Bonusy bukmacherskie - sprawdzamy aktualnie najlepsze bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie - sprawdzamy aktualnie najlepsze bonusy bukmacherskie
24 Sty 2019
0
76

 

Zgarnij najnowszy bonus bukmacherski od ForBet!

 

Bonusy bukmacherskie to popularna metoda promowania usług legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Każda z firm bukmaherskich dba o to, aby bonusy powitalne wyróżniały się na tle konkurencji, były atrakcyjne i korzystne. Należy jednak pamiętać, aby dokładnie przyjrzeć się regulaminowi i zapisom dotyczącym m.in. wymagań obrotu, czy minimalnym kursom, które mogą skutecznie utrudnić uwolnienie bonusu. W niniejszym artykule opisaliśmy najbardziej atrakcyjne oferty bukmacherskie pod względem bonusów.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Istnieje wiele rodzajów bonusów stosowanych przez firmy bukmacherskie. Możemy mieć do czynienia z:

  • ofertami darmowego zakładu (tzw. freebet), czyli zakładami przyznanymi bez konieczności inwestowania własnych środków,
  • bonusy od depozytu – bonus przyznawany od wartości wpłaty (np. po wpłaceniu 200 zł do depozytu uzyskamy dodatkowe 200 zł środków bonusowych),
  • bonusy bez depozytu – przyznawane za sam fakt rejestracji konta u bukmachera,
  • zakłady bez ryzyka – przyznawane w formie cash-back, podobne do freebetów, niemniej jednak trzeba zainwestować własne środki.

LV BET

Jest to jeden z najbardziej aktywnych polskich bukmacherów pod względem promocji. Bonus powitalny przyznawany jest na atrakcyjnych zasadach i wynosi 1500 zł. Zdobyte środki nalezy dwukrotnie zainwestować po kursie minimum 2.0.

 

Fortuna

Ten bukmacher ma w swojej ofercie dwa różne Bonusy bukmacherskie dla nowych użytkowników. Pierszym jest bonus 100% od pierwszej wypłaty na konto (bonus od depozytu) o wartości 400 zł. Drugi to zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. W przypadku zakładu bez ryzyka nie ma żadnych warunków obrotu. W przypadku bonusu od depozytu, bonuesm należy obrócić czterokrotnie po kursie minimum 1.9.

 

STS

STS to znana i ugruntowana marka na polskim rynku bukmacherskim i może to właśnie jest powód niskich bonusów i kiepskiej oferty. Maksymalna wartość bonusu od depozytu to 500 zł, z wymaganym trzykrotnym obrotem po kursie 1.9 lub wyższym.

forBET

ForBET w swojej ofercie ma bonus powitalny, który przyznaje aż do trzech depozytów o łącznej wartości do 1200 zł. Wymagania od obrotu również nie są zbyt wysokie – jeden obrót po kursie 2.0 lub wyższym.

 

Milenium

Milenium obecnie oferuje klasyczny bonus od depozytu o wartości do 760 zł. Bonus należy poddać obrotowi po kursie 2.0. Wystarczą cztery obroty, niemniej jednak należy pamiętać, że dzienne można wykorzystać jedynie 10 % wartości bonusu.

 

Totolotek

Totolotek to działalność rozpoczął we wczesnych latach 90, niemniej jednak stale doskonali swoją ofertę promocyjną. Obecnie Totolotek proponuje freebet o wartości 20 zł oraz bonus powitalny o wartości do 1000 zł. Jednocześnie bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu całkowitą sumą bonusu i pierwszej wpłaty po kursie 2.0 lub wyższym.

 

Etoto

Etoto wprowadził ostatnio kilka bonusów powitalnych, między innymi możliwość uzyskania depozytu o wartości do 500 zł. Wymaga to jednak czterokrotnego obrotu sumą pierwszego depozytu i przyznanego bonusu.

Ogólne warunki i uwagi

Należy pamiętać, że każdy bonus można stracić, nie wywiązując się z regulaminu oferty. Najczęstszymi przyczynami utraty bonusu są:

  • upływ terminu obrotu bonusem,
  • przedwczesne wypłacenie środków z konta,
  • podejrzenie wyłudzenia bonusów: różne konta wewnątrz jednej rodziny, czy adresu IP, granie nieodpowiednich zakładów.

Aby odpowiednio wybrać bukmachera pod względem bonusu nalezy przezanalizować wysokość kwoty bonusowej, wymagany obrót, kurs minimalny. Pozwoli nam to wybrać odpowiednią ofertę, dzięki czemu nie stracimy bonusu, wykorzystując go w użyteczny sposób.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.