Betclic bonus powitalny

Walka o każdego klienta na rynku bukmacherskim w Polsce jest bardzo zaciekła. Poszczególne podmioty prześcigają się w pomysłach na jak najlepszą ofertę. Wraz ze zwiększeniem się konkurencji na rynku zwiększyły się także standardy operatorów. Oznaczać to mogło tylko i wyłącznie zwiększenie oczekiwań konsumentów, którzy stali się jeszcze bardziej wymagający. Kolejne firmy walczą jednak o uzyskanie licencji Ministerstwa Finansów, co oznacza podjęcie rękawicy. Jedną z ostatnich marek, która postanowiła powalczyć jest Betclic.

Betclic bonus powitalny

Betclic oficjalny debiut na polskim rynku zaliczył w 2019 roku. Trudno jednak mówić w jego przypadku o nowicjuszu, ponieważ francuski bukmacher świadczył już usługi na terenie Polski (ze sporym sukcesem) do 2017 roku, kiedy to weszła w życie nowelizacja Ustawy Hazardowej. Przy tak dużym doświadczeniu zarówno w Polsce, jak i zagranicznych rynkach, operator musiał doskonale zdawać sobie sprawę z oczekiwań graczy i przygotować ofertę, która z miejsca mogłaby konkurować z najlepszymi w kraju. Jedną z ważniejszych kwestii przy zakładaniu konta przez nowych graczy jest bonus powitalny. To właśnie on jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę większość klientów. Ponadto, ważne są również promocje organizowane dla stałych graczy. W niniejszym tekście przeanalizujemy te tematy i poddamy pod rozważanie bonus powitalny oraz promocje w Betclic.

Cashback 500 zł

Ofertę powitalną w Betclic stanowi cashback do kwoty 500 zł. Kwota ta jest najwyższa na polskim rynku jeśli chodzi o zakłady bez ryzyka, co na pewno może budzić uznanie. Popularne cashbacki są dość często spotykanymi bonusami na polskim rynku i obok bonusów od depozytu stanowią najczęstszą opcję stosowaną przez bukmacherów. Standardowa kwota zakładu bez ryzyka w Betclic to 500 zł, jednak można tę kwotę jeszcze powiększyć! Jak to zrobić? Wystarczy przy rejestracji podać kod promocyjny GRAMGRUBO550. Wówczas, kwota zwrotu wynosi już 550 zł. Co zatem należy zrobić, by skorzystać z bonusu oferowanego przez Betclic i móc otrzymać maksymalną kwotę cashbacku?

1. Zarejestruj się w Betclic.

2. W polu z kodem promocyjnym wpisz: GRAMGRUBO.

3. Wpłać swój pierwszy depozyt i zagraj kupon z kursem minimalnym 1.14.

4. Aby otrzymać maksymalny zwrot stawki (czyli zagranej kwoty pomniejszonej o podatek) należy postawić pierwszy kupon za 625 zł.

5. W przypadku przegranej pierwszego kuponu gracz otrzymuje zwrot stawki w wysokości 550 zł.

Kwota zwrotu jest zatem naprawdę imponująca, jednak nie wszystko wygląda aż tak pięknie, kiedy przyjrzymy się dalszym punktom regulaminu. Zwrot stawki odbywa się bowiem na konto bonusowe, co oznacza, że nie od razu można je wypłacić na konto bankowe. Jakie warunki musi więc spełnić gracz, żeby mieć możliwość do pełnej dyspozycji otrzymanymi środkami?

- sześciokrotny obrót otrzymanym bonusem,

- kurs minimalny kuponu 2.00,

- termin ważności 30 dni.

W praktyce oznacza to ni mniej ni więcej lecz fakt, że gracz przed możliwością skorzystania z wypłaty środków na konto bankowe musi zagrać za sześciokrotność otrzymanej kwoty. W przypadku otrzymania maksymalnej kwoty zwrotu czyli 550 zł jest to zatem aż 3300 zł. Są to zatem dość duże wymagania, które mogą sprawiać spore problemy, zwłaszcza początkującym graczom. Oczywiście kwota swego rodzaju ubezpieczenia pierwszego kuponu jest pokaźna i jest kapitalną opcją wówczas, gdy pierwszy kupon okaże się trafiony. Cashback jest jednak jedyną opcją powitalną w przypadku Betclic.

Promocje dla stałych graczy

Być może oferta powitalna w Betclic nie należy do absolutnie najlepszych na rynku, jednak możemy też znaleźć wiele różnych promocji dla stałych graczy. Oto, co możemy aktualnie znaleźć w ofercie Betclic w dziale promocji:

1. Misja Esport

Betclic bardzo mocno stawia na esport, czego dowodem jest właśnie ta promocja. Bukmacher dbając o potrzeby klientów wie, że wielu z nich bardzo chętnie obstawia tę formę rozrywki.  W ramach promocji Misja Esport gracz spełniając pewne warunki może liczyć na otrzymanie bonusu. Oto wspomniane wymagania:

- postaw kupon na zdarzenia esportowe,

- minimalna stawka kuponu to 20 zł,

- minimalny kurs całkowity to 2.00,

- jeżeli przynajmniej 2 kupony spełniające warunki promocji okażą się trafione, gracz otrzyma bonus w wysokości 40 zł.

2. Liga Betclic

Bukmacher przy okazji tej promocji premiuje graczy zawierających zakłady regularnie. Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji, gracz może otrzymać bonus. Oto warunki, które należy spełnić, by móc otrzymać bonus:

- postaw kupon na dowolne zdarzenia,

- minimalna stawka kuponu to 20 zł,

- minimalny kurs całkowity to 1.50,

- jeżeli postawisz w danym tygodniu 10 kuponów spełniających warunki promocji otrzymasz 10 zł bonusu,

- jeżeli postawisz 10 kuponów spełniających warunki promocji w dwóch kolejnych tygodniach otrzymasz 15 zł bonusu, 10 kuponów w trzech kolejnych tygodniach to 25 zł, a 10 kuponów w czterech kolejnych tygodniach to 50 zł bonusu.

3. Boost

Betclic poza regularną ofertą każdego dnia oferuje boost, czyli podwyższone kursy na wybrane wydarzenia.

4. Multi+

W ramach tej promocji Betclic zapewnia graczowi jeszcze większą wygraną. Zasada jest banalnie prosta - im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon, tym wyższa będzie dodatkowa wygrana. Jak wygląda w praktyce ta promocja?

- zagraj na jednym kuponie minimum 5 wydarzeń,

- jeśli kupon okaże się trafiony, Betclic powiększy Twoją wygraną, aż do 50%.

Wraz ze wzrostem liczby zdarzeń na kuponie wzrasta również procent dodawany do wygranej. Kwota dodawana do wygranej przy pomocy promocji Multi+ pokazywana jest pod każdym kuponem. Jak wyglądają zaś dodatkowe procenty do wygranej w praktyce?

- 5 zdarzeń na kuponie to 7% dodanych do wygranej,

- 6 zdarzeń na kuponie to 14% dodanych do wygranej,

- 7 zdarzeń na kuponie to 20% dodanych do wygranej,

- 8 zdarzeń na kuponie to 25% dodanych do wygranej,

- 9 zdarzeń na kuponie to 30% dodanych do wygranej,

- 10 zdarzeń na kuponie to 35% dodanych do wygranej,

- 11 zdarzeń na kuponie to 40% dodanych do wygranej,

- 12 zdarzeń na kuponie to 45% dodanych do wygranej,

- 13 i więcej zdarzeń na kuponie to 50% dodanych do wygranej.

5. Strefa VIP

Jest to promocja dla graczy, którzy osiągnęli status VIP w Betclic. Jak zostać klientem VIP? Tego zaszczytu można dostąpić wyłącznie na specjalne zaproszenie bukmachera. Operator selekcjonując osoby bierze pod uwagę aktywność na koncie, zaangażowanie oraz lojalność gracza. Benefity płynące z obecności w tym specjalnym gronie są również zachęcające, bowiem są to:

- ekskluzywne promocje,

- oferty premium,

- nagrody specjalne,

- dedykowany zespół obsługi VIP.

Pytania i odpowiedzi

Czy bonus powitalny w Betclic jest godny polecenia?

Z pewnością cashback 500 zł jest atrakcyjny, jednak warunki obrotu otrzymanym w przypadku przegranej bonusem są dość wymagające.

Czy z zakładu bez ryzyka można skorzystać więcej niż raz?

Niestety nie. Cashback 500 zł przysługuje tylko i wyłącznie na pierwszy zawarty u bukmachera zakład.

Wygrałem pierwszy kupon w Betclic. Czy zakład bez ryzyka nadal obowiązuje?

Nie. Jeśli zawarłeś pierwszy zakład i okazał się on wygrany, to masz swoje pieniądze na koncie, jednak kolejne zakłady nie będą już objęte promocją.