LvBet Kod Promocyjny na marzec 2020

02 Kwi 2019
0
8630

LV BET kod promocyjny na marzec 2020. Jako nowy klient, możesz użyć wybrany kod promocyjny LB BET i skorzystać ze wszystkich promocji oferowanych przez serwis LV BET. Kliknij poniżej, aby uzyskać najnowsze kody bonusowe bukmachera.

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla 18+. (kody aktualne na dzień 1 marca 2020r. )

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Za rejestrację20PLN bez depozytuMEGABONUS31 marca 2020
Bonus na startBonus do 1500 PLNMEGABONUS31 marca 2020
Bezpieczny kuponZwrot do 50 PLNMEGABONUS31 marca 2020
BonusZakład do 500 PLNMEGABONUS31 marca 2020
Sporty WirtualneZakład do 20 PLNMEGABONUS31 marca 2020
Minimalna wpłata10 PLNMEGABONUS31 marca 2020

Jak odebrać kod promocyjny LvBet?

 1. Wejdź na stronę przez podany link do rejestracji. (profilaktycznie zalecamy przed wejściem na olnk wyczyścić ciasteczka)
 2.  Przy rejestracji i miejscu na kod promocji wpisz MEGABONUS. Jest to bardzo istotne, ponieważ tylko wtedy będziesz miał szansę otrzymać 20 zł na start!
 3. Złóż depozyt minimum 50 zł
 4. Gdy już założysz swoje konto, wyśolj maila na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. W treści wiadomości nie musisz nic więcej wpisywać. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.
 5. Regulamin promocji

Jak i gdzie użyć kodu promocyjnego na stronie?

 1. Choose your preferred bonus code and offer, then follow the link on this page.
 2. W lvbet kliknij zarejestruj się
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny łącznie z imieniem i nazwiskiem
 4. Wpisz kod promocyjny w skróconej rejestracji "MEGABONUS"
 5. Naciśnij przycisk zarejejstruj
 6. Zrób depozyt minimum 50 zł
 7. Po złożeniu depozytu i wpisaniu kodu na końcie pojawi się dodatkowa kwota

gdzie wpisac kod promocyjny lvbet

Okienko do wpisania kodu promocyjnego.

 

Jak wypłacić pieniądze z Lvbet?

Jest to bardzo proste jedyne co musisz zrobić to wybrać sposób wypłaty tutaj:

Jak to zrobić krok po kroku:
 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Wybierz:Moje konto > Wypłata
 3. Wybierz sposób wypłaty pieniędzy (screen poniżej)
 4. Wpisz ile chcesz wypłacić

wyplaty w lvbet

 

 

Bonus bez depozytu 20 zł w LvBet

Jeśli ktoś nie jest jeszcze przekonany do regularnej gry w LV BET. To może założyć konto i pobawić się bez żadnych zobowiązań. Za samą rejestrację dostajemy zakład o wartości 20 zł. Bonus do konta dopisywany jest w postaci specjalnego mnożnika.

Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się, dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20. Oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20. (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN. Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.

Darmowy zakład można wykorzystać na kuponie z przynajmniej 3 zdarzeniami na kuponie. Po kursie minimalnym każdego z nich przynajmniej 1,25 i kursie całkowitym z kuponu 2,50.

lvbet kod promocyjny

 

Obrót bonusem w LV BET

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0. Na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji. (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi. Przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.

 

Jak się zarejestrować w LvBet?

1. W prawym górnym rogu klikamy na rejestracja

2. Wypełniamy skróconą rejestrację.

3. Wpisujemy kod promocyjny

4. Cieszymy się wygranymi :). 

Najwyższy bonus na rynku od depozytu do 1000 zł

LV BET oferuje możliwie najwyższy bonus od depozytu do kwoty 1000 zł. Polega on na podobnej zasadzie jak bonus bez depozytu. Czyli gracz dostaje na swoje konto bonus w postaci mnożnika kursu.

Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco. Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności. Musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się, dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100. Co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100. W efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN. Kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. Zdobywca bramki ” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

 

Jak wykorzystać kod promocyjny?

Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie, opcję Wykorzystaj bonus. Następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie Aktywuj i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi. Składających się z minimum 3 zdarzeń. O łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie wynoszącym 1.25.

 

BONUS Powitalny

Zdecydowanie jednym z atrakcyjniejszych bonusów jest ten na powitanie. Przy depozycie powyżej 50 zł otrzymamy mnożnik kursu całkowitego x100 od 1% depozytu. W następnej kolejności należy wybrać minimum 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1,5. Na pojedyncze mecze oraz o łącznym kursie 2,5. Gdy spełnimy te warunki ,wystarczy kliknąć przycisk „aktywuj bonus”. Umieszczony w prawym górnym rogu i upewnić się, że został naliczony. Gdy postawimy zakład kombi, możemy zgarnąć nawet 1000 zł bonusu w razie wygranej.

BONUS dla wpłat poniżej 50 zł

Jest to bardzo ciekawy bonus, który jest też ukłonem w stronę graczy. Jeżeli wpłacamy kwotę od 10 do 49 złotych. Również otrzymamy bonus, pamiętaj wpisać kod bonusowy LvBet: GRAMGRUBO . Od 10% kwoty zostanie na kuponie doliczony mnożnik x10. W przypadku gdy wpłacimy 30 zł — stawiając 3 zł, kurs całkowity zostanie pomnożony x10. Oferta dotyczy kuponu komi o kursie całkowitym 2,5 i 1,5 w przypadku środków bonusowych.

BONUS — Drugi depozyt tylko mając Kod Promocyjny: GramGrubo

Rzadko spotykanym bonusem jest premia do drugiej wpłaty. Bonus stawia jednak na takie atrakcyjne dla graczy rozwiązania i oferuje bonus przy drugiej wpłacie. Musi być ona powyżej 50 złotych, a gracz musi wybrać bonus z mnożnikiem. Po dokonaniu wyboru bonusu gracz otrzyma mnożnik x 50 na 1% depozytu postawionego w zakładzie. Daje to możliwość wgrania znacznie większej niż zwykle stawki. Na kuponie należy aktywować mnożnik kursu całkowitego x50. Musi być to kurs kombi z kursem minimum 2,5. Oraz 1,5 przy środkach promocyjnych na konkretne wydarzenie.

BEZPIECZNY KUPON 5+

Kolejnym ciekawym bonusem jest możliwość bezpiecznego postawienia kuponu z przynajmniej 5 zdarzeniami. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, a pozostałe będą pozytywne, otrzymamy zwrot. Promocja obowiązuje do 30 grudnia. W trakcie niej będzie brany pod uwagę tylko pierwszy nietrafiony kupn w tygodniu spełniający warunki promocji. Kurs kuponu kombi to 3,00 a minimalna kwota, na jaką musisz zagrać to 20 zł. Z bonusu możemy skorzystać, tylko jeśli gramy za własne. Niebonusowe środki oraz nie korzystamy z bonusu. Zwrócone środki wzmagają 3 krotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Udziału w promocji nie biorą sporty wirtualne oraz wykluczające się zdarzenia.

MULTIKOZAK

Jednym z ciekawszych rzeczy, jakie daje kod promocyjny LvBet. Jest możliwość wgrania od 7,5% do aż 25%. Wygrana jest przyznawana tylko za pierwszy wygrywający kupon w tygodniu. Wypłata następuje we wtorek następnego tygodnia. Oto procentowy zysk przy różnego rodzaju kupnach. Do wygranej zostanie dodane:

Wygrany kupon należy zgłosić drogą mailową. Kurs kuponu musi wynieść minimum 3,0 a stawka min. 10 zł.

Ekstraklasa VAR

Do jednych z ciekawszych bonusów możemy zaliczyć ten związany z ekstraklasą. W przypadku gdy sędzia cofnie strzeloną bramkę po weryfikacji VAR, a Ty przegrasz kupon. Jeśli drużyna nie wygra lub przegra, otrzymasz zwrot kwoty netto (po odjęciu podatku).

Gruby kupon

Bukmacher przygotował również kupon, który ma nawet do 20% bonusu kursu całkowitego w razie wygranej. Można sprawdzić go po zalogowaniu się do systemu.

Obrót bonusem od depozytu

Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.

Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt. Do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.

LV BET kursy

Oferowane przez LV BET kursy również stoją na dobrym poziomie. Bardzo często kursy są dużo wyższe od liderów rynku. Co w dłuższej perspektywie dobrze zapowiada działalność tej firmy i przychylność obecnych klientów.

Dużym plusem bukmachera jest również fakt, że możemy przed postawieniem zakładu zobaczyć maksymalny limit stawki. Tu niestety wychodzi jedna drobna wada bukmachera. W momencie, gdy ktoś typuje dosyć niszowe sporty, to limity bardzo szybko zostają obniżone. Innym sposobem radzenia sobie z osobami, które regularnie ogrywają bukmachera jest zmniejszanie kursów indywidualnie.

LV BET Aplikacja mobilna

Bukmacher dość późno zdecydował się na własną aplikację. Nie wiedzieć czemu bukmacher po swoim stracie w 2016 roku. Wyszedł jedynie z opcją obstawiania poprzez swoją platformę. Długi czas oczekiwania przez użytkowników na aplikacje ma jednak być zrekompensowany jakością i wyglądem samej aplikacji. Jeśli chodzi o te aspekty. Aplikacja bardzo dobrze nawiązuje do szaty graficznej, nie sprawia problemów, podczas jej użytkowania.

Jeśli chcemy wybrać aplikację, musimy wybrać się na stronę internetową bukmachera. Pobrać aplikację z niej, albowiem nie jest ona dostępna w ramach sklepu Google. Do naszej dyspozycji będzie oddana wtedy świetna platforma mobilna. Która daje nam pełną funkcjonalność konta tak jak w wypadku grania przez internet. Do naszej dyspozycji będzie bowiem pełen katalog zakładów od LvBet. Także pełna oferta zakładów on-line, które dzieją się w czasie rzeczywistym.

Aplikacja mobilna bardzo dobrze radzi sobie w komórkach także i starej generacji. Albowiem nie jest to aplikacja obciążająca nasz telefon. Działa szybko, sprawnie i co najważniejsze bez błędów. Podczas obstawiania, na co można natrafić na aplikacjach mobilnych konkurencji. Aplikacja od bukmachera widać, iż była testowana na wielu produktach. Została odpowiednio zoptymalizowana, aby przynieść graczom szybką i bardzo dobrą możliwość na obstawianie.

Bardzo ważnym elementem jest także szybki Cash Out, który jest możliwy do wykonania poprzez aplikację mobilną. Jeśli mamy zakład z wieloma wydarzeniami i chcemy zamknąć kupon wcześniej. Zgarniając mniejszą, lecz pewną kwotę, możemy to także zrobić, wykorzystując aplikację! Czasem bukmacher wrzuca na rynek specjalny kod LvBet na mobile. Wystarczy tylko wejść w sekcję swoich kuponów. Odnaleźć kupon, który jest w grze i sprawdzić, czy LvBet oferuje nam w nim wczesny Cash Out.

Wygląd i funkcjonalność strony

Strona doczekała się już wersji 3.0. W dalszym ciągu jest tu wiele elementów, które warto poprawić. Po pierwsze brakuje ręcznej wyszukiwarki zdarzeń – po nazwie drużyny lub lidze. By dotrzeć do konkretnego zdarzenia, musimy przebijać się przez kilka dodatkowych kafelków, które generują kolejne kliknięcia.

Firmie zdarzają się też problemy z działaniem strony. Czasami nie możemy przejść do danej podstrony. Poszczególne kursy znikają z oferty, by za chwilę znowu się pojawiły.

Sponsoring sportowy LV BET

Buk jest głównym sponsorem Wisły Kraków. Piłkarze Białej Gwiazdy występują w koszulkach z logiem bukmachera. Ponadto, bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubów piłkarskich: Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock oraz Piast Gliwice. Ponadto, serwis wspiera portal z aktualnościami sportowymi oraz wynikami – Łączy Nas Pasja. Sponsoring klubów piłkarskich jest korzystny również dla kibiców! Otóż każdy gracz, który dysponuje ważnym karnetem na mecze wyżej wymienionych zespołów. Może otrzymać korzystny bonus pieniężny w wysokości 50 złotych.

Bukmacher zaangażował się również we wspieranie polskiej siatkówki. Od sezonu 2017/2018 bukmacher jest oficjalnym partnerem Plus Ligi mężczyzn oraz Ligi Siatkówki Kobiet. W roku 2017 bukmacher był jednym ze sponsorów wydarzenia Eurovolley rozgrywanego w naszym kraju.

W mniejszym lub większym zakresie wspierają również Arkę Gdynię, Wisłę Płock, Widzew Łódź i Piasta Gliwice.

kod promocyjny lvbet

Oferta zakładów bukmacherskich w serwisie LVBET

Jedno jest pewne. Klientom bukmachera z całą pewnością nie grozi nuda. Mamy tu niezwykle bogatą kolekcję kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Wszystko uporządkowane i łatwo dostępne w interfejsie. Na samej górze spotkamy najpopularniejsze dyscypliny sportowe takie jak: piłka nożna, koszykówka, hokej czy tenis. Miłośnicy mniej popularnych sportów znajdą na dole rozpiski takie sporty jak: bandy czy hurling. Pośród pełnej oferty zakładów sportowych znajdziemy także wydarzenia specjalne. W nich typujemy wyniki wyborów lub nasze typy do przyznania prestiżowych nagród filmowych.

W dobie XXI wieku uwielbiamy udogodnienia i nietypowe rozwiązania. A zatem, w serwisie bukmacherskim możemy obstawiać również sporty wirtualne takie jak wyścigi czy tenis. Gracze sterowani przez komputer biorą udział w rozgrywkach, a my możemy typować rezultaty pojedynków. Bukmacher przygotował również prawdziwą gratkę dla fanów sportu. Fani tej niezwykle popularnej dyscypliny mogą obstawiać prestiżowe turnieje. Spośród takich gier jak: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, DOTA 2czy Call of Duty. W opinii znawców tematyki sportowej, w ciągu najbliższych lat. Zakłady na te wydarzenia będą równie popularne co na piłkę nożną. Na taką ewentualność bukmacher jest gotowy już teraz.

LvBet to bukmacher internetowy, który ma obecnie kilka lat działalności za sobą. W tym czasie bukmacher rozwinął swoje możliwości i ofertę. Warto dodać, że ta marka to zakłady bukmacherskie, które powstały w 2016 roku. Od tego momentu bukmacher działa nieprzerwanie, oferując swoim graczom coraz to nowsze możliwości. Wizerunkowo bukmacher jest już na pewno w ścisłym topie. Co potwierdzają kolejne kolaboracje ze znanymi osobami. Udział w wielu wydarzeniach stanowiących bardzo dobrą reklamę dla samego bukmachera.

Jedną z ciekawych kolaboracji, o której warto wspomnieć. Jest na pewno udział w reklamach LvBet. Byłego działacza PZPN, który okazał się swojego czasu niezwykle memiczną osobą. Opinia publiczna bardzo pokochała Zdzisława, który szybko stał się idolem wszystkich młodych osób. Buk postanowił okazję wykorzystać w 2018 roku, podczas Mistrzostw Świata. Wtedy to właśnie Zdzisław został twarzą bukmachera i promował jego promocje wśród swoich użytkowników. Zdzisław jest postacią, która na ten moment cały czas wspiera LvBet. Warto jednak dodać, iż nie jest to jedyna, duża kooperacja bukmachera na ten moment. Albowiem zakłady bukmacherskie są jeszcze wyposażone w jednego, bardzo ważnego Asa w rękawie.

LvBet i FameMMA – doskonały przepis na sukces

Fame MMA to federacja sportów walk. Która zadebiutowała 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Na tę okazję bukmacher przygotował również wspaniały kod promocyjny 50 PLN bez depozytu. Federacja specyficzna, albowiem przyjmowała ona znane osoby. Które miały stanowić filar medialny dla walk zwanych Freak Fight. Na samym początku organizatorzy poszukiwali wsparcia finansowego i medialnego wśród sponsorów. Zapewne kontaktowali się z większością Polskich bukmacherów. Ci nie wzięli na poważnie całego wydarzenia i jego rozmiaru. Wszyscy prócz tej marki, postanowił zostać sponsorem pierwszej gali, która miała miejsce właśnie w Koszalinie.

Finalnie pierwsza gala okazała się wielkim sukcesem. Skutkiem czego organizatorzy, jak i sam LvBet nie czekali długo. Z decyzją o dalszej współpracy oraz rozwoju swojej gali. Fame MMA 2 okazało się również sukcesem, tyle że zdecydowanie większym. Udział takich gwiazd jak Trybson i Różal, którzy komentowali całą galę, okazało się wielkim sukcesem. Sama gala została przygotowana jeszcze bardziej profesjonalnie i jeszcze z większym rozmachem.

LvBet co ciekawe jest jedynym bukmacherem, oferującym możliwość obstawiania zakładów Fame MMA. Dzięki tej wyłączności bukmacher może czerpać bezpośrednie zyski. Albowiem zainteresowanie obstawianiem gali Fame MMA jest zdecydowanie wysokie. Dzięki temu gala ma mocnego sponsora. Natomiast bukmacher posiada wydarzenie na Polskim podwórku. Które z roku na rok zwiększa się, jak i widownię, która obserwuje wszystkie walki cele brytów.

famemma

Na ten moment Fame MMA 3 zostało już oficjalnie zapowiedziane w marcu 2019 roku w Katowicach. Kolejna gala ma nieść kolejne atrakcje i możliwości, dzięki którym mamy jeszcze bardziej cieszyć się widowiskiem. O jakich atrakcjach mowa? Na ten moment wiemy tylko tyle, iż pierwszy raz w ramach gali zawalczy Polski raper. Który znany jest po prostu Filipek. Świetny raper, zwycięstwa najważniejszej bitwy WBW i autor kilku płyt. Jego przeciwnikiem będzie mniej znany, lecz równie utalentowany człowiek ze świadka podziemnego, znany pod pseudonimem Ryba. Tej osoby nie trzeba przedstawiać fanom hip-hopu. Jest to ścisły konkurent Filipka. Z którym to ów raper miał okazję raz wygrać i raz przegrać w pojedynku na słowa.

Jak będzie tym razem w Oktagonie? Przyjdzie nam o tym przekonać się już w marcu!

Wirtualne sporty w LvBet – łatwa gra, szybki zysk!

Wirtualne sporty stają się coraz częściej wykorzystywane wśród Polskich bukmacherów. Wszystko ze względu na rosnące zainteresowanie tematem wśród samych użytkowników bukmacherów. Którzy przekonują się do tej formy rozgrywki. U bukmachera LvBet mamy kod promocyjny na darmowe gry: GRAMGRUBO . Wirtualne sporty dają nam możliwość symulowania konkretnych dziedzin sportów i wydarzeń, które możemy oczywiście obstawić. W wypadku bukmachera sytuacja wygląda tak, iż dostaliśmy do dyspozycji trzy najbardziej popularne sporty:

 • Piłka Nożna
 • Wyścigi
 • Tenis

Tak szeroki wybór na pewno pozwoli wybrać nam coś dla siebie i obstawić odpowiedni zakład. Kiedy w rzeczywistych spotkaniach sportowych nie ma dla nas propozycji, godnej naszej uwagi. LvBet ma bardzo ciekawy system swoich sportów. Piłka nożna zdecydowanie przekonuje swoim interfejsem i oddaje do dyspozycji bardzo ciekawe zakład. Dzięki którym będziemy mogli wykorzystać wysoki potencjał rozgrywek.

W Wirtualnych sportach nie potrzebujemy wielkiej wiedzy, lecz dobrego wyczucia. Do dyspozycji dostajemy podstawowe statystyki. Dzięki którym będziemy mogli decydować, czy obstawienie danej drużyny może być dla nas opłacalne.

Również ciekawą opcją są wirtualne sporty w wyścigach. Także dostarczają nam wiele emocji podczas rozgrywki. Symulacja wyścigów ma na celu wprowadzić nas do świata wyścigów. Będzie bardzo realistyczny i tak jak w życiu, wiele w przeciągu danego wydarzenia sportowego.

Ludzie wybierają także wirtualne sporty, albowiem są one oczywiście dość ciekawym pomysłem na zarobek. W momencie, kiedy odpowiednio opanujemy strukturę wirtualnych sportów w LvBet. Będziemy mogli wpłynąć w dużym stopniu na poziom naszych wygranych. Jak pokazują wygrane kupony graczy w internecie.

LV – legalny bukmacher w Polsce

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce działają na podstawie licencji wydawanej przez Ministra Finansów. Aktualnie, na ryku funkcjonuje siedmiu legalnych bukmacherów, a wśród nich LV. Co ciekawe, operator jako ostatni z tego grona uzyskał licencję, której numer to: PS4.6831.9.2016.EQK. Kilka dni wcześniej pozwolenie otrzymał bukmacher forBET, pod względem stażu na polskim rynku, rówieśnik. Dzięki otrzymanej licencji możemy bez ograniczeń korzystać z usług, jakie świadczy nam bukmacher. Jedynym ograniczeniem są oczywiście podatki:

 • 12% podatek od każdej stawki – każda stawka obstawiona przez Ciebie na zakład zostanie pomniejszona o 12%. Obstawiając kupon, wszystko jest przejrzyste. Dowiesz się, jaka jest ostateczna stawka na zakład oraz jest potencjalna wygrana.
 • 10% podatek od wygranej powyżej 2280 PLN – jeżeli zakład bukmacherski może przynieść potencjalną wygraną powyżej 2280 złotych. Zostaniesz o tym automatycznie poinformowany odpowiednim komunikatem. W niektórych sytuacjach opłaca się oczywiście nieco zmniejszyć stawkę. Zarobić mniejszą kwotę, ale mieszczącą się w przedziale wolnym od podatku. Każda wygrana powyżej 2280 PLN zostanie uszczuplona o 10% podatku.

Jako legalny bukmacher musi również przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry. A zatem reklama bukmacherska nie może zawierać żadnych skojarzeń z bogactwem, atrakcyjnością czy sukcesem zawodowym. Dodatkowo każdy gracz w serwisie bukmachera może dowiedzieć się, na czym polega odpowiedzialna gra. A także jakie zachowania mogą prowadzić do uzależnienia od hazardu.

LV BET o sobie

Nowa marka na rynku bukmacherskim. Moglibyśmy wzorem konkurencji napisać, że jesteśmy LEGALNI, ale nie na tym chcemy opierać unikalność. Chcemy, abyście wiedzieli, że w LV BET zaskoczymy Was. Naszych Graczy, dynamiką rozwoju, świeżymi pomysłami, a przede wszystkim podejściem nastawionym na Was!

Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie. I którzy dzielą pasję do sportu, tak samo, jak Wy! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz a może przede wszystkim — bezpieczeństwo gry. Czynniki te staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności.

Opinie – jak widzą bukmachera inni?

Serwis bukmacherski niezwykle szybko zdobył popularność wśród fanów zakładów sportowych. Świetnie przemyślana strategia marketingowa oraz liczne bonusy i promocje sprawiły, że marka osiągnęła sukces. Imponujące tempo rozwoju zostało nagrodzone nominacją w międzynarodowym plebiscycie SBC Awards. W kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Bukmacherskich. Jako jedyną, drobną wadę serwisu, gracze wymieniają brak aplikacji mobilnej. Przy tak wielu zaletach, jedna mało znacząca wada nie może obniżyć bardzo wysokiej oceny. Na jaką zasłużył sobie legalny, polski bukmacher.

Program lojalnościowy w serwisie bukmacherskim

Bukmacher przygotował dla swoich klientów program lojalnościowy. Każdy zakład spełniający odpowiednie warunki może dodatkowo zagwarantować Ci specjalne punkty LV. Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów możesz je wymienić na cenne nagrody. W postaci bonusów pieniężnych lub zakładów bez ryzyka. W ten sposób bukmacher nagradza najbardziej aktywnych graczy. Pamiętaj, że im większa stawka oraz kurs zakładu, tym więcej punktów w programie otrzymasz.

Uzbierane punkty LV można wymienić na gotówkę. Każde 100 punktów to 5 złotych środków bonusowych. Zdobyte w ten sposób pieniądze nie podlegają żadnych warunkom obrotu i mogą zostać od razu wypłacone. Za każde obstawione 25 złotych otrzymasz 1 punkt. Czasami bukmacher organizuje promocje i specjalne oferty, w których można zgarnąć większą liczbę punktów.

Punkty naziemne operatora w Polsce

kod promocyjny lvbet

 

Zakłady bukmacherskie są dostępne także za pośrednictwem punktów naziemnych. Na ten moment jest ich kilkadziesiąt w większych miastach Polski. Operator zapowiedział jednak rozbudowanie sieci o kolejne salony gry. Dlaczego warto korzystać z punktów naziemnych?

Ponieważ tylko w ten sposób możemy zakosztować prawdziwego klimatu tradycyjnej gry. Dodatkowo możemy skorzystać z ciekawych promocji. A także obejrzeć transmisje ważnych wydarzeń sportowych na jednym z telewizorów.

Salony są wyposażone w sieć internetową, aby zagwarantować Ci nieograniczony dostęp do Internetu. Adresy wszystkich lokali naziemnych można sprawdzić w konkretnym dziale serwisu internetowego.

lvbet lokale

Pomoc techniczna i kontakt z serwisem

Pracownicy lvbet z przyjemnością pomogą Ci się uporać z każdym problemem technicznym. Możesz się z nimi skonsultować za pośrednictwem chatu na żywo w godzinach 9-22. Ponadto, możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub drogi mailowej.

E-mail: pomoc@lvbet.pl

Adres siedziby: ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384, Katowice

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.