci zwrot na konto główne, który będzie równy stawce zakładu (czyli kwocie, którą postawiliśmy pomniejszonej o 12% podatek).

Sami więc widzimy, że jest to naprawdę kapitalna opcja dla nowych graczy, ponieważ możemy praktycznie bez jakiegokolwiek ryzyka zagrać pierwszy kupon za 100 zł. Jeśli przegramy, to BETFAN zwróci nam środki na konto główne i będziemy mogli zrobić z nimi, co chcemy. Nie są one obarczone jakimikolwiek wymaganiami obrotu, co jest ogromnym plusem.

BETFAN Pakiet Pudziana 3000 zł

Wiele osób może sobie pomyśleć, że przy tak atrakcyjnym bonusie jak zakład bez ryzyka do 100 zł BETFAN nie ma w zanadrzu już nic dla swoich nowych graczy. A to ogromna pomyłka! BETFAN ma bowiem jeszcze jeden niezwykle atrakcyjny bonus powitalny o nazwie „Pakiet Pudziana 3000 zł”. Jak sama nazwa wskazuje twarzą tego bonusu jest ambasador marki BETFAN czyli Mariusz Pudzianowski. Jest to promocja, w której otrzymujemy bonus od trzech pierwszych depozytów. Odbywa się to jednak nieco inaczej, niż w standardowych przypadkach. Czym więc różni się ten bonus BETFAN od tych znanych dobrze graczom u innych bukmacherów? Jakie są warunki jego otrzymania?

- zaloguj się w BETFAN i złóż depozyt klikając w prawym górnym rogu opcję „Wpłata”. Wpisujemy kwotę jaką chcemy wpłacić, klikamy „Doładuj” i wybieramy metodę płatności,

- minimalna kwota doładowania to 20 zł,

- gramy zakłady za równowartość złożonego przez nas depozytu,

- kurs minimalny tych kuponów to 2.00,

- otrzymujemy bonus w wysokości 10% depozytu od trzech pierwszych wpłat,

- maksymalna kwota jednego bonusu to 100 zł.

Dobrze więc widzimy, że otrzymujemy bonus za każdy z trzech pierwszych depozytów w wysokości 10% od wpłaty. Taka kwota nie robi jednak na nikim wrażenia, więc to oczywiście nie koniec bonusu. Co więc należy zrobić, gdy już nasz bonus jest w pełni aktywny?

- obracamy bonusem pięciokrotnie,

- minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2,

- minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1.45.

Kiedy już dokonamy pięciokrotnego obrotu otrzymanym bonusem, przy przeniesieniu środków na konto główne są one mnożone dziesięciokrotnie (x10)! Najprościej rzecz ujmując oznacza to, że składając depozyt otrzymujemy nie 10% wartości depozytu a 100%, ponieważ kwota ta jest niejako wyrównywana przy przenoszeniu jej z salda bonusowego na konto główne. Stąd też bierze się tytułowe 3000 zł, ponieważ składając każdy depozyt możemy zgarnąć równowartość 1000 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie trzy depozyty, to wpłacamy 3000 zł i otrzymujemy 3000 zł bonusu.

Bonus ten jest również bardzo atrakcyjny i możemy dzięki niemu wielokrotnie powiększyć swój budżet. Wymagania nie są zbyt wygórowane, a jedyną przeszkodą jest pięciokrotny obrót. To jednak nie powinno stanowić ogromnego problemu, ponieważ ryzyko niwelowane jest przez niskie warunki kuponowe (minimum 2 zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego wynoszącym 1.45). Warunki te nawet dla niezbyt doświadczonego gracza powinny być realne do spełnienia i przy odrobinie szczęścia można powiększyć swoją wygraną.

Promocje poboczne

Bonusy powitalne to jednak nie wszystko co oferuje swoim klientom BETFAN. Bukmacher myśli także o klientach, którzy posiadają już konto. Promocje, które możemy znaleźć w BETFAN będąc tam stałym klientem:

- Matchday Boost – każdego dnia BETFAN powiększa kurs na wybrane przez siebie zdarzenie. Matchday Boost znajdziesz po lewej stronie w „Szybkich linkach” w kategorii „Specjalne”.

- Bez podatku od gier – kolejna sztandarowa promocja w BETFAN. Tylko u tego bukmachera grając na kuponie minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego 1.35 dostajemy do wygranej dodatkowe 14%, co oznacza ni mniej, ni więcej lecz to, że gramy bez podatku. Zasada ta obowiązuje każdy pojedynczy kupon, który chcemy zawrzeć u tego bukmachera.

- Happy Hours – jest to uzupełnienie promocji „Bez podatku od gier”. Trafiając w BETFAN na Happy Hours mamy czasowe złagodzenie warunków gry bez podatku. Zamiast 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego 1.35 musimy na kuponie zawrzeć jedynie 2 zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego 1.25. Więcej o promocji Happy Hours pisaliśmy w innym artykule - KLIK!