Recenzja bukmachera Milenium

Recenzja bukmachera Milenium
13 Lut 2018
0
473

Milenium jest jednym z tych bukmacherów, który w skali całego kraju ma jeden z najmniejszych udziałów w całym rynku zakładów bukmacherskich. Czy mimo wszystko warto zastanowić się nad grą w tej firmie? Oferta jest całkiem przyzwoita, ale kursy i bonus zostaje daleko w tyle.

Milenium o sobie

Milenium Zakłady Bukmacherskie to polski, legalny bukmacher online. W naszej ofercie znajdują się internetowe zakłady bukmacherskie obejmujące również ofertę zakładów na żywo oraz totalizator piłkarski. 


Milenium to bukmacher obsługujący tysiące klientów w Polsce, którzy każdego dnia dokonują zakładów przez Internet oraz w punktach stacjonarnych. Największą popularnością cieszą się takie dyscypliny sportowe jak piłka nożna oraz tenis. Milenium to prawdziwy bukmacher online, który oferuje zakłady przez Internet za pośrednictwem strony internetowej, również dopasowanej do potrzeb urządzeń przenośnych oraz dzięki aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android.

Oferta bukmachera Milenium

Milenium oferuje naprawdę wiele możliwości typowania zarówno dyscyplin jak i lig, które gracze mają do swojej dyspozycji. Gdyby komuś było mało podstawowych zakładów, to lista typów pobocznych jest naprawdę długa i każdy powinien być zadowolony.

W milenium możemy obstawiać wiele linii pobocznych w piłce nożnej – linie goli, kartek, rzutów rożnych. W NBA cieszymy się mnogością linii under/over na cały mecz, ale także na punkty poszczególnych zawodników.

W tenisie możemy natomiast obstawiać takie zdarzenia jak liczba gemów, czy w meczu będzie tie-break, czy któryś z zawodników wygra set do 0.

W hokeju mamy możliwość typowania liczby goli i handicapów z podziałem na poszczególne tercje. Jeśli ktoś jest fanem bardzo wysokich kursów, to może również typować dokładny wynik w hokeju. Są tacy? Na pewno!

Kursy Milenium

Jest to zapewne jedna z najsłabszych stron tego bukmachera. Kursy w Milenium należą do jednych z najsłabszych z całej stawki. W zasadzie obok Totolotka jest to firma z najniższymi kursami na rynku, ale jak to zwykle bywa, są odstępstwa od tej reguły i Milenium czasami zaskoczy nas bardzo wysokim kursem, ale ma to miejsce raczej przy typowaniu zdarzeń pobocznych.

Zarejestruj się i odbierz TRZY bonusy w Milenium

Milenium aplikacja mobilna

Na pewno trzeba docenić to, że Milenium ma swoją aplikację i nie jesteśmy skazani na wersję mobilną strony, bo te bardzo często mają problemy z poprawnym funkcjonowaniem.

Sama aplikacja odbiega jednak od najnowszych trendów i przydałoby się jej odświeżenie. Szybkość działania również pozostawia wiele do życzenia. Pomiędzy wybraniem typu, a pojawieniem się na kuponie bardzo często mija 1-2 sekundy.

Milenium sponsor Zagłębie Lubin

Milenium jest bukmacherem, który działa bardzo lokalnie. Są oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin, ale nie powoduje to żadnych zwiększonych aktywności, które mają zachęcić ich kibiców do korzystania z oferty bukmachera. Na pewno potencjał jest nieco niewykorzystany.

Bonus w Milenium

W Milenium mamy aż 3 bonusy dla nowych graczy. Niestety warunki są dosyć… skomplikowane.

Pierwszy z tych bonusów to bonus bez ryzyka do 10 zł. Niestety, żeby go wykorzystać musicie mieć własne środki na koncie. Zwrot z przegranego kuponu zwracany jest w formie punktów, które można przeznaczyć na kolejne zakłady.

Drugi bonus to bonus do 760 zl od depozytu. Żeby maksymalnie wykorzystać bonus musimy wpłacić właśnie 760 zł. Bonus jednak nie jest dopisywany do konta bezpośrednio do konta, bo wcześniej musimy dokonać pewny obrót depozytem. Musimy dokonać 4 krotny obrót, by otrzymać podwojenie naszej wpłaty. Żeby nasz kupon zaliczony był do obrotu, musi on posiadać kurs całkowity minimum 2,00. Nie ma znaczenia ile zdarzeń znajduje się na kuponie.

Ostatni bonus to specjalne 20 zł za rejestrację z tego linku. Przy wpłacanie minimum 50 zł i jednokrotnym postawieniu tej kwoty, do waszego konta zostanie dopisane wspomniane 20 zł.

Zarejestruj się i odbierz TRZY bonusy w Milenium
Recenzja bukmachera Milenium

Bukmacher dla osób początkujących będzie dobrym wyborem. Osoby bardziej zaawansowane mogą narzekać na wysokość kursów, chociaż na pewno zachęci ich przyzwoita wysokość bonusu od depozytu. Niestety jego warunki są dosyć skomplikowane.

Plusy:

  • przejrzystość strony
  • przyzwoita oferta

Minusy:

  • przeciętna aplikacja
  • słabe kursy
  • skomplikowane warunki obrotu bonusem

 

 

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.