BestBet - opinie

BestBet - opinie
15 Sty 2020
0
155

Podstawowe informacje

W maju ubiegłego roku poczet legalnych polskich bukmacherów uzupełnił BestBet, który tym samym stał się wówczas szesnastym internetowym bukmacherem w Polsce. Co prawda BestBet już w styczniu otworzył swoje punkty naziemne, jednak licencję na prowadzenie zakładów drogą internetową otrzymał dopiero w maju. Adres strony internetowej, na której bukmacher będzie prowadził swoją działalność to bestbet24.pl.

Uruchomienie strony internetowej jest jak najbardziej zrozumiałą decyzją. W dobie Internetu trudno sobie wyobrazić, by mający jakiekolwiek większe aspiracje bukmacher polegał tylko i wyłącznie na zakładach naziemnych. Strona internetowa nowego bukmachera jest co prawda nadal w budowie, więc nie możemy jeszcze zbyt wiele powiedzieć na temat szczegółów ich oferty. Możemy jednak opierać się na przypuszczeniach pamiętając o ofertach innych podmiotów, z którymi BestBet będzie z pewnością chciał konkurować.

Oferta bukmacherska

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz dostępnych już teraz bukmacherów, a także ich ofert, każdy nowo wchodzący na rynek podmiot musi mieć przygotowany na samym wejściu aspekt, dzięki któremu praktycznie z marszu będzie w stanie „podjąć rękawicę” w rywalizacji z konkurencją. Nie inaczej jest i w tym przypadku, więc spokojnie można przewidywać, że BestBet będzie próbował zaproponować swoim klientom szerokie spektrum dyscyplin sportowych, a także rynków na poszczególne zdarzenia. Tylko w ten sposób może on zachęcić nowe osoby do korzystania ze swoich usług.

Obecnie mamy tak duże pole manewru i tak dużą rozmaitość typów, że bardzo wiele osób odchodzi już od podstawowych zakładów skupiając się na dyscyplinach niszowych, bądź też zakładach np. rozrywkowych. Aby zwrócić na siebie uwagę BestBet musi wpaść na coś innowacyjnego, jak np. dużą liczbę zakładów specjalnych, które cieszą się coraz większą popularnością, rozbudowaniem sekcji zakładów na żywo lub sekcji esportowej.

Kursy bukmacherskie

Nie ma co ukrywać, że jednym z ważniejszych czynników, jakimi kierują się klienci jest naturalnie wysokość kursów oferowanych przez bukmachera. Każdy przecież chce mieć jak największą kwotę do wygrania. BestBet musi zatem pójść tym śladem i oferować konkurencyjne kursy przynajmniej na najważniejsze wydarzenia. Bardzo mobilizująco na potencjalnych nowych graczy może także wpłynąć gra bez podatku, ponieważ wówczas nie tracimy aż 12% stawianej kwoty. Wówczas nawet nieco niższe kursy nie będą przeszkodą, gdyż końcowa wygrana mimo wszystko będzie i tak wyższa.

Bonus powitalny w BestBet

Coraz częściej nowopojawiający się na rynku bukmacherzy oferują już nie tylko jeden lecz kilka bonusów. Można się spodziewać, że sytuacja ta będzie się w przyszłości powtarzać, ponieważ jest to idealny sposób na zachęcenie do założenia konta nowych klientów. Można spokojnie stwierdzić, że atrakcyjna oferta powitalna jest niejako wizytówką wchodzącego na rynek bukmachera.

Podobnie powinno być w przypadku BestBet. Szczegółów oczywiście nie znamy, jednak można zakładać, że jedną z opcji na start będzie standardowy już w wielu przypadkach bonus od depozytu, bądź nawet kilku pierwszych depozytów. To jednak jest już raczej normą, więc czego możemy się jeszcze spodziewać? Na pewno bardzo interesującą opcją byłby freebet bez składania jakiegokolwiek depozytu, lub też zakład bez ryzyka.

A jeśli już rozważamy zakłady bez ryzyka czy bonusy od depozytu, każdy gracz poza jego kwotą bierze także pod uwagę warunki obrotowe. Oferując niskie, przystępne dla graczy warunki obrotowe BestBet z pewnością zyskałby bardzo wiele. Obecnie, bukmacherzy, którzy oferują tego typu bonusy, nawet pomimo ich atrakcyjnych kwot obarczają je ogromnymi wymaganiami obrotu, co oznacza bardzo mozolny, a często nawet nieudany, proces przeniesienia środków na konto główne. Na pewno jedno- bądź dwukrotny obrót po niewielkim kursie minimalnym byłby niezwykle ciekawym rozwiązaniem.

Kolejną możliwością jest naturalnie gra bez podatku. W wielu przypadkach u konkurencji, tego typu opcja jest nierozerwalnie powiązana z zakładami AKO, gdzie należy umieścić daną liczbę zdarzeń po danym kursie, co skutkuje „wzięciem na siebie” podatku przez bukmachera. Możemy się spotkać także z modyfikacją tej opcji, czyli swego rodzaju procentowym dodatkiem po umieszczeniu na kuponie kilku zdarzeń. Jest to na pewno bardzo interesująca i zachęcająca opcja, więc myślimy, że i BestBet powinien ją poważnie rozważyć.

Szybka rejestracja

Możliwość szybkiej rejestracji jest czymś, co stosuje coraz większe grono bukmacherów. Przy tego typu zakładaniu konta nie musimy tracić czasu na podawanie szczegółowych informacji dotyczących naszych danych czy też numeru konta bankowego. Wymagane są jedynie podstawowe informacje. Wypełnienie takiego formularza jest niezwykle intuicyjne i błyskawiczne – całość zajmuje około minutę. Można się zatem spodziewać, że BestBet również zrobi ukłon w stronę graczy i wprowadzi taką opcję.

Kod promocyjny w BestBet

Każdy z bukmacherów internetowych uwzględnia przy rejestracji tzw. kody bonusowe. Jest to standardowa możliwość na zyskanie jeszcze wyższego bonusu powitalnego. Kod promocyjny należy zawsze wprowadzić przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Po wpisaniu go, możemy liczyć na odpowiednie powiększenie bonusu na start. Wraz ze startem BestBet powinien pojawić się u nas także kod promocyjny, o czym poinformujemy w oddzielnym artykule.

Aplikacja mobilna

Obecnie bardzo trudno jest sobie wyobrazić chcącego na poważnie „zamieszać” na rynku jakiegokolwiek bukmachera, który nie posiada aplikacji mobilnej. Jest to ogromne udogodnienie w stronę klienta, który nie musi znajdywać się przy komputerze lub wchodzić na stronę mobilną. Pytanie więc brzmi nie czy aplikacja powstanie, ale jak dobra ona będzie.

Największy nacisk gracze przywiązują naturalnie do płynności działania i intuicyjności. Bardzo ważne są również funkcje pomagające wyszukiwać interesujące nas zdarzenia. Chcąc „wkupić się” w łaski nowych graczy BestBet musi to poważnie rozważyć i konsekwentnie wprowadzić w życie. Najlepszą opcją dla nowego bukmachera jest oczywiście wejście na rynek wraz z aplikacją mobilną, lub też jej uruchomienie w niewielkim odstępie czasowym. Tego należy się spodziewać również i w tym przypadku.

Podsumowanie

Każdy nowopojawiający się na rynku legalnych polskich bukmacherów podmiot ma z jednej strony cięższe, z drugiej zaś – prostsze zadanie. Wynika to z tego, że pewną trudnością jest naturalnie przyciągnięcie do siebie graczy innych bukmacherów. Tym, co działa na plus takiego podmiotu jest z całą pewnością fakt znajomości potrzeb i dostosowania ich do klientów. BestBet wkraczając na scenę doskonale wie, czego oczekują gracze i musi zrobić wszystko, by jak najwięcej opcji tym graczom zapewnić. Przebicie się do samego topu polskich bukmacherów jest z pewnością niełatwym i wymagającym ogromnej cierpliwości procesem, jednak atrakcyjne bonusy na start, oferta, kursy, czy gra bez podatku mogą zdecydowanie BestBetowi pomóc.

Póki co trudno jednak cokolwiek wyrokować i należy poczekać na dokładne informacje od samego bukmachera. Start planowany jest w niedalekim czasie – wówczas będziemy mogli powiedzieć o nim coś więcej.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.