Kod promocyjny Mr BET luty 2020

Kod promocyjny Mr BET luty 2020
05 Lut 2020
0
55

Kod promocyjny Mr BET na styczeń 2020 oznacza dla Państwa dodatkowe środki na grę! Dzięki rejestracji z kodem promocyjnym Mr BET  w styczniu 2020 roku będą mogli Państwo wygrać na swoich kuponach jeszcze więcej pieniędzy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podanymi kodami promocyjnymi i do korzystania z nich przy rejestracji w Mr BET.

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla 18+.

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Za rejestrację  29 lutego 2020
Bonus na start  29 lutego 2020
Bezpieczny kupon  29 lutego 2020
Bonus  29 lutego 2020
Sporty Wirtualne  29 lutego 2020
Minimalna wpłata  29 lutego 2020
Idź do Mr BET

Kod promocyjny Mr Bet na luty 2020

Tak szybko, jak tylko nowy bukmacher na polskim rynku Mr BET rozpocznie swoją działalność internetową użytkownicy serwisu Gram Grubo będą mogli skorzystać z kodów promocyjnych znajdujących się w powyższej tabelce. Jak przyznał sam prezes Mr BET Konrad Łabudek bukmacher wystartuje planowo w drugiej połowie 2020 roku. Co prawda, wpis do KRS firma otrzymała już we wrześniu 2018 roku, jednak dopiero na początku 2020 roku przyznana została licencja od Ministerstwa Finansów. Jak tłumaczy Łabudek – nie należy szukać tutaj drugiego dna, ponieważ tak długie oczekiwanie było spowodowane po prostu tym, że bukmacher chce przygotować ofertę w taki sposób, by wyróżniać się na polskim rynku. Jak zawsze w takich przypadkach jednak, nie ma co ferować wyroków przed tym, jak zobaczymy pełną ofertę. Można mieć jednakże spore oczekiwania bazując na słowach prezesa Mr BET. Spodziewamy się zatem innowacyjnej oferty, a z pomocą portalu Gram Grubo nowi gracze będą mogli liczyć na dodatkowe promocje i bonusy.

Jak otrzymać kod bonusowy Mr BET?

Mr BET we współpracy z serwisem Gram Grubo przygotował dla wszystkich użytkowników portalu zestaw kodów promocyjnych, za pomocą których nowi gracze będą uprawnieni do skorzystania z oferowanych promocji i bonusów. Zastosowanie podanych kodów promocyjnych oznacza dla nowego klienta atrakcyjniejsze warunki bonusu powitalnego, a także okresowych promocji. Najprościej rzecz ujmując skutkuje to tym, że gracz ma możliwość wygrania większej kwoty. Każdy może sprawdzić, który kod jest dla niego najdogodniejszy klikając w wybraną przez siebie opcję.

Bonus powitalny i promocje w Mr BET

Bonusy powitalne i promocje okresowe są aspektem, który z pewnością najbardziej ciekawi osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi. Każdy pojawiający się na polskim rynku bukmacher liczy, że uda mu się zdobyć jak największy „kawałek tortu”, czyli mówiąc krótko – przyciągnąć zainteresowanie jak największej liczby osób. Naturalnie jest to coraz trudniejsze, bo o ile przed laty mieliśmy zaledwie kilku bukmacherów, a co za tym idzie wybór był mocno ograniczony i każdy nowy podmiot mógł liczyć na dużą uwagę graczy, tak teraz jest zdecydowanie inaczej. Legalnych polskich bukmacherów obecnych na rynku mamy już kilkunastu i każdy z nich prześciga się w tym, by zaproponować lepsze warunki dla gracza niż robi to konkurencja. W jaki sposób najłatwiej to zrobić? Oczywiście za pomocą atrakcyjnych bonusów powitalnych i promocji. Idąc za słowami prezesa Mr BET Konrada Łabudka, który powiedział, że trwają przygotowania nad tym, by oferowane przez nich produkty wyróżniały ich na tle konkurencji, możemy popuścić wodzę fantazji. Ambicje – jak sami widzimy – są ogromne i aby je spełnić należy zaproponować nowym klientom naprawdę bardzo atrakcyjne warunki do gry. Jeśli chodzi stricte o bonusy powitalne, to obecnie na rynku najczęściej spotykanymi są bonusy od depozytu oraz zakłady bez ryzyka. Oczywiście są to dobre opcje, jednak nie są one w stanie wyróżnić na tle innych nowego bukmachera. Rzecz jasna, póki firma nie rozpocznie swojej internetowej działalności, trudno jest cokolwiek wyrokować, ale możemy spodziewać się, że wyjątkowość w kwestii bonusu powitalnego może Mr BET zapewnić bonus bez depozytu czyli popularny „freebet”. Tych, wbrew pozorom, nie mamy aż tak dużo na rynku i darmowe środki na grę na pewno wpłynęłyby pozytywnie na zainteresowanie klientów, a co za tym idzie – dokładne zapoznanie się z ofertą bukmachera. Równie intrygujące byłoby przyznanie bonusów nie od jednego, a od kilku pierwszych depozytów. Jest to coraz częściej spotykana opcja, która nie odbiera tak szybko radości z gry klientom w razie przegranych. Pozwala ona także naturalnie na jeszcze lepsze zapoznanie się z ofertą.

Przyciągnąć uwagę klienta, a utrzymać jego zainteresowanie na dłużej to dwie całkowicie różne sprawy. Tutaj do gry wchodzą promocje okresowe. Biorąc pod uwagę szeroką konkurencję jest to coś, bez czego żaden bukmacher obecnie nie funkcjonuje. W obecnych realiach walka trwa praktycznie o każdego klienta, co oznacza że wartościowy program lojalnościowy jest koniecznością w przypadku szanującego się bukmachera. Każda osoba bowiem lubi być doceniana za lojalność, a w wielu przypadkach mamy jednak tego deficyt, ponieważ bukmacherzy oferują tylko i wyłącznie ciekawe bonusy powitalne nieco zapominając przy tym o klientach, którzy regularnie korzystają z ich usług. Stworzenie takiego programu może być dla Mr BET tym, co wyróżni ich na tle konkurentów, nawet jeśli bonusy powitalne będą porównywalne z konkurentami.

Bonusy powitalne oraz rozwinięty program lojalnościowy są tym, co rzuca się od razu w oczy nowym klientom, którzy rozważają wybór bukmachera, w którym zamierzają ulokować swoje pieniądze. Jak już wspomnieliśmy wcześniej – nowy podmiot ma wystartować planowo w drugiej połowie 2020 roku. Są to mimo wszystko nadal dość szerokie ramy, ponieważ nie wiemy, czy oczekiwać ich startu już w lipcu czy sierpniu, kiedy to obejrzymy Euro 2020 lub Igrzyska Olimpijskie, czy też premiera Mr BET nastąpi jeszcze później czyli w chwili, gdy do gry wrócą najlepsze piłkarskie rozgrywki świata, takie jak Premier League, La Liga, Serie A czy Bundesliga. Jedno jest pewne – ciekawych zdarzeń z całą pewnością nie braknie i kiedy by Mr BET nie wystartował, to będzie miał idealną okazję do zainteresowania nowych klientów swoją ofertą.

Konkurencja na rynku legalnych polskich bukmacherów oraz lista zezwoleń od Ministerstwa Finansów

Mr BET został zarejestrowany jako 18. operator posiadający licencję na zawieranie zakładów wzajemnych. Bukmacher najprawdopodobniej będzie prowadził swoją działalność na stronie www.mrbet.pl, co jest dobrym, intuicyjnym rozwiązaniem.

 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic  zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018 nip 5252747132, regon 369967041 Legalny na terytorium polski
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017

Zakłady bukmacherskie Mr BET

Mr BET otrzymał pozwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet w styczniu 2020 roku. Wpis do rejestru przedsiębiorców KRS otrzymał on jednak już półtora roku wcześniej, a dokładnie we wrześniu 2018 roku. Naturalnie, wiele osób jest zainteresowanych tym, co zaoferuje od samego początku bukmacher i czy naprawdę będzie chciał – mówiąc kolokwialnie – zamieszać na polskim rynku. Sytuacja z pewnością nie należy do najłatwiejszych, ponieważ mamy aktualnie wiele podmiotów prowadzących podobną działalność, a wybicie się do ścisłej czołówki jest naprawdę trudnym i czasochłonnym procesem. Start serwisu jest planowany na drugą połowę 2020 roku, co stanowi dość rozległe ramy czasowe. Jeśli chodzi o logo czy też kolorystykę nowego bukmachera, to nie wiemy praktycznie nic. To jednak nie jest najistotniejsze. Najważniejszymi aspektami są naturalnie bonusy i promocje oraz oferta bukmacherska. Jak zapowiedział prezes firmy Konrad Łabudek – trwają przygotowania do tego, by Mr BET wyróżniał się na rynku i nie przepadł wśród konkurentów. Mocne zaznaczenie swojej obecności można podkreślić właśnie za pomocą szerokiej oferty, a także ciekawych bonusów na start i promocji dla lojalnych graczy. To oczywiście jedynie spekulacje, ale nie ma innej możliwości, by pozytywnie wyróżniać się na obecnym rynku. Aplikację mobilną czy też szeroki wybór metod płatności ma w zasadzie już każdy bukmacher, więc ciężko jest się na tym polu wykazać. Możemy zatem spodziewać się ciekawych bonusów powitalnych, a w połączeniu z czasem, w którym bukmacher wystartuje (czyli druga połowa 2020 roku) będziemy mieli naprawdę ciekawą jesień, bowiem właśnie wtedy startują najlepsze ligi piłkarskie. Jeszcze wcześniej mamy Euro 2020 i Igrzyska Olimpijskie, a więc możliwości zawarcia zakładów na pewno nie będzie brakować.

Podstawowe informacje

 • Na początku 2020 roku Mr BET został zarejestrowany jako 18. operator posiadający licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych drogą internetową.
 • Mr BET prawdopodobnie będzie działać na stronie www.mrbet.pl, co jest wygodnym adresem dla graczy (w porównaniu np. z eFortuna czy iForbet), jednak strona internetowa nie jest jeszcze aktywna.
 • Mr BET został zarejestrowany pod adresem ul. Pochyła 7, 43-400 Cieszyn. Jest więc to druga firma – po Fortunie – zarejestrowana w Cieszynie.
 • Wysokość kapitału zakładowego to 2 mln złotych.
 • Według oficjalnego rejestru KRS prezesem zarządu Mr BET jest Konrad Łukasz Łabudek (od października 2019), a Lucie Łabudek oraz Barbara Maria Łabudek są wspólnikami.

Mr BET staje w szranki, kiedy w grze jest już od dłuższego czasu wielu bukmacherów. Czy bukmacher stoi jednak na straconej pozycji? Trudno cokolwiek wyrokować. Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że początki z pewnością będą trudne. Mający doświadczenie w branży Konrad Łabudek wie natomiast, w jaki sposób zachęcić do korzystania z usług bukmachera nowych klientów. Sam prezes przyznaje, że ambicje są bardzo duże, a firma będzie na pewno wyróżniać się na rynku. Nam – klientom pozostaje tylko czekać na to, co zaoferuje Mr BET, a spodziewamy się szerokiej oferty bukmacherskiej z wysokimi kursami i atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Wyróżniającą opcją byłaby także gra bez podatku, przynajmniej na początkowym stadium działalności firmy. Zapowiadany start przypada na drugą połowę 2020 roku, co oznacza interesujący okres w świecie sportu. Swoje rozgrywki wznawiają bowiem najlepsze ligi piłkarskie świata, jak chociażby Premier League czy La Liga.

Oferta serwisu internetowego, bonusy oraz kody promocyjne

Póki co posiadamy tak naprawdę bardzo niewiele konkretów na temat działania firmy Mr BET i opieramy się w głównej mierze na strzępkach informacji i na spekulacjach. Możemy jednak wziąć pod uwagę to, co proponuje nam konkurencja i przeanalizować najlepsze możliwości dla nowego podmiotu właśnie pod tym kątem. Co więc może nam zaoferować Mr BET?

 • oferta zakładów przedmeczowych – nadal jest to cieszący się największą popularnością format przyjmowania zakładów. Aby zaspokoić potrzeby klientów należy w tym aspekcie przygotować niezwykle szeroką ofertę nie tylko na popularne dyscypliny jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, ale także na te nieco niszowe, pokroju darta, krykieta czy rugby i futbolu amerykańskiego. Najprościej rzecz ujmując – na wszystko, na co tylko jest zapotrzebowanie. A oferta dotycząca poszczególnych dyscyplin musi także zawierać bogaty rynek zdarzeń. W tym miejscu z pewnością Mr BET może poszukać swojego pola do działania i przykucia uwagi klientów.
 • zakłady live – zakłady meczowe to nie wszystko i coraz więcej osób decyduje się sięgać do zakładki zakładów na żywo, gdzie mogą oni obstawić wydarzenia w trakcie ich rozgrywania. Oferta zakładów na żywo stała się już w zasadzie normą i ważne tylko, jak szeroka i jak przejrzysta jest ta oferta. Musimy się więc spodziewać, że Mr BET zawiesi sobie poprzeczkę wysoko i przygotuje naprawdę ciekawą opcję z zakładami typu live.
 • sporty wirtualne – poza zakładami prematch oraz live mamy trzecią sekcję jaką są sporty wirtualne. Co ciekawe, format ten zyskuje coraz większą popularność wśród graczy, ponieważ w tym przypadku nie trzeba czekać zbyt długo na rozstrzygnięcia obstawionych zdarzeń. Sporty wirtualne są naturalnie generowanymi poprzez specjalną aplikację meczami czy też wyścigami, gdzie algorytm decyduje o zwycięstwie danego zawodnika bądź drużyny. Oczywiście w głównej mierze jest to obarczone sporą losowością, jednak jak możemy się przekonać, gracze coraz częściej sięgają po ten rodzaj rozgrywki.
 • aplikacja mobilna – jak przyznaje prezes Mr BET to właśnie w polu aplikacji mobilnej możemy spodziewać się największych zaskoczeń, profesjonalizmu oraz innowacji. Trzeba przyznać, że jest to aktualnie bardzo ważny element całościowej oferty bukmachera, ponieważ właśnie za pomocą urządzeń mobilnych gracze postanawiają coraz częściej obstawiać zdarzenia sportowe. W pełni dopracowana aplikacja mobilna, działająca płynnie i intuicyjnie, w której mamy szereg dodatkowych opcji jest czymś pożądanym przez większość klientów. Położenie nacisku właśnie na ten aspekt może być dobrym krokiem jeśli chodzi o wyróżnienie się na rynku. 
 • cashout – produkt najwyższej jakości nie może obyć się bez sprawnie działającej opcji cashoutu, czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu przy zachowaniu proporcjonalnej wygranej. Początkowo była ona rzadkością, jednak teraz każdy szanujący się bukmacher po prostu musi taką możliwość posiadać. I jest na tym polu możliwość do zainteresowania graczy, którzy u konkurencji często narzekają na wysokość cashoutu lub też jego brak w wielu momentach. Cashout działający praktycznie przez cały czas, kiedy nasz kupon jest nadal w grze byłby z pewnością niezwykle interesującą opcją.

Opinie klientów

Pomimo szumnych zapowiedzi i stosunkowo wysokich oczekiwań Mr BET jest dużą niewiadomą. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ w dobie tak dużej dostępności do różnorakich bukmacherów trudno jest się czegokolwiek spodziewać po pojawiającym się dopiero co na rynku podmiocie. I w tej właśnie niepewności pozostaniemy przynajmniej przez kolejnych kilka miesięcy, póki firma nie poda kolejnych szczegółów swojej działalności. Istnieje też możliwość, że będziemy dywagować na poszczególne tematy aż do samego startu bukmachera. Pomimo sporej liczby legalnych bukmacherów na rynku pojawienie się na nim nowego jest czymś intrygującym dla graczy, którzy w wielu przypadkach szukają najdogodniejszej dla siebie opcji. Jeśli zgodnie z zapowiedziami dostaniemy od Mr BET produkt innowacyjny i wyróżniający się na całym rynku, to z pewnością przyciągnie on sporą rzeszę wiernych fanów. Konkurencja napędza rynek i właśnie to powinno być najlepszym możliwym podsumowaniem naszych spekulacji, ponieważ każdy nowy bukmacher jest dla klientów czymś pozytywnym i warto na niego czekać.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.