Kod promocyjny eWinner marzec 2020

Kod promocyjny eWinner marzec 2020
13 Sty 2020
0
83

Kod promocyjny eWinner na marzec 2020. Skorzystaj z najnowszego kodu promocyjnego eWinner na marzec 2020 przy użyciu poniższej tabelki. Wykorzystaj kod promocyjny eWinner marzec 2020 już dziś i i skorzystaj z dodatkowych środków u bukmachera. Życzymy wysokich wygranych!

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla klientów 18+. (kody aktualne na dzień 1 marca 2020r.)

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjnyKoniec oferty
Za rejestrację GRAMGRUBO31 marca 2020
Bonus na startBonus do 1000 PLNGRAMGRUBO31 marca 2020
Bezpieczny kuponZwrot do 170 PLNGRAMGRUBO31 marca 2020
Bonus GRAMGRUBO31 marca 2020
Sporty Wirtualne GRAMGRUBO31 marca 2020
Minimalna wpłata GRAMGRUBO31 marca 2020

Kod promocyjny eWinner marzec 2020 - Atrakcyjny bonus powitalny

Dzięki atrakcyjnemu kodowi promocyjnemu w eWinner uzyskasz więcej korzyści z rejestracji, a także interesujące bonusy na start. Skorzystaj z nich już teraz i ciesz się lepszymi możliwościami gry, dzięki temu, co oferuje kod promocyjny eWinner.

Podstawowe informacje o eWinner

eWinner Sp. z o.o. to nowy legalny bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są także zakłady na zdarzenia esportowe. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową o numerze PS4.6831.29.2017 eWinner otrzymał 30 października 2018 r.

eWinner jest legalnym bukmacherem na polskim rynku. Grając na stronie ewinner.pl masz pewność, że nie łamiesz prawa, a Twoje wygrane pochodzą z legalnego źródła.

Rejestracja w eWinner

Proces rejestracyjny w eWinner jest niezwykle prosty. Jedyne co trzeba zrobić to kliknąć w żółty przycisk „zarejestruj się” w prawym górnym rogu ekranu na stronie startowej. Po wypełnieniu krótkiego formularza nasze konto zostanie założone. Należy przy tym pamiętać, że w celu pełnej weryfikacji konta należy do bukmachera przesłać skan lub zdjęcie naszego dowodu tożsamości. Co prawda, konto tymczasowe pozwala nam już na wpłacanie depozytów i stawianie zakładów, jednak jeśli myślimy o wypłacaniu środków – konieczne jest już konto w pełni aktywowane.

Bonus powitalny w eWinner

Rejestrując się w eWinner z kodem promocyjnym GRAMGRUBO otrzymasz na sam początek zakład bez ryzyka do kwoty 170 zł. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, jeśli chcesz mocno rozpocząć przygodę z nowym bukmacherem. Aby skorzystać z tej opcji musisz złożyć pierwszy depozyt, zagrać, a w przypadku porażki otrzymasz zwrot na swoje konto gracza. Minimalna kwota tego zakładu wynosi 20 zł. W celu wypłacenia środków uzyskanych z tego bonusu należy obrócić nimi sześciokrotnie po minimalnym kursie 2.50.

Bonus od drugiego depozytu w eWinner

eWinner oferuje bonus nie tylko od swojego pierwszego depozytu, gdzie możesz zagrać zakład bez ryzyka, ale także i od drugiego depozytu! Bukmacher uważa, że pierwszy bonus powitalny nie jest wystarczający, dlatego dla swoich nowych klientów oferuje również bonus 100% od drugiego depozytu. Oznacza to, że przy drugiej wpłacie środków na swoje konto gracza otrzymasz na konto bonusowe taką samą kwotę! Minimalna kwota tego depozytu wynosi 20 zł, natomiast maksymalnie odebrać możemy aż 500 zł. Aby aktywować ten bonus, po wpłacie drugiego depozytu musimy wykonać jeden pełny obrót środkami z konta głównego po kursie minimalnym 2.50. Wówczas, bonus zostaje aktywowany, a w celu wypłacenia go musimy obrócić nim – podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka – sześciokrotnie po minimalnym kursie 2.50.

Bonus od trzeciego depozytu w eWinner

Dwa bonusy to nadal za mało? Żaden problem! eWinner przygotował również bonus od trzeciego depozytu, co oznacza kolejną możliwość zarobienia jeszcze większej sumy pieniędzy. Bonus od trzeciego depozytu działa analogicznie do tego od drugiego depozytu. Oznacza to, że po wpłacie (po raz trzeci) środków musimy wykonać nimi jeden pełny obrót z kursem minimalnym 2.50. Wówczas aktywowany jest bonus od trzeciego depozytu, który wynosi również 100%. Jego minimalna i maksymalna kwota są identyczne jak w powyższym przypadku, czyli jest to odpowiednio – 20 zł oraz 500 zł. Jeśli będziemy chcieli wypłacić te środki musimy wykonać nimi sześciokrotny obrót z kursem minimalnym 2.50.

CUSTOM BET w eWinner

Bardzo ciekawą i innowacyjną opcją w eWinner jest z pewnością tzw CUSTOM BET. Jest to nowa możliwość oferowana tylko i wyłącznie przez eWinner. Dzięki niej możemy wnieść dowolny zakład, na jaki tylko mamy ochotę.

Co trzeba zrobić by zrealizować CUSTOM BET? Nic prostszego! Wystarczy zrealizować 3 kroki:

1. Wypełnić formularz CUSTOM BET, w którym należy określić typ zakładu (tj. rozgrywkę, wydarzenie, rodzaj zakładu).

2. Wysłać swój CUSTOM BET do bukmachera, który rozpatrzy naszą prośbę. Dzieje się to dość szybko, ponieważ maksymalny czas rozpatrzenia wniosku to 12 godzin.

3. Jeśli nasz wniosek o wstawienie CUSTOM BET zostanie rozpatrzony pozytywnie, wówczas zakład zostanie wprowadzony do ogólnodostępnej oferty.

Co warte odnotowania, CUSTOM BET nie musi dotyczyć tylko zakładów sportowych. Można zaproponować także zakłady na wydarzenia rozrywkowe, społeczne lub też kulturalne.

Specjalne promocje na zakłady

Oprócz bonusu powitalnego czy też bonusów od kolejnych depozytów eWinner wprowadza również okresowe promocje na ważniejsze wydarzenia sportowe. Ciekawe wydają się również oferty promocyjne na zakłady AKO, gdzie grając na jednym kuponie większą liczbę zakładów bukmacher oferuje dodatkowy procent do wygranej.

Oferta i kursy w eWinner

Kursy oferowane w eWinner są w wielu przypadkach największymi na rynku legalnych polskich bukmacherów. Jeśli brać więc pod uwagę jedynie czyste kursy pomijając okresowe promocje, to właśnie w eWinner bardzo często będziemy mogli znaleźć najciekawszą dla nas opcję, czyli największą kwotę do wygrania. Oferta na zakłady również prezentuje się bardzo dobrze. Możemy znaleźć tutaj najpopularniejsze dyscypliny sportowe do obstawiania, ale także te nieco mniej popularne. Jeśli chodzi o szerokość oferowanych zdarzeń na poszczególne spotkania, znajdziemy naturalnie wszystkie podstawowe typy. Dużo wnosi w tym aspekcie omawiany wcześniej CUSTOM BET, którym możemy się wspomagać w przypadku niekompletnej naszym zdaniem oferty.

Formy płatności

Wpłat na swoje konto gracza możemy, podobnie jak w przypadku większości legalnych polskich bukmacherów, dokonywać za pomocą najpopularniejszych przelewów bankowych. W oferowanych przez eWinner formach płatności możemy znaleźć najczęściej spotykane banki, przez co żaden gracz nie powinien mieć problemu z wpłatami.

Jak wypłacić pieniądze z eWinner?

Z wypłatami środków sprawa wygląda równie prosto i intuicyjnie. Klikając na swoje imię i nazwisko znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu przenosimy się do swojego profilu. Z lewej strony spośród wielu zakładek wybieramy zakładkę „Wypłaty”, po czym we wskazanym polu wpisujemy kwotę, którą chcielibyśmy przelać ze swojego konta gracza na konto bankowe.

Podsumowanie

Najprościej rzecz ujmując – im więcej legalnych bukmacherów na polskim rynku, tym lepiej dla graczy. Różnorodność zakładów a także konkurencja wpływają pozytywnie na oferty poszczególnych bukmacherów, które chcą przyciągnąć do siebie jak największą rzeszę klientów. Nie inaczej jest w przypadku eWinnera, który swoją ofertą, wysokimi kursami, promocjami powitalnymi a także swoim unikalnym CUSTOM BETem nawiązuje walkę z innymi podmiotami na rynku.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.