Typy z CS:GO z mikaelem #4 - Środa na majorze

Typy z CS:GO z mikaelem #4 - Środa na majorze
12 Lut 2019
0
140

Wczoraj w typach z mikaelem przedstawiłem swoje propozycje na zakłady specjalne i długoterminowe z katowickich zmagań. Dziś czas na propozycje na pierwszy dzień zmagań.  Zaczynamy najważniejszy turniej w pierwszym półroczu 2019 roku, liczę na świetne mecze i dużo emocji. 

Łatwo typować nie będzie – rozstawienie drużyn plus format – Best of 1 nie ułatwiają zadania. Do tego odrzucanie – niby Best of 1, ale tak mało klasycznie – Zespół A odrzuca 2 mapy, Zespół B odrzuca 3, zespół A odrzuca 1, zespół B wybiera stronę. Mam wrażenie, że czasem przez ten format to mniej doświadczonym graczom zdarza się nieco nielogicznie odrzucać. Dodatkowo – TyLoo pierwszy mecz w tym składzie, Nindże pierwszy mecz w tym roku, Cloud9 także nie wiadomo w jakim składzie, ale trebel spróbowałem złożyć:

TyLoo – Vitality

WinStrike – NRG

fnatic - ViCi

AKO: 2.35 LVBet

Chińczycy to zagadka – pierwszy mecz w tym zestawieniu, nowy trener i pewnie spore oczekiwania. Rywalem Vitality które także pewnie ma spore oczekiwania względem majora. Francuzi mają niezaprzeczalny atut – Zywoo. To jest facet który powinien zrobić różnicę. Pula Vitality także wygląda przyzwoicie, przynajmniej na tle takiego rywala jak TyLoo. Zobaczymy jak TyLoo komunikacyjnie, na pewno się przygotowywali. Ale o puli czy dyspozycji ciężko coś powiedzieć. Do Katowic przyjechali jako jedni z ostatnich, to też niekoniecznie musi działać na ich korzyść.

NIE MASZ KONTA W LV BET? ZAŁÓŻ JE Z TEGO LINKU!

 Do tego wygrana NRG z WinStrike. Amerykanie tym razem nie rozczarowali i meldują się na majorze – pewnie jako jeden z faworytów do nawet bilansu 3-0 w pierwszej fazie. Zobaczymy czy wytrzymają im głowy, ale powinni dać radę. Będą mogli wybrać stronę, co przy pojedynku najlepszy z 1 mapy, może być nie bez znaczenia. Pulę jak na pojedynek w Best of 1, ale też mają przyzwoitą. WinStrike będą pewnie niewygodni, zwłaszcza w ataku ze swoim niewygodnym stylem, ale myślę że można się do nich dopasować. Nie bawię się w żadne handicapy, właśnie przez wzgląd na to, że to zespół z CIS, ze swoim szalonym stylem mogą mieć wyrównany mecz żeby za chwilę wygrać/przegrać bardzo wysoko.

Dorzucam także wygraną fnatic z Vici. Sama obecność Chińczyków tutaj jest dużą niespodzianką , pokonali i to dwukrotnie faworyzowane North. Mam jednak przekonanie, że tutaj stawka dużo większa a  rywal (fnatic) też jest co najmniej półkę wyżej niż ich poprzedni rywale. North już w grupowych zmaganiach na minorze pokazywało nierówną formę, nie mieli swojego dnia i proszę - Chińczycy są w gronie 24 najlepszych drużyn świata. Jednak w niemal zgodnej opinii zespołów to będzie najsłabsza drużyna w stawce - nie bawię się w handicapy, ale Szwedzi mają umiejętności, mogli się spokojnie przygotować i powinni pokazać w miarę przywoitą formę. Są na pewno bardziej stabilni niż North. Chińczycy grali mocno niewygodne Terro. No i jednak myślę, że tutaj nie będzie lekceważenia - trzecią drużynę azjatyckiego minora (w którym zabrakło TyLoo) można zlekceważyć, zespół który okazał się lepszy od North, zlekceważyć już ciężej. Więc szacunek za sukces, ale jeśli fnatic podejdzie do meczu poważnie, to spokojnie sobie Chińczyków ograją. 

Grayhound – Cloud9 Powyżej 26.5 rundy @2.25 LVBet

Tutaj już bardziej szalony typ. Ale ja wierzę, że przy dobrym odrzucaniu Grayhound jest w stanie 11 rund Chmurkom wyrwać. Nie przekonuje mnie kompletnie to C9, wygrywają, ale mają przestoje. W pojedynku najlepszy z 1 mapy możemy spotkać się gdzieś „pośrodku” puli  (mirage może?). Ja w Grayhound upatruję jednego z czarnych koni pierwszej fazy. Przede wszystkim są w rytmie meczowym, grali na minorach. A Chmurki do tego nie wiem do końca czy z Goldenem czy z Zellsisem w składzie, co im pewnie nie pomoże. Po stronie C9 przewaga doświadczenia, ale jeśli nie zepsują jakoś mega bardzo odrzucania to o te 11 rund mogą powalczyć więc i over wtedy siąść powinien.  

NIE MASZ KONTA W LV BET? ZAŁÓŻ JE Z TEGO LINKU!

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.