Mr BET - opinie

Mr BET - opinie
27 Sty 2020
1
173

Wejściu na rynek nowego bukmachera zawsze towarzyszą spore emocje i oczekiwania. Podobnie jest w przypadku Mr BET, czyli nowego podmiotu, który niebawem dołączy do rodziny legalnych polskich bukmacherów. Czego możemy się spodziewać po tej firmie? W tym artykule dowiesz się, czego oczekujemy po Mr BET biorąc pod uwagę słowa prezesa podmiotu, a także własne przemyślenia. 

Zakłady bukmacherskie Mr BET

Lista legalnych polskich bukmacherów ciągle się powiększa. Kolejnym, osiemnastym już podmiotem, który otrzymał pozwolenie od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową jest firma Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. Najprawdopodobniej, nowy bukmacher będzie prowadził swoją działalność na stronie internetowej www.mrbet.pl. Trzeba od razu przyznać, że jest to bardzo dobre rozwiązanie tak dla graczy, jak i samego podmiotu, ponieważ nazwa witryny jest prosta i intuicyjna. Strona internetowa jednak nie jest jeszcze aktywna. Siedziba spółki mieści się w Cieszynie przy ulicy Pochyłej 7. Pozostałe dane firmy to: KRS: 0000748281, NIP: 5482704652, REGON: 381380504.

Co ciekawe, wpis do Krajowego Rejestru Sądowego bukmacher otrzymał już we wrześniu 2018 roku, jednak licencja Ministerstwa Finansów została przyznana dopiero półtora roku później. Jak stanowi oficjalny rejestr KRS od października 2019 roku prezesem zarządu Mr BET jest Konrad Łukasz Łabudek. Pełny skład zarządu wskazuje naturalnie na firmę rodzinną, bowiem innymi członkami są – Lucie Łabudek, Barbara Maria Łabudek oraz Seweryn Łabudek.

Prezes Mr BET nie jest osobą nieznaną w środowisku bukmacherskim. Konrad Łabudek ma bardzo bogate CV, a w nim m.in. prezesurę w jednym z największych bukmacherów w Polsce czyli Fortunie. Ponadto, Łabudek jest członkiem organu nadzoru Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Uzależnieniom, a także członkiem komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich. Łabudek jest także prokurentem Business and Legal Solutions Sp. z o.o, która zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Sama nazwa bukmachera czyli Mr BET może dla wielu klientów być mylnie powiązana z internetowym kasynem działającym pod tą samą nazwą. Póki co nie ma jednak jakichkolwiek przesłanek, by obie firmy były w jakikolwiek sposób ze sobą powiązane.

Opinie o ofercie bukmacherskiej

Kilka lat temu firmy wchodzące na polski rynek walczyły o to, by znaleźć się w najlepszej piątce bukmacherów. Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienna, bowiem znalezienie się nowego bukmachera w czołowej dziesiątce rankingów jest nie lada wyzwaniem. Jak zapowiada sam Konrad Łabudek, tak długa przerwa pomiędzy wpisem do KRSu a ostatecznym wydaniem licencji Ministerstwa Finansów jest spowodowana tym, że firma chce przygotować produkt o jak najlepszej jakości. Taki, który będzie się wyróżniał na tle konkurencji. Są to oczywiście odważne zapowiedzi, jednak budzą one apetyty potencjalnych klientów.

Na co zatem należy liczyć w kwestii oferty bukmachera w świetle takich zapowiedzi? Biorąc pod uwagę ruchy konkurencji oraz bogactwo ofert przez nich przedstawianych normą w tej chwili musi być bardzo szeroka oferta na wszelkie rozgrywki sportowe. I nie chodzi tu tylko o te najpopularniejsze dyscypliny jak piłka nożna, koszykówka, tenis czy siatkówka. Chodzi o rozgrywki nieco bardziej niszowe, takie jak chociażby krykiet, futbol amerykański, dart czy rugby. Ważne jest także to, by rynki na poszczególne zdarzenia były bardzo duże, co zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy.

Obecnie jest to prawdziwe abecadło nowego podmiotu. Naturalnie, przy tak dużej konkurencji i tak ogromnej różnorodności bukmacherów ciężko jest wpaść na coś innowacyjnego, jednak przy odrobinie kreatywności Mr BET i z tym sobie na pewno poradzi. Oczywiście niezwykle istotne są także zakłady na żywo oraz sekcja esportowa zdobywająca coraz większą popularność. Rozbudowana oferta na zakłady typu „live” jest czymś, co cechuje najlepszych bukmacherów na rynku i chcąc być jak najwyżej klasyfikowanym we wszelakich rankingach należy posiadać ją jak najlepszą. Ciekawym rozwiązaniem jest także live streaming, za pomocą którego możemy obejrzeć interesujące nas zmagania na stronie bukmachera.

Kursy bukmachera

Tym, co może zainteresować potencjalnych klientów do gry w Mr BET mogą być z pewnością wysokie kursy. Nawet najlepsze bonusy powitalne czy też bogactwo oferty na dłuższą metę nie zapewni lojalności klientów w takim stopniu jak wysokie kursy oferowane przez bukmachera. Podmiot mający wysokie aspiracje musi wnikliwie przeanalizować obecny rynek i postarać się zaoferować jak najwyższe kursy w porównaniu z konkurencją. Jeśli jest to niemożliwe w przypadku najbardziej popularnych rynków, to warto to zaoferować na rynki mniej popularne, co w połączeniu z szeroką ofertą na poszczególne dyscypliny może dać piorunującą mieszankę.

Naturalnie, bardzo interesującą opcją dla graczy, a zarazem taką, która wyróżni nowego bukmachera na tle konkurencji jest „przejęcie” podatku na swoje konto po spełnieniu niewielkich wymagań. Jest to coś, czego nieco brakuje na polskim rynku. Wysoki podatek, jaki muszą płacić gracze, odbiera lwią część tego, co mogą oni wygrać na poszczególnych zakładach. Przy tego typu rozwiązaniu nawet nieco niższe kursy na danych zdarzeniach nie są aż tak bolesne, ponieważ koniec końców – gracz może wygrać jeszcze większą kwotę.

Bonus powitalny w Mr BET

Kolejną bardzo ważną rzeczą w kontekście bukmachera świeżo pojawiającego się na rynku jest naturalnie bonus powitalny. I tutaj mamy podobną sytuację jak w przypadku oferty bukmacherskiej – konkurencja sprawia, że podstawowe bonusy takie jak bonus od pierwszego depozytu już na nikim nie robią większego wrażenia.

Żeby wyróżnić się w jakikolwiek sposób na tle innych trzeba pomyśleć o czymś specjalnym, o czymś ekstra. Rzecz jasna nie możemy na razie wiedzieć, co dokładnie „siedzi” w głowie decydujących w tej sprawie osób w Mr BET. Prezes zarządu Konrad Łabudek zapewnia jednak, że planują oni dotarcie do jak największej liczby odbiorców poprzez dobry produkt, a mają stać za tym ciekawe i innowacyjne pomysły. Co możemy przez to rozumieć? Bonus powitalny, zwłaszcza w przypadku nowego bukmachera jest jego wizytówką i znakiem rozpoznawczym. Właśnie w ten sposób najłatwiej jest zyskać sobie na starcie sympatię nowych klientów. Jak już wyżej zostało wspomniane – podstawowy bonus od depozytu stał się już czymś oklepanym i nierobiącym na nikim wrażenia. Kolejni pojawiający się na rynku bukmacherzy wprowadzają zatem bonusy od kilku pierwszych depozytów, co jest na pewno ciekawą opcją, jednak nadal – nie innowacyjną. Coraz większą rolę odgrywają natomiast bonusy bez depozytu – gracz otrzymuje wówczas środki na grę bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. To na pewno zachęca do rejestracji nowe osoby, które mogą w tak prosty sposób zaznajomić się z ofertą bukmachera i przez to zostać z nim na dłużej. Freebet, nawet o niskiej wartości jest czymś kuszącym. Interesujące są również zakłady bez ryzyka, gdzie w razie przegranej otrzymujemy zwrot stawki na swoje konto.

Naturalnie, przy tego typu bonusach, zwrot stawki odbywa się na konto bonusowe, a co za tym idzie – kluczową kwestią są warunki obrotu. I tutaj ogromne pole do popisu mają nowe podmioty. Co prawda, bonusy powitalne u konkurencji na pierwszy rzut oka wyglądają niezwykle atrakcyjnie – zakłady bez ryzyka do bardzo wysokich kwot, czy też bonusy od depozytu – wszystko świetnie, jednak kiedy przyjrzymy się następnie warunkom obrotu tych bonusów, wtedy sytuacja nie jest już tak kolorowa. Konkurencyjni bukmacherzy oferują bowiem bardzo wysokie warunki obrotu, z których ostatecznie bardzo ciężko jest „wyjść obronną ręką”. Cztero, bądź też nawet sześciokrotne obroty bonusem są oczywiście trudne do spełnienia, przez co gracz i tak traci pieniądze. Właśnie tutaj Mr BET powinien poszukać dla siebie miejsca, ponieważ pole do popisu jest naprawdę duże. Kuszące zakłady bez ryzyka czy też bonusy od depozytu przy niewielkim obrocie z niezbyt wymagającymi kursami poszczególnych zdarzeń? Na to nowi gracze z pewnością zwróciliby swoją uwagę.

Do bonusów powitalnych możemy także zaliczyć opcję, o której napisaliśmy kilka słów już wyżej, a chodzi oczywiście o grę bez podatku. Standardem może być zatem gra bez podatku po spełnieniu niewielkich warunków kuponowych, czyli np. dwóch zdarzeń z niewielkim kursem minimalnym. Wówczas, gracze byliby skłonni często wracać do Mr BET, który oferowałby im po prostu najwyższe wygrane. Analizując oferty innych bukmacherów możemy także natknąć się na dodatek procentowy do wygranych przy dodawaniu do kuponu kolejnych zdarzeń. Nadal mamy wielu miłośników tzw „taśm”, co w połączeniu z takim właśnie dodatkiem byłoby ciekawym rozwiązaniem.

Kod promocyjny w Mr BET

Kod bonusowy jest czymś, co pozwala nowym graczom na zyskanie jeszcze większych przywilejów u bukmachera. Każdy z podmiotów uwzględnia przy rejestracji tego typu kody, za pomocą których możemy zapewnić sobie jeszcze wyższy freebet czy też zakład bez ryzyka. Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w odpowiednim ku temu polu. Biorąc pod uwagę innych bukmacherów na rynku brak takowego kodu działałby na niekorzyść nowego podmiotu, gdyż nowi klienci bardzo chętnie z nich korzystają.

Kiedy tylko Mr BET oficjalnie wystartuje z pewnością pojawi się także kod promocyjny do tego bukmachera, o czym zapewne poinformujemy w oddzielnym artykule.

Szybka rejestracja

Posiadanie możliwości szybkiej rejestracji jest kolejnym atutem dostępnym przez coraz większe grono bukmacherów. Nie jest to co prawda coś niezwykłego, jednak z pewnością warto taką opcję przygotować. Za jej pomocą możemy przejść przez proces rejestracyjny w mgnieniu oka, a całość nie zajmuje więcej niż minutę. W ten sposób nie musimy od razu potwierdzać swojej tożsamości ani podawać szczegółowych danych w celu gry oraz wpłacania środków na grę. Należy się zatem spodziewać, że opcja szybkiej rejestracji będzie dostępna także w przypadku Mr BET.

Aplikacja mobilna w Mr BET

Po bardzo odważnych zapowiedziach prezesa Mr BET Konrada Łabudka dotyczących dopracowania całości oferty do tego stopnia, by ta wyróżniała się na tle konkurencji, należy oczekiwać, że i w aspekcie aplikacji mobilnej nie próżnowano. Możliwość obstawiania zakładów za pomocą telefonu bez konieczności odwiedzania mobilnej wersji strony jest czymś, co niezwykle ułatwia zadanie przy graniu u bukmachera. A jeśli już dostaniemy aplikację, to musi być ona zostać dopracowana do tego stopnia, by przede wszystkim działała płynnie, by jak najbardziej ułatwiać grę. Na dzisiejszym rynku aplikacja mobilna jest czymś absolutnie niezbędnym, jednak ich jakość jest sprawą dyskusyjną. Warto zatem przyłożyć się do tej kwestii, ponieważ coraz więcej osób zwraca na nią uwagę. Klienci nie chcą po prostu poruszać się po aplikacjach zacinających się oraz takich, gdzie wyszukiwanie interesujących ich zdarzeń jest czymś żmudnym i trudnym. Z pewnością ciekawymi opcjami byłyby przy tym powiadomienia push czy też live streamingi zdarzeń.

Podsumowanie

Wystarczyłoby po prostu napisać krótko - konkurencja napędza rynek. Nie inaczej jest w przypadku Mr BET, który zgodnie ze słowami prezesa Konrada Łabudka pojawi się na rynku w drugiej połowie 2020 roku. Warto na jego start czekać, ponieważ jeśli spełnią się tylko huczne zapowiedzi, to będziemy mieli do czynienia z podmiotem oferującym innowacyjne rozwiązania, których nikt na rynku póki co nie zaprezentował. Chodzi tutaj zarówno o samą ofertę bukmacherską, bonusy, jak i marketing sportowy, który również ma być nowatorski. Pozostaje liczyć na to, że chociaż część z tych słów się sprawdzi i dostaniemy coś naprawdę nowego, co sprawi, że obstawianie zakładów stanie się jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze. Póki co, musimy jednak czekać minimum pół roku.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.