Kupony bukmacherskie - ciekawe kupony i opis konkretnych kuponów

Kupony bukmacherskie - ciekawe kupony i opis konkretnych kuponów
24 Sty 2019
0
53

Nowy bonus od eToTo na 2019 rok dzięki GramGrubo.pl


Kupony bukmacherskie to rzecz wymagana do rozpoczęcia rozgrywki u bukmachera. Każdy kto choć raz postawił pieniądze na mecz, zna ten dreszczyk emocji, który towarzyszy mu podczas oglądania meczu, którego zakład dotyczy. Wśród fanów sportu coraz większym zainteresowaniem cieszą się bowiem zakłady bukmacherskie. Potwierdzeniem zawarcia takiego zakładu jest kupon bukmacherski, czyli unikatowy zapis, który w swojej treści zawiera niezbędne dla zakładu informacje, takie jak: przedmiot zakładu i potencjalna wygrana. Pamiętać należy, że posiadany przez nas kupon jest jedynym dowodem, który uprawnia nad do wypłaty wygranej od bukmachera, oczywiście w przypadku, gdy wytypowane przez nas wyniki okazały się trafne.

 

 

 

Na odebranie wygranej przysługuje ograniczony limit czasu, o czym także nie należy zapomnieć. Możemy wyróżnić dwa rodzaje kuponów bukmacherskich pod względem miejsca zawarcia zakładu. Jeśli typowaliśmy wyniki w stacjonarnym punkcie przyjmowania zakładu otrzymamy papierowy kupon bukmacherski. Jeżeli natomiast dokonywaliśmy zakładu przez Internet, co obecnie jest coraz bardziej popularne, kuponem jest elektroniczny zapis w bazie danych bukmachera i możemy zobaczyć go w naszej historii zakładów.

Obligatoryjnymi elementami kuponu (zarówno papierowego jak i elektronicznego) są:

  • numer kuponu
  • data i godzina zawracia zakładu
  • data i godzina wydarzenia, którego dotyczy zakład
  • nazwa wydarzenia, wybór typów oraz aktualne kursy
  • rodzaj kuponu
  • stawka, którą inwestujemy na zawarcie zakładu po odjęciu obowiązkowego podatku.

Wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje kuponów. Po pierwsze, kupon prosty (inaczej singiel), dotyczy on tylko jednego wydarzenia. Drugi rodzaj to kupony akumulowane, które są połączeniem przynajmniej dwóch typów. Taki kupon jest wygrany, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie są wygrane. Trzeci rodzaj to kupony systemowe, czyli kumulacja wielu kuponów akumulowanych.

Zgarnij najnowszy bonus od LvBet dzięki GramGrubo.pl


Na kupon prosty, popularny Singiel, warto przeznaczyć większą ilość pieniędzy, ponieważ tutaj ryzyko jest na znacznie mniejszym poziomie. Szanse na ostateczne zwycięstwo są całkiem wysokie i wahają się od 33 do 50 procent. Singiel jest więc najbezpieczniejszą formą zakładu. Dużą popularnością cieszą się zakłady typu „double” i „treble”.

 

Jak sama nazwa wskazuje, na pierwszym z nich stawiamy na kuponie na dwa wydarzenia, natomiast na drugim na aż trzy wydarzenia. Jeżeli zdecydujemy się postawić któryś z dwóch wyżej wymienionych zakładów, to nasze szanse na wygraną zdecydowanie spadają, w porównaniu z zakładem pojedynczym. Dzieje się tak, dlatego że musimy wówczas trafić wszystkie pozycje na naszym kuponie (odpowiednio dwie i trzy). Coraz większą popularnością cieszą się zakłady wielokrotne, nazywane w skrócie AKO.

 

 

W ich wypadku możemy na jednym kuponie obstawić określoną ilość wydarzeń sportowych. Tutaj jednak ryzyko rośnie, ponieważ wystarczy, że jedno z obstawianych zakończy się nie tak, jak założyliśmy i cały kupon będzie już nieważny. Kiedy jednak dopisze nam szczęście możemy liczyć na dość pokaźne wygrane. Aby pobudzić ogólny system bukmacherski wprowadzono także zakłady systemowe.

W tym przypadku wybieramy kilka wydarzeń w zależności od systemu. Następnie w każdym systemie tworzymy dowolne kombinacje. W takim zakładzie jeden nietrafiony mecz wprawdzie nie powoduje, że cały nasz kupon jest przegrany, jednak ewentualna wygrana jest za to niższa niż w zakładzie AKO. Wybór kuponów bukmacherskich zależy od nas samych i od naszej strategii grania. Warto poznać tajniki każdego rodzaju zakładów, tak aby dopasować najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie, a tym samym zwiększyć szansę na wygraną.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.