Typy bukmacherskie pewniaki - czy pewniaki istnieją i jak je pozyskać ?

Typy bukmacherskie pewniaki - czy pewniaki istnieją i jak je pozyskać ?
23 Sty 2019
0
29

Największy bonus od ForBet czeka właśnie tutaj!

 

Typy bukmacherskie pewniaki to jedne z najbardziej pożądanych typów wśród osób obstawiających mecze. Każdy gracz chciałby poznać zdarzenia, które na pewno się spełni i odpowiednio wcześniej obstawić ten konkretny wynik. Choć tak zwane "Typy bukmacherskie pewniaki" rzeczywiście funkcjonują na rynku bukmacherskim, to w praktyce sprawa jest sprawa nieco bardziej skomplikowana. Czy zatem pewniaki istnieją ? Jak i gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi wraz z przydatnymi informacjami na temat pewniaków w dalszej części tekstu.

 

 

Czy Typy bukmacherskie pewniaki istnieją ?

Typy bukmacherskie pewniaki, czyli typy, które mają się zdarzyć na 100%, niestety nie istnieją — gdyż sport jest bardzo nieprzewidywalną dyscypliną. Nawet spotkania FC Barcelony z drugoligowym rywalem czasami kończą się remisem lub przegraną faworyta i mamy do czynienia z sensacją. Sytuacja taka ma miejsce co jakiś czas i zakładanie, że teoretycznie proste zwycięstwo spełni się, w rzeczywistości może być zgubne.

Choć 100% typy, które zdarzą się na pewno, nie istnieją — możemy skorzystać z typów, które mają bardzo wysoki poziom prawdopodobieństwa. W dużej większości sprawdzają się i przynoszą wygraną. Typy takie mają nawet 80% - 90% skuteczności, co jest doskonałym wynikiem na niepewnym rynku bukmacherskim. Prognozy takie są nazywane w potocznym żargonie pewniakami, gdyż pochodzą od ekspertów lub graczy, którzy mają bardzo duża skuteczność i często się sprawdzają.

 

 

Jak uzyskać "Typy bukmacherskie pewniaki" - typy o dużym prawdopodobieństwie ?

Jeśli wiemy już, czym tak naprawdę są Typy bukmacherskie pewniaki i że typy o dużym prawdopodobieństwie bardzo często się sprawdzają, głównym pytaniem jest — skąd wziąć takie typy. W internecie oraz środowisku bukmacherskim bardzo dużo prognoz jest oceniana takim mianem, ale należy podchodzić do nich bardzo ostrożnie.

Pierwszym miejsce, w którym możemy uzyskać "Typy bukmacherskie pewniaki" są strony bukmacherów. Wbrew pozorom nie jest to żart a przydatny sposób na wyszukanie wiarygodnej prognozy. Firmy bukmacherskie bardzo często, aby urozmaicić swoją ofertę, zatrudniają ekspertów, którzy publikują swoje typy wraz z analizami na konkretne spotkania. Nie dotyczą one wszystkich meczów, ale przeważnie kilku spotkań. Typy takie są za to bardzo dobrze dopracowane i będą wynikiem dogłębnej analizy fachowca, który zna daną dyscyplinę. Ekspert ma też dostęp do aktualności oraz nowości, do których ciężko dotrzeć samodzielnie. Jeśli kilku ekspertów z kilku firm bukmacherskich prognozuje zwycięstwo konkretnej drużyny, istnieje duże prawdopodobieństwo, że taka drużyna rzeczywiście wygra.

Zgarnij najnowszy bonus od LvBet!

Kolejnym miejsce są fora bukmacherskie. Jest to miejsce, które skupia najlepszych typerów oraz graczy. W takich miejscach prowadzi się konkursy z nagrodami i biorą w nich udział doświadczeni gracze z dużą wiedzą. Warto porównać typy kilku czołowych rywali, a jeśli wszyscy obstawiają wygraną pewnej drużyny, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że ona wygra. Najlepsi typerzy mają zazwyczaj 70% - 80% skuteczności. Korzystając z ich przewidywań — odpowiednio ustawiając grę, możemy uzyskać bardzo dobre wyniki. Osoby takie bardzo często profesjonalnie zajmują się obstawianiem i jest to ich sposób utrzymania. Poświęcają oni wiele godzin na analizy danych spotkań i najczęściej specjalizują się w danej dziedzinie np. w piłce nożnej lub tenisie. Z pewnością mają dużo większą wiedzę niż my i warto z niej skorzystać, jeśli jest upubliczniana.

Dobrym posunięciem jest też sprawdzanie lokalnych — zagranicznych forów internetowych. Lokalni fani, którzy na co dzień mieszkają w danym mieście, z którego pochodzi drużyna i uczestniczą w treningach oraz znają najnowsze plotki, będą również cennym źródłem informacji.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.