Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betclic czerwiec 2020. Skorzystaj z najnowszych kodów promocyjnych Betclic na czerwiec 2020, które znajdziesz w naszej tabelce. Wykorzystaj kod promocyjny Betclic na czerwiec 2020 właśnie teraz, by móc jak najszybciej skorzystać z oferowanych bonusów.

Poniższa tabela przedstawia listę aktualnych kodów promocyjnych dla nowych graczy rejestrujących się w Betclic. Wszystkie promocje obowiązują graczy od 18. roku życia. Wszystkie kody są aktualne na dzień 1 czerwca 2020r.).

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Za rejestrację GRAMGRUBO55030 czerwca 2020
Bonus na start GRAMGRUBO55030 czerwca 2020
Bezpieczny kuponZwrot do 550 PLNGRAMGRUBO55030 czerwca 2020
Bonus GRAMGRUBO55030 czerwca 2020
Sporty Wirtualne GRAMGRUBO55030 czerwca 2020
Minimalna wpłata1 - 30 PLNGRAMGRUBO55030 czerwca 2020
 

Jak odebrać kod promocyjny Betclic?

1. Wejdź na stronę przez podany link do rejestracji.

2. Przy rejestracji, w miejscu na kod promocji wpisz GRAMGRUBO550. Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko wtedy będziesz miał szansę w pełni skorzystać z bonusu i otrzymać zakład bez ryzyka do 550 zł!

3. Złóż depozyt i zagraj kupon. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki do kwoty 550 zł.

Betclic bonus powitalny

Jak wygląda bonus powitalny w Betclic? Po zwykłej rejestracji otrzymujemy zakład bez ryzyka do kwoty 500 zł. Rejestrując się jednak w Betclic z podanym przez nas kodem promocyjnym zakład bez ryzyka jest zwiększany aż do kwoty 550 zł.

Obrót bonusem w Betclic

W przypadku przegranej z pierwszego zakładu zwrot stawki pojawi się na naszym koncie bonusowym. Kwota ta podlega sześciokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Po spełnieniu tych wymogów pieniądze pojawią się na naszym koncie głównym.

Najnowsze bonusy i promocje dostępne w Betclic

Przy tak szerokiej możliwości wyboru legalnych polskich bukmacherów każdy z nich stara się jak najbardziej przyciągnąć do siebie klientów i robi to najczęściej za pomocą różnorakich bonusów oraz promocji. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku Betclic, który obecnie oferuje dla swoich graczy następujące promocje:

- Bonus cashback do 500 PLN – bukmacher oferuje bonus na start, a konkretnie jest to zakład bez ryzyka do 500 zł.  Oznacza to, że jeśli postawimy kupon za 500 zł (+podatek) i okaże się on przegrany, wówczas otrzymujemy zwrot 500 zł w postaci bonusu.

- Boost – Betclic często zwiększa swoje kursy na największe wydarzenia. Jeśli zaobserwujemy obok danego kursu migającą ikonkę, wiemy, że właśnie ten kurs został powiększony.

- Multi+ - pozwala on zwiększyć wygrane nawet o 50%. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym więcej możemy wygrać. Musimy tylko pamiętać o tym, że minimalna liczba zdarzeń na takim kuponie to 5. Potencjalna wygrana zwiększa się automatycznie.

- Cashout – Betclic posiada możliwość wypłacenia części pieniędzy, jeśli nasz kupon jest jeszcze „w grze”. Jest to bardzo wygodna opcja, jeśli nie jesteśmy pewni co do pozostałych zdarzeń na kuponie. Warto wspomnieć, że cashout jest świetnie dopracowany i dostępny przez większość czasu w trakcie trwania meczów.

Oferta i kursy w Betclic

Kursy oferowane w Betclic są jednymi z najwyższych na polskim rynku. Oznacza to, że pomijając różne promocje właśnie w Betclic będziemy mieli do wygrania największe kwoty. Równie ciekawie przedstawia się oferta, ponieważ poza najbardziej popularnymi zakładami, które możemy znaleźć praktycznie u każdego bukmachera, Betclic oferuje także szeroki zakres zakładów dodatkowych. Są to między innymi zakłady na zdobywcę bramki połączone z przedziałem czasowym lub też liczbą goli w całym spotkaniu.

Formy płatności

Wpłat na nasze konto możemy dokonywać za pomocą przelewów tradycyjnych, Przelewów24, najpopularniejszych kart kredytowych lub też Skrilla i Paysafecard.

Jak wypłacić pieniądze z Betclic krok po kroku?

1. Zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij ikonkę człowieka znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.

3. Kliknij „Wypłać”.

4. Wybierz metodę wypłaty. Do wyboru mamy przelew tradycyjny lub przelewy 24.

Aplikacja mobilna

Betclic i w tym przypadku wykonał spory ukłon w stronę swoich klientów. Aplikacja jest wykonana w pełni profesjonalnie i jest świetnym przełożeniem strony internetowej. Jest ona dostępna na systemach iOS i Android. Co istotne, jeśli zalogujemy się na swoje konto za pomocą przeglądarki, strona będzie działać równie sprawnie. Niezawodność wersji mobilnej Betclica jest dużym ułatwieniem w dzisiejszych czasach, gdy wielu użytkowników stara się typować właśnie w ten sposób.

Obsługa klienta

Gracz może skontaktować się z konsultantem po zalogowaniu na swoje konto. Trzeba wówczas kliknąć w ikonę swojego konta i przejść do dowolnej sekcji FAQ. Z bukmacherem możemy skontaktować się także za pomocą adresu e-mail podanego w sekcji „o firmie”.

Podsumowanie

Betclic jest kolejną atrakcyjną opcją na rynku bukmacherów. Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością pierwszy zakład bez ryzyka do stawki 500 zł. Minusem jest jednak konieczność jego sześciokrotnego obrotu. Jest to również jedyny początkowy bonus, co stanowi kolejny minus. Ciekawymi aspektami są poza tym opcje Boost czy też Multi+, dzięki którym możemy regularnie powiększać swoje wygrane. Na plus trzeba również zaliczyć możliwości płatności a także aplikację mobilną, co jednak staje się już powoli standardem na rynku.