Nagrody w Lidze Typerów

Nagrody w Lidze Typerów
01 Mar 2018
6
1983

Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy, luty był miesiącem testowania i sprawdzania funkcjonalności strony, ale już teraz możemy powiedzieć, że zaczynamy zabawę na całego. Jak widać wszystko stoi, nic się nie rozpadło i poza małymi błędami, które w większości zostały wyeliminowane, zostało nam jedynie ogłosić podział nagród na pierwszy miesiąc. 

Wszyscy uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach - typerów i ekspertów. Ta druga grupa to wyselekcjonowana ekipa fachowców, która specjalizuje się w wybranych przez siebie dyscyplinach i ligach. Wraz ze startem strony wybraliśmy ludzi ze środowiska, których poznaliśmy przy okazji współpracy przy różnych projektach. Trafić tam może jednak każdy.

Pierwsza opcja to zajęcie pierwszego lud drugiego miejsca w rankingu miesięcznym. To automatycznie powoduje awans do grupy ekspertów. Ci z kolei rywalizują o nagrody w swoim gronie, ale część z nich poza standardowymi comiesięcznymi nagrodami może liczyć również na specjalne bonusy, gadżety, wyjazdy na wydarzenia sportowe lub ekskluzywne eventy sponsorowane przez ekipę Gram Grubo! 

Druga opcja, by znaleźć się w gronie ekspertów to aktywność na stronie GramGrubo.pl, pisanie analiz do swoich typów czy intensywnie udzielanie się na naszej grupie na Facebooku. Zróbcie po prostu tak, żebyście zdołali przyciągnąć naszą uwagę, a na pewno zostanie Wam to wynagrodzone. 

Pamiętajcie jednak, że obecność w gronie ekspertów nie jest dożywotnia! Po dwóch słabszych miesiącach z dużymi stratami, usiądziemy z takimi osobami do rozmów i jeśli uznamy, że przyda się komuś przerwa, to taki użytkownik zostanie przesunięty na nowo do grupy typerów, by tam spróbował odbudować swoją formę. 

W Lidze Typerów głównym sponsorem nagród jest Betfan. Jeśli nie macie jeszcze u nich konta to możecie założyć je z tego linku (KLIK) 

Nagrody dla najlepszych ekspertów w marcu:

250PLN w Betfan do podziału dla najlepszej piątki ekspertów, bądź węższego grona, które zanotowało w danym miesiącu dodatni bilans oraz oddało minimum 15 typów każdy.

Nagrody dla najlepszych typerów w marcu:

250PLN w Betfan do podziału dla najlepszej piątki typerów, bądź węższego grona, które zanotowało w danym miesiącu dodatni bilans oraz oddało minimum 15 typów każdy.

Aktywni eksperci oraz typerzy mogą także liczyć na dodatkowe nagrody za pisanie analiz. Po każdym miesiącu oceniana będzie merytoryczność analiz oraz ich liczba. Użytkownicy z najlepszymi analizami i jednocześnie największą ich liczbą (ilościowo oraz jeżeli chodzi o proporcję propozycji popartych analizami do wszystkich dodanych typów) będą brani pod uwagę w tym kontekście. W ten sposób chcemy zachęcać ludzi do dodawania analiz przy swoich typach, ale uwierzcie nam, że to nie koniec aktywności na tym polu. Osoby lubiące pisać będą wynagradzane również w innych konkursach krótkookresowych. O tym jednak wkrótce. 

Jeśli nie masz konta gracza u bukmachera Betfan to załóż je teraz z TEGO Linku z kodem GramGrubo. Dzięki temu będziesz miał możliwość skorzystania ze specjalnych promocji i konkursów w przyszłości. Nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego: "GramGubo".

Z poważaniem,

Ekipa Gram Grubo

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.