Betclic opinie

Wybór bukmachera posiadającego najatrakcyjniejsze kursy, najbogatszą ofertę, promocje i bonusy nigdy nie należy do najprostszych.  W tym tekście dowiesz się, czy powracający do Polski Betclic jest tym, czego szukasz.

Ogólne informacje

Betclic to bukmacher, który nie jest obcy większości typerów, bowiem działał on na terenie Polski już kilka lat temu, jednak po wejściu nowej ustawy hazardowej postanowił wycofać się z rynku. Betclic jest oczywiście kolejnym legalnym bukmacherem, otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów już we wrześniu ubiegłego roku, jednak dopiero w zeszłym miesiącu uruchomiona została ich strona internetowa. Betclic posiada zezwolenie o numerze PS4.6831.11.2017.

Rejestracja

Proces rejestracji jest krótki, szybki i intuicyjny. Podczas tej czynności nie zapomnijcie o podaniu kodu promocyjnego GRAMGRUBO550. Naturalnie, pełnię możliwości gracz uzyskuje wówczas, gdy jego konto jest w pełni zweryfikowane.

Layout strony internetowej

Szata graficzna i sam wygląd strony łudząco przypomina ten, z którym gracze mieli do czynienia przed laty. Na pewno pomoże to byłym graczom do szybszego powrotu, a także zachęci nowych do korzystania z ich usług.

Poruszanie się po stronie jest niezwykle intuicyjne i nie powinno sprawić problemu zarówno typerskim „wyjadaczom” jak i kompletnym laikom. Betclic ewidentnie przyłożył się do budowy strony, jest ona przejrzysta i czytelna. Tak jak każdy z nas zdołał się już przyzwyczaić, z lewej strony mamy obszerną listę dyscyplin dostępnych do obstawiania, a na jej szczycie znajdują się najpopularniejsze rozgrywki jak Ekstraklasa czy też angielska Premier League. Różnorodność możliwych do wyboru dyscyplin jest naprawdę ogromna i każdy może znaleźć coś dla siebie – od najpopularniejszych czyli piłki nożnej, siatkówki czy tenisa, na takich sportach jak żeglarstwo i pesapallo kończąc. Możemy również naturalnie znaleźć ofertę na zakłady e-sportowe oraz rozrywkę.

Po prawej stronie mamy szeroko wydzielone miejsce na obstawiane przez nas typy, a na samej górze zakładki, gdzie możemy znaleźć zakłady na żywo czy też dostępne aktualnie promocje, regulamin ogólny, politykę prywatności i informacje o Betclic, gdzie możemy także znaleźć kontakt do bukmachera. Żaden gracz nie powinien mieć większych problemów i pytań jak grać

Oferta

Poza najbardziej popularnymi zakładami na zwycięstwo jednej bądź drugiej drużyny Betclic oferuje również szerokie spektrum bardziej zaawansowanych zakładów. Możemy tam znaleźć m.in. wytypowanie strzelca bramki połączone z liczbą goli, które padną w meczu czy też strzelca bramki połączone z przedziałem czasowym, w którym tę bramkę uda mu się zdobyć. Są też zakłady, które dla każdego z graczy powinny być już standardem, jak obstawienie minuty, w której padnie bramka czy ogólnej liczby bramek w spotkaniu.

Jeśli chodzi o zakłady na żywo (które możemy znaleźć na górze strony) trzeba uczciwie przyznać, że wygląd tej zakładki jest znakomity. Jest ona równie przejrzysta co strona główna, co niestety nie jest normą wśród konkurencji. Naszym oczom ukazują się rozgrywane w danym czasie mecze podzielone na konkretne dyscypliny, a zmiany kursów rzucają się od razu w oczy. Warto również wspomnieć o liczbie dodatkowych zakładów w interesujących nas spotkaniach, których liczba sięga nawet kilkudziesięciu. Pokazuje to, że Betclic przywiązuje ogromną wagę do całości swoich zakładów i stara się zapewnić satysfakcjonującą gracza ofertę w każdej z dziedzin. I mowa tu nie tylko o różnorodności, ale także o atrakcyjnych kursach.

Czymś, co wyróżnia Betclic spośród innych bukmacherów jest świetne działanie rozliczania kuponów. Jeśli np. obstawimy zakład „BTTS w pierwszej połowie” i obie drużyny będą miały na swoim koncie przynajmniej jedną bramkę już w 10 minucie meczu, to wówczas na naszym koncie pojawi się pozytywne rozliczenie kuponu. Brak konieczności czekania na zakończenie danego spotkania, kiedy i tak wiemy, że nasz typ był prawidłowy jest sporym ułatwieniem.

Zakłady live

Zakłady na żywo to niezastąpiona część zakładów bukmacherskich. 

E-SPORT

Betclic nie zapomniał także o rosnących w siłę fanach e-sportu. Coraz większe zainteresowanie ze strony mediów i kibiców poskutkowało też atrakcyjną ofertą na zakłady związane z tą dziedziną. Możemy tutaj obstawić takie gry jak CS:GO, League of Legends, Overwatch i StarCraft 2.

Formy płatności

Wpłat na nasze konto możemy dokonywać za pomocą przelewów tradycyjnych, Przelewów24 oraz najpopularniejszych kart kredytowych.

Bonusy i promocje

Pojawiający się na rynku bukmacherzy w celu zachęcenia do swoich usług ogromnego grona graczy zawsze oferują ciekawe bonusy. Nie inaczej jest w przypadku Betclic, gdzie możemy znaleźć kilka bardzo interesujących bonusów na start i okresowych promocji. Trzeba jednak pamiętać, że promocje są ograniczone czasowo, więc musimy najpierw sprawdzić, czy dana promocja jest w danym czasie aktywna. Mowa tutaj o:

  • Bonus cashback do 500 PLN – Jak w przypadku większości legalnych bukmacherów, tak i w przypadku Betclica, bukmacher oferuje bonus na start od pierwszego depozytu i jest to zakład bez ryzyka do 500 zł.  Oznacza to, że jeśli postawimy kupon za 500 zł i okaże się on przegrany, wówczas otrzymujemy zwrot 500 zł w postaci bonusu.
  • Misja: Kupony – musimy postawić kilka kuponów, które będą kwalifikować się do promocji. Kupon kwalifikujący się musi być pojedynczym lub wielokrotnym kuponem przedmeczowym lub na żywo postawionym z minimalnym kursem 2,00 na kupon. Minimalna stawka każdego z kuponów to 20 zł. Jeśli postawisz od 5 do 9 kwalifikujących się kuponów, otrzymasz 25 zł, jeśli postawisz 10 kwalifikujących się kuponów lub więcej, otrzymasz 60 zł.
  • Misja: Siatkówka – stawiamy dwa różne kupony pojedyncze na dowolny mecz siatkówki (z wyłączeniem siatkówki plażowej) z minimalnym kursem 2,00 na kupon. Minimalna stawka każdego kwalifikującego się do promocji kuponu to 20 zł. Jeśli uda nam się wygrać dwa różne kupony zostaniemy nagrodzeni bonusem o wartości 40 zł.
  • Promocja Piłkarska – musimy tutaj postawić kupon wielokrotny na dowolne mecze piłkarskie w polskich ligach. Aby nasz kupon kwalifikował się do promocji musimy zawrzeć w nim minimum 5 zdarzeń po minimalnym kursie każdego z nich 1,20. Jeśli wygramy, wówczas możemy zwiększyć swoją wygraną nawet o 50%.
  • Boost – Betclic często zwiększa swoje kursy na największe wydarzenia. Jeśli zaobserwujemy obok danego kursu migającą ikonkę, wiemy, że właśnie ten kurs został powiększony.
  • Multi+ - pozwala on zwiększyć wygrane nawet o 50%. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej możemy wygrać. Musimy tylko pamiętać o tym, że minimalna liczba zdarzeń na takim kuponie to 5. Potencjalna wygrana zwiększa się automatycznie.
  • Cash out – Betclic posiada możliwość wypłacenia części pieniędzy, jeśli nasz kupon jest jeszcze „w grze”. Jest to bardzo wygodna opcja, jeśli nie jesteśmy pewni co do pozostałych zdarzeń na kuponie. Warto wspomnieć, że cash out jest świetnie dopracowany i dostępny przez większość czasu w trakcie trwania meczów (oczywiście z wyłączeniem groźnych sytuacji, gdy wcześniejsze wypłacenie środków nie jest możliwe), co nie jest standardem u innych bukmacherów.

Aplikacja mobilna

Betclic i w tym przypadku wykonał spory ukłon w stronę swoich klientów. Aplikacja jest wykonana w pełni profesjonalnie i jest świetnym przełożeniem strony internetowej. Jest ona dostępna na systemach iOS i Android. Co istotne, jeśli zalogujemy się na swoje konto za pomocą przeglądarki, strona będzie działać równie sprawnie. Niezawodność wersji mobilnej Betclica jest dużym ułatwieniem w dzisiejszych czasach, gdy wielu użytkowników stara się typować właśnie w ten sposób.

Limity

Czy bukmacher rozdaje limity

Metody płatności

Wpłaty

Wypłaty

Obsługa klienta

Gracz może skontaktować się z konsultantem po zalogowaniu na swoje konto. Trzeba wówczas kliknąć w ikonę swojego konta i przejść do dowolnej sekcji FAQ. Z bukmacherem możemy skontaktować się także za pomocą adresu e-mail podanego w sekcji „o firmie”.