bet online - wszystko na temat obstawiania w internecie

bet online - wszystko na temat obstawiania w internecie
23 Sty 2019
0
43

Kliknij tu i zgarnij mega duży bonus od eToTo!


Jak obstawiać zakłady bukmacherskie? Zakłady bukmacherskie to nie tylko tradycyjna forma obstawiania w stacjonarnych punktach. Co raz większą popularnością cieszą się zakłady online, a każda szanująca się firma bukmacherska posiada stronę internetową na której można zawierać zakłady. Z poniższego tekstu dowiesz się na czym polega charakterystyka obstawiania zakładów bukmacherskich w internecie i czym różni się to od gry w punktach stacjonarnych.

 

Należy zaznaczyć, że zakłady bukmacherskie to hazard, który niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy. Złotą zasadą, dotyczącą zarówno bardziej doświadczonych graczy jak i kompletnych nowicjuszy jest ustalenie budżetu z którego utratą jesteśmy w stanie się liczyć. Bukmacherka to świetna rozrywka, która może przynieść zarówno zyski jak i straty.

 

 

Szybkość gry online

Niepodważalną przewagą gry online nad punktami stacjonarnymi jest szybkość obstawiania i jego dostępność. Nie musisz spędzać całego popołudnia w siedzibie bukmachera. Kupony obstawiać możesz siedząc wygodnie w domowym fotelu i zatwierdzać je na kilkadziesiąt sekund przez rozpoczęciem zdarzenia. Nie grozi ci sytuacja, w której nie zdążysz zagrać jakiegoś meczu z powodu zbyt dużej kolejki.

Nie ograniczają cię również żadne godziny otwarcia. Strony udostępniające zakłady online czynne są całą dobę. Dobra analiza meczu powinna zawierać analizę składów, ciekawostek czy sytuacji które wydarzyły się w drużynie której mecz chcemy zagrać, a dane takie jak składy wyjściowe często są publikowane dopiero kilkadziesiąt minut przed meczem. Grając online masz szanse reagować na wszystkie wieści a mecz odbywający się poza godzina otwarcia punktów stacjonarnych zagrać na kilka minut przed jego rozpoczęciem.
Jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Obstawianie zakładów na żywo to jedna z popularniejszych gałęzi szeroko pojętej bukmacherski. Wprawni gracze potrafią dobrze odczytywać wydarzenia boiskowe i reagować na nie w czasie rzeczywistym, obstawiając np. która drużyna jako kolejna strzeli bramkę. Możesz to robić siedząc w domu i oglądając mecz na żywo w telewizji. Obstawiając jednocześnie kupony na laptopie lub w aplikacji na urządzeniu mobilnym.

 

 

Szybkie płatności

Szybkość obstawiania to jedno, a ważną kwestią jest również możliwość dokonywania szybkich depozytów u wybranego przez nas bukmachera. Właściwie każda z istniejących na polskim rynku zakładów online firm udostępnia możliwość wpłaty przez systemy takie jak przelewy24 lub dotpay. Umożliwiają one błyskawiczne przelewy na nasze konto u bukmachera.

Również wypłaty są realizowane bardzo sprawnie. Niektóre firmy oferują już wręcz błyskawiczne wypłaty, które pojawią się na naszym koncie bankowym w maksymalnie kwadrans od zlecenie wypłaty.

Granie online a ustawa hazardowa

Istnieje w pewnych kręgach błędne przekonanie, że gra u bukmachera przez internet jest przestępstwem. Nie jest to prawdą, na stronie ministerstwa finansów znaleźć można listę bukmacherów posiadających licencję na zakłady online i gra u nich jest w pełni legalna. Tak samo jak podczas gry naziemnej, stawka za kupon pomniejszona jest o 12% podatek.

Obstawianie z dowolnego miejsca

jJak obstawiać zakłady bukmacherskie? W dobie powszechnej cyfryzacji również firmy oferujące zakłady bukmacherskie poszły z duchem czasu i oferują swoim klientom dedykowane aplikacje służące do obstawiania zakładów. W aplikacji, tak samo jak na stronie internetowej możesz zawierać normalne kupony, grać kupony na żywo, wpłacać lub wypłacać środki z konta.

Opcja Cash-Out

Niektórzy bukmacherzy proponują podczas zakładów online ich rozliczanie w formie Cash-Out. Oznacza to, iż np. jeśli obstawiłeś kupon AKO zawierający cztery spotkania i trzy z nich wytypowałeś dobrze, a czwarty zostanie rozegrany dopiero jutro, to bukmacher zaproponuje ci wypłacenie części możliwej wygranej maksymalnej.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.