Superbet opinie

Superbet opinie
25 Mar 2020
0
24

Superbet - informacje ogólne

W 2018 roku stale powiększającą się listę legalnych polskich bukmacherów powiększył SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Pojawienie się tego podmiotu na rynku przeszło jednak w Polsce bez większego echa, mimo że Superbet jest liderem rumuńskiego rynku bukmacherów, skąd też się wywodzi. Początkowo, przez niemal 2 lata firma ta świadczyła usługi tylko i wyłącznie w punktach naziemnych, których jest już w Polsce kilkadziesiąt. Po tym czasie, w lutym 2020 roku bukmacher ten rozpoczął także działalność internetową. Podstawowe informacje, które możemy uzyskać o Superbet to:

 • SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • ul. 73 Pułku Piechoty 7a, 40-496 Katowice
 • KRS: 0000666114,
 • NIP: 9542775133,
 • REGON: 366704393,
 • Numer licencji: PS4.6831.4.2017

Superbet powstał już w 2009 roku w Rumunii, gdzie błyskawicznie osiągnął on pozycję hegemona na rynku. Od tego momentu rozwinął on swoją sieć lokali naziemnych w samym kraju powstania aż do 1200, co tylko pokazuje ich ogromny rozwój. Oto, co między innymi możemy znaleźć na stronie Superbet w zakładce „O nas”:

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online, otwierając kasyna i inwestując w najnowsze technologie.

Superbet postąpił niezwykle rozsądnie przenosząc swoją działalność na terenie Polski również do Internetu. Dobrze bowiem zdajemy sobie wszyscy sprawę, że graczy preferujących zakłady online jest zdecydowanie więcej, niż tych, którzy wolą tradycyjne obstawianie w punktach. Bukmacher ten uzupełnił więc całkiem pokaźną już listę legalnych polskich bukmacherów, która na chwilę obecną prezentuje się następująco:

 • SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
 • FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
 • BETFAN Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o.
 • forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • eWinner Sp. z o.o.
 • Polski Bukmacher Sp. z o.o. (znany jako Noblebet i OK BET)
 • TOTOLOTEK S.A.
 • BestBet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Cherry Online Polska Sp. z o.o. (znany jako PZ BUK)
 • E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • BEM Operations Limited (znany jako Betclic)
 • Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
 • GO BET Sp. z o.o.
 • Traf - Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
 • BetX Polska Sp. z o.o.

SUPERBET Zakłady Bukmacherskie

Superbet jest jednym z kilku legalnie działających w Polsce bukmacherów z zagranicznym kapitałem. Fakt, że jest to firma wiodąca prym na rynku Europy Środkowo-Wschodniej może sugerować nam, że również na naszym rodzimym „podwórku” nie będą chcieli oni odgrywać roli tła i z czasem możemy spodziewać się jeszcze większej ekspansji.

Po wejściu na stronę omawianego bukmachera od razu rzuca nam się w oczy kolorystyka, która jest nam dobrze znana, bowiem są to dwa kolory – biały i czerwony. Dla graczy doświadczonych poruszanie się po stronie internetowej nie będzie stanowić żadnego trudu, ponieważ interfejs jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zresztą, nie ma się czemu dziwić, ponieważ mamy tutaj do czynienia z doświadczoną firmą, świadczącą swoje usługi od 11 lat. Poza tym, wszystkie sekcje znajdują się dokładnie w tych samych miejscach, co w przypadku konkurencyjnych firm, więc nie ma się co tutaj za bardzo rozwodzić. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje i dla jednego obserwatora cały layout nie będzie niczym ciekawym, inny zaś doceni jego prostotę. Skrajna kolorystyka na pewno rzuca się w oczy, jednak nie przeszkadza w odbiorze najważniejszych rzeczy.

Opinie o ofercie bukmacherskiej i kursach

Trzeba uczciwie przyznać, że jeśli chodzi o bogactwo oferty bukmacherskiej, to w przypadku Superbet jest póki co średnio. Oferta nie zachwyca, jednak musimy pamiętać, że jest to nowy podmiot na polskim rynku, którego początek działalności internetowej miał miejsce kilka tygodni temu. Jakie dyscypliny możemy znaleźć na chwilę obecną w ofercie Superbet?

- piłka nożna,

- tenis,

- hokej na lodzie,

- tenis stołowy,

- mma,

- counter strike,

- league of legends,

- dota 2.

Sami więc widzimy, że szału nie ma, ale na pewno możemy spodziewać się poprawy w najbliższym czasie. Rynki na poszczególne zdarzenia również nie zachwycają i są średnie. Warto jednak pochwalić bardzo ciekawą ofertę na zakłady live, gdzie możemy znaleźć w zasadzie wszystko – od najpopularniejszych spotkań w czołowych ligach, do tych bardzo niszowych.

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie, to prezentują się one w miarę przyzwoicie, jednak nie odbiegają one za bardzo od konkurentów na rynku. Analizując poszczególne spotkania można wysnuć wniosek, że po prostu niektóre kursy na poszczególne zdarzenia są wyższe, a niektóre niższe niż u konkurencji. Szczególnie pozytywnie dla Superbet prezentują się zazwyczaj kursy na remis w meczach piłkarskich, więc jeśli zamierzacie postawić tego typu zakład, to wówczas warto sprawdzić, jaki kurs na to zdarzenie wystawił właśnie Superbet.

Bonus powitalny w Superbet

Superbet nie odbiega od rynkowych konkurentów i również oferuje dla swoich graczy bonus powitalny. Jak wygląda więc główna zachęta tego bukmachera dla nowych klientów? Są nim łącznie 3 bonusy od depozytu. Co należy zrobić, aby odebrać pełny bonus na start w Superbet?

- zarejestruj się w Superbet,

- złóż pierwszy depozyt i odbierz 100% bonus od pierwszej wpłaty do 300 zł,

- złóż drugi depozyt i odbierz 100% bonusu od drugiej wpłaty do 200 zł,

- złóż trzeci depozyt i odbierz 100% bonusu od trzeciej wpłaty do 100 zł.

Jak łatwo więc policzyć, mamy do zgarnięcia łącznie 600 zł bonusu. W dzisiejszych realiach nie jest to już jednak kwota robiąca ogromne wrażenie, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do ciekawszych bonusów. Ok, atrakcyjny bonus to jedno, jednak druga sprawa to konieczny obrót tym bonusem. Jak jest w przypadku Superbet?

- czterokrotny obrót,

- kurs minimalny kuponu 1.80,

- możliwe kupony SOLO lub AKO.

Czy są to bardzo wymagające warunki? Raczej nie. Czy wyróżniają się zdecydowanie na tle konkurencji? Również nie.

Metody płatności

Wśród metod płatności w Superbet możemy znaleźć:

- wpłata w punkcie,

- BLIK,

- Tpay,

- Przelew bankowy,

- karty kredytowe,

- Neteller.

Metody płatności również nie robią większego wrażenia. Jest co prawda w porządku, jednak do ideału sporo brakuje.

Aplikacja mobilna

Jak na razie aplikacja Superbet jest w Polsce niedostępna i działa wyłącznie na terenie Rumunii. Można się jednak spodziewać, że w najbliższej przyszłości ulegnie to zmianie i bukmacher, tak jak na ambitny podmiot przystało – przedstawi swoim klientom w pełni gotowy i funkcjonalny produkt. Biorąc pod uwagę rumuńską wersję aplikacji, to jest ona przyjemna dla oka, przejrzysta i funkcjonalna. Pozostaje nam zatem jedynie czekać na polską wersję.

Opinie o Superbet – podsumowanie

Póki co, żaden z analizowanych segmentów nie robi dużego wrażenia typu „wow!”. Trzeba jednak mieć na uwadze, że Superbet to bukmacher, który dopiero co wystartował z działalnością internetową i trzeba obdarzyć go pewnym kredytem zaufania. Trzeba to robić, zwłaszcza mając w pamięci, że jest to podmiot zagraniczny, który funkcjonuje na europejskim rynku od lat i to funkcjonuje z sukcesami. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać. Niebawem Superbet będzie z pewnością próbował mocniej zaistnieć na rynku i postara się dopracować poszczególne kwestie.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.