Kod promocyjny BestBet luty 2020

Kod promocyjny BestBet luty 2020
16 Sty 2020
1
88

Kod promocyjny BestBet dostępny w lutym 2020 roku zapewni Państwu dostęp do dodatkowych środków na grę. Dzięki użyciu kodu promocyjnego BestBet na luty 2020 będą mogli Państwo cieszyć się jeszcze większymi wygranymi! Gorąco zachęcamy do korzystania z dostępnych kodów promocyjnych utworzonych specjalnie dla czytelników portalu Gram Grubo!

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla 18+.

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Za rejestrację  29 lutego 2020
Bonus na start  29 lutego 2020
Bezpieczny kupon  29 lutego 2020
Bonus  29 lutego 2020
Sporty Wirtualne  29 lutego 2020
Minimalna wpłata  29 lutego 2020
Idź do BestBet

Kod promocyjny BestBet na luty 2020

Wraz ze startem działalności internetowej przez BestBet wszyscy użytkownicy serwisu Gram Grubo będą mogli skorzystać z kodów znajdujących się w powyższej tabelce. BestBet, który od roku posiada już swoje punkty naziemne ma ruszyć na swojej stronie internetowej planowo na przełomie lutego i marca 2020 roku, więc za dosłownie kilka tygodni. Od czasu otrzymania licencji na zakłady online w maju ubiegłego roku, a planowanym startem minie więc około 9 miesięcy, co spokojnie można nazwać zadowalającym rezultatem. Jak łatwo się domyślić, wszystkie kody bonusowe będą dostępne właśnie od tej chwili. Naturalnie, póki co trudno jest cokolwiek wyrokować, ponieważ nie znamy jeszcze w pełni jakości nadchodzącego produktu oferowanego przez BestBet. Można się jednak spodziewać, że będzie to szeroka oferta, a gracze wraz z pomocą serwisu Gram Grubo będą mogli korzystać z jak największej liczby bonusów i promocji.

Jak uzyskać kod bonusowy BestBet na luty 2020?

Z myślą o użytkownikach serwisu Gram Grubo BestBet przygotował szeroki zestaw kodów promocyjnych, dzięki którym każdy będzie mógł skorzystać z oferowanych przez bukmachera bonusów. Zastosowanie podanych kodów bonusowych skutkować będzie większymi wygranymi, więc z pewnością warto jest ich użyć.  W celu zachęcenia do skorzystania ze swoich usług BestBet oferuje bonus powitalny, dzięki któremu każdy będzie mógł zyskać dodatkowe środki na grę. Sprawdź, w jaki sposób działa kod promocyjny BestBet wybierając spośród podanych w tabelce najdogodniejszą dla siebie opcję.

Bonusy powitalne i promocje w BestBet

Wraz z wchodzeniem na rynek kolejnych legalnych bukmacherów coraz trudniej jest nowym podmiotom przyciągnąć zainteresowanie oraz nową rzeszę klientów. Nie jest to zadanie łatwe, jednak dzięki znajomości potrzeb graczy można mu sprostać proponując użytkownikom m.in. atrakcyjne bonusy powitalne. Oczywiście bonus od pierwszego depozytu jest już na tyle standardową opcją, że klienci praktycznie nie zwracają na niego uwagi. Potrzeba zatem czegoś więcej. Można, a nawet trzeba spodziewać się, że wraz z wejściem na rynek online BestBet przygotuje dla swoich klientów środki na grę bez konieczności składania depozytu czyli tzw freebet lub inny tego typu bonus. Pozwoli to nowemu graczowi na zapoznanie się z ofertą i zakresem usług świadczonych przez BestBet. Nowy podmiot będzie mógł w ten sposób zyskać sobie sympatię użytkowników i zacząć wyrabiać sobie markę w porównaniu z konkurencją. Konkurencją, która nie próżnuje i stale oferuje nowe bonusy i promocje, by nie stracić zainteresowania klientów. Nie ma co ukrywać, że „walka” na bonusy jest bardzo ważnym czynnikiem, gdyż w ten sposób bukmacherzy mogą reklamować swoje usługi i otwierać się na nowych graczy. Dla każdego klienta jest to doskonała informacja, ponieważ może on spodziewać się w każdym przypadku wysokiego i atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Równie ważnym aspektem w kreowaniu swojej marki są naturalnie promocje okresowe dla stałych graczy. Jest to miły ukłon w stosunku do klientów, którzy od dłuższego czasu korzystają z usług BestBet. Brak programu lojalnościowego jest ogromną wadą wielu bukmacherów i na to w wielu przypadkach skarżą się gracze. Sprowadzenie nowych klientów to jedno, natomiast utrzymanie ich jest całkowicie inną sprawą. Dlatego też rozwinięcie programu lojalnościowego powinno być kolejnym ważnym aspektem nowego bukmachera. Doskonałą opcję stanowi także stworzenie kodu promocyjnego, przez co nowi użytkownicy będą mogli liczyć na jeszcze atrakcyjniejszy bonus powitalny.

Rozwój w kwestii coraz to nowszych i bardziej kreatywnych bonusów i promocji  jest niezwykle ważny u nowych podmiotów pojawiających się na rynku. Uruchomienie strony online przez BestBet będzie niejako zbiegało się z Euro 2020 oraz Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Jest to zatem doskonała okazja do tego, by BestBet się postarał i zaoferował swoim graczom perfekcyjną ofertę promocyjną.

Konkurencja na rynku legalnych polskich bukmacherów

W chwili uzyskania licencji na zawieranie zakładów online w maju 2019 roku BestBet stał się 16 bukmacherem na polskim rynku posiadającym pozwolenie na oferowanie zakładów internetowych. BestBet posiada już domenę, która nie jest jednak prosta. Jest to bestbet24.pl.

Lista zezwoleń na polskim rynku bukmacherskim

 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic  zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018 nip 5252747132, regon 369967041 Legalny na terytorium polski
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017

BestBet zakłady bukmacherskie

BestBet otrzymał pierwotnie licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów w punktach naziemnych. W maju 2019 roku licencja została również przyznana na organizowanie zakładów internetowych. Jak zawsze przy wejściu na rynek nowego bukmachera, tak i tym razem towarzyszy temu pewne zainteresowanie. Osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi oczekują na kolejne informacje dotyczące zakresu oferty czy też bonusów i promocji. Co jasne, serwis online nie jest jeszcze gotowy i można opierać się na razie wyłącznie na domysłach. Jak udało nam się dowiedzieć, start serwisu planowany jest na przełom lutego i marca, więc już za kilka tygodni. Jeśli chodzi o logo to, jeśli nic nie zmieni się do czasu samego startu, będziemy mogli zobaczyć czarny napis BestBet z żółtym podpisem „Mój bukmacher”. BestBet z pewnością będzie chciał się wyróżnić jakimiś aspektami już na samym starcie. Czy będą to atrakcyjne bonusy, czy też nietypowa oferta? Naturalnie, nie ma co analizować aspektów takich jak metody płatności czy aplikacja mobilna, ponieważ stało się to już absolutnym minimum. Ciekawe bonusy powinny pojawić się w ofercie już na starcie, więc warto już teraz powoli zastanowić się nad typami, które pozwolą nam w pełni wykorzystać potencjał oferty nowego bukmachera. Przełom lutego i marca to naturalnie kolejne fazy pucharowe europejskich pucharów czyli Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Poza tym, lada chwila Mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Podstawowe informacje o BestBet

W styczniu 2019 roku BestBet stał się 11. podmiotem, który uzyskał zgodę na organizowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Co ciekawe, była to pierwsza po SuperBecie firma, która dostała pozwolenie tylko i wyłącznie na organizowanie zakładów w punktach naziemnych. W maju 2019 roku BestBet otrzymał od Ministerstwa Finansów drugie pozwolenie, tym razem na organizowanie zakładów internetowych.

Co wiemy o BestBet? KRS mówi nam o tym, że prezesem firmy jest Robert Krupski, a jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Solec 18/U52. Wspólnikiem bukmachera jest natomiast TMT Investments Spółka, która jest nam znana z przejęcia Totolotka przy współpracy z XTIP.

Czy BestBet jest w stanie nawiązać równą walkę z konkurencją? Z pewnością wiele zależeć będzie od tego jak przebiegną pierwsze dni po debiucie. Konkurencja nie próżnuje i również rozwija swoje oferty, przez co początek nowego podmiotu może stać się jeszcze trudniejszy. Sytuacja jest trudna, jednak i tak koniec końców – wszystko leży w gestii samego bukmachera. Jeśli ten zaoferuje wysokie kursy, grę bez podatku lub też atrakcyjne bonusy i promocje przy niewielkich warunkach obrotowych, wówczas ma ogromne szanse na zyskanie sobie sympatii i lojalności graczy. Jak już wyżej zostało wspomniane – debiut bukmachera również przypada na ciekawy okres w sporcie, ponieważ z miejsca będziemy oglądać zmagania piłkarskie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, a za pasem mamy już Euro 2020 oraz Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Oferta serwisu internetowego, bonusy oraz kody promocyjne

Póki co można jedynie snuć domysły na temat wyglądu, oferty czy bonusów, jakie przygotuje dla nas BestBet. Znając jednak rynek oraz oferty innych bukmacherów możemy omówić kilka najbardziej prawdopodobnych możliwości :

- oferta zakładów przedmeczowych – nie ma co ukrywać, że nadal najpopularniejszą formą gry są zakłady przedmeczowe. Każdy pojawiający się na rynku bukmacher musi zatem przyłożyć ogromną uwagę do tego aspektu, by móc w jakimkolwiek stopniu rywalizować z konkurentami. Konieczna jest tutaj szeroka oferta na spotkania piłki nożnej, koszykówki, tenisa, siatkówki czy też sportów walki. Ciekawym rozwiązaniem są również zdarzenia na dyscypliny mniej popularne, takie jak kolarstwo, dart, futbol amerykański i rugby. Warto się także spodziewać szerokiej gamy zdarzeń na wydarzenia esportowe, które mają coraz większą rzeszę pasjonatów.

- zakłady na żywo – przy obecnym rynku bogata sekcja zakładów typu live jest po prostu niezbędna. Bukmacher, który w swojej ofercie nie posiada zakładów na żywo jest z miejsca traktowany z przymrużeniem oka. Należy się zatem spodziewać i tej sekcji bardzo szeroko rozbudowanej.

- sporty wirtualne – obok zakładów na żywo kolejny punkt zyskujący coraz większą popularność. Są to naturalnie rozrywki sterowane komputerowo, gdzie obserwujemy „zmagania” generowanych przez algorytm postaci czy drużyn. Mimo że sekcja ta jest obarczona chyba największą losowością, to zdobywa ona serca coraz większej liczby osób. Warto zatem mieć ją w swojej ofercie już na samym starcie.

- cashout – jest to opcja, która początkowo była czymś rzadko spotykanym na polskim rynku. Obecnie pojawia się ona u coraz większej liczby bukmacherów, co pokazuje tylko, jak jest potrzebna. Funkcja ta umożliwia zamknięcie kuponu jeszcze w czasie trwania danego meczu. Wybierając opcję cashoutu wybieramy tym samym oferowany przez bukmachera mniejszy, jednocześnie pewny – zysk.

- aplikacja mobilna – to kolejna z opcji, która staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. A można nawet zaryzykować stwierdzenie, że niezbędna. Coraz więcej osób chce stawiać zakłady za pomocą urządzeń mobilnych, a takowa aplikacja ze strony bukmachera niezwykle to ułatwia. Oczywiście, nie warto jest taką aplikację wypuszczać, kiedy jest ona nieprzygotowana. W ten sposób można bowiem zniechęcić do siebie wielu klientów. Aplikacja mobilna musi zatem być w 100% gotowa, co oznacza przede wszystkim przejrzystość i obecność funkcji ułatwiających znajdowanie interesujących nas zdarzeń.

Opinie klientów

Jak w zasadzie każdy pojawiający się dopiero na rynku bukmacher BestBet jest ogromnym znakiem zapytania. Obecnie wiemy jedynie tyle, że będzie to szesnasty legalny polski bukmacher. Oczekiwania wśród klientów są z pewnością duże, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę, że w obecnych czasach, gdy jakaś firma decyduje się na wejście na tak wymagający rynek musi mieć przemyślaną strategię, by nie utonąć krótko po starcie. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na przełom lutego i marca, kiedy to BestBet ma oficjalnie pojawić się w Internecie. Możemy jednak z całą pewnością stwierdzić, że będzie to ciekawe urozmaicenie coraz szerszego rynku bukmacherskiego w Polsce. Coraz większa konkurencja mobilizuje bowiem nie tylko nowych, ale także starszych bukmacherów, którzy są obecni na rynku od lat. A to przynosi korzyści wszystkim klientom.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.