Kod Promocyjny eToTo marzec 2020 - bukmacher eToTo rozdaje bonusy

02 Kwi 2019
0
5594

eToTo Kod promocyjny na marzec 2020. Spis kodów udostępnionych dla GramGrubo, przy współpracy z bukmacherem eToTo. Zapewnij sobie nowe środki na koncie dzięki nowym bonusom dostępnym dzięki życzliwości zakładów bukmacherskich eToTo.

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla graczy powyżej 18 roku życia.

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjny etotoKoniec oferty
Za rejestrację20PLN bez depozytuGrubaRejestracja31 marca 2020
Bonus na startBonus do 1500 PLNGrubyStart31 marca 2020
Bezpieczny kuponZwrot do 50 PLNBezpiecznyKupon31 marca 2020
Bonus ReloadZakład do 500 PLNGrubyReload31 marca 2020
Sporty WirtualneZakład do 20 PLNGrubyReload31 marca 2020
Minimalna wpłata10 PLNeMinimalna31 marca 2020

 

Etoto bonus dostępny na serwisie GramGrubo.pl:

Aby dostać bonus, wystarczy się zarejestrować z tego linka: etoto bonus. Co dostaniemy w zamian? Do naszej dyspozycji będzie bonus na kwotę 1000zł przy wpłacie lub 20zł bez żadnej wpłaty. My sami decydujemy, który bonus chcemy uzyskać i jak go poprowadzić.

Kod promocyjny etoto– jaki kod bonusowy trzeba wpisać?

Etoto postanowiło ułatwić sprawę, skutkiem czego nie jest potrzebny kod bonusowy. Wystarczy po prostu zarejestrować się z linku powyżej, który będzie stanowić specjalny kod promocyjny etoto. Dzięki niemu do konta zostaną przypisane konkretne bonusy.

W okienku rejestracyjnym również nie jest wymagany kod promocyjny etoto. Już sam proces rejestracji z linku zapewnia uzyskanie odpowiedniego bonusu. Pamiętaj – kod bonusowy nie jest potrzebny podczas rejestracji, aby otrzymać bonus.

kod promocyjny etoto

Licencja eToTo

Przez wiele lat, bukmacher Etoto stał nieco na uboczu polskiego rynku bukmacherskiego. Spółka istnieje od 2011 roku. Trzy lata później otrzymała pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Bukmacher często spotykał się jednak z dość krytycznymi opiniami. Głównie za sprawą braku zakładów bukmacherskich na żywo. Także poprzez brak możliwości obstawiania kuponów w nocy. Jednakże Etoto bukmacher w roku 2018 zaskoczył nową odsłoną serwisu, a także naprawą często wytykanych braków. Ambasadorami operatora została najsłynniejsza para komentatorska w Polsce: Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Czy nowa odsłona serwisu ma szanse podbić rynek legalnych bukmacherów w Polsce? Przekonajmy się.

Etoto opinie – jak reszta graczy widzi bukmachera?

Opinie są coraz to lepsze wśród klientów, szczególnie tych nowych. Wielka przemiana Etoto nie mogła pozostać niezauważona. Wielu użytkowników zachwala zmiany. Bukmacher na przełomie 2017 i 2018 roku zrobił duży krok naprzód. Lepsza oferta szybko zaowocowała większą liczbą użytkowników korzystających z usług serwisu. Strzałem w dziesiątkę było również zatrudnienie w roli ambasadorów Mateusza Borka oraz Tomasza. Zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna sprawiła, że wielka zmiana została dostrzeżona. Została także nagrodzona przez fanów zakładów bukmacherskich bardzo pozytywnymi opiniami.

Etoto na ten moment staje się coraz bardziej rozpoznawalnym bukmacherem. Ma on nam do zaoferowania dość dużo ciekawych możliwości do wykorzystania. Odświeżona wersja strony wreszcie nadgania stracony czas i daje się polubić. Ze strony bardzo dobrego punktu widzenia. Daje nam do dyspozycji bardzo ciekawy, wygodny i funkcjonalny interfejs użytkownika. Również kolorystyka przykuwa oko. Jest ciekawa w odniesieniu do tego, co mamy do dyspozycji względem konkurencji.

Rok 2019 dla bukmachera ma być również rewolucyjny. Marka zamierza więcej inwestować w swoje akcje PR i wchodzić w nowe kooperacje. Na ten moment dużym zaskoczeniem była współpraca z Mateuszem Borkiem i Tomkiem >Hajto. Bukmacher finalnie bardzo dużo zyskał na akcji. Inwestycja ta, na pewno w pewien sposób się opłaciła. Pytanie, jak teraz ten cały potencjał wykorzysta bukmacher internetowy. Ma możliwość iść za ciosem i dobrze wykorzystać właśnie potencjał owej współpracy.

etoto

Misja Grudzień, czyli kolejny kalendarz adwentowy od bukmachera

Kalendarze adwentowe to dla graczy świetna okazja do skorzystania z wielu ciekawych ofert u bukmacherów. Wybierając bukmachera w grudniu, również mieliśmy okazję ku temu, aby korzystać z wielu przywilejów. Nadal nie jest na to za późno, albowiem bukmacher swój kalendarz adwentowy trzyma do 26 grudnia. W porównaniu do ForBet ma swój kalendarz jedynie do 26. Na koniec miesiąca możemy liczyć także na największe atrakcje i bonusy u bukmacherów. Skutkiem tego nie jest za późno na skorzystanie z ciekawych propozycji, jakie ma dla nas bukmacher.

Co do tej pory oferował między innymi kalendarz adwentowy? Tak zwana “Misja Grudzień” oddała nam do dyspozycji między innymi darmowe zakłady. Zakłady bez ryzyka i bonusy podwojenia kwot, na konkretne kwoty. Jak widać, przez cały miesiąc gracze mieli naprawdę świetną okazję ku temu, aby się odpowiednio obłowić. Przełożyło się na pewno, na wiele wygranych na wyższym poziomie.

Ekstra kursy Etoto Plus

Ciekawa oferta, która jest widoczna już na stronie głównej bukmachera, mocno przykuwa naszą uwagę. Nie bez powodu, albowiem tytułowy “Etoto plus” to faktycznie, bardzo ciekawa oferta. Przy odpowiednio dobrym wykorzystaniu, ma szansę przynieść nam realne profity. Przechodząc jednak do sedna, czym jest ów “Ekstra Plus”? To nic innego jak specjalne zakłady sportowe. Dzięki którym będziemy mieli możliwość obstawienia bardziej specyficznych zakładów.

Są to również zakłady autorskie, które nie są dostępne u innych bukmacherów. To sam bukmacher przygotowuje tę ofertę na podstawie swojej informacji i swojego założenia. Oczywiście nie oznacza to, iż zakłady są w pewien sposób niemożliwe, bądź nieopłacalne do grania. Wręcz przeciwnie, albowiem często chodzi o gola konkretnego zawodnika. Po prostu o gola danej drużyny, w wyznaczonym odpowiednio czasie. Są też ciekawe typy na gole dwóch drużyn w innych meczach. Również potrafią się często sprawdzać. W wielu mocnych ligach nie brakuje nam goli w każdej kolejce ligowej.

Przy odpowiedniej wiedzy na temat ligi i konkretnej drużyny, funkcja “Etoto Plus” będzie bardzo dobrym wyborem. Śmiało będzie można polecić wszystkim zainteresowanym osobom. Warto także dodać, iż typy nie tyczą się jedynie piłki nożnej. Także uwzględniają inne sportowe wydarzenia, takie jak siatkówka, koszykówka, hokej, lub inne wydarzenia sportowe. W danym momencie są atrakcyjne z punktu widzenia bukmachera.

kod promocyjny etoto

Liga VIP, czyli jak Etoto dba o swoich graczy

Jak wiadomo, bukmacherzy są skorzy do nagradzania najbardziej lojalnych. Po prostu najbardziej aktywnych graczy w swoich serwisach. Niestety mało mówi się o tym wprost i mało mówi się o korzyściach. Udział w strefach VIP u danych bukmacherów to zawsze duże profity. Tę konwencję postanowił jednak przełamać bukmacher, który postanowił wprost wprowadzić informację na temat Liga VIP. Brak informacji na temat elitarnego członkostwa w swoich szeregach.

Przyznać trzeba, że Liga VIP to nie byle co. Bukmacher daje nam bardzo dużo ciekawych propozycji. Zaczynając od bardzo szybkich wypłat, co szczególnie jest mile widziane wśród osób, które obstawiają duże stawki. Jak wiadomo, nie wszyscy bukmacherzy do tej pory zadbali o szybką możliwość wypłat dużych kwot. Skutkiem czego Etoto zyskuje już pierwszy, bardzo duży plus wśród graczy, którzy grają na duże stawki.

Oprócz tego, do dyspozycji będzie oczywiście osobisty asystent. Będzie czuwać nad naszym zadowoleniem oraz kontaktem w sprawie nowości, bonusów i innych elementów. Warto dodać, iż sam wstęp do Liga VIP oznacza otrzymanie konkretnego bonusu. O jakim bonusie mowa, tego nie podano do publicznej informacji. Można jedynie spodziewać się, że wejścia do Liga VIP jest ratyfikowane dużym bonusem.

Liga VIP to także dostęp do niższych obrotów dla bonusów, które przyznawane są nam, podczas rozgrywki. Oznacza to, iż nawet jeśli dostaniemy kod promocyjny etoto, będzie on na korzystniejszych warunkach obrót. Pozwoli nam na łatwiejsze obrócenie stawką i większą szansą na doprowadzenie naszych kuponów do końca.

Ostatnim elementem są tak zwane suweniry, które dostępne są oczywiście u wszystkich bukmacherów w wariantach VIP. Jak wiadomo, gracze VIP w ciągu swoich urodzin dostają od bukmacherów różne suweniry. Głównie w postaci gadżetów, alkoholu, lub też innych elementów związanych ze sportem. Bukmacher Etoto zadbał także o odpowiednie wejściówki na wydarzenia sportowe. Albowiem jak mówi informacja, do naszej dyspozycji będą także i koncerty, wraz z innymi możliwościami wyjść.

Jak dołączyć do VIP? To pytanie zapewne nurtuje wielu z Was. Odpowiedź jest prosta. Bukmacher sam decyduje, kto dołączy do Liga VIP, albowiem selekcja do tej Ligi jest bardzo ścisła. Określa się na rygorystycznych warunkach. Jeśli jednak dany użytkownik ma argumenty, może swoje zgłoszenie wysłać na e-mail ligaVIP@etoto.pl

grupa etoto

Akcja #GoleBuka

który ogłosił nowy hasztaga #GoleBuka. Daje nam możliwość umieszczania naszych zdjęć kuponów w dowolnych mediach społecznościowych. Jeśli nasz kupon będzie faktycznie atrakcyjny, będziemy mieli szansę znaleźć go na stronie samego bukmachera.

Jak aktualnie widać na stronie #GoleBuka, jest już kilka ciekawych kuponów. Czy jednak nie jest to akcja mająca na celu promowanie bukmachera? Oczywiście, że tak. Albowiem akcją #GoleBuka bukmacher pokazuje, że u nich można faktycznie zarobić pieniądze. Jest to wiec strzał na plus. Biorąc pod uwagę fakt, że bukmacher idzie pod prąd w kwestiach promocyjnych.

Aplikacja Mobilna – garść informacji

 

O aplikacji więcej przeczytasz na dole. Postanowiliśmy tutaj wtrącić garść świeżych informacji, które pojawiły się w aplikacji. Jeśli masz ochotę zobaczyć, jak wygląda aplikacja. Zjedź na dół i znajdź wszystkie informacje na jej temat!

Aplikacja Mobilna wprowadziła dla nas ciekawe nowości, na które nie możemy zwrócić naszej uwagi. Mowa tutaj oczywiście o bardzo ciekawej, innowacyjnej i jedynej w swojej rodzaju funkcji. Jak na takie aplikacje w Polsce przystało, czyli wygodne logowanie odciskiem palca, na swoje konto. Jest to o wiele lepszy sposób. W wypadku aplikacji mobilnej daje nam szybką i wygodną możliwość logowania. Takiej nie uświadczymy u innych bukmacherów internetowych w Polsce.

Dodatkowo bukmacher postanowił wyjść o jeden krok do przodu. Dla swoich graczy w aplikacji mobilnej i każda osoba, która będzie aktywnie z niej korzystać. W tym momencie może liczyć na wykorzystanie bonusów.

Oferta zakładów bukmacherskich Etoto – w końcu zakłady live!

Już w lecie 2017 roku mówiono bardzo dużo o zmianach, jakie czekają serwis bukmacherski. Pierwsze z nich zostały wprowadzone jeszcze jesienią. Na kolejne poczekaliśmy do początku nowego roku. Jednak nowa odsłona wystartowała i od razu zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na klientach. Oto najważniejsze zmiany w stosunku do starszej odsłony serwisu:

 • Bukmacher w końcu wprowadził możliwość typowania zakładów bukmacherskich na żywo. Przez wiele lat to właśnie brak zakładów live był określany jako główny minus bukmachera.
 • Powiększono ofertę zakładów sportowych, aby sprostać potrzebom klientów.
 • Etoto rozbudował ofertę promocyjną i bonusową. Dzięki temu klienci mają więcej możliwości, aby powiększyć posiadany kapitał na zakłady sportowe.
 • Wprowadzono Ligę VIP dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy
 • Zwiększono liczbę szybkich płatności dostępnych w serwisie bukmacherskim Etoto.

Zdecydowanie inaczej prezentuje się również wygląd nowej odsłony serwisu. Przyjął on znacznie nowocześniejszy wygląd. Poprawiono również interfejs, dzięki czemu obstawianie zakładów bukmacherskich jest znacznie szybsze i wygodniejsze. W ofercie czeka na nas kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, zaczynając od najpopularniejszej piłki nożnej. W nowej odsłonie serwisu nie zabrakło również szerokiej gamy wydarzeń e sportowych.

Na graczy czeka także oferta zakładów specjalnych. Możemy typować wyniki wyborów parlamentarnych lub kto zdobędzie nagrodę filmową na gali Oscarów. Bukmacher Etoto nie zdecydował się na wprowadzenie sekcji zakładów wirtualnych. Należy jednak uczciwie przyznać, że ta opcja przyciąga niewielką liczbę graczy. Warto podkreślić, że operator stworzył bardzo rozbudowaną ofertę zakładów live, których do tej pory brakowało. Jak wiele wydarzeń możemy obstawiać w czasie rzeczywistym? Bukmacher twierdzi, że ponad 20 tysięcy spotkań w okresie jednego miesiąca. To bardzo przyzwoity wynik, za który serwisowi należą się duże pochwały.

Oferta promocyjna dla stałych klientów u bukmachera Etoto

Bukmacher proponuje także szereg promocji dla stałych klientów. Jedną z promocji jest Tysiak co Tydzień, w której za obstawienie szczęśliwego zakładu możemy wygrać pieniądze. Dla gracza, który uzyska najlepszy wynik w tygodniu, kod promocyjny etoto przygotował w wysokości 1000 PLN. Gracze z dalszych miejsc zostaną nagrodzenie bonusami 50,100 oraz 200 złotych. Na ten moment Tysiak co Tydzień to najważniejsza oferta promocyjna dla stałych klientów.

Więcej promocji przygotowano natomiast dla użytkowników strony mobilnej. Etoto w nowej odsłonie swojego serwisu przygotował bowiem w pełni funkcjonalną stronę mobilną. Bukmacher zachęca swoich klientów do sprawdzenia nowej możliwości, a w zamian proponuje atrakcyjne bonusy. Kolejnym ważnym elementem nowego jest strefa VIP. Najbardziej aktywni gracze mogą spodziewać się zaproszenia do tej sekcji. Przynależność do Ligi VIP wiąże się z dodatkowymi przywilejami w postaci bardziej rozbudowanej oferty promocyjnej.

etoto 2

Etoto – legalny, polski bukmacher

Serwis internetowy Etoto świadczy swoje usługi od początku roku 2015. W listopadzie roku 2014 firma otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. Przyznana licencja posiada numer: AG9 (RG3/7251/15/KLE/2013/17. Dzięki przyznanej licencji, użytkownicy z naszego kraju mogą bez przeszkód obstawiać zakłady bukmacherskie u tego operatora. Oczywiście wiąże się z tym nielubiany aspekt podatków.

Legalny bukmacher musi odprowadzać dwa rodzaje podatków od usług bukmacherskich. Pierwszy z nich to 12% podatku od stawki. Od każdej kwoty przeznaczonej przez gracza na zakup kuponu odjęte zostanie 12 procent podatku. Interfejs w serwisie internetowym poinformuje nas o wysokości dodatkowej opłaty oraz o ostatecznej wysokości stawki. Drugim podatkiem jest 10% podatku od jednorazowej wygranej powyżej 2280 PLN. Jeżeli pojedynczy kupon przyniesie nam wygraną większą niż próg ustalony w Ustawie Hazardowej. Nasza wygrana zostanie uszczuplona o dziesięcioprocentowy podatek. Podatki bukmacherskie są oczywiście obecne u wszystkich legalnych bukmacherów. Ponadto, zobowiązuje się przestrzegać zasad odpowiedzialnej, bezpiecznej gry.

Czy bukmacher posiada punkty naziemne?

Bukmacher Etoto świadczy swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych. Na ten moment, operator posiada ich kilkanaście w całej Polsce. Z jakimi korzyściami wiąże się gra w salonach naziemnych? Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji niedostępnych w serwisie. Także obejrzeć na żywo transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych. Punkty naziemne Etoto są oczywiście wyposażone w sieć WiF-i, aby gracz miał nieograniczony dostęp do Internetu.

Program lojalnościowy w serwisie bukmacherskim Etoto

Na ten moment, w serwisie bukmacherskim nie przewidziano programu lojalnościowego. Niemniej jednak najbardziej aktywni gracze mogą korzystać z większej liczby promocji. Także liczyć z czasem na zaproszenie do zamkniętej strefy VIP. A zatem najbardziej lojalni gracze zostaną odpowiednio nagrodzeni za swoje przywiązanie do marki. Być może z czasem, serwis zdecyduje się na dodanie innego programu lojalnościowego. Choćby z możliwością zbierania punktów i wymienia ich na nagrody. Taki model stosuje kilku polskich bukmacherów.

Sponsoring zakładów bukmacherskich

Do końca sezonu 2016/2017 bukmacher był oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Umowa nie została jednak przedłużona na kolejny sezon. Prawdopodobnie decyzja ta była spowodowana planowymi zmianami serwisu, które bez wątpienia wiązały się z wysokimi kosztami. Być może w przyszłym sezonie Ekstraklasy. Bukmacher zdecyduje się na ponowne podjęcie współpracy z jednym z klubów. We wcześniejszych latach, bukmacher był również związany umową sponsorską z Polonią Warszawa. Etoto był jednym ze sponsorów gali bokserskiej Polsat Boxing Night 7. Aktualnie, ambasadorami serwisu są: Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto.

etoto grupa

Czy serwis Etoto posiada aplikację mobilną?

Serwis bukmacherski nie posiada aplikacji mobilnej. Jednakże nowa odsłona serwisu została wzbogacona o w pełni funkcjonalną wersję mobilną. Co więcej, bukmacher zachęca do korzystania z jej możliwości za sprawą atrakcyjnych promocji. Należy pochwalić staranne przygotowanie serwisu mobilnego, który daje nam łatwy dostęp do wszystkich możliwości i funkcji.

Zalety i wady bukmachera Etoto

Choć przez wiele lat, bukmacher nie należał do grona liderów na polskim rynku. Wszystko za sprawą licznych zalet, które wprowadza nowa odsłona serwisu internetowego Etoto:

 • Bardzo atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 złotych.
 • Bogata oferta zakładów bukmacherskich na żywo.
 • Serwis dostępny w funkcjonalnej wersji mobilnej.
 • Liczne promocje oraz dodatkowe bonusy dla stałych użytkowników.
 • Lepszy wygląd i funkcjonalność serwisu internetowego Etoto.
 • Usprawniony i łatwiejszy kontakt z działem obsługi klienta.

Mimo wielu zmian serwis wciąż ma drobne wady, nad którymi warto popracować w przyszłości. Jednym z minusów jest brak programu lojalnościowego, który w lepszy sposób nagradzałby aktywnych klientów. Ciekawą alternatywą byłaby również możliwość wyboru bonusu z zakładem bez ryzyka.

Firma ETOTO wrzuciła na swoje social media zajawkę z planu zdjęciowego. Przypomnijmy, że obecnie ambasadorami firmy są już: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol i Tomasz Hajto. Kim będzie piąty wybraniec?

Nowy ambasador

Według naszych informacji nowym ambasadorem ETOTO będzie Tomasz Smokowski. Były komentator NC+ obecnie jest wolnym strzelcem. Ludzie go lubią i szanują. Sama osoba nie zasłynęła nigdy z żadnego skandalu.

etoto 3

Siłą nowego ambasadora ETOTO są również jego social media. Na Twitterze obserwuje go przeszło 95 tys. osób.

Strategia ETOTO

Na pierwszy rzut oka widać, że ETOTO obrało podobną strategię. Już wtedy takie marki jak Expekt, Betclic, a teraz i Bethard firmowały się twarzami znanych ludzi. Na myśl przychodzi tylko pytanie-czy taka strategia w POLSKICH realiach na pewno się sprawdzi?

 

etoto 4

Czy mieliśmy rację co do nowego ambasadora? Wydaje nam się, że tak ;)

Załóż konto w ETOTO i odbierz prezent

 

 

eToTo!

 

Etoto to jeden z legalnie działających bukmacherów na terenie Polski. Dzięki temu gracze bez problemów mogą decydować się na stawianie swoich kuponów w tej firmie. Firma na terenie Polski dynamicznie się rozwija, co można uznać za jej bardzo duży sukces. W Polsce ma kilkadziesiąt punktów stacjonarnych. Dodatkowo można też wejść na stronę internetową bukmachera, gdzie bez większych trudności obstawi się swój kupon.

Dobre kursy i szeroka oferta

Etoto przyciąga klientów przede wszystkim bardzo dobrymi kursami na poszczególne zdarzenia, ale też niezwykle szeroką ofertą. Dzięki temu można obstawiać różnego rodzaju dyscypliny takie jak:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • piłka ręczna,
 • futsal,
 • MMA,
 • boks,
 • baseball.

Jest tego naprawdę dużo, ale co najciekawsze jak widać, można obstawiać też nieco mniej ważne dyscypliny. Jest to bardzo dobra wiadomość dla graczy, którzy nie obawiają się praktycznie żadnej dyscypliny. Bardzo dużą ciekawostką dla grających jest też to, że obstawiać można e sport. Jest to nowość na rynku, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem ze strony graczy. Wiadomo, że im szersza jest oferta, tym więcej kuponów można jednego dnia zagrać. Ważne jest oczywiście to, by dokładnie przemyśleć swoje typy.

Obstawianie przez Internet

Największą popularnością cieszy się jednak możliwość obstawiania kuponów przy pomocy sieci internetowej. Jest to bardzo ważne dla zwykłego gracza. Ponieważ nie każdy ma przecież czas, aby codziennie udać się do punktu stacjonarnego. W takich przypadkach zakłady online są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza, a potem wybrać interesujące gracza zdarzenia sportowe.

Dodatkowo można liczyć też na pewne bonusy oraz promocje dla nowych graczy. Także dla tych osób, które polecają Etoto swoim znajomym. W ten sposób można zarobić na swoje konto gracza nawet kilkaset złotych. Dlatego też warto zdecydować się na taki krok i przetestować na swoim przykładzie Etoto. W promocjach znaleźć można takie opcje jak:

 • zakład bez ryzyka,
 • free bet mniej-więcej,
 • kod promocyjny etoto.
Możliwość obstawiania zakładów na żywo

Istnieje też możliwość obstawiania zakładów na żywo. Jest to najlepszą informacją dla grających od wielu lat graczy. Dzięki temu można zdecydowanie zwiększyć szanse na wygrane. Oczywiście wszystko będzie zależeć dalej od umiejętności gracza oraz od jego analiz. Dzięki zakładom na żywo można tworzyć single, czy też kupony typu AKO. Obstawiać można w dowolnym momencie trwania meczu. Oczywiście kursy co jakiś czas będą się zmieniać... Łatwo można się na tym wzbogacić, jeśli jest się dobrym i zdecydowanym graczem. Opinie graczy o firmie Etoto są bardzo pozytywne. Z uwagi na szeroką ofertę kursową, czy też na możliwość obstawiania zakładów live. Jak widać, firma potrafi zaspokoić oczekiwania zarówno nowych graczy, ale też i tych bardziej doświadczonych.

 


Dział pomocy i kontakt z serwisem

W godzinach 10:00 – 22:00 siedem dni w tygodniu możesz skonsultować się z pracownikiem serwisu. Swoje zgłoszenie lub zapytanie możesz wysłać także na adres mailowy. W pilnych sprawach możesz kontaktować się telefonicznie.
Telefon: +48 513 321 174
E-mail: support@etoto.pl
Adres siedzimy spółki: E-Toto Zakłady bukmacherskie, ul. Żurawia 8, 00-503, Warszawa

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.