Bonusy na start u bukmachera

Bonusy na start u bukmachera
04 Maj 2020
0
272

Bonusy powitalne są tym, co typerzy, zwłaszcza początkujący, lubią najbardziej. Coraz większa część społeczeństwa interesuje się zakładami bukmacherskimi jako jednym ze sposobów na rozrywkę. Rosnący popyt skutkuje pojawianiem się coraz to nowych operatorów. W celu zachęcenia klientów do skorzystania ze swoich usług muszą oni zaoferować jak najlepszą ofertę, której elementarną częścią jest bonus powitalny. Taki bonus jest uznawany za wizytówkę bukmachera i najważniejszą z dostępnych promocji. Jakie zatem bonusy powitalne możemy spotkać na polskim rynku?

Bonusy na start u bukmachera

Osoba, która przymierza się do założenia konta u któregoś z bukmacherów i rozpoczęcia swojej przygody z zakładami bombardowana jest ze wszech stron różnymi ofertami powitalnymi. Aktualna lista legalnych polskich bukmacherów obejmuje aż 19 pozycji, co jest imponującą liczbą. Oznacza to, że nowy gracz naprawdę ma z czego wybierać w kwestii oferty powitalnej, zwłaszcza, że praktycznie każdy podmiot oferuje promocję na start.

Bonusy powitalne są przeznaczone dla osób dopiero co zakładających konto u danego operatora, co oznacza, że wiele z tych osób jest początkujących. Wielu bukmacherów wykorzystuje tę wiedzę oferując na pierwszy rzut oka niezwykle atrakcyjny bonus. Zagłębiając się jednak w szczegóły regulaminu okazuje się, że promocja ta jest objęta horrendalnymi warunkami obrotu, które należy spełnić przed możliwością wypłaty środków na konto bankowe. Taka właśnie sytuacja może być zgubna dla nowicjuszy, którzy nie wiedzą jeszcze, jaki jest najlepszy bonus powitalny. Priorytetem w takim przypadku zawsze powinno być skrupulatne przeanalizowanie regulaminu danego bukmachera i przysługującej promocji. Najważniejszymi kwestiami, na które należy zwrócić uwagę są:

- minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie,

- minimalny kurs całkowity kuponu,

- liczba obrotów, jakie należy wykonać przed możliwością wypłaty.

Gracz powinien również wziąć pod uwagę to, jak wysokimi środkami na grę dysponuje. Im mniejsza jest ta kwota, tym lepiej wybrać mniej atrakcyjny bonus powitalny. Warto także zwracać uwagę na kody promocyjne, które można wpisać podczas procesu rejestracji. W wielu przypadkach podwyższają one możliwe do otrzymania kwoty, co oznacza dla gracza same plusy!

Jakie bonusy na start możemy spotkać wśród legalnych polskich bukmacherów? Najpopularniejszymi z nich są:

- bonus od depozytu,

- bonus bez depozytu (freebet),

- zakład bez ryzyka.

Bonus od depozytu

Zdecydowanie najpopularniejszym bonusem powitalnym wśród legalnych polskich bukmacherów jest bonus od depozytu. Większość podmiotów oferuje właśnie tego rodzaju promocję, która najczęściej pozwala graczowi na podwojenie składanej przy pierwszej wpłacie sumy pieniędzy. Tym, co odróżnia poszczególne firmy w przypadku tego bonusu jest wysokość oferowanej kwoty, a także warunki jej obrotu. Bonus 100% od pierwszej wpłaty otrzymamy u takich operatorów jak BETFAN, STS, TOTALbet, Fortuna, eWinner, forBET czy LV BET. Warto także zwrócić uwagę na to, że niektórzy bukmacherzy oferują bonusy od pierwszych dwóch lub trzech depozytów. Taka sytuacja ma miejsce w BETFAN lub eWinner. Jakie kwoty możemy otrzymać w poszczególnych bukmacherach?

- BETFAN – bonus 100% do 3000 zł od pierwszych trzech wpłat na konto,

- STS – bonus 100% do 1200 zł od pierwszej wpłaty na konto,

- TOTALbet – bonus 100% do 5000 zł od pierwszej wpłaty na konto,

- Fortuna – bonus 100% do 1000 zł od pierwszej wpłaty na konto,

- eWinner – bonus 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty na konto i bonus 50% do 500 zł od drugiej wpłaty na konto,

- forBET – bonus 100% do 2000 zł od pierwszych trzech wpłat na konto,

- LV BET – bonus 100% do 1000 zł od pierwszej wpłaty na konto i bonus 50% do 500 zł od drugiej wpłaty na konto.

Widzimy więc wyraźnie, że najbardziej imponującą kwotę bonusu proponuje nam TOTALbet, bowiem jest to aż 5000 zł. Kwota bonusu to jedno, natomiast chyba jeszcze ważniejszą kwestią są warunki obrotu. Przykładowo, w BETFAN jest to pięciokrotny obrót kuponami z minimum dwoma zdarzeniami z minimalnym kursem pojedynczego 1.45, w STS jest to trzykrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 1.91, z tym że brane są pod uwagę tylko stawki za wygrane kupony. W TOTALbet z kolei otrzymuje się poszczególny procent pierwszej wpłaty po kolejnym obracaniu wpłaconym depozytem. Pokazuje to tylko, że szczegółowa analiza warunków obrotu jest kluczowa przy ocenianiu atrakcyjności bonusu od depozytu.

Bonus bez depozytu (freebet)

Bonus bez depozytu czyli popularny freebet jest zdecydowanie najbardziej pożądaną przez graczy opcją bonusu powitalnego. Są to bowiem zupełnie darmowe środki na grę, przy których gracz nie musi inwestować własnych pieniędzy. Jest to zatem bardzo atrakcyjna promocja, zwłaszcza, że wygrane w ten sposób środki trafiają od razu na konto główne gracza. Klient może dzięki freebetowi zaznajomić się z ofertą danego bukmachera i skorzystać z oferowanych przez niego opcji. Nie jest to jednak bonus tak powszechnie spotykany jak bonus od depozytu, ponieważ w Polsce tylko kilku bukmacherów oferuje freebet w ramach oferty powitalnej. Są nimi:

- STS – freebet 25 zł (29 zł po rejestracji z kodem GRAMGRUBO). Freebetem tym należy jednak trzykrotnie obrócić po kursie minimalnym 1.91, a brane pod uwagę są tylko stawki z wygranych kuponów,

- TOTALbet – freebet 40 zł (50 zł po rejestracji z kodem GRAMGRUBO). Gracz otrzymuje po rejestracji 20 zł (30 zł w przypadku rejestracji z kodem GRAMGRUBO), a kolejne 20 zł po spełnieniu niewielkich warunków,

- Fortuna – środki na grę o wartości 20 zł przedstawione za pomocą 2800 punktów FKP,

- LV BET – freebet 20 zł przedstawiony w formie bonusu z mnożnikiem – 1 zł x 20,

- eWinner – freebet 25 zł otrzymany po zagraniu dowolnego kuponu za minimum 50 zł.

Zakład bez ryzyka

Ostatnim bonusem powitalnym popularnym w Polsce jest zakład bez ryzyka zwany również cashbackiem. Poza bonusem od depozytu jest najpowszechniej stosowaną opcją. Na czym polega ta promocja? Stawiając pierwszy zakład nie ponosimy do końca ryzyka, ponieważ w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki. Jeśli natomiast zakład okaże się trafiony, to gracz otrzymuje pełną wygraną z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Zakład bez ryzyka możemy spotkać aktualnie w:

- Betclic – cashback 500 zł (550 zł po rejestracji z kodem GRAMGRUBO550),

- BETFAN – zakład bez ryzyka do 100 zł po rejestracji z kodem GRAMGRUBO,

- eWinner – zakład bez ryzyka do 150 zł (170 zł po rejestracji z kodem GRAMGRUBO),

- Fortuna – zakład bez ryzyka do 100 zł.

Zakłady bez ryzyka są, podobnie do bonusów od depozytu, objęte warunkami obrotu, ponieważ w większości zwrot stawki odbywa się na konto bonusowe. Oznacza to, że przed możliwością wypłaty środków gracz musi wykonać obrót otrzymaną kwotą. Wyjątkiem od tej reguły jest z pewnością BETFAN, w którym zakład bez ryzyka odbywa się na konto główne. Jest to niezwykle ciekawa opcja dla gracza, ponieważ nie musi on się obawiać straty całej kwoty, gdyż otrzymane w przypadku przegranej środki może bezpośrednio wypłacić na swoje konto bankowe.

Pytania i odpowiedzi

Który bukmacher oferuje najlepszy bonus od depozytu?

Naszym zdaniem to TOTALbet i BETFAN oferują najciekawszy tego typu bonus na rynku.

Który bukmacher oferuje najlepszy freebet?

Zdecydowanie najlepszą opcją w kwestii bonusu bez depozytu jest TOTALbet.

Który bukmacher oferuje najlepszy zakład bez ryzyka?

Najlepszą opcją jest w tym przypadku BETFAN, ponieważ właśnie w BETFAN gracz otrzymuje zwrot stawki na konto główne.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.